Problem z cewką moczową??? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 22:12   #1
rekiinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Exclamation

Problem z cewką moczową??? POMOCY!


Czesc!mam pewien problemik. Nie krzyczcie na mnie, ze mam isc do lekarza itp bo doskonalke to wiem i ide jutro. chcialabym po prostu poznac wasze zdanie na ten temat... mianowicie moim problelem jest CHYBA zapalenie cewki moczowej. Mam ciagle wraazenie pelnego pecherza, czesto musze oddawac mocz co nie jest przyjemne bo bol podczas siusiania jest ogromny, z toalety wychodze ze lzami w oczach. Odczuwam takjakby pieczenie, jakbym miala jakas ranke na cewce. jakby tego bylo malo siusiam razem z krwią. Innymi dolegliwosciami jest bol pecherza- jest to taki bol jakbym miala calkowicie pelny pecherz. takie klucie. Odczuwam swedzenie i szczypanie pochwy. Czasami mam taki atak bolu, ze nie moge ani usiasc ani sie polozyc.. jedyne co usnieza bol to chodzenie - czyli zazwyczaj drepcze po pokoju w ta i z powrotem.. Nakgorsze jest tez to ze nawet jak oddam mocz i wyjde z lazienki to mam wrazenie jakbym nadal chciala siusiu..Wszystko zaczeo sie ok 30 wrzesnia- 1 pazdziernika w trakcie miesiaczki. na poczatku myslalam, ze to nic wielkiego zwykle przeziebienie, i zaraz przejdzie, ale jednak nie przeszlo. sa dni, kiedy wogole mnie nic nie boli- nawet jak oddaje mocz np przedwczoraj i wczoraj.. no a dzis sie znowusz zaczeło co to moze byc tak dokladniej??

i jeszcze jedno pytanko- jestem w takim wielku ze jest awykonalne ze piersi mi rosna- a od kiku dni zaczelam miec dxiwne, różowe rozstepy na calych piersiach. nie wyglada to jak typowy rozstep.. wyglada to tak jaby pod skora ktos mi na rozowo kreski narysowal.. co to moze byc?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
rekiinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:15   #2
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Problem z cewką moczową??? POMOCY!

bardzo dobrze, ze idziesz jutro do lekarza natomiast, my tobie raczej ci nie powiemy co ci jest dokladniej.. w koncu- skad mamy to wiedziec?
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:26   #3
rekiinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z cewką moczową??? POMOCY!

Nie wiem, moze ktoś z was mial juz taki problem?
rekiinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:34   #4
maczopixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z cewką moczową??? POMOCY!

zapalenie pęcherza
maczopixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 22:38   #5
butonierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z cewką moczową??? POMOCY!

Bankowo zapalenie pęcherza, nic Ci na to nie pomoże poza antybiotykiem, który przepisuje lekarz pierwszego kontaktu. Im szybciej zdecydujesz się na wizytę u lekarza, tym lepiej, bo bakterie w pęcherzu namnażają się niesamowicie szybko i w zasadzie z godziny na godzinę ból jest cięższy do wytrzymania, w moczu może także występować krew w późniejszej fazie zapalenia. Po wyleczeniu zapalenia pęcherza powinno się zrobić posiew, by sprawdzić, czy infekcja została całkowicie wyleczona. Jeśli nie, będzie wracać. Zapobiegawczo dobrze zażywać LacioBios femine i pochłaniać żurawinę, gdyż oczyszcza drogi moczowe.
Często obok zapalenia pęcherza występuje także zapalenie pochwy, mogące być spowodowane np. intensywniejszym stosunkiem płciowym(otarcie naskórka), lub stosowaniem żelu (np.Durex ; niszczy naturalną florę bakteryjną). Zatem po wyleczeniu pęcherza (ok. tydzień zażywania antybiotyku) dobrze jest udać się do ginekologa, on przepisuje tabletki (przeważnie dopochwowe) i po 10 dniach wszystko jest ok.
Mam nadzieję, że pomogłam

Edytowane przez butonierka
Czas edycji: 2009-12-05 o 22:43
butonierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.