12 stycznia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 13:29   #1
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Red face

12 stycznia!


Witam (juz w Nowym Roku) kochane wizazystki
Tak sie sklada ze (w samym tylko) styczniu jestem zaproszona na sporo osiemnastek. Za niecale dwa tygodnie jest pierwsza z nich, a wlasciwie pierwsze gdyz dziewczyny postanowily zrobic razem (w czworke) bo wyjdzie taniej. Jest juz wynajeta sala i wogole wszystko. Oczywiscie ciesze sie z imprezy, ale do czasu kiedy sobie uswiadomilam ze nie wiem jak sie ubrac, jak umalowac i uczesac. Zawsze jak szlam na jakas impre(domowka) to tak jakby sprawe olewalam (bluzeczka, dzinsy, mocniejszy makizjaz i jazda), ale teraz chce wygladac inaczej.

Problemy

1 Sukienke juz mam (dostalam na gwiazdke od chrzestnej). Bardzo mi sie ona podoba(zalaczam zdj 1,2,3) Jednak wydaje mi sie ze ma ona za duzy dekold. Mialam ja wczoraj na sylwestrze ktorego spedzilam w rodzinnym, bliskiem gronie i jak tanczylam z tata to on zwrocil uwage ze mi caly dekold widac. No to skoro ojciec zwrocil uwage to juz widze jak by zareagowali znajomi (oczywiscie meska czesc) Dlatego nie wiem co z tym zrobic? Moze spiac agrafka od spodu lub przypiac jakas ozdobna broszka (tylko jaka). A moze tak jak na zd 4 i 5 wlozyc pod spod bluzke? Co Wy na to?

2 Nie mam pojecia jakie buty zalozyc!!! Nie wiem czy te czolenka ktore mam na zdj pasuja. Myslalam o takich skorzanych balerinkach. Nawet zalozylam watek --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165027 bo na moja mala, szczupla stope trudno cos znalesc. Jakie buty beda pasowac? Dodam ze nie lubie szpicow, a obcas musi byc szeroki i niski, bo inaczej kroka nie zrobie a co dopiero tanczyc.

3 Fryzura. Do fryziera nie mam mozliwosci isc (kolejny wydatek), a wiec zdana jestem na siebie. A ze mam dwie lewe rece to wlosy wygladaja jak wygladaja. Co mam z nimi zrobic? Zostawic rozpuszczone, spiac czy co?

4 Makijaz. Tutaj to juz wogole masakra . Nie umiem sie malowac (czego przyklad macie na zdjeciach) ale wypadalo by jakos wygladac. Prosze o jakies propozycje jaki moge wykonac makijaz? Dodam tylko ze mylalam o brazowych oczach i bezowych, pudrowych ustach, ale nie jestem przekonana.

5 Bizuteria. Jaka zlota czy sreba? A moze sztuczna? Czekam na inspiracje.



Uff to juz chyba wszytko. Przepraszam ze tak duzo tego wyszlo.
Czekam na propozycje, porady, inspiracje, slowa krytyki.
Pozdrawiam

nie jestem fotogeniczna i generalnie brzydko wszedzie wychodze i wygladam a wiec nie przestraszcie sie

Edytowane przez kinga(kinia)
Czas edycji: 2008-06-01 o 18:53
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:37   #2
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Red face Dot.: 12 stycznia!

Dodaje jeszcze zdjecia zblizone na twarz, aby bylo Wam lepiej z makijazem i ewentualnie fryzurka.
Pomozcie!
Z gory dziekuje

1 i 2 zdj - styczen 2006
3 zdj - wakacje, sierpien 2006
4 zdj - zrobione niedawno, koniec pazdziernika 2006
5 zdj (ostatnie) - zrobione wczoraj sylwek 2006/2007


Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 6.gif (111,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 7.gif (118,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 8.gif (101,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9.gif (107,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: gif twarz.gif (113,6 KB, 52 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:44   #3
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: 12 stycznia!

Nie wiem czemu,ale jak tylko tu weszlam.To zobaczylam Cię w lekko pofalowanych wlosach.Niechlujnie spietych,albo chlujnie:Pspinka taka jakby duza zabka.No to moja propozycja a do tego jakies kolczyki,np.zlote takie w indyjskim stylu.np.nie wiem,ale tak jakos Ciebie widze
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:47   #4
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: 12 stycznia!

Witaj! Na wstępie powiem, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Sukienka także śliczna Delkold nie jest aż taki duży Czasem można pokazać nieco więcej Ale jeśli nie czujesz się tak konfortowo, to z tą bluzeczką również jest ok.

Włosy widziałabym pokręcone. Takie fale. Mogłabyś spiąc je lekko z tyłu, ale nie wszystkie tylko te z boków (nie wiem czy mnie rozumiesz )

Biżuteria- widzę tu koralne z perełek takie długie, jak teraz są w modzie(zawiązane w taki supeł) i do tego kolczyki też z perełek. Wiem, że ładnie się takie połaczenie się prezentuje.

Makijaż- mogłabyś zrobić sobie smoky eyes, czyli przydymiony np czarny z brązem i złotem. Na MM znajdziesz wiele ciekaweych propozycji róznież w wersji 'krok po kroku', także warto sobie zajrzeć

Buty- myślę, że te pasują. Jednak rajstopy wybrałabym cieliste, bo trochę za czarno to wszystko wygląda.

Ładna z Ciebie dziewczyna, także na pewno będziesz dobrze wyglądać.
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies

Edytowane przez zielona0noc
Czas edycji: 2007-01-01 o 15:49 Powód: zapomniało się czegoś napisać;)
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 17:37   #5
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: 12 stycznia!

Sukienka jest ladna i bez i z bluzeczka. Buty pasuja, tylko wlasnie te rajstopki tez radzilabym cieliste. Wlosy bym upiela z tylu. Jakis koczek, ale nie taki wysoko upiety.
I jasne, polyskliwe dodatki. Dlugie kolczyki i albo dlugie korale albo cos na dlugim lancuszku, ale z z taka wieksza zawieszka.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:29   #6
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: 12 stycznia!

Kurcze.... Skądś Cię chyba znam,ale nie wiem skąd

A tak na temat: moim zdaniem sukienka jest ok, nawet bez tej bluzki jak na osiemnastkę - spoko
na rodzinny obiadek - bluzka pod spód i już

rajstopki cieliste, jesli nie lubisz szpilek, to takie butki są oki.

włosy rozpuszczone i lekko pofalowane...
a makijaż delikatny

długie srebrne kolczyki + jakiś łańcuszek z zawieszką...

i jest OK
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:04   #7
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: 12 stycznia!

nie podobają mi sie takie sunkienki.
mysle ze balerinki na plaskim obcasie beda pasowaly, czarny naszyjnik do tego.

ja nigdy nie przejmowalam sie jak isc na 18.
zawsze byly to luze imprezy
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 21:26   #8
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: 12 stycznia!

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu,ale jak tylko tu weszlam.To zobaczylam Cię w lekko pofalowanych wlosach.Niechlujnie spietych,albo chlujnie:
Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Włosy widziałabym pokręcone. Takie fale. Mogłabyś spiąc je lekko z tyłu, ale nie wszystkie tylko te z boków (nie wiem czy mnie rozumiesz )
Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
włosy rozpuszczone i lekko pofalowane...

jejku tyle pojawilo sie pomyslow z pofalowanymi wloskami. Hmm tylko dziewczynki jak ma to dokladnie wygladac(moze jakies zdj), tylko tak abym ja sama umiala jakos to zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (75,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olsen.jpg (31,0 KB, 10 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:35   #9
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: 12 stycznia!

bizuteria juz chyba wymyslilam ! Zaloze bardzo skromniutki srebny naszyjnik a do tego rowniez srebne kolczyki (zwykle kuleczki albo takie zwykle lancuszkowate dlugie)
makijaz przydymiony odpada. Probowalam sobie kiedys zrobic, ale nic z tego Moze cos innego (zdjatka?) ? Jakie kolory oczu i ust?
buty uwazacie ze te co sa na zdj pasuja?

no rzeczywiscie moje drogie zaloze inne rajstopy bo tak jak teraz patrze to te czarne nie pasuja, tak sie zlewaja

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
ja nigdy nie przejmowalam sie jak isc na 18.
zawsze byly to luze imprezy
no ja tez sie nigdy nie przejmowalam ale raz chce inaczej wygladac, to zle? Zreszta wyjasnilam te kwestie w pierwszym poscie.


Dziekuje kochane za wszystkie dotychczasowe rady no i zielona0noc za komplement, naprawde Uwazam siebie za ponizej przecietnej
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 10:16   #10
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: 12 stycznia!

Na wstepie to chcialabym Ci powiedziec ze 18stki to nie takie wilekie wyjscia na ktorych wszyscy sa wyrabiscie porobieni wiec tak bardzo sie nie przejmuj np tym ze nie diziesz do fryzjera bo to juz przesada :P

No wiec moim zdaniem jezeli chcesz isc w tej sukience to trzba toche dodatkow bo jest prosciutka. Dekold nie ejst taki duzy ale jezeli tak wuazasz to mozesz zalzyc pod spod top na ramiszkasz zeby tylko taki trojkacik wystawal lub (co jest dkla mnie lepszym rozwaziazniem) zalozyc jakies korale ktore go przykryja a jednoczesnie beda dotakiem do sukienki. Moglabys takze zalozyc jakies fajne branzoletki Buciki to w zaleznosci jak cghcesz wygladac. Blaerinki jak swobodnie lub wysokie jak elegnacko ale jakdla mnie najbardziej pasuja plaskie z 'czubkiem' i wogole swietnie by pasowaly do tego... spodnie rurki! Wlosy mozesz pofalowac jak dziewczyny mowia ale super bedziesz wygladac w wyprostowanych prostonica takich ah oh blyszczacych A co do makijazu to raczej nie mocny... Np brazowy bylby ok.


No to tyle z mojej strony Mam andzieje ze to juz dla Ciebie jakies alternatywy
Milej zabawy zycze
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:23   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: 12 stycznia!

Moim zdaniem dekolt nie jest wcale za duży;-) Jest ok. Buty tez pasuja, natomiast rajstopy nie;-) Do sukieneczki bedą też pasowały balerinki: czrane, srebrne, czerwone,...;-)
Co do fryzurki to możesz do niej spiąć włoski - nie w jakiś sztywny kok, ale tak luźno - bo to będzie pasowało do charakteru sukienki;-)
Co do makijażu to widziałabym Cię w lekko świetlistych i raczej jasnych kolorkach. Na zdjęciu widzę (przynajmniej na moim monitorze) lekkie zaczerwienienia czy też zasinienia pod oczami. Postaraj sie je zatuszowac korektorem;-)
Co do dodatków to zalezy jaki bedziesz miała kolor butów ale pasują dodatki czarme, czerwone, zielone.
Unikaj raczej błyszczących dodatków- postaw na te proste - mogą być nawet z plastiku. Sporo fajnych rzeczy jest w Zielonym Kocie w W-wie na Chmielnej;-)

Pozdrawiam i udanej zabawy
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 16:27   #12
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: 12 stycznia!

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
no ja tez sie nigdy nie przejmowalam ale raz chce inaczej wygladac, to zle? Zreszta wyjasnilam te kwestie w pierwszym poscie.
nie napisalam ze zle.
napisalam ze ja sie nigdy tym nie przejmowalam.

czytaj co pisze.


(to chyba dobrze, ze dbasz o swoj wyglad)
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:30   #13
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: 12 stycznia!

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Witaj! Na wstępie powiem, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Sukienka także śliczna Delkold nie jest aż taki duży Czasem można pokazać nieco więcej Ale jeśli nie czujesz się tak konfortowo, to z tą bluzeczką również jest ok.

Włosy widziałabym pokręcone. Takie fale. Mogłabyś spiąc je lekko z tyłu, ale nie wszystkie tylko te z boków (nie wiem czy mnie rozumiesz )

Biżuteria- widzę tu koralne z perełek takie długie, jak teraz są w modzie(zawiązane w taki supeł) i do tego kolczyki też z perełek. Wiem, że ładnie się takie połaczenie się prezentuje.

Makijaż- mogłabyś zrobić sobie smoky eyes, czyli przydymiony np czarny z brązem i złotem. Na MM znajdziesz wiele ciekaweych propozycji róznież w wersji 'krok po kroku', także warto sobie zajrzeć

Buty- myślę, że te pasują. Jednak rajstopy wybrałabym cieliste, bo trochę za czarno to wszystko wygląda.

Ładna z Ciebie dziewczyna, także na pewno będziesz dobrze wyglądać.
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy
zgadzam sie slowo w slowo
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:42   #14
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: 12 stycznia!

sukienka nie na ta okazje
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:41   #15
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: 12 stycznia!

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
zgadzam sie slowo w slowo


Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
sukienka nie na ta okazje
a mi sie podoba i uwazam ze jest idealna.


Chyba dziewczynki nic nie bede robila z wlosami, bo nie mam pojecie co i jak oraz chyba zabraknie mi czasu.
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.