początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 12:40   #1
motylek 222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1

początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża


Czy myślicie ,że stosunek rozpoczęty bez prezerwatywy grozi ciążą, mój chłopak twierdzi ,że wie kiedy przestać ,że w odpowiednim momencie ja założy i nie ma opcji ,żeby zajść w ciążę na początku przed wytryskiem.
Oburza się ,że mu nie wierzę jakie jest wasze stanowisko w waszej sprawie.
Czy możliwe jest ,że plemniki pojawią się już na samym początku ? Proszę o opinię.
Nie mam argumentów ,żeby postawić na swoim bez powodu ,nie chce się kłócić ,ale chce mieć pewność i się nie stresować .
przepraszam jeśli był podobny temat ,nie znalazłam.
motylek 222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:49   #2
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

W ogóle bez dyskusji zakładajcie prezerwatywe na początku, bo facet wydziela płyn w którym są plemniki a może o tym sam nie wiedzieć! A twój chłopak jest nieodpowiedzialny jeżeli zależy mu bardziej na przyjemności niż odpowiedzialności. Ile macie wogóle lat?
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:01   #3
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Nikt nie udowodnił, że w preejakulacie są lub nie ma plemników. Po co więc głupio ryzykować?

Edytowane przez ama4
Czas edycji: 2010-09-23 o 14:05
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:03   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Nikt nie udowodnił, że w preejakulacie są lub nie ma plemników. Bo co więc głupio ryzykować?
Otóż to.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:29   #5
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Tak jak dziewczyny wyżej... Facet chce sobie poużywać bez gumki, i tyle... A co, jeżeli go poniesie, i nie zdąży wyjąć penisa przed wytryskiem? Gumkę niech zaklada od razu, i niech się nie wykręca, że on wie, kiedy przestać... Podejżewam, że chłopak chce wykorzystać to, że jesteś mało doświadczona. Powiedz mu, że Ty nie chcesz się denerwowąc o to, czy możesz przez to zajść w ciążę, i jeżeli jemu na Tobie zależy, to zrozumie. Jeżeli dalej będzie naciskał, to go zostaw.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:46   #6
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Podobno w pre ejakulacie są plemniki-tylko nie udowodniono właśnie czy są zdolne do zapłodnienia czy nie. Więc to, ze facet wyjdzie przed wytryskiem-a może się zdarzyć że nie zdąży-nie chroni przed ciążą-bo do jasnej ciasnej stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji Więc jak Ci nie wierzy to mu pokarz ten temat.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:13   #7
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Poza tym nie wiesz, czy nie jest na coś chory.
Jak nie odpuści to zwyczajnie odmów mu seksu, najwyraźniej nie dojrzał.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 14:17   #8
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Nikt nie udowodnił, że w preejakulacie są lub nie ma plemników. Po co więc głupio ryzykować?


Dokładnie, a poza tym powinnaś poważnie poagadać z chłopakiem i powiedziec mu, że powinnien dokształicić się w temacie antykoncepcji. To, że będzie wiedział iż ma wyjść w odpowiednim momencie nie oznacza, że wie wszytsko o antykocepcji.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:36   #9
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

moze zaproponuj chlopakowi by sie troche doksztalcil w tej kwestii. a jego propozycje potraktuj jak seks bez zabezp. jak sie odwazysz to zacznij zbierac na kołyske i pieluchy
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:42   #10
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

ja proponuję dokształcenie się i jednemu i drugiemu
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 16:03   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
ja proponuję dokształcenie się i jednemu i drugiemu
o to to czytać, czytać...a nie łapki w majtki pchać
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 16:37   #12
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

pytania czasem mnie tu rozwalają, zakładajcie prezerwatywę na początku albo bierz tabletki
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:05   #13
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
pytania czasem mnie tu rozwalają, zakładajcie prezerwatywę na początku albo bierz tabletki
Tabletek nie bierz, bo to Twoje "pierwsze razy", a nie stale uprawianie milosci.. Na nie masz czas sie jeszcze zdecydowac, bo z wypowiedzi wnioskuje, ze nie masz zbyt wielu lat. Ale decyzja podjecia wspolzycia seksualnego nalezy do Was.
Niemniej jednak, prezerwatywa musi byc od samego poczatku do konca ! Bo bez niej, nawet na samym poczatku istnieje mozliwosc zajscia w ciaze. A co do twojego Chlopaka, to wielu mowi tak, ze potrafi sie odpowiednio wczesnie ocknac i nie skonczyc w dziewczynie, ale to niestety niezupelnie tak jest. Jak wspomnialy wczesniej kolezanki, w preejakulacie tez maja prawo znajdowac sie plemniki.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:12   #14
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

znam wiele par, ktore nie uzywaja zadnego zabezpieczenia twierdzac, ze facet "wie kiedy wyjsc"... no ale coz.. co kto lubi..
moj Tż nie raz mi tak mowil, ze wyjdzie szybko .. (tak jak i Twoj twierdzi) ja jednak nie do konca w to wierze wiec po co probowac a pozniej sie baniowac ciagle..,a co do "preejakulatu" tez czytalam, ze zawiera plemniki... wiec po co ryzykowac
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:42   #15
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

ale wyjaśnijcie mi kobiecie widać niedoświadczonej w sprawach sexu...co jest złego w zakładaniu prezerwatywy na początku?
Bo ja jakoś nie bardzo kumam co tak pasjonuje twojego TŻa w tym zeby "bez gumki" i potem kończyć na zewnątrz?
Przecież chłopak sie nerwicy nabawi od takiego stosunku przerywanego
a gumki są teraz już tak cienkie, że naprawdę bzdurą jest twierdzenie że w gumce to on nie czuje (albo czuje słabiej)
czuje tak samo, penis to jednak nie paluszek- nie jest tak wrażliwy jak opuszki palców, zeby wyczuwał nim fakturę kondoma...no i zdecydowanie taki sex jest po prostu przyjemniejszy- nie musicie się spieszyć pod koniec, nie ma nerwów...naprawdę nie wiem dlaczego ten twój pan upiera sie tak bardzo prz sexie bez gumy...może mu kasy szkoda na zabezpieczenie?!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:50   #16
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

zawsze myślę sobie, jak czytam taki wątek: ja pier***e!

poczytaj sobie tu i tam, jakie są statystyki wpadek przy używaniu gumek. jeśli myślisz, że odsetek wpadek to sytuacje, kiedy gumka pękła, czy się zsunęła - to mylisz się. w te statystyki wpisują się również przypadki, kiedy jakiś MĄDRY FACET wciska kobiecie kit, że wie, kiedy skończyć, albo kiedy para stosuje jako antykoncepcję prezerwatywy, ale np. nie mieli akurat pod ręką/sklep był zamknięty, zrobili to - i ciach!

to po pierwsze.

po drugie: pomyśl dziewczyno logicznie, czy lepiej jest założyć kondona i mieć pewność, że sperma nie dostanie się do pochwy i mieć jakąś, chociaż minimalną przyjemność z seksu, czy zacząć bez gumy i zastanawiać się przez cały stosunek, czy JEGO WYSOKOŚĆ FACET zdąży wyjąć na czas, czy nie skończę za 9 miesięcy z pochwą wielkością kuli do kręgli po urodzeniu dziecka, którego nie chcę (bo przecież nie chcesz mieć teraz dzieci, nie?).

POMYŚL. POMYŚL. POMYŚL. to naprawdę nie boli!!!
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 19:26   #17
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez Aveda Noir Pokaż wiadomość
Tabletek nie bierz, bo to Twoje "pierwsze razy", a nie stale uprawianie milosci.. Na nie masz czas sie jeszcze zdecydowac, bo z wypowiedzi wnioskuje, ze nie masz zbyt wielu lat.
Czy pierwsze razy czy nie, tabletki brać może - ale najpierw musi się udać do lekarza a potem samodzielnie podjąć decyzję, czy chce je brać. Skąd wiesz, czy stale uprawiają seks, czy nie?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:13   #18
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Chryste, stosunek przerywany - średniowiecze jakieś
A co wstydzi się kupić prezerwatywy ? Albo Ty po tabletki? Lepiej się trochę powstydzić niż potem przez resztę cyklu modlić się o okres.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:27   #19
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Ale po co w ogóle te dywagacje na temat tego, kiedy właściwie pojawiają się plemniki?
Czy stosunek przerywany to metoda antykoncepcji? NIE.
Czy wobec tego daje jakąkolwiek pewność, że nie zajdziesz w ciążę? NIE.
Czy mogą być z tego dzieci? TAK.
Czy to ma sens? NIE.

Kupcie prezerwatywy, jak się Twój chłopak tak bardzo wstydzi je kupić (a seksu się nie wstydzi, dziwne) to zamówcie przez internet. A najlepiej Ty pójdź do lekarza i niech Ci zapisze tabletki, bo wtedy przynajmniej nie będziesz się musiała z nim kłócić i uwłaczać jego, jakże szerokiej w jego mniemaniu, wiedzy o antykoncepcji
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 10:32   #20
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Czy pierwsze razy czy nie, tabletki brać może - ale najpierw musi się udać do lekarza a potem samodzielnie podjąć decyzję, czy chce je brać. Skąd wiesz, czy stale uprawiają seks, czy nie?
Wiem, poniewaz ona sama napisala, ze chodzi o pierwsz raz. Jak on sie zakonczy - tego nikt nie wie, czy nie stanie sie moze cos, co zniecheci ja do dalszego wspolzycia. A tabletki tak czy siak, w jakis sposob ingeruja w gospodarke hormonalna kobiety, wiec lepiej ta decyzja niech bedzie przemyslana.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 11:09   #21
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez motylek 222 Pokaż wiadomość
Czy myślicie ,że stosunek rozpoczęty bez prezerwatywy grozi ciążą, mój chłopak twierdzi ,że wie kiedy przestać ,że w odpowiednim momencie ja założy i nie ma opcji ,żeby zajść w ciążę na początku przed wytryskiem.
Oburza się ,że mu nie wierzę jakie jest wasze stanowisko w waszej sprawie.
Czy możliwe jest ,że plemniki pojawią się już na samym początku ? Proszę o opinię.
Nie mam argumentów ,żeby postawić na swoim bez powodu ,nie chce się kłócić ,ale chce mieć pewność i się nie stresować .
przepraszam jeśli był podobny temat ,nie znalazłam.
Ło matko ale wyrozumiały chłopak, zazdroszczę
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:17   #22
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Skoro facet nie lubi się kochać z gumką, to branie tabletek jest najlepszym rozwiązaniem... On będzie miał seks bez gumy, dziewczyna spokój i zdrowy umysł, a nie ciągłe myślenie o tym czy już jest w ciąży, czy może jeszcze nie.
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:31   #23
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Pomijając już to wszystko o waszej głupocie co w delikatnych słowach ujęły dziewczyny, to czy ty w ogóle musisz mieć argumenty, żeby go przekonywać? Powinno wystarczyć twoje "nie zgadzam się na seks bez gumki" a facet powinien to uszanować i tyle. Krótka piłka.

agusia327 pigułki antykoncepcyjne to nie cukierki i nie każdy chce sobie robić w organizmie rewolucję hormonalną i ryzykować skutkami ubocznymi, które jakby nie patrzeć poważniejsze lub mniej poważne często występują. Nie mówię, że pigułki to samo zło, bo ich plusy są oczywiste, ale trzeba pamiętać że posiadają też sporo minusów i nie jest to złoty środek dla każdej osoby. Nie rozumiem takiego gówniarsko beztroskiego podejścia do sprawy
I tak na wszelki wypadek, żebyś nie mówiła, że nie mam o tym pojęcia mówi to dziewczyna, która przez 3 lata brała pigułki.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2010-09-24 o 12:39
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:59   #24
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez Aveda Noir Pokaż wiadomość
Wiem, poniewaz ona sama napisala, ze chodzi o pierwsz raz. Jak on sie zakonczy - tego nikt nie wie, czy nie stanie sie moze cos, co zniecheci ja do dalszego wspolzycia. A tabletki tak czy siak, w jakis sposob ingeruja w gospodarke hormonalna kobiety, wiec lepiej ta decyzja niech bedzie przemyslana.
Ale gadasz pierdoły. Ja swój pierwszy raz miałam właśnie na tabletkach, żeby nie zajść. Nie ma reguły "pierwsze razy, tabletek się nie bierze"
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:10   #25
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
pigułki antykoncepcyjne to nie cukierki i nie każdy chce sobie robić w organizmie rewolucję hormonalną i ryzykować skutkami ubocznymi, które jakby nie patrzeć poważniejsze lub mniej poważne często występują. Nie mówię, że pigułki to samo zło, bo ich plusy są oczywiste, ale trzeba pamiętać że posiadają też sporo minusów i nie jest to złoty środek dla każdej osoby. Nie rozumiem takiego gówniarsko beztroskiego podejścia do sprawy
I tak na wszelki wypadek, żebyś nie mówiła, że nie mam o tym pojęcia mówi to dziewczyna, która przez 3 lata brała pigułki.
Popieram Kolezanke. Owszem, nie ma reguly "pierwszy raz, tabletek sie nie bierze". Ale tabletki to nie cukierki i jak powiedziala little.b.blue nie sluza one do zabawy, a ludzie z taka wiedza w tej dziedzinie zycia jak zalozycielka tego watku, nie radzilabym, aby brali. Jeszcze sobie krzywde zrobi. Prawda okrutna.. ale prawda.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:58   #26
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

No ale nikt to nie wymaga od kogoś wiedzy nadludzkiej. Branie tabletek to nie jest przecież trudne zadanie Trzeba o nich pamiętać i czytać ulotkę. Tyle. A jak przyjdzie do bardziej skomplikowanych operacji typu łączenie opakowań, przesuwanie okresu itp., to są od tego lekarze, żeby pomóc, można też zapytać.
A to, czy tabletki są "cacy" czy "be" to nie ma sensu dyskutować, bo każdy ma inne zdanie. Na pewno jednak to bardziej skuteczna antykoncepcja niż prezerwatywy. A tym bardziej ich brak.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:42   #27
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

nie ma sie co spierac czy powinna brac tabsy czy nie. jak pojdzie do lekarza to on zdecyduje. a czy faktycznie zacznie brac to jej sprawa bo moze wcale ich nie bedzie potrzebowala.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:26   #28
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

Masz slusznosc gringolada.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 12:53   #29
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;22258839]zawsze myślę sobie, jak czytam taki wątek: ja pier***e!

poczytaj sobie tu i tam, jakie są statystyki wpadek przy używaniu gumek. jeśli myślisz, że odsetek wpadek to sytuacje, kiedy gumka pękła, czy się zsunęła - to mylisz się. w te statystyki wpisują się również przypadki, kiedy jakiś MĄDRY FACET wciska kobiecie kit, że wie, kiedy skończyć, albo kiedy para stosuje jako antykoncepcję prezerwatywy, ale np. nie mieli akurat pod ręką/sklep był zamknięty, zrobili to - i ciach!

to po pierwsze.

po drugie: pomyśl dziewczyno logicznie, czy lepiej jest założyć kondona i mieć pewność, że sperma nie dostanie się do pochwy i mieć jakąś, chociaż minimalną przyjemność z seksu, czy zacząć bez gumy i zastanawiać się przez cały stosunek, czy JEGO WYSOKOŚĆ FACET zdąży wyjąć na czas, czy nie skończę za 9 miesięcy z pochwą wielkością kuli do kręgli po urodzeniu dziecka, którego nie chcę (bo przecież nie chcesz mieć teraz dzieci, nie?).

POMYŚL. POMYŚL. POMYŚL. to naprawdę nie boli!!![/QUOTE]

Ja oprócz tego, że też tak pomyślę, to do tego jeszcze powiem to na głos.

Do reszty oczywiście też się zgadzam.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:17   #30
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: początek sexu bez zabezpieczenia ? a ciąża

według mnie nie ma znaczenia czy w preejakulacie są plemniki czy też ich nie ma

podstawową kwestią jest tu dla mnie zdanie faceta "ja wiem kiedy wyjąć"...
sorry ale nie uwierze, że facet przy swoich pierwszych doświadczeniach seksualnych jest w stanie siebie na tyle kontrolować żeby wiedzieć kiedy wyjąć
wręcz powiem - sukcesem będzie jak uda mu się włożyć przed wytryskiem a nie zdąrzyć wyjąć....

tak więc - zaufać facetowi w kwesti często nie możliwej do sterowania przez faceta? Ja dziękuje.


A jak wać książe ma pretensje że mu nie wierzysz to weź go za łapkę i idzcie do ginekologa porozmawiać o antykoncepcji - i zbadaj się przy okazji, nie zaszkodzi na pewno

Cytat:
Napisane przez Aveda Noir Pokaż wiadomość
Wiem, poniewaz ona sama napisala, ze chodzi o pierwsz raz. Jak on sie zakonczy - tego nikt nie wie, czy nie stanie sie moze cos, co zniecheci ja do dalszego wspolzycia. A tabletki tak czy siak, w jakis sposob ingeruja w gospodarke hormonalna kobiety, wiec lepiej ta decyzja niech bedzie przemyslana.
a Ty wiesz jak ciążka ingeruje w gospodarkę hormonalną kobiety ?
Powiem tyle - dla osób młodych które na pewno nie chcą dzieci mieć tabletki to dobre wyjście
moim zdaniem na prezerwatywy to sobie moga pozwolić pary którym świat się nie zawali jak wpadną
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.