Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 12:02   #1
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468

Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu


Witam Pisze do Was poniewaz mam maly problem ktory mi spokoju nie daje
Kurs ukonczony, dyplomy sa ale to malo wazne w tej chwili, otoz mam taki problem, mam kolezanke ktorej robie tipsy i zawsze na jej paznokciach spilowywujac prog tipsa zaczyna sie kruszyc i robia sie takie zadziory, nigdy czegos takiego nie mialam na innych klientkach, zawsze wszystko ladnie sie rownalo z paznokciem :/ ktos mi potrafi to wytlumaczyc bo wczoraj co drugiego tipsa musialam sciagac bo nie dalo sie tego progu normalnie spilowac ;/ uzywam tip blendera, dobry pilnik a mimo to tipsy sie kruszy i nie potrafi sie na jej paznokciach ladnie wyrownac z plytka :/
Z góry dziekuje za odpowiedz
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:21   #2
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu

Hmmm kiepski tips, albo np: pod przyklejanego tipsa podlazło powietrze... Przynajmniej mnie się tak kiedyś paproliło przez to...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:23   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu

Hmmm, skoro na innych klientkach, ten problem sie nie pojawia, bo jak rozumiem, nie piszes na zasadzie "robię paznokcie sobie mamie i jednej klintce" , to po prostu przyjmij, że z jakiegos powodu akurat tej jednej pani nie jesteś w stanie zrobić na tipsie i zacznij pracowac u niej na szablonie.

Czasem tak bywa- unas w salonie 99,99% klientek nosi żel, lub akryl na szablonie. 99,99, bo JEDNA musi miec na tipsie. Czemu? Tego najstarsi górale nie wiedzą. Jak ma szablonie- łamie w 2-3 dni, na tipsie, przychodzi z kompletem 10 po 4-5 tygodniach....
Juz przestałyśmy kombinować, po prostu przyjęłysmy, że tak jest i tyle. Przyjmujemy dziesiątki osoby w salonie, mamy do czynienia z najrózniejszymi paznokciami- płaskimi, szerokimi, krogulcami, obgryzionymi (to moja domena ). Krótkimi, długimi, nawet zdeformowanymi, bo zajmujemy sie także rekonstrukcją paznokci zdeformowanych po wypadkach, grzybicy (tu wchodzi zgoda lekarza) itp...
I tym wszystkim paniom na szablonie sie trzyma, a jednej- tylko na tipsie. [/B]
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:43   #4
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Hmmm, skoro na innych klientkach, ten problem sie nie pojawia, bo jak rozumiem, nie piszes na zasadzie "robię paznokcie sobie mamie i jednej klintce" , to po prostu przyjmij, że z jakiegos powodu akurat tej jednej pani nie jesteś w stanie zrobić na tipsie i zacznij pracowac u niej na szablonie.

Czasem tak bywa- unas w salonie 99,99% klientek nosi żel, lub akryl na szablonie. 99,99, bo JEDNA musi miec na tipsie. Czemu? Tego najstarsi górale nie wiedzą. Jak ma szablonie- łamie w 2-3 dni, na tipsie, przychodzi z kompletem 10 po 4-5 tygodniach....
Juz przestałyśmy kombinować, po prostu przyjęłysmy, że tak jest i tyle. Przyjmujemy dziesiątki osoby w salonie, mamy do czynienia z najrózniejszymi paznokciami- płaskimi, szerokimi, krogulcami, obgryzionymi (to moja domena ). Krótkimi, długimi, nawet zdeformowanymi, bo zajmujemy sie także rekonstrukcją paznokci zdeformowanych po wypadkach, grzybicy (tu wchodzi zgoda lekarza) itp...
I tym wszystkim paniom na szablonie sie trzyma, a jednej- tylko na tipsie. [/B]
Dziękuje za odpowiedz chyba tak zrobie, bo u niej jeszcze zelu na szablonie nie robilam bo zawsze tips i tips Nie robie paznokci od wczoraj takze tym bardziej dalo mi to do myslenia czlowiek uczy sie na bledach wiec myslalam ze moze cos zle robie, a zapytac nic nie szkodzi na 9 palcach tips sie kruszy, a na tym 10 idealnie sie rowna z plytka wiec chyba jednak zasugeruje jej nastepnym razem szablon, przynajmniej mniej nerwow strace
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.