Nowy Początek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 15:43   #1
RadzioiKaro
Przyczajenie
 
Avatar RadzioiKaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Smile

Nowy Początek


Muszę przyznać że zaczęliśmy z moją ukochaną powolutku planować nasz ślub choć wiemy że troszke jeszcze czasu nam pozostało.Muszę przyznać że sama myśl o przygotowaniach i tym całym galimatiasie związanym z zakupami zamawianiem sal księdza i innych pierdołek sprawia że jestem szczęśliwy.Nigdy nie myślałem że to tak na mnie wpłynie ale wiem że jestem gotów ponieść wszystkie wyrzeczenia byle byśmy tylko mieli ślub jak z bajki.
RadzioiKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:09   #2
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Nowy Początek

gratuluje
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:42   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nowy Początek

W takim razie życzę owocnych przygotowań, a jaką macie wstępną datę jeśli można spytać?
Mam nadzieje, że razem ze swoją narzeczoną znajdziecie na tym forum wiele cennych informacji, które wykorzystacie w praktyce .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 13:16   #4
RadzioiKaro
Przyczajenie
 
Avatar RadzioiKaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Nowy Początek

Dziękujemy baaardzo

No cieszymy się oboje i mamy nadzieje że znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące tych całych przygotowań.Wszystko jeszcze przed nami ale zbliza się nieubłagalnie

Pozdrawiam Radzio.
RadzioiKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:05   #5
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Nowy Początek

gratulecje

Powodzenia i DUZO SZCZEŚCIA życze


pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:21   #6
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Nowy Początek

Cytat:
Napisane przez RadzioiKaro Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że zaczęliśmy z moją ukochaną powolutku planować nasz ślub choć wiemy że troszke jeszcze czasu nam pozostało.Muszę przyznać że sama myśl o przygotowaniach i tym całym galimatiasie związanym z zakupami zamawianiem sal księdza i innych pierdołek sprawia że jestem szczęśliwy.Nigdy nie myślałem że to tak na mnie wpłynie ale wiem że jestem gotów ponieść wszystkie wyrzeczenia byle byśmy tylko mieli ślub jak z bajki.
napiszcie mi, czy ja jestem normalna?

kocham TŻta z całego serca i coraz częściej rozmawiamy o ślubie - chcę być jego żoną bardzo - tak samo chcę żeby był moim mężem i żebyśmy byli już razem tak sakramentalnie też, ale....

.... na samą myśl o tym całym galimatiasie robi mi się słabo - TŻ ma liczną rodzinę i choć sam nie lubi takich uroczystości to jednak chce prawdziwego ślubu i wesela... dla mnie więcej niż 10 osób to jest tłum... gdyby nie fakt, że rodzicom byłoby przykro gdyby ich z tego wykluczyć no i ze trzeba mieć świadków, to najchętniej wzięłabym ślub w tylko w towarzystwie księdza i TŻta i zaraz po kościele pojechała w jakieś piękne miejsce na tydzień lub dwa.... Ślub jak z bajki jakoś kojarzy mi się z tym tylko, że spojrzymy sobie głęboko w oczy i będziemy ślubować miłość... cała reszta kojarzy mi się z nocnym koszmarem....

zrobiłabym dla TŻta wiele, rozmawialiśmy o tym, wiem, że niektórych rzeczy bardzo pragnie - tzn żeby to wyglądało tak, a nie inaczej... chcę zrobić to dla niego, ale poza tym pięknym momentem - to będzie dla mnie bardzo trudny dzień... :conf used:

mam nadzieję, że założyciel wątku nie ma mi za złe takiego wtrętu...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:34   #7
RadzioiKaro
Przyczajenie
 
Avatar RadzioiKaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Nowy Początek

No to teraz ja sie wypowiem jako ta druga polowka czyli Karo dziekuje wszystkim za mile przyjecie nas na forum na pewno bardzo sie przyda gdyz jest to skarbnica wielu dobrych rad i wskazowek.
Ślub to wyjątkowe wydarzenie bo jedyne takie w życiu i gdy tylko o tym pomysle to nie moge sie doczekac, kiedy to polaczymy sie z moim TŻ węzłem małżeńskim.
Co do pytania o date to jest pomysl na czerwiec 2010 ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
napiszcie mi, czy ja jestem normalna?

kocham TŻta z całego serca i coraz częściej rozmawiamy o ślubie - chcę być jego żoną bardzo - tak samo chcę żeby był moim mężem i żebyśmy byli już razem tak sakramentalnie też, ale....

.... na samą myśl o tym całym galimatiasie robi mi się słabo - TŻ ma liczną rodzinę i choć sam nie lubi takich uroczystości to jednak chce prawdziwego ślubu i wesela... dla mnie więcej niż 10 osób to jest tłum... gdyby nie fakt, że rodzicom byłoby przykro gdyby ich z tego wykluczyć no i ze trzeba mieć świadków, to najchętniej wzięłabym ślub w tylko w towarzystwie księdza i TŻta i zaraz po kościele pojechała w jakieś piękne miejsce na tydzień lub dwa.... Ślub jak z bajki jakoś kojarzy mi się z tym tylko, że spojrzymy sobie głęboko w oczy i będziemy ślubować miłość... cała reszta kojarzy mi się z nocnym koszmarem....

zrobiłabym dla TŻta wiele, rozmawialiśmy o tym, wiem, że niektórych rzeczy bardzo pragnie - tzn żeby to wyglądało tak, a nie inaczej... chcę zrobić to dla niego, ale poza tym pięknym momentem - to będzie dla mnie bardzo trudny dzień... :conf used:

mam nadzieję, że założyciel wątku nie ma mi za złe takiego wtrętu...
Rozumiem, że gdy pomyslisz o tych wszystkich przygotowaniach dopada Cie panika, ja tez jestem lekko przerazona ale wiem że moj TŻ mnie wspiera i to mi dodaje jakos sil, no i w sumie jestem juz cala zaaferowana i nie moge sie doczekac tych przygotowan bo w sumie to chyba nie takie straszne a wrecz moze sie okazac calkiem przyjemna rzecza.Co do wielkiej uroczystosci to kazdy lubi cos innego, ja najchetniej wzielabym skromny slub na bezludnej wyspie , tylko ksiadz Malzonek i ocean hi hi
no ale wiadomo, ze to jest najcudowniejszy dzien w zyciu dlatego warto go spedzic z rodzina i podzielic sie swym szczesciem z innymi
RadzioiKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 15:47   #8
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Nowy Początek

ojej, a jeśli mogę zapytać dlaczego chcecie aż tak długo czekać ze ślubem? zdaję sobie sprawę, że organizacja niektórych rzeczy trwa, ale przecież to niemal 2 i pół roku!

wiele moich znajomych pobierało się ostatnio - niektórzy planowali to krócej, inni dłużej...

fakt, to Wasz wybór i innym nic do tego - ale ja chciałabym się pobrać max pół roku po zaręczynach - podobno tyle wystarczy żeby wszystko zorganizować, chyba, że ktoś upatrzył sobie jakieś super specjalne "chodliwe" miejsce
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:36   #9
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Nowy Początek

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
ojej, a jeśli mogę zapytać dlaczego chcecie aż tak długo czekać ze ślubem? zdaję sobie sprawę, że organizacja niektórych rzeczy trwa, ale przecież to niemal 2 i pół roku!

wiele moich znajomych pobierało się ostatnio - niektórzy planowali to krócej, inni dłużej...

fakt, to Wasz wybór i innym nic do tego - ale ja chciałabym się pobrać max pół roku po zaręczynach - podobno tyle wystarczy żeby wszystko zorganizować, chyba, że ktoś upatrzył sobie jakieś super specjalne "chodliwe" miejsce
Ale nie zapominaj o względach finansowych jak i życiowych, może jeszcze studiują i chcą się pobrać po obronie

W moich stronach pół roku przed zaplanowałabym wszystko oprócz sali, kamerzysty, fotografa i zespołu
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:44   #10
RadzioiKaro
Przyczajenie
 
Avatar RadzioiKaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Nowy Początek

Naprawde dziękuję wszystkim za miłe słowa

noo jeśli chodzi o te przygotowania to nie wyobrażam sobie żebym miał zostawić moją ukochaną samą z tym wszystkim.W końcu jesteśmy jednością i tworzymy jedną całość więc razem musimy przejść przez ten okres przygotowań.To będzie jeden z tych najpiękniejszych okresów w moim życiuA jeśli chodzi o odp na pytanko dlaczego dopiero 2010r?
No po pierwsze moja ukochana ma jeszcze szkołe więc jako wyrozumiały partner nie mogę psuć planów mojej ukochanej najpierw niech skończy szkołe a później będziemy razem szukać sali kupować suknie i garniaka.
Tak naprawde to chciałbym już teraz mógłbym iść od razu do USC i powiedzieć Tak bo tylko o tym marzę ale wiem że musze jeszcze poczekać.Jestem taki że lubie mieć wszystko zapięyte na ostatni guzik

Pozdrawiam serdecznie wszystkich serdecznie


KOCHAM CIE SKARBIE
RadzioiKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.