Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 19:51   #1
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21

Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?


Drogie dziewczyny!
Chciałabym po prostu wyglądać dobrze: zdrowo, naturalnie, młodo no i pięknie (mam 21 lat, a wyglądam na więcej ;/)

Mam problem z głową - moja głowa i twarz jest duża, nos krzywy (na prawdę komicznie wygląda śmiejemy się z niego czasem z mamą) no i za duży Brwi jakieś nieforemne, słabo widoczne, nisko położone. Moje oczy wyglądają chyba przez to źle... (raczej na pewno)
Ogólnie, patrząc z boku moja głowa przypomina jajo, silnie wydłużone.

Jak myślicie jaki ja mam kształt twarzy i jakim typem urody jestem? Chyba zimą pomieszaną z jesienią, czy się mylę?
Oczy mam takie niebiesko-zielone, zielone przy tym czarnym kółeczku w oku (jak ono się nazywało.... głupek ze mnie )
Poza tym - nosze okulary, mama mówi, że optycznie zmniejszają mi buzię, a ja tak bardzo chciałabym nosić o wiele wygodniejsze soczewki ...
Moja cera jest bardzo jasna, w dodatku z problemami - czerwone hmm.. krosty chyba podskórne, ale tylko na brodzie i w okolicy nosa.

I teraz pytanie: Co mogłabym zrobić z włosami, żeby dodać tej twarzy, chociaż trochę uroku????

Moje perypetie z włosami są dziwne: naturalnie byłam mysim blondem,
potem mahoniem przez dłuższy czas, potem miałam grzywkę, potem fioletową czernią, znowu mahoniem, czernią, bardzo jasnym brązem wpadającym w blond - to było wreszcie farbowane u fryzjera, bo tymi domowymi sposobami zrobiłam się krowa łaciata ;P. Te włosy znów zafarbowałam na ciemny blond, potem na kasztan, potem na chłodny kasztan, a jeszcze później na jasny kasztan
I teraz znowu jestem krowa łaciata z tym chłodnym kasztanem i kasztanem ... Idę do fryzjera i już koniec z niszczeniem włosów!!!!! Fryzjerka doprowadzi mi kolor do ładu i już nie będę robić takich domowych metamorfoz .... tylko właśnie jaki wybrać kolor ostateczny?? I jaką fryzurę?

Proszę o porady
2 ze związanymi włosami i jedno z fryzura codzienną, i to nieszczęsne jajo-profil :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG068.jpg (111,2 KB, 767 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG225.jpg (72,6 KB, 797 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG226.jpg (59,7 KB, 418 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG227.jpg (65,9 KB, 568 załadowań)
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 20:18   #2
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

jak dla mnie: wlosy na krotko, chlopieco,mocno wystrzepione, wypazurkowane, kolor ciemny, moze gorzka czekolada? bez okularow ci lepiej. twarz podleczyc i uzyc jakis kryjacy podklad.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 20:34   #3
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Dziekuję za rade, tylko, że mam z tym problem, bo po prostu i zwyczajnie nigdy nie podobały mi się i nie podobają kobiety w całkiem krótkich włosach, sama takie miałam w gimnazjum i omijałam wtedy lustra, żeby się nie łamać swoim widokiem.
A co do farby - moja mama używa gorzkiej czekolady i wygląda jakby była czarna, sama nie wiem, ale dziękuję, mam nadzieję, że znajdzie się jakaś alternatywa dla krótkich włosów
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:03   #4
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

a może jakiś bob z grzywką??;>
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:30   #5
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Może coś takiego? fajnie wyglądasz w tym odcieniu czerwonym, tylko on podkreśla zaczerwienienia, więc może stosuj wtedy jakiś mineralny podkład. Według mnie pasowałaby Ci grzywka i krótsze włosy
http://imageshack.us/photo/my-images/297/1376gross.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/820/60305860.jpg/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 254a.jpg (27,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14786.jpg (99,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bullock10808.jpg (108,7 KB, 46 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:26   #6
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Jeśli chodzi o fryzury, to wstawiam propozycje.
Skoro masz zaczerwienienia na twarzy to również radziłabym unikać wszelkich mocnych czerwieni i odcieni bordo na włosach, bo niepotrzebnie je podkreślą.
Tak w ogóle ładna dziewczyna z Ciebie, może dodaj troszkę różu/bronzera na policzki aby dodać cerze świeżości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzry.jpg (108,3 KB, 694 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:30   #7
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Też myślałam o bobie, wczoraj pod prysznicem i nawet się na niego poważnie nastawiłam.
Moja jedyna obawa - czy będę potrafiła go układać - moje włosy nie są zbyt grube, z tendencją do kręcenia się i puszenia. Teraz już nie są takie złe - chyba przyzwyczaiły się do tego ciągłego układania i zrozumiały, że nie chcę loków

Juz dawno miałam kupić podkład mineralny, tylko nie wiem jaki odcień zawsze miałam z tym problem, na ogół nie używam niczego na twarz, tylko odrobinę korektora jak wychodze i ewentualnie puder, a to wszystko przez nieumiejętność dobrania podkładu ...

Bardzo podoba mi się fryzura blondynki ze zdjęcia, a kolor do tego ten brązowy (no może odrobinkę ciemniejszy)
jak myślicie?

A i jeszcze dobrze by było, gdyby ten bob nie była taki gładki, tylko z pazurkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura6639.jpg (29,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (30,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d488cefe002aa1e94e2d546c.jpg (34,5 KB, 29 załadowań)
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:45   #8
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

AnnetteK - dziękuję właśnie dzięki Tobie odnalazłam "swój" kolor włosów - dolny rząd, drugie od prawej - ten brąz jest dla mnie chyba idealny i w ogóle fryzura z tego zdjęcia to prawie moja aktualna
(tamto w czerwonawym kolorze było robione na początku kwietnia)

PS jak edytuje się posty?
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:49   #9
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

bob jest łatwy do utrzymania, tylko myj głowe rano kręcony też wygląda pięknie !
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 12:56   #10
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Bob z 1 zdjęcia jest fajny, kolor ten co wybrałaś też ( choć może trochę ciemny), a co do makijażu to poproś o dobór panią w drogerii albo zamów próbki na all a nie pełnowymiarowy produkt. Według mnie potrafi to zdziałać dużo na plus a leczysz się u dermatologa?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:54   #11
Gzymisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Witam Ja bym z kolei widziała Cie w nieco dłuższym bobie oraz złocistym kolorze włosów. Moim zdaniem aktualny kolor włosów Cie przytłacza i wydaję mi się, że jakiś ciemniejszy złoty blond by Cie odmłodził. Co do makijarzu - Górna kreska i dobrze wytuszowanie rzęsy wcześniej zrobione zalotką. Do tego lekki podkład. Jeżeli chodzi o mnie to lubie naturalny kolor ust bądź matowe usta więc nakładam często na nie podkład Do całościi dodałabym troszke bronzera.

Czekam na zdjęcie po metamorfozie.

Pozdrawiam
Gzymisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 18:08   #12
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Ja może coś dorzucę w kwestii makijażu oka. Wydaje mi się, że nie pasują te czarne kreski, do Twoich brwi, które są dość jasne.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 20:46   #13
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Nigdy nie leczyłam się u dermatologa, zwalałam to na wiek - "no bo przecież to taki okres dojrzewania i krosty się skończą"(taaa), teraz to już 21 lat i jak do 22 urodzin nie zejdą to idę do lekarza ... czy jest aż tak tragicznie, że koniecznie iść teraz?

Co do makijażu - to na zdjęciu to był taki dzień, w którym siedziałam w domu i bawiłam się tylko. Na co dzień maluję się inaczej: używam cieni w odcieniach brązu, czasem brązu zmieszanego z zielenią, poza tym eyeliner na górną powiekę i tusz do rzęs, nie używam kredki na 'linii wodnej' oka, tylko niżej, usta pomadką ochronną, ale chciałabym zacząć nosić matowe - pomalowane kredką w kolorze nude.
Jakie kolory cieni do mnie pasują?

Co do koloru włosów - jeszcze nie przesądziłam, ale myślę, ze z moją chłodną cera - kolory ciepłe się gryzą... moje włosy aktualnie są łaciate, a naturalnie wyglądają jak na zdjęciu niżej.
Zdjęcie po metamorfozie będzie - jak tylko odnajdę swój kolor podkładu mineralnego ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okomakcodz.jpg (86,8 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włos.jpg (84,9 KB, 480 załadowań)
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 20:54   #14
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Cytat:
Napisane przez Magi91 Pokaż wiadomość
Nigdy nie leczyłam się u dermatologa, zwalałam to na wiek - "no bo przecież to taki okres dojrzewania i krosty się skończą"(taaa), teraz to już 21 lat i jak do 22 urodzin nie zejdą to idę do lekarza ... czy jest aż tak tragicznie, że koniecznie iść teraz?

Co do makijażu - to na zdjęciu to był taki dzień, w którym siedziałam w domu i bawiłam się tylko. Na co dzień maluję się inaczej: używam cieni w odcieniach brązu, czasem brązu zmieszanego z zielenią, poza tym eyeliner na górną powiekę i tusz do rzęs, nie używam kredki na 'linii wodnej' oka, tylko niżej, usta pomadką ochronną, ale chciałabym zacząć nosić matowe - pomalowane kredką w kolorze nude.
Jakie kolory cieni do mnie pasują?

Co do koloru włosów - jeszcze nie przesądziłam, ale myślę, ze z moją chłodną cera - kolory ciepłe się gryzą... moje włosy aktualnie są łaciate, a naturalnie wyglądają jak na zdjęciu niżej.
Zdjęcie po metamorfozie będzie - jak tylko odnajdę swój kolor podkładu mineralnego ;D
Bardzo mi sie podoba jak wyglądasz na tych zdjęciach w okularach

nie maluj oka czarną kredką, bo ci tylko to pomniejsza oko
podkreśl brwi jasną kredką- trochę je "uwidocznisz".

A co do cery... miałam taki sam problem jak ty i przypadkiem go zlikwidowałam...
Otóż zaczęłam pić pokrzywę na wzmocnienie włosów.. na włosy nie podziałała, ale na cerę- rewelacja! przedtem budziłam się codziennie z pryszczem, a teraz mam ładną buźkę, bez krost

Spróbuj, a może ci akurat pomoże
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:48   #15
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

W takim razie jutro lecę do apteki po pokrzywę zobaczymy, może i mi się uda

To pod moim okiem to brązowy cień, czarną kredkę będę omijać
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:44   #16
green apple
Rozeznanie
 
Avatar green apple
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 787
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie boba,a później spróbowała zapuścić włosy (teraz pewnie są zniszczone po zimie i trzeba je obciąć). Co do dermatologa to powiem Ci, że mam mniejsze problemy z cerą, a lekarka nie mogła wyjść ze zdumienia, że tak długo odwlekałam wizytę. Uważam, że lepiej mieć gładką, zdrową buzię niż nakładać na nią tonę podkładu, by ukryć pryszcze. Na brwi proponuję olejek rycynowy na noc- powinien je wzmocnić i nieco przyciemnić, a za jakiś czas może warto by sie wybrać do kosmetyczki na hennę+ew.regulację. Zrezygnuj całkowicie z malowania dolnej powieki kredką, bo pomniejsza Ci to oczy i sprawia, że wyglądasz poważniej.
__________________

green apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:55   #17
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Jak najbardziej dermataolog niektórzy latają z jednym pryszczem, dwoma, to nie jest jakieś obciążenia a można sobie bardzo pomóc, tym bardziej, że są lekarze na nfz i trądzik to przecież choroba skóry, która ma różne przyczyny i może też świadczyć o jakichś innych nieprawdiłowościach. Nie odwlekaj tego, nic Cię to nie kosztuje, a poczujesz się lepiej i zdrowiej. Kolor rzeczywiście chłodny Ci pasuje, ale nie wiem czy taki ciemny. Powodzenia w metamorfozie
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:18   #18
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Dziewczyny, miałyście rację - chyba rzeczywiście wyglądam lepiej bez tej dolnej kreski. Strasznie się do niej przyzwyczaiłam i na początku wydawało mi się, że bez niej jestem jakaś niewyraźna, ale w sumie jest ok (nałozyłam dziś tylko jasny cień do powiek, odrobinę podkreśliłam górna powiekę kreską no i wytuszowałam rzęsy) no i nie jest źle
Jeszcze tylko zaopatrzę się w zalotkę I brwi wykorektuje porządnie u kosmetyczki

Poza tym przekonałyście mnie do wizyty u dermatologa - nie widzi mi się wieczne tuszowanie tych krost podkładami. (a na prawde wyglądają okropnie )

Do fryzjera idę dopiero w sobotę, więc jeszcze tydzień do namysłu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG304.jpg (74,0 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG302.jpg (95,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG291.jpg (66,3 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG290.jpg (67,2 KB, 365 załadowań)
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:42   #19
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Zalotka to dobry pomysł poza tym masz bardzo ładne usta, warto je tez podkreślić jakimś fajnym błyszczykiem, według mnie to Twój duży atut
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 23:08   #20
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Bez tych kresek na dole lepiej. Ale brewki nadal masz trochę niesforne. Jakaś henna może i regulacja, jak green apple doradza.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 23:12   #21
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Zdecydowanie lepiej bez dolnej kreski.

Konieczna jest wizyta u dermatologa.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:10   #22
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

A ja chciałam tylko powiedzieć, ze masz piękny usta. Pełne, duże, ale nie wielkie no miodzio. Podkreślaj je, bo naprawdę warto.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 14:27   #23
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja chciałam tylko powiedzieć, ze masz piękny usta. Pełne, duże, ale nie wielkie no miodzio. Podkreślaj je, bo naprawdę warto.
dziękuję jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi. Jaki byłby najlepszy kolor błyszczyka?

Brwi wyregulowałam, zalotkę kupiłam, do dermatologa się zapisałam, fryzjer w sobotę

Tak sobie teraz myślę... może by wrócić do naturalnego koloru włosów i już nie farbować....
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 14:33   #24
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

i spróbuj z bronzerem! (odrobinę jasnego podkładu pod niego) i do tego podkreśl usta koniecznie-tutaj polecam konturówki np. wibo z rossmanna, użyj jak kredkę
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 14:46   #25
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Możesz odczekać trochę z farbowanie po podcięciu, zawsze to już zmiana i może Ci już wystarczy a chciałaś sama farbowac czy u fryzjerki?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:16   #26
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Spróbuję z tą kredką na pewno

A na farbowanie umówiłam się do fryzjerki, bo takie zrobiłam sobie zamieszanie na głowie przez samodzielne farbowanie, że ciężko na to patrzeć
Zresztą, być może natura wiedziała, co robi wyposażając mnie w kolor włosów. Właśnie oglądam stare zdjecia, żeby go sobie przypomnieć i wcale nie był mysi jednak dość już mam farbowania i włosy się niszczą... jeszcze się nafarbuję jak zacznę siwieć

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Dziewczyny jeszcze jedna porada, prosze

http://everydaycosmetics.pl/wyprobuj...ry-jasnej.html
czy
http://everydaycosmetics.pl/wyprobuj...ry-jasnej.html

zestaw light czy fair?
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:22   #27
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

A masz różowy odcień skóry? wg mnie chyba nie, ale to najlepiej sama ocenisz. Ja jestem za fair, ale może jeszcze podpytaj dziewczyny w wątku o kosmetykach mineralnych
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:30   #28
Milus93
Raczkowanie
 
Avatar Milus93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 52
GG do Milus93
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Wizyta u dermatologa to bardzo dobry pomysł Nawet najlepsze podkłady na rynku czasem zawodzą...
Też miałam takie problemy, zmniejszyły się trochę jak przestałam jeść ostre rzeczy ( ketchup itd.) i zrezygnowałam z czekolady, jem więcej owoców i warzyw, piję więcej wody i są efekty
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
— Marilyn Monroe
Milus93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 21:46   #29
Magi91
Przyczajenie
 
Avatar Magi91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Właśnie wstrzymuję się z kupowaniem podkładów, chyba nie będę niczego używać, dopóki nie wyleczę skóry A dermatologa mam dopiero we wtorek

Również zrezygnowałam z czekolady (czasami zdarzy się okienko, ale rzadko), uwielbiam ostre potrawy, ale również ich staram się unikać, ogólnie zdrowo jem, bo staram się nie tyle być na diecie, co zmienić nawyki żywieniowe na stałe. Wyjdzie mi na dobre ( dzięki takiemu postępowaniu (i ogólnie przez większą aktywnością fizyczną)schudłam 13 kg w pół roku, bez większych cierpień i wyrzeczeń.

I ogólnie jak zwykle mam problem z kolorami: nie potrafie kupić odpowiedniego koloru do ust Wszystko albo za jasne, albo za ciemne jak wchodze do drogerii i widzę te wszystkie odcienie to po prostu głupieję i nie mogę się zdecydować, a jak już zdecyduję to wychodzi pomyłka.
Chciałabym kolor mniej więcej taki, jaki miała Audrey Hepburn w śniadaniu u Tiffaniego, ale nie potrafię sama takiego odnalezc...

ach i użyłam kredki (już pomijam, że była za ciemna) i moje usta wydały mi się za duże, nie wiem, nie podobają mi się
Magi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:51   #30
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Spróbuj z błyszczykami w kolorze jasnego różu. Podkłady mineralne są dobre właśnie dla cery trądzikowej a jeśli nie chcesz się malować, to na codzien używaj kremu z filtrem koniecznie
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.