Jaka to bajka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 21:06   #1
sander17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2

Jaka to bajka?


Słuchajcie szukam bajki, jakiś czas temu leciała chyba na canal+. Nie pamiętam jej zbyt dobrze, pamiętam tylko parę postaci m.in. szczura który chyba nie lubił księżniczki, księżniczkę taka chudą z długimi blond włosami, służącą która chciała być księżniczką i robiła sobie koronę z łyżeczek była taka grubsza z takimi śmiesznymi uszami i znamieniem w kształcie korony chyba na szyi oraz pana z kluczami, który jak się okazało wychowywał przez jakiś czas ta służbę gdzieś na wsi w domku i zagrodą dla świnek. Pamiętam że ten szczur rozmawiał z tą służbą i nakłonił ja do tego żeby zamknęła księżniczkę w lochach i w sumie to wszystko co pamiętam. Bardzo proszę Was o pomoc, z góry dziękuję
sander17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:22   #2
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Jaka to bajka?

Cytat:
Napisane przez sander17 Pokaż wiadomość
Słuchajcie szukam bajki, jakiś czas temu leciała chyba na canal+. Nie pamiętam jej zbyt dobrze, pamiętam tylko parę postaci m.in. szczura który chyba nie lubił księżniczki, księżniczkę taka chudą z długimi blond włosami, służącą która chciała być księżniczką i robiła sobie koronę z łyżeczek była taka grubsza z takimi śmiesznymi uszami i znamieniem w kształcie korony chyba na szyi oraz pana z kluczami, który jak się okazało wychowywał przez jakiś czas ta służbę gdzieś na wsi w domku i zagrodą dla świnek. Pamiętam że ten szczur rozmawiał z tą służbą i nakłonił ja do tego żeby zamknęła księżniczkę w lochach i w sumie to wszystko co pamiętam. Bardzo proszę Was o pomoc, z góry dziękuję
Może "Dzielny Despero"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesKDFCTC9D.jpg (10,1 KB, 13 załadowań)
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:44   #3
sander17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka to bajka?

Dzieki wielkie
sander17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:46   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Jaka to bajka?

Cytat:
Napisane przez sander17 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie
Trafiłam? Wygrałam talon na balon!
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 22:46:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.