Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 15:30   #1
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota

Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?


Dostałam kiedyś depilator jako prezent urodzinowy Wygoliłam się dwa razy i było dobrze. Jednak jedyna rzecz, a raczej powód który mnie zniechęca do dalszej takiej depilacji jest, że to boli;/ Czy znacie jakieś metody, które sprawiają, że to mniej boli?? (czy lepiej po czy przed kąpielą, lepiej je przed tym nagrzać czy lepiej ochłodzic (np. zimną wodą...) )
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:28   #2
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Zdecydowanie najlepiej depilować się po kąpieli, skóra jest rozgrzana i włoski łatwiej "wychodza z dziurek"
Mocno naciągaj skórę, to uśmierza ból..
Z biegiem czasu będzie bolało coraz mniej...mnie teraz lekko i przyjemnie gilga
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:32   #3
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

skoro dolaczaja to nowszych modeli nasadki chlodzace lub rekawice to jezeli nawet wyzej wymienione sposoby nie pomoga i bedzie w jakims stopniu bolalo mozna jedna reka depilowac maszynka a druga przejechac juz po miejscu wydepilowanym czyms zimnym np. lodem zwinietym w recznik jakis czy cus takiego
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:39   #4
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

moja kolezanka stosowala zimny lod i mowila ze pomaga. z biegiem czasu sie przyzwyczaisz i juz nie bedzie tak bolec. jak sie goli regularnie to bol jest o wiele mniejszy niz jak depilacje depilatorem stosuje sie sporadycznie. sprawdzialam to na swoim przykladzie. jak ostatnio sie zapuscilam (czytaj dlugie wlosiska na nogach:P) to mooco bolalo;(
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:43   #5
ewelincia15
Raczkowanie
 
Avatar ewelincia15
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 39
GG do ewelincia15
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?


też się dołączam.
z czym porównywalny może być ból pierwszej depilacji?
ewelincia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:07   #6
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Spróbuj wyrwać sobie włos z głowy
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:28   #7
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

eee,z głowy to jest nic!! ja bym porównała do wkłuwania igiełek :P
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 19:43   #8
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Bardzo trafne porównanie
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:00   #9
polly01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

dokladnie. nalezy ''zrelaksowac'' skóre zanim bedziesz ja depilowc. po kapieli jest miekka i wloski latwiej wychodza. poza tym nalezy po kazdej depilacji robic peeling ciala zeby wloski nie wrastaly w skóre. jesli zrobi Ci sie zapalenie mieszków dobrze jest je przeczyscic soda oczyszczoną (oczywiscie rozpuszczona w wodzie :p) jesli akurat nie masz peelingu pod reka mocno potrzyj skore recznikiem. niezapomnij pozniej sie posmarowac balsamem lub kremem
polly01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 22:22   #10
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

mnie osobiście kąpiel nie pomaga- skóra dodatkowo robi sie przesuszona, a przed depilacja nie można jej niczym smarować i mam dodatkowy dyskomfort.
natomiast ochładzanie np. woreczkiem z lodem oraz rozmasowywanie depilowanego miejsca wyraźnie redukuje ból.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 06:52   #11
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Najpierw zrob porzadny,ostry peeling nog,a podczas depilacji jedna reka staraj sie naciagac skore jak najbardziej,np miedzy kciukiem a palcem wskazujacym,Jesli masz depilator z nasadka masujaca,dociskaj go mocno do skory,wtedy czuc drapanie a nie wyrywanie wloskow.Taki delikatny masaz
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 14:01   #12
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

mineło sporo czasu odkad ktos załozył ten watek .a może macie jakies nowe pomysły bo nie mogę sie przełamać i wydepilować kopytka.Słyszałam o jakieś maści uśmierzającej bol czy nie orientujecie sie czy można ja stosować do depilacji nóżek jako usmierzacz bolu czy raczej to niebezpieczne?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:32   #13
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Oj... naprawdę pierwsza depilacja nie boli aż tak... Z czasem praktycznie nic nie czuć, mnie boli jedynie pod kolanem i w okolicach kostki, ale da się to znieść. Myślę, że najlepiej po prostu naciągnąć skórę w depilowanym miejscu, wtedy ból jest mniej odczuwalny, a z czasem ta cała depilacja może sprawić nawet przyjemność- tzn w sensie patrzenia na te znikające włoski, czuć wtedy jedynie delikatne ukłucia. Myślę, że warto się przełamać, ale również być konsekwentnym.
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:37   #14
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Mnie na udach praktycznie nie bolało za to na łydkach jest troche gorzej. Rzeczywiście trzeba mocno naciągać skóre i zaciskać zęby troche pomaga. Mozna to też robić partiami, nie wszystko od razu. Trudo, po to jest depilator, aby mieć gładkie nogi i musimy pocierpieć. Boli bo boleć musi, ale da sie przeżyc!!!!!!!!!!!!!!!!!: )
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:25   #15
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja nie dawno kupiłam depilator, bo był w promocji w Carrefour za 65 zł Braun silk epil .. bolało pierunowo! I weszłam sobie tutaj poczytać, jak można troszkę ten ból ograniczyć
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2010-05-21 o 21:20
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:14   #16
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja myślałam że umrę z bólu przy pierwszej depilacji ale miałam bardzo zapuszczone włoski, były grube, mocne i było ich dużo - jak u przysłowiowej małpy ale zauważyłam że z czasem ból jest mniejszy, jeśli się goli regularnie to nie ma takiego problemu. Ja obecnie łydki mogę spokojnie golić i prawie nie czuję.
Niestety ud mimo wszystko nie jestem w stanie zgolić depilatorem... Nie wiem dlaczego akurat w tym miejscu jestem tak wrażliwa na ból. No po prostu nie wytrzymuję, płakać mi się chce... Mam dość ciężkie owłosienie i lubię, że po depilatorze mogę przez 2-3 tygodnie nie golić łydek, ale co z udami
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:23   #17
wegetka27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Po co sie męczyć depilatorem, i po kawałku czuć taki ból jak można zrobić super woskiem z algami do bardzo wrażliwej skóry i od razu całe nogi zrobic w 15 min i nie cierpieć po kawałku, ja kiedys też raz użyłam depilatora ale nie był to dobry pomysł, bolało strasznie i włoski po tem wrastały, a jak zaczełam robic wosk to jestem zadowolona bo raz na miesiac wystarczy i coraz mniej odrasta Polecam moją kosmetyczkę w Warszawie ,która przyjeżdza do Mnie do domku i raz dwa robi mi wosk.Jak chcecie to dzwoncie do niej sie umawiajcie bo naprawde super ma wosk i specjalne bawełniane plastry a nie te fizelinowe co sie nie nadają, no i ten wosk z algami rewelacja!!Tel. 600-xxx-xxx I juz nie trzeba sie męczyć depilatorem!!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-08 o 20:18 Powód: spam
wegetka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:26   #18
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

ja właśnie chyba też po malutku dochodzę do wniosku, że rzuce depilator w kat. urywa mi wloski to raz - a mam naprawde grube czarne wlochy- a dwa no nie potrafie sobie ud wydepilowac. nawet bikini sobie wydepilowalam a ud nie rusze za chiny ludowe. coraz bardziej mnie kusi na wosk, calutenkie nogi plus depilacja gleboka i bede miec spokoj na jakis czas :P
no to sie wyzalilam
a tak wracajac do tematu, to ja stosowalam lod, goraca kapiel, ale najbardziej u mnie dziala przecieranie skory takim drapiacym recznikiem. przecieram nim skore i zaraz po tym przetarciu ja depiluje (oczywiscie naciagajac ja). to mi pomaga.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:53   #19
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

mi w sumie pomagały ciepłe kąpiele, regularna depilacja, a potem lód Ale fakt - powyżej kolan się nie da. Od jakiś 6 miesięcy rzuciłam mimo wszystko w kąt, z powodu... coraz wyraźniejszych, że tak powiem "dołków" po włoskach, od tamtej pory ciągle używam maszynki, ale problem jest taki że włoski odrastaja po dniu, a niedługo jadę na 3dniową wycieczkę, nie mówiąc o dwutygodniowych wakacjach...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:10   #20
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez wegetka27 Pokaż wiadomość
Po co sie męczyć depilatorem, i po kawałku czuć taki ból jak można zrobić super woskiem z algami do bardzo wrażliwej skóry i od razu całe nogi zrobic w 15 min i nie cierpieć po kawałku, ja kiedys też raz użyłam depilatora ale nie był to dobry pomysł, bolało strasznie i włoski po tem wrastały, a jak zaczełam robic wosk to jestem zadowolona bo raz na miesiac wystarczy i coraz mniej odrasta Polecam moją kosmetyczkę w Warszawie ,która przyjeżdza do Mnie do domku i raz dwa robi mi wosk.Jak chcecie to dzwoncie do niej sie umawiajcie bo naprawde super ma wosk i specjalne bawełniane plastry a nie te fizelinowe co sie nie nadają, no i ten wosk z algami rewelacja!!Tel. 600-xxx-xxx I juz nie trzeba sie męczyć depilatorem!!
Wegetko, ten sam nr telefonu podawałaś w wątku z ogłoszeniami o pracę. Tylko, że to najwyraźniej jest telefon do kosmetyczki - Ciebie, a nie do rzekomej zaprzyjaźnionej Pani...

Jeśli chcesz reklamować swoje usługi, możesz wykupić płatną mikroreklamę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 21:07   #21
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Polecam głośne słuchanie ulubionej muzyki - mniej myślę o depilacji i nie słyszę wtedy tego okropnego brzęczenia depilatora, bardzo hałaśliwa maszyna z niego jest .
__________________
Po prostu Paulina.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:42   #22
muszystytulipan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

tak, naciaganie skory i kostki lodu to bardzo dobra metoda ja tez to robie, pierwsze depilacje to bylo cos bardzo... cos o czym nie chce juz mowic, ale przyzwyczailam sie. najlepiej depiluj sie jak bedziesz sama w domu, wtedy mozesz sobie pokrzyczec i ponarzekac. nawet nie poczujesz bolu jesli bedziesz skupiac sie na czyms innym po depilacji najlepiej splucz resztki wloskow zimna woda a pozniej posmaruj jakims kremem po depilacji lub balsamem

zycze milej i niebolesnej depilacji
muszystytulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:31   #23
Aga24a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
GG do Aga24a
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

moim sposobem na bezbolesna depilacje jest zwykly tonik. przed depilacja wacikiem nasaczonym tonikiem zmywam skore nog chwile czekam jak sie wchlonie i depiluje.
pozdrawiam.
Aga24a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:40   #24
miss-k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

ja z depilatora korzystam od kilku lat, ponizej kolana to pestka, a uda rzeczywiscie czasem sprawiaja problem, nie jednak w wypadku gdy leze na sloncu. Rozgrzana skore moge depilowac niemal wszedzie. w okolicach bikini pomagam sobie plastrami. Zastanawia mnie jednak dlaczego niektorzy tak chwala sobie uzycie plastrow i przedstawiaja ta metode jako mniej bolesna, przeciez to tez wyrywanie włosów.

Spróbuje też kostek lodu, chociaz mam watpliwosci bo skora ma byc przeciez sucha, no i przy zimnie mieszki sie jednak kurcza
miss-k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:33   #25
amelkagda
Raczkowanie
 
Avatar amelkagda
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 48
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

ja jestem przekonana do wosku ale jak boli Ciebie depilacja to radziłabym kupić z apteki takie woreczki wypełnione jakąś substancją, którą należy włożyć do lodówki na jakiś czas i one są potem bardzo długo zimne. Woreczki te są produkowane w różnych rozmiarach i można coś wybrać dla siebie i swoich potrzeb, dodatkowo jeśli tego potrzebujesz można nałożyć na nie takie bawełniane pokrowce - najlepiej spytać w aptece. Natomiast do depilacji bikini można kupić maść znieczulającą Emla, czasami w aptekach sprzedają ją bez recepty
amelkagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:49   #26
aniaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Witam! U mnie pierwsza depilacja to porażka włosy były cgyba za krótkie, ciemno w łazience - przez 2 dni miałam czerwone nogi, które musiałam poprawić maszynką. Poczekałam do jesieni, zapuściłam włosy i przy dobrym świetle pastwiłam się nad moimi nogami Wyszło super. Na łydkach gdzie były długie włosy bolało ...no dosyć mocno a na udach w ogóle. Od razu posmarowała kremem bambino za chwilę jeszcze jakimś balsamem i nogi nie są czerwone a jakie gładkie!!! Jestem ciekawa jak długo Pozdrawiam gorąco!!!
aniaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:06   #27
bloondi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Mnie mniej boli jesli zapuszcze troszke dłuższe włoski... sposób jest troszkę męczący bo kto lubi "zapuszczać się"??
bloondi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 12:15   #28
monipolka
Raczkowanie
 
Avatar monipolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

ja depiluje nogi najczęściej rano, wydaje mi się, ze jakoś mniej odczuwam ten ból. robię gorącą kąpiel, włoski musza byc nie za bardzo długie, a po depilacji stosuję balsam łagodzący i opóxniający odrastanie włosków.
monipolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:19   #29
tusiunia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Najlepiej depilować się po kapieli. Ja zawsze "uspokajam" skórę chłodnym balsamem nawilżającym,a potem zimnym tonikiem łagodzącym z rumiankiem. warto też wrzucić kilka kostek lodu do woreczka śniadaniowego i przykładać co jakiś czas do nóg.
tusiunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:56   #30
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Wczoraj testowałam mój pierwszy w życiu depilator- Braun 3170
Cóż ... robiłam to przed 23, bo nie mogłam się odważyć. W sumie przeliczyłam się, że nie będzie aż tak boleć. Może dlatego, że miałam dłuższe włoski i bardzo suchą skórę na nogach. Cała depilacja (do kolan) trwała ok. godziny :p
Tymczasem, mam nogi zaczerwienione i ufam, że mi to zniknie W każdym razie będę testować dalej!
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 17:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.