Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 13:49   #1
Forbidden Paradise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 61

Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy?


Witam.!

Moj problem polega na tym ze nie jestem gruba ani tlusta tylko poprostu taka jakas 'duza'.

Od pasa w dol czuje sie ze swoim cialem bardzo dobrze )

Gorzej jest od pasa w gore, moj brzuszek jest lekko wystajacy, do tego mam te straszne BOCZKI, ktore wyplywaja ze spodni, i plecy moje tez sa jakies takie masywne.

No i wlasnie dziewczyny znacie jakies cwieczenia, na gorna czesc ciala, tylko jakies takie dobre ktore przyniosa efekty.

Dziewczyny jestem tym zalamana, bo strasznie sie czuje z 'tlusta gorna czescia' swojego ciala, nie moge zalozyc nic obcislego ani seksownego bo ten tluszcz z plecow, boczkow i brzucha wyplywa. Pupe i nogi mam natiomiast bardzo zgrabne. No moze chcialabym tylko aby moja pupa byla bardziej taka wystajaca a nie plaska.

Moze jakies dodatkowe sposoby oproczu cwiczen, np, jesc na stojaca zeby to nie szlo w boczki czy cos?;D

Prosze poradzcie mi cos, jestem gotowa na wszelkie propozycje, od kwietnia zapisuje sie na silownie, ale do tego czasu chcialabym wykonywac samodzielnie jakies cwieczenia na te gorna partie mojego ciala, np bieganie.

Dodam ze mam jakies 167cm wzrostu i waze jakies 68 kg ;/

Edytowane przez Forbidden Paradise
Czas edycji: 2009-03-30 o 13:53
Forbidden Paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 23:53   #2
Carolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

Powiem ci ze nie jestes sama tez mam taki problem i wlasnie szukam róznych cwiczen ponoc cwiczenia z Deanne Berry sa bardzo dobre poczytaj sobie w forach o The Ultimate Dance Workout By Deanne Berrymoze cos cie zainteresuje...
__________________
Zdrowsze odżywianie:25.04.2009

waga:6766 65 64 63 62-juz za mną 61 60 59 58 57
ważenie:14.o7.2009
Carolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:05   #3
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

hej dziewczyny! polecam cwiczenia ze sztanga-na fitnesie tzw pump juz po kilku sesjach widac efekty-zmniejszone boczki itp. a najwazniejsze-zero przyrostu masy mięśniowej poniewaz instruktor wybiera bardzo male obciazenie.jak na pierwszy raz cwiczenia sa dosc ciezkie ale da rade wytrzymac
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:58   #4
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

trzeba podpatrzeć na fitness
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:03   #5
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

a moze na początek 8minute abs..? zajmują mało czasu, a czuje się że mięsnie brzucha pracują) ja tam robie różne ćwiczenia na brzuch, szukam w necie i je później robie. trzeba zmieniać, żeby miesnie brzucha sie nie przyzwyczjały, bo potem już nie beda tak efektowne.
iguaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:06   #6
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

Pamiętajcie dziewczyny, że wiele ćwiczeń na brzuch skupia się tylko na ich środkowej partii,a do wyrzeźbienia płaskiego brzucha ważne są mięśnie skośne - poszukaj w necie ćwiczeń na talię osy, świetnie wpływają na brzuch no i przede wszystkim skupiają się na boczkach.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 13:19   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jakie cwieczenia na czesc ciala od PASA W GORE.?- cyzli brzuch, BOCZKI, i plecy

http://************/cwiczenia_na_talie_osy.html
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.