Jak to jest z tą owulacją? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 16:11   #1
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92

Jak to jest z tą owulacją?


Hej. Nie wiem sama jak już jest z tą owulacją. Ta marcowa była jakaś dziwna,albo po prostu inna. Już w 11dc zauważyłam przjrzesty lekko rozciągliwy śluz z domieszką krwi? I zaczeły boleć mnie LEKKO( nie bardzo,moge się swododnie bez bólu bawić) piersi i pobolewają do teraz .Następnego dnia pod wieczór w pochwie była już krew. Ze śluzem rozcigliwym-bardziej to wyglądało jakby ta krew była taka rozciągliwa. A w piątek(14 dc) w czasie pettingu z chłopakiem miałam krew z dziwnymi jakby skrzepami ;o i nie wiem czy to od owulacji czy mi coś podrażnił czy to błona(kompletnie nie wiem) a śluz w tym czasie nie był taki "gluciasty" ale był przejrzysty i rozciągliwy. W czwrtek wieczorem(13 dc) zauważyłam że śluz jest już fajny klarowny rozciągliwy jakby właśnie taki jak jajko kurze ale nie było go jakoś strasznie dużo i nie był "gluciasty". A wczoraj(15dc) gdy dotklłam się po samej pochwie zauważyłam że jest mokra i śluz był rociągliwy klarowny-ale nie jak to białko jaja kurzego.Dzisiaj już jest bardziej taki jak balsam-taki jak mam np. po miesiączce. Więc moje pytanie 1. Co to było z tą krwią??To oznacza owulacje? Pękniecię tego jajeczka graffa? Czy co? 2.Czy śluz płodny zawsze musi być "glutkowaty"? Czy wystarczy aby był klarowny,przejrzysty i rozciągliwy w nitki. Może to że jestem jeszcze młoda(17 lat) ma na to wpływ?Miesiączkuje od 3 lat.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:06   #2
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Jak to jest z tą owulacją?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Hej. Nie wiem sama jak już jest z tą owulacją. Ta marcowa była jakaś dziwna,albo po prostu inna. Już w 11dc zauważyłam przjrzesty lekko rozciągliwy śluz z domieszką krwi? I zaczeły boleć mnie LEKKO( nie bardzo,moge się swododnie bez bólu bawić) piersi i pobolewają do teraz .Następnego dnia pod wieczór w pochwie była już krew. Ze śluzem rozcigliwym-bardziej to wyglądało jakby ta krew była taka rozciągliwa. A w piątek(14 dc) w czasie pettingu z chłopakiem miałam krew z dziwnymi jakby skrzepami ;o i nie wiem czy to od owulacji czy mi coś podrażnił czy to błona(kompletnie nie wiem) a śluz w tym czasie nie był taki "gluciasty" ale był przejrzysty i rozciągliwy. W czwrtek wieczorem(13 dc) zauważyłam że śluz jest już fajny klarowny rozciągliwy jakby właśnie taki jak jajko kurze ale nie było go jakoś strasznie dużo i nie był "gluciasty". A wczoraj(15dc) gdy dotklłam się po samej pochwie zauważyłam że jest mokra i śluz był rociągliwy klarowny-ale nie jak to białko jaja kurzego.Dzisiaj już jest bardziej taki jak balsam-taki jak mam np. po miesiączce. Więc moje pytanie 1. Co to było z tą krwią??To oznacza owulacje? Pękniecię tego jajeczka graffa? Czy co? 2.Czy śluz płodny zawsze musi być "glutkowaty"? Czy wystarczy aby był klarowny,przejrzysty i rozciągliwy w nitki. Może to że jestem jeszcze młoda(17 lat) ma na to wpływ?Miesiączkuje od 3 lat.
sluz z krwią zdarza sie przy owulacji,niema tu powodu do zmartwieńia.śluz wysokiej płodności jest własnie rozciągliwy,przezroczysty (moze byc z domieszką krwi).
__________________
nadzieja umiera ostatnia...
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:40   #3
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Jak to jest z tą owulacją?

Dziękuje Ale jeśli nie miałam tego "gluciastego" śluzu- no ale był rozciągliwy taki wodnisty śliski. Był inny o tego co mam pomiędzy miesiączkami czyli po miesiączce i przed miesiączką ( taka moja natura,że mam śluz w czasie po miesiączce i przed miesiączce -jest taki biały jak taki balsam) Czyli jeśli nie miałam "gluciastego" to co nie miałam owulacji ;/?? Czy to krawienie i krew w pochwie może świadczyć o tym że owulacja była?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:19   #4
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Jak to jest z tą owulacją?

Może potwierdzaj sobie czymś swoje interpretacje? Nie będziesz mieć wątpliwości co do owulacji. Możesz skorzystać z testów czy mikroskopu owulacyjnego
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:26   #5
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Jak to jest z tą owulacją?

Ja w styczniu tego roku miałam 3 dni krwi w śluzie i 5 dni po tym miałam owulacje przez co przesunął mi się okres.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:12   #6
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Jak to jest z tą owulacją?

Nie no to u mnie to nie było jakieś takie krwawienie tylko krew w pochwie i w śluzie taka domieszka przez 11dc i 12 dc i było tego skromnie. A libido(a dzięki temu najbardziej rozpoznaje ten moment) było zwiększone w 11dc i w 15 dc a już w 16dc śluz był inny(tylko rano był taki roziągliwy takie białko a po południu jak balsam). W tamtym cyklu plamienie miałam jedno dniowe także nie wielkie ale w 13dc. I nic mi sie nie pospóźniało ;P...więc mam nadzieje,że się nie spóźni bo już fajnie są reguralne. A czy to krwawienie ogólnie krew może świadczyć o tym że doszło do owulacji ? uwolnienia jajeczka?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.