10 sposobów na piękne paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 13:31   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

10 sposobów na piękne paznokcie


Zadbane, mocne, wytrzymałe paznokcie bez przebarwień to marzenie chyba każdej z nas. Przy odrobinie konsekwentnej pielęgnacji staną się ozdobą i wizytówką naszego wizerunku. Przedstawiamy 10 prostych i sprawdzonych sposobów na piękne naturalne paznokcie. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:12   #2
magdowca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

hmmm... nie wydaje mi się, żeby na wypolerowanym paznokciu lakier dłużej się trzymał... przecież to wbrew logice ;P im coś gładsze tym mniej punktów zaczepienia...
gdy byłam w gabinecie malować pazurki do ślubu to babka nie chciała mi ich wypolerować, bo stwierdziła, że lakier szybko zacznie odpryskiwać i nie będę zadowolona.
więc chyba ta rada nie jest zbyt trafiona.
magdowca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:06   #3
protus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Heja wszystkim!!!

Moim sprawdzonym sposobem na paznokcie jest kąpiel w parafinie. Jest super i musicie to wszyscy wypróbować!!
----------------------------
KĄPIEL W PARAFINIE


Kostkę parafiny rozpuszczamy poprzez podgrzanie w garnku. Po rozpuszczeniu garnek odstawiamy na bok i czekamy aż parafina nieco ostygnie. Następnie zanurzamy w niej paznokcie na 10 minut.


Po zabiegu zmywamy parafinę ciepłą wodą.


Stosujemy 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące.



-------------------------------------


Oprócz tego jem tabletki ze skrzypem i cynk. I naprawdę jest super! Słyszałam też, że ten domowy sposób z oliwą jest dobry. Oprócz tego można jeszcze używac soku z cytryny, wywaru z kopru włoskiego, siemię lniane, wosku pszczelego... Ja lubię naturalne metody i moja mama śmieje się że mam coś w sobie z czarownicy ale co sie mam przejmować, jesli dziala!!!

A co wy stosujecie na Wasze paznokcie???

Pozdrawiam wszystkie wizazanki!
protus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:35   #4
zofiya
Raczkowanie
 
Avatar zofiya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

a ja slyszalam, ze wlasnie nie witaminy, a aminokwasy sa odpowiedzialne za zdrowie paznokci i ze jak się przyjmuje suplementy, to nie te witaminowe, tylko własnie aminokwasowe trzeba brac, onozis czy cos.
zofiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:12   #5
monika343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Witam ! Polecam wcieranie w skórki witaminy a+e, ja wyciskam sobie z kapsułki, świetnie natłuszcza i odżywia, najlepiej na noc, pozdrawiam
monika343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:52   #6
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Witam, rewelacyjna jest odżywka MICRO CELL 2000, uratowała moje paznokcie po zdjęciu akrylu. Pozdrawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:33   #7
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

"(...) Jednak część odżywek jak gdyby „wchłania” się w paznokieć umożliwiając codzienne dokładanie warstwy."
Wiecie, które to dokładnie? Dla ułatwienia możecie od razu podawać linki na KWC by za długo nie szukać. Dziękuję za pomoc
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 20:37   #8
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Polecam szczególnie Revlon po porodzie miałam straszne problemy z paznokciami a i mnie uratował
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:24   #9
Galeria Odnowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

witam
trzeba czasu i cierpliwości, aby "wyprowadzić" łamliwe paznokcie i przesuszone dłonie.
1.Regularny manicure
2.Peeling dłoni+ odżywczy krem np.alessandro Nice day-rewelacja [ jedwabiste dłonie i magiczny zapach]
3.Obowiązkowo odzywka do paznokci Nail Tak.
Ważne, aby dobrać odpowiednia: Formula II przeznaczona jest do paznokci cienkich, miękkich, rozdwajających sie, natomiast Formula III-twarde, suche , kruche paznokcie.Pamietajcie ,aby nie malowac skórek, poniewaz odżywka działa na nie wysuszająco!!!
Polecam również ołówek do pielegnacji skórek wokół poznokci alessandro-rewelacja...i mieści sie w torebce
Galeria Odnowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:27   #10
strzelec585
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Słupsk/Pomorze
Wiadomości: 32
GG do strzelec585
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

[QUOTE=kacha262;16771398][COLOR=black][FONT=Georgia]Ja jestem przywiązana do najzwyklejszego olejku rycynowego- jak to mówią -natura czyni cuda Naprawdę doskonale je odżywia i wystarczy kilka dni wmasowywania go w paznokcie i efekt jest ogromny! ładnie wyglądają, są gładkie i szybciej rosną ,a super nawilżone są także skórki !....

Ja właśnie wczoraj nabyłam owy olejek rycynowy i wypróbowuje jego działanie... Mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie,bo to moja ostatnia deska ratunku (dużo specyfików próbowałam i nic!!!)
__________________
Un cuore. Cosi poco che mi serve...
strzelec585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:52   #11
Shapely
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 18
GG do Shapely
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Odżywka na paznokcie przede wszystkim Na szczęście nie mam łatwo łamliwych paznokci. Poleruje je co jakiś czas. Używam dużo kremu do rąk Garnier, bo są najlepsze.
Shapely jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 09:53   #12
Sasolka
Raczkowanie
 
Avatar Sasolka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Cytat:
Napisane przez kacha262 Pokaż wiadomość
[COLOR=black][FONT=Georgia]Ja jestem przywiązana do najzwyklejszego olejku rycynowego- jak to mówią -natura czyni cuda Naprawdę doskonale je odżywia i wystarczy kilka dni wmasowywania go w paznokcie i efekt jest ogromny! ładnie wyglądają, są gładkie i szybciej rosną ,a super nawilżone są także skórki !....

Ja właśnie wczoraj nabyłam owy olejek rycynowy i wypróbowuje jego działanie... Mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie,bo to moja ostatnia deska ratunku (dużo specyfików próbowałam i nic!!!)


Cytat:
Napisane przez protus Pokaż wiadomość
Heja wszystkim!!!

Moim sprawdzonym sposobem na paznokcie jest kąpiel w parafinie. Jest super i musicie to wszyscy wypróbować!!
----------------------------
KĄPIEL W PARAFINIE


Kostkę parafiny rozpuszczamy poprzez podgrzanie w garnku. Po rozpuszczeniu garnek odstawiamy na bok i czekamy aż parafina nieco ostygnie. Następnie zanurzamy w niej paznokcie na 10 minut.


Po zabiegu zmywamy parafinę ciepłą wodą.


Stosujemy 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące.



-------------------------------------


Oprócz tego jem tabletki ze skrzypem i cynk. I naprawdę jest super! Słyszałam też, że ten domowy sposób z oliwą jest dobry. Oprócz tego można jeszcze używac soku z cytryny, wywaru z kopru włoskiego, siemię lniane, wosku pszczelego... Ja lubię naturalne metody i moja mama śmieje się że mam coś w sobie z czarownicy ale co sie mam przejmować, jesli dziala!!!

A co wy stosujecie na Wasze paznokcie???

Pozdrawiam wszystkie wizazanki!
__________
Dzięki za rady
kacha262 - daj znać jak Ci poszło z tą rycyną. Ja wiedziałam tylko, że dobrze pielęgnuje włosy i rzęsy.
protus- dzięki Ziomalko . Jedna mała rada - po co łykasz tabletki ze skrzypem, skoro możesz suszony kupić w aptece zielarskiej i popijać zamiast herbaty? Jest pyszny i więcej z niego wyłuskasz walorów zdrowotnych, niż z chemii.

A i jeszcze jedno - artykuł super, ale cały efekt stracony jeśli użyjecie mikrofali. Ciepło w mikrofali powstaje na skutek tarcia się o siebie atomów włożonego doń produktu. Co niszczy strukturę cząsteczkową i wszelkie witaminy, minerały, wszystko! "Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane". Wystarczy podgotować, albo dać do piekarnika na chwilę. Ten sam efekt z pozoru, a właściwości zachowane.
Sasolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:31   #13
strzelec585
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Słupsk/Pomorze
Wiadomości: 32
GG do strzelec585
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

[QUOTE=strzelec585;1685324 9]
Cytat:
Napisane przez kacha262 Pokaż wiadomość
[COLOR=black][FONT=Georgia]Ja jestem przywiązana do najzwyklejszego olejku rycynowego- jak to mówią -natura czyni cuda Naprawdę doskonale je odżywia i wystarczy kilka dni wmasowywania go w paznokcie i efekt jest ogromny! ładnie wyglądają, są gładkie i szybciej rosną ,a super nawilżone są także skórki !....

Ja właśnie wczoraj nabyłam owy olejek rycynowy i wypróbowuje jego działanie... Mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie,bo to moja ostatnia deska ratunku (dużo specyfików próbowałam i nic!!!)



Ha ha!!!!! Dziewczyny rewelacja. Pomógł mi ten olej rycynowy- opaznokcie są mocniejsze, nie łamią się i nie rozdwajają (co najważniejsze)

Nie mam już problemu z ciągłym powstawaniem "zadziorków" i opiłowywaniem paznokci z tym związanym.

Polecam ze swojego doświadczenia. Dodaję do rycyny czasem (ale rzadko) kilka kropelek wyciśniętych z kapsułki z vit.A+E i to wtedy wmasowuję w pazurki.
__________________
Un cuore. Cosi poco che mi serve...

Edytowane przez strzelec585
Czas edycji: 2010-04-16 o 11:33
strzelec585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 15:39   #14
kika775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Thumbs up Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

ja mialam bardzo brzydkie paznokcie,ale od pewnego czasu(od kad zainwestowalam) mam bardzo ladne paznokcie;]
kika775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 14:43   #15
ankol_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

witam ! Obgryzalam paznokcie przez ponad 7 lat od 3 miesiecy juz nie obgryzam; uZywam pilnika szklanego jak i papierowego i odzywki eveline 8 w1 zamieeszczam zdjecie rak i prosze o jakies porady ns ladny ksztalt paznokci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0605.jpg (48,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0602.jpg (60,0 KB, 4 załadowań)
ankol_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:08   #16
NataliaTw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Mam rozdwajające się paznokcie i kilka sposobów na pielęgnację paznokci przeniosę do tego co robię na co dzień. Bo jak na razie efekty dbania o paznokcie są u mnie marne...póki co o moim sposobie na nieco bardziej zadbane paznokcie napisałam na swoim blogu: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-03 o 23:07 Powód: Link.
NataliaTw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 09:16   #17
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: 10 sposobów na piękne paznokcie

Ja stosuję przede wszystkim odżywkę do paznokci (w moim przypadku Trind). Płytka wygląda pięknie i zdrowo
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 10:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.