Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II - Strona 179 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 23:34   #5341
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Luflee Pokaż wiadomość
W opisie jest napisane, że niedługo otwarcie polskiej strony
hehe to co? jeszcze nie otwarta? a juz myslalam ze mozna zamowic cos bo widzialam tam chyba milion slicznosci i na allegro ich nie mozna raczej dostac
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:47   #5342
Luflee
Raczkowanie
 
Avatar Luflee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 54
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Angie2010 Pokaż wiadomość
hehe to co? jeszcze nie otwarta? a juz myslalam ze mozna zamowic cos bo widzialam tam chyba milion slicznosci i na allegro ich nie mozna raczej dostac
Oni na facebooku podają linki do tej ogólnoświatowej strony, nie wiem. Trzeba by było im wysłać jakąś wiadomość i spytać.
Luflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:41   #5343
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Luflee Pokaż wiadomość
W opisie jest napisane, że niedługo otwarcie polskiej strony
No to może będzie strona, ale tam na fb na pewno nie można kupować. Więc skoro jeszcze nie otworzyli to jak ktoś miał tam coś kupić.
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 00:47   #5344
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez RoxyFM Pokaż wiadomość
No to może będzie strona, ale tam na fb na pewno nie można kupować. Więc skoro jeszcze nie otworzyli to jak ktoś miał tam coś kupić.
napisalam do nich o co chodzi i rzeczywiscie jest to facebook prowadzony przez polska firme ktora wspolpracuje z Azjatycka strona i zajmuje sie otworzeniem blizniaczej strony wholesaledress i beda oni prowadzic ja i pomagac w razie problemow z zamowieniami. Cala strona Azjatycka jest w tej chwili tlumaczona na PL zeby nam latwiej bylo sie porozumiewac i przede wszystkim nie trzeba bedzie placic Paypalem tylko zwyklym przelewem bankowym, nawet na poczcie i innym punkcie. heh jak dla mnie to ulatwienie bo nie mam paypala, jak cos nakrecilam to piszcie do nich i konkretnie odpisza, mysle ze to profesjonalisci zeby tylko w tym m-cu juz zaczeli dzialac
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 21:21   #5345
Luflee
Raczkowanie
 
Avatar Luflee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 54
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Angie2010 Pokaż wiadomość
napisalam do nich o co chodzi i rzeczywiscie jest to facebook prowadzony przez polska firme ktora wspolpracuje z Azjatycka strona i zajmuje sie otworzeniem blizniaczej strony wholesaledress i beda oni prowadzic ja i pomagac w razie problemow z zamowieniami. Cala strona Azjatycka jest w tej chwili tlumaczona na PL zeby nam latwiej bylo sie porozumiewac i przede wszystkim nie trzeba bedzie placic Paypalem tylko zwyklym przelewem bankowym, nawet na poczcie i innym punkcie. heh jak dla mnie to ulatwienie bo nie mam paypala, jak cos nakrecilam to piszcie do nich i konkretnie odpisza, mysle ze to profesjonalisci zeby tylko w tym m-cu juz zaczeli dzialac

Ja też napisałam i tak mi odpisali:

Otwarcie juz wkrotce, mamy nadzieje ze z koncem tego miesiaca uda sie osiagnac wszystkie techniczne cele i uda Nam sie rozpoczac sprzedaz. Chodz i teraz moze Pani dokonywac zakupow na stronie w chinach o ile ma Pani mozliwosc dokonac zaplaty w systemie paypal lub karta kredytowa.
Kazdy klient ma mozliwosc kupic chodzby tylko jedna rzecz, nawet gdyby to byla wsowka do wlosow za 1zl.

Klienci hurtowi tez sa mile widziani i przeiwdujemy system rabatowy w zaleznosci od osiaganych obrotow 5%,10%,15%.

Mam nadzieje ze wyjasnilem wszystko, gdyby natomiast pojawily sie jeszcze jakies pytania chetnie na nie odpowiem.
pozdrawiam Serdecznie


Dobra tam, mistrzem poprawnej pisowni to oni nie są
Luflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 07:36   #5346
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Luflee Pokaż wiadomość
Ja też napisałam i tak mi odpisali:

Otwarcie juz wkrotce, mamy nadzieje ze z koncem tego miesiaca uda sie osiagnac wszystkie techniczne cele i uda Nam sie rozpoczac sprzedaz. Chodz i teraz moze Pani dokonywac zakupow na stronie w chinach o ile ma Pani mozliwosc dokonac zaplaty w systemie paypal lub karta kredytowa.
Kazdy klient ma mozliwosc kupic chodzby tylko jedna rzecz, nawet gdyby to byla wsowka do wlosow za 1zl.

Klienci hurtowi tez sa mile widziani i przeiwdujemy system rabatowy w zaleznosci od osiaganych obrotow 5%,10%,15%.

Mam nadzieje ze wyjasnilem wszystko, gdyby natomiast pojawily sie jeszcze jakies pytania chetnie na nie odpowiem.
pozdrawiam Serdecznie


Dobra tam, mistrzem poprawnej pisowni to oni nie są
noo strasznie kaleczą to fajnie ze bedzie mozliwosc kupowania w PL super.. bo ta przesyłka z Tajlandii itp to masakra;p
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 00:07   #5347
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
noo strasznie kaleczą to fajnie ze bedzie mozliwosc kupowania w PL super.. bo ta przesyłka z Tajlandii itp to masakra;p

no to teraz czekamy na otwarcie)
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 15:40   #5348
firieness
Raczkowanie
 
Avatar firieness
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 154
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Już wcześniej były zapytania o tą ramoneskę / kurtkę z eko skóry ale może któraś z Was kupiła ostatnio albo widziała na jakimś blogu real photo?



Chciałabym ją kupić ale wiadomo jak jest z japan style - czasem jakość jest ok a czasem tragedia.

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
noo strasznie kaleczą to fajnie ze bedzie mozliwosc kupowania w PL super.. bo ta przesyłka z Tajlandii itp to masakra;p
Jesteście pewne, że wysyłka będzie z PL? Może tylko strona będzie po polsku i inne możliwości płatności, a towar będzie nadal leciał z Tajlandii czy Chin Zobaczymy pewnie jak ruszy stronka.
firieness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:16   #5349
Daggmaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez firieness Pokaż wiadomość

Jesteście pewne, że wysyłka będzie z PL? Może tylko strona będzie po polsku i inne możliwości płatności, a towar będzie nadal leciał z Tajlandii czy Chin Zobaczymy pewnie jak ruszy stronka.

Mi się wydaje że będzie tylko mozliwość płacenia na poczcie i normalnie przelewem w PLN, ale przesyłka nadal będzie z Azji.....No ale plus taki że dokładnie będziesz wiedzieć ile zapłacisz za przesyłkę , no i nie musisz mieć paypala (ja mam ale kompletnie nie wiem jak się tego używa :P) lub karte kredytowa a jak otworzą polski sklep to ułatwi to sprawę dla wszystkich
Daggmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 16:38   #5350
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez Daggmaa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że będzie tylko mozliwość płacenia na poczcie i normalnie przelewem w PLN, ale przesyłka nadal będzie z Azji.....No ale plus taki że dokładnie będziesz wiedzieć ile zapłacisz za przesyłkę , no i nie musisz mieć paypala (ja mam ale kompletnie nie wiem jak się tego używa :P) lub karte kredytowa a jak otworzą polski sklep to ułatwi to sprawę dla wszystkich
O kurcze weszlam do nich i maja takie fajniusie zdjecie kawy mmmmmmmmm widzialyscie
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 00:23   #5351
Angie2010
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

Cytat:
Napisane przez firieness Pokaż wiadomość
Już wcześniej były zapytania o tą ramoneskę / kurtkę z eko skóry ale może któraś z Was kupiła ostatnio albo widziała na jakimś blogu real photo?



Chciałabym ją kupić ale wiadomo jak jest z japan style - czasem jakość jest ok a czasem tragedia.
kurteczka jest swietna,polecam

Jesteście pewne, że wysyłka będzie z PL? Może tylko strona będzie po polsku i inne możliwości płatności, a towar będzie nadal leciał z Tajlandii czy Chin Zobaczymy pewnie jak ruszy stronka.
nieee no towar beda wysylac z Azji do wyboru czy ma byc to kurier czy tradycyjna chinska poczta, ale wszelkiej pomocy beda udzielac na swojej polskiej stronce, beda pomagac dokonac zakupu , przeliczac koszty transportu i wyszukac czegos itp
mysle ze to bedzie dobry krok bo juz mi sie przez to allegro nie chce sie kupowac
Angie2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 14:45   #5352
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków reklamowanych przez Japonki cz.II

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post34942326

Zapraszam do kolejnej części
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.