schudlam 14 kilo..... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 14:32   #151
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: schudlam 14 kilo.....

Dorcius efekt zniewalający figurka ekstra podziwniam i zazdroszczę samozaparcia pozdrawiam
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:33   #152
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: schudlam 14 kilo.....

Cytat:
Napisane przez dorcius
Witam ..ja sie podłacze pod wątek bo rozwniez udało mi sie zrzucic sporo..18kg schudłam. Od kwietnia tamtego roku zaczełam biegac..codziennie zaczynałam od 2 kołek a pozniej biegałam ok 25..ok 60min i to codziennie i tak biegałam kwiecien maj czerwiec lipiec przerwa i sierpnien rano na czczo...zmieniłam nawyki zywieniowe..zero słodyczy..juz z rok nie jem..nie licze raz na miesiac jakiegos cukierka..ale tak zebym sama sobie poszła do sklepu kupic batona to nie ma mowy.
Musze tez powiedziec ze u mnie zaszło to juz za daleko..mam Ed..NA POCZATKU WSZYTKO wydawało sie byc ok..ale pozniej zagłebiałam sie z w tym coraz bardziej..dlatgo chciałabym Was ostrzec..ja przekroczułam granice zdrowego odchudzania..ok rok jem ok 1000 kcal a moja aktywnosc fizyczna jest dosc spora...odczuwam skutki uboczne..mianowicie najwazniejszy zatrzymała mi sie miesiaczka..teraz biore tabletki i sie pojawia..odczuwam uczucie zimna,jestem zmeczona ospała trudniej sie koncentruje..straciłam enrgie do zycia..zamkenłam sie w sobie a kiedys byłam dusza towarzystwa...chodz teraz powoli staram sie wrocic na normalna droge..nie chce wygladac juz jak wychudzony szkielet ale miec łade fitnessowe ciałko.
Dlaetgo ostrzegam dziewczyny to sie tak niewinnie zaczyna...ja wazyłam 65 na poczatku odchudzania..moim marzeniem było 55kg..osiagnełam cel..ale po głowie chodziło mi 50kg..no i jak dobiłam do 50kg to jeszcze chudłam. było 48 i nawet sie cieszyłam...teraz rano jak sie waze to tak ok 47jest...ale wiemze musze cos z tym zrobic jak chce buc zdrowa.
obecinie waze 47-48 przy 168cm co wskazuje na niedowage

Zamiesze moze moje fotki..pierwsze 3 z lutego 2005

http://img97.imageshack.us/my.php?image=dorcia3aw.jpg

http://img134.imageshack.us/my.php?image=krzyzyk6pt.jpg

http://img143.imageshack.us/my.php?i...titled68av.jpg

kolejne aktualne

http://img99.imageshack.us/my.php?image=gg3vj.jpg

http://img122.imageshack.us/my.php?i...sc031125kb.jpg

http://img45.imageshack.us/my.php?image=dsc031085gg.jpg

http://img240.imageshack.us/my.php?image=ff8le.jpg


OOOOh... nio nie moge!!!!! Efekt niesamowitygratulacje!!! Podziwiam, tyle biegac, jak widac sport tez moze byc obsesją!!...
i tyle kg zgubionych.....
Chociaz, powiem Ci, ze rzeczywiscie przesadzilas.. teraz z Ciebie chudzina... powinnas troszke przybrac na wadze i rzezbic cialko...zeby miec sexy figurkę, znaczy bardziej kobiece ksztalty...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:39   #153
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: schudlam 14 kilo.....

Cytat:
Napisane przez Atram
lepetite przez jaki okres czasu stosowalas Cealin? czy jest on skuteczny?
i ile za niego zaplacilas
i czy Cealin i Cealin Fas Burner to to samo?
lepetite napisala,ze brala Cealin?? czemu ja to przeoczylam.. gdzie o tym napominala... z ciekawosci
lepetite, jakto z tobą było, bralas jakies tabletki??
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:24   #154
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: schudlam 14 kilo.....

dzięki dziewczyny
Fever własnie teraz chce sie skupic na zexbieniu ciałka...zapisałam sie od marca na siłownie..sama z facetami cwicze :P ale co tam..nie ma sie co wystydzic hehe...wogole przez bieganie i biust mi zmalał i pupa znikneła dlatego teraz chciałabym to wszytko ładnie ukształtowac....
Moja psychika tez sie zmienia..bo mam zabuzenia odzywiania....boje sie przytc nawet1kg. ale starm sie z tego powili wychodzic.

Pozdrawiam
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:11   #155
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Dot.: schudlam 14 kilo.....

szczerze to mi sie wydaje ze lepiej miec wyrzezbione, ale kobieco zaokraglone cialko niz wygladac jak wieszak na ubrania... nie wiem co sie bardziej facetom podoba, ale napewno estetyczniejsze jest to pierwsze. A zreszta tak jak pisała dorcius ze w pewym etapie odchudzania jest juz tylko jeden krok do anoreksji i skrajnego wycienczenia organizmu, co oczywiscie same wiemy jak sie moze niestety skonczyc...
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:26   #156
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: schudlam 14 kilo.....

http://www.vitanea.pl/index.phtml?ac...pid=43468&k=85

tak sie zastanawiam.. co o tym myslicie?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:20   #157
Liwka
Raczkowanie
 
Avatar Liwka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: schudlam 14 kilo.....

Dziewczyny jeseście po prostu boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę nam wszystkim tyle wytrwałości i samozaparcia co lepetite i dorcia!!!
Liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:02   #158
lepetite
Raczkowanie
 
Avatar lepetite
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: schudlam 14 kilo.....

no no dorcius niebezpiecznie z to waga!!
Dorzuc troche na ruszt Mi teraz przybylo 2 kg. ale jakos nie staram sie tego zrzucic. Czuje sie ok.
Jesli chodzi o cealin to na trzech opakowaniach zakonczylam, potem jak zaczelam cwiczyc to z ciekawosci zaczelam brac L-carnityne, ale nawet nie skonczylam do konca.
lepetite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:05   #159
ewa-r-20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: schudlam 14 kilo.....

Cytat:
Napisane przez lepetite Pokaż wiadomość
Dzieki za uznanie!!
no z dobrych 64 kilo udalo mi sie zjechac
Jesli chodzi o zmiane w odzywianiu to ogolnie nic wielkiego, bo jadlam prawie to samo tylko ze w mniejszych porcjach (wara od bialego pieczywa i ziemnaczkow, no i slodycze nie mile widziane) pomogl mi cealin - na prawde jesli chodzi o mnie zmniejszal moj pociag do czekoladek itd.
Aha czas mniej niz pol roku.
Pozdrawiam i zycze sobie i Wam drogie kolezanki wytrwalosci i systematycznosci w podejmowanych wysilkach

dodaje zdjatka w kolejnisci po i przed
jejku dziewczyno jestes przesliczna ,ale w zyciu bym nie powiedziala ze masz taki potencjal w sobie
sama tez jestem szara myszka i chcialabym to zmienic ale niestety nie mam pomyslu na siebie
tzn. na pewno musze schudnac,zmienic styl ubierania i fryzure ale nie jestem pewna czy to mi do konca pomnoze ,i jeszcze raz gratuluje przemiany i oby tak dalej jestes boska!!! buziaki
ewa-r-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:45   #160
nata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: schudlam 14 kilo.....

zdjęcia "przed" i "po" to chyba najlepsza motywacja, dzięki Ci za nią, biorę się
nata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.