Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 13:14   #2791
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a dzięki. Z nazwy wnioskuję, ze to jakiś rozświetlający, tak? Ja szukam matującego. Po lekturze KWC napaliłam się na sypkie pryzmy, ale nie ich na tru. Dla mnie chyba kolorek delicate beige czy jakoś tak...Na allegro patrzyłam ale nie umiem rozróżnić podróbki od orginału . A jest nawet jakiś za 130 to chyba dobra cena.
ennkaa wklejaj linka, zaraz powiemy czy to oryginał czy nie
Chociaż prawdę mówiąc nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widziała podróby Givenchy (chodzi o kolorówkę)
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:29   #2792
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
ennkaa wklejaj linka, zaraz powiemy czy to oryginał czy nie
Chociaż prawdę mówiąc nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widziała podróby Givenchy (chodzi o kolorówkę)
o tutaj http://www.allegro.pl/item535269181_...ryzma_nr2.html
a już na innej aukcji:
http://www.allegro.pl/item535587067_...ate_beige.html
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:49   #2793
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

zdecydowanie oryginały
Nie wiem czy ranka nie zamawiała w perfumeriiX pudru?
A na plotkowym Dziewczyny odkryły jakiś czas temu że prefumeriaX to chyba TagoMago.

Kosma44 ma oryginalne kosmetyki ale w dość wysokich cenach.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:53   #2794
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

ja zamawialam i odradzam - pomylili mi towar - facet chyba buja w oblokach, nie moglam sie z nim dogadac.

obydwa linki sa oryginalne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:55   #2795
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
zdecydowanie oryginały
Nie wiem czy ranka nie zamawiała w perfumeriiX pudru?
A na plotkowym Dziewczyny odkryły jakiś czas temu że prefumeriaX to chyba TagoMago.

Kosma44 ma oryginalne kosmetyki ale w dość wysokich cenach.
ups...dziękuję Ci bardzo ale nie pocieszyłas mnie czuję jak moje ostatnie opory co do zakupu topnieją bo ten gość ma jeszcze tusz YSL za 90 PLN..więc za 220 miałabym tusz i puder czyli prawie wychodzi cena samego pudru w perfumerii...o ja biedna! hmm..może mi się jakoś uda Walentynki zagospodarować
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:56   #2796
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja zamawialam i odradzam - pomylili mi towar - facet chyba buja w oblokach, nie moglam sie z nim dogadac.

obydwa linki sa oryginalne
ooooo....no ale w końcu wymienił CI towar? Widziałam, ze ma sporo negów i neutrali z tego powodu, ale żadnego z oskarżeniem o podróbkę.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:20   #2797
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Doszly wszystkie moje zamowienia ;-)- trend staly w Wawie- paczek ponizej 100 PLN na szczescie nie lapia...
Mam juz kultowe METEORYTY- sa sliczne, mimo ze pudeleczko czesciowo papierowe, myslalam ze zapach mi sie spodoba ale taki jest troche dziwny, ktos tu wczesniej napisal ze zapach jest BABCINY ;-))) dziwilam sie takiego okreslenia ale teraz uwazam ze jest GENIALNE bo inaczej nie potrafie okreslic tego zapachu ;-)

Przyszedl tez JT SUGAR CANE - ktos narzekal na opakowanie, moje jest ok, takie normalenej wielkosci, z tylu u gory jest naklejka zeby uwazac na kontakt blyszczyka z oczami a jak sie dostanie to szybko wyplukac, ciekawe ostrzezenie;-))))) opakowanie przezroczyste a blyszczyk w srodku jaki jakby w paski ;-)

Na razie zawieszam swoja wspolprace z Truskawka, ceny przerazaja a ja sie chyba sie odbkupilam na zapas, no ale nie wykluczam powrotu jak sie pojawi nowa oferta na poczatku miesiaca ;-)
a jakie masz te meteorytki?? ja czekam na swoje dwa Jt!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 14:28   #2798
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ranko rozbrajająca ta Twoja kicia
Oprócz tego że rozrabiaka to jeszcze pewnie bardzo ciekawska

Pamiętam jak moja była mała to rzucała sie na wszystko co się tylko poruszyło. I wszystko dookoła ja interesowało
Ile razy było tak że leżeliśmy sobie z Tżtem wieczorem w łózku, romantyczny nastrój a tu nagle zza łózka widać najpierw uszy, potem wielkie oczy i wystarczył najmniejszy ruch a kicia już atakowała
Bylismy zmuszeni co jakis czas zamykać ją na wieczór w pokoju obok
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:31   #2799
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

u nas tak samo

ennka - chcial wymienic ale jako ze nie moglam sie z nim dogadac to dalam spokoj - najpierw pisal ze zaraz wysle kurierem a ja czekalam jak durna, w koncu napisalam ze nie mam pudru to oburzenie ze przeciez napisal ze go nie ma i wysle za 2 tygodnie - jak dla mnie masakra
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:32   #2800
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

sprawdzalam dzisiaj ten rozswietlacz Diora Diamond chyba w odcieniu bezu i wcale mi sie nie podoba drobinki cos podobne w o wiele tanszym rozswietlaczu z limitowanki essence asia glam! przynajmniej wedlug mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:47   #2801
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

kurczę a mój JT Sugar Cane po dwóch dniach pękł na zgrzewie, nigdy mi się coś takiego z błyszczykiem nie stało. napisałam do nich, i już wysłali mi nowy.
__________________
Wymiana
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 15:58   #2802
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dimiti, mam pytanie: Ty masz ten puder matujący bo widziałam twoją super recenzję na KWC??

http://www.allegro.pl/item535842095_...at_poznan.html

Pytanie tylko czy nie będzie biały za bardzo, żebym nie wyglądała jakw teatrze greckim
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:01   #2803
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
kurczę a mój JT Sugar Cane po dwóch dniach pękł na zgrzewie, nigdy mi się coś takiego z błyszczykiem nie stało. napisałam do nich, i już wysłali mi nowy.
Przynajmniej z tym jest dobrze że zwracają bez problemu...

Ja już się poowoli przekonałam do mojego JT. Nie mogę tylko w klimatyzownych pomieszczeniach go uzywać.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:16   #2804
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Sypki Kanebo Translucent Loose Powder pobiela
Jest całkowicie biały i gdy nakładałam na twarz ciemniejszy podkład niż reszta ciała to Kanebo sprawiał, że podkład zaczynał mieć odcień idealny, bo go rozjaśniał
Mnie to odpowiadało bo miałam troszkę za ciemny podkład ale już gdy nakładam taki z odpowiednim kolorem to widzę, że jestem za jasna.

Porównując Kanebo do np. EL Lucidity to EL o wiele mniej pobiela Zależy też ile nakłada się tego pudru. Gdy mam na twarzy mocno nawilżający krem i również nawilżający podkład to muszę sypnąć nim trochę więcej bo się mocno świecę, zatem i mocniej pobiela. Natomiast nakładając malutką ilość nie jest on aż tak mocno rozjaśniający.

Dla bladolicych powinno to być obojętne ale dla troszkę ciemniejszych karnacji to już jest mały problem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:28   #2805
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Kanebo jest c- u-d-o-w-n-y ! i niech pobiela ja jestem jasna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:32   #2806
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
zdecydowanie oryginały
Nie wiem czy ranka nie zamawiała w perfumeriiX pudru?
A na plotkowym Dziewczyny odkryły jakiś czas temu że prefumeriaX to chyba TagoMago.

Kosma44 ma oryginalne kosmetyki ale w dość wysokich cenach.
Zasieję słówko niepewności
Kupowałam u tego sprzedawcy 2 razy. Kontakt, przesyłka - super. I myślałam, że oryginalne, ale teraz nie jestem pewna. Kupiłam Armani Diamonds - zapach ok, ale jak zobaczyłam buteleczkę w perfumerii to niestety opiłowane kanty buteleczki były ewidentnie inne. do dzisiaj się zastanawiam czy Armani wypuszcza różne buteleczki tego samego zapachu czy jednak to jest ten niuans, który świadczy niestety o czymś innym Jeśli towar był "chrzczony" to baaardzo dobrze. W naklejki i wybite kody już nie wierzę, bo czemu by ich nie wydrukować ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:51   #2807
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Hej hej Mariola
Dzieki jeszcze raz dzięki za te perfumkowe stronki na iperfumach w końcu zakupiłam i polecam
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:12   #2808
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Sypki Kanebo Translucent Loose Powder pobiela
Jest całkowicie biały i gdy nakładałam na twarz ciemniejszy podkład niż reszta ciała to Kanebo sprawiał, że podkład zaczynał mieć odcień idealny, bo go rozjaśniał
Mnie to odpowiadało bo miałam troszkę za ciemny podkład ale już gdy nakładam taki z odpowiednim kolorem to widzę, że jestem za jasna.

Porównując Kanebo do np. EL Lucidity to EL o wiele mniej pobiela Zależy też ile nakłada się tego pudru. Gdy mam na twarzy mocno nawilżający krem i również nawilżający podkład to muszę sypnąć nim trochę więcej bo się mocno świecę, zatem i mocniej pobiela. Natomiast nakładając malutką ilość nie jest on aż tak mocno rozjaśniający.

Dla bladolicych powinno to być obojętne ale dla troszkę ciemniejszych karnacji to już jest mały problem
Mam ten puder Kanebo Sensai Translucent loose powder i mnie nie pobiela, nie piszę tego po jednorazowym teście, ale mam go od pażdziernika i właśnie będe kupowac drugie opakowanie, bo sporo posłałam próbek do testów. Nie używam go bardzo dużo, może to z tego powodu ( ale ta warstwa która nakładam mi zupełnie starcza) . Wiem, że jedna osoba z troszke ciemniejsza karnacja testowała i też jej nie pobielało. Może zależy od osoby. Dla mnie ten puder jest najlepszy, bardzo jestem z niego zadowolona
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:31   #2809
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mam ten puder Kanebo Sensai Translucent loose powder i mnie nie pobiela, nie piszę tego po jednorazowym teście, ale mam go od pażdziernika i właśnie będe kupowac drugie opakowanie, bo sporo posłałam próbek do testów. Nie używam go bardzo dużo, może to z tego powodu ( ale ta warstwa która nakładam mi zupełnie starcza) . Wiem, że jedna osoba z troszke ciemniejsza karnacja testowała i też jej nie pobielało. Może zależy od osoby. Dla mnie ten puder jest najlepszy, bardzo jestem z niego zadowolona
Ależ ja nie pisałam, że ten puder nie jest dobry

Ja go bardzo lubię i uważam, że jest świetny. Również nie piszę tego po jednorazowym teście bo go mam od pół roku

Jednak po przyjeździe z Meksyku, będąc opalona widziałam jak mocno potrafi rozjaśniać podkład
Jeżeli ktoś ma jasną karnację to tego tak nie widać. Najgorzej jest gdy nakładam dość treściwy krem i podkład to by to zmatowić potrzeba trochę więcej pudru i wtedy widzę jak mocno pobiela.
Gdy na twarzy mam lekki krem to daję go wtedy malutko i już nie ma wtedy aż tak widocznego efektu pobielenia. Ale mimo wszystko trochę rozjaśnia

Zatem nie zależy to od ilości nakładanego pudru bo sama nie sypię na siebie pół opakowania na raz



Przecież nie pisałabym o tym gdyby tak nie było...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 17:44   #2810
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Dimiti, mam pytanie: Ty masz ten puder matujący bo widziałam twoją super recenzję na KWC??

http://www.allegro.pl/item535842095_...at_poznan.html

Pytanie tylko czy nie będzie biały za bardzo, żebym nie wyglądała jakw teatrze greckim
jezeli jestes jasna to mozesz go spokojnie uzywac ale on i tak i tak bardzo nie rozjasnia twarzy nie trzeba go duzo nakladac wiec troszke rozjasnic moze ciemny podklad ale nie duzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:48   #2811
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny a jak się sprawują Wasze sypkie pryzmy??
kuszą mnie tą ceną w Sephorze nie wiem czy się oprę
zadowolone jesteście z fotoszopowych efektów??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:48   #2812
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ależ ja nie pisałam, że ten puder nie jest dobry

Ja go bardzo lubię i uważam, że jest świetny. Również nie piszę tego po jednorazowym teście bo go mam od pół roku

Jednak po przyjeździe z Meksyku, będąc opalona widziałam jak mocno potrafi rozjaśniać podkład
Jeżeli ktoś ma jasną karnację to tego tak nie widać. Najgorzej jest gdy nakładam dość treściwy krem i podkład to by to zmatowić potrzeba trochę więcej pudru i wtedy widzę jak mocno pobiela.
Gdy na twarzy mam lekki krem to daję go wtedy malutko i już nie ma wtedy aż tak widocznego efektu pobielenia. Ale mimo wszystko trochę rozjaśnia

Zatem nie zależy to od ilości nakładanego pudru bo sama nie sypię na siebie pół opakowania na raz



Przecież nie pisałabym o tym gdyby tak nie było...
Nie chciałam, żeby zabrzmiało, że napisałaś, że jest niefajny. Źle mnie zrozumiałaś- przepraszam.
Po prostu jest to najlepszy puder jaki uzywałam i zawsze jestem gotowa stanac w jego obronie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:52   #2813
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nie chciałam, żeby zabrzmiało, że napisałaś, że jest niefajny. Źle mnie zrozumiałaś- przepraszam.
Po prostu jest to najlepszy puder jaki uzywałam i zawsze jestem gotowa stanac w jego obronie
Oj nie ma za co przepraszać
Ja również uważam, że jest świetny. Kanebo i EL Lucidity to moje jedyne, ukochane pudry

Mimo pobielenia bardzo lubię Kanebo bo on nie tworzy takiego efektu twarzy pokrytej kredą, tylko po prostu rozjaśnia. Zatem słowo 'pobielenie' może nawet nie jest zbyt trafne

Szkoda tylko, że tak ciężko go dostać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:53   #2814
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jezeli jestes jasna to mozesz go spokojnie uzywac ale on i tak i tak bardzo nie rozjasnia twarzy nie trzeba go duzo nakladac wiec troszke rozjasnic moze ciemny podklad ale nie duzo

Ja taka średnia beżowa jestem tylko czy faktycznie dobrze matuje i długo trzyma?
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:07   #2815
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja taka średnia beżowa jestem tylko czy faktycznie dobrze matuje i długo trzyma?
hym dobrze matuje i calkiem dlugo sie trzyma tak od 7-16 moze? ale wysusza skore i u ,mnie podkresla pory wiec narazie go nie uzywam

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oj nie ma za co przepraszać
Ja również uważam, że jest świetny. Kanebo i EL Lucidity to moje jedyne, ukochane pudry

Mimo pobielenia bardzo lubię Kanebo bo on nie tworzy takiego efektu twarzy pokrytej kredą, tylko po prostu rozjaśnia. Zatem słowo 'pobielenie' może nawet nie jest zbyt trafne

Szkoda tylko, że tak ciężko go dostać
sliczne masz te zbiory ! widze ze masz sporo klinikowych szachownic takie fajne sa ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:19   #2816
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oj nie ma za co przepraszać
Ja również uważam, że jest świetny. Kanebo i EL Lucidity to moje jedyne, ukochane pudry

Mimo pobielenia bardzo lubię Kanebo bo on nie tworzy takiego efektu twarzy pokrytej kredą, tylko po prostu rozjaśnia. Zatem słowo 'pobielenie' może nawet nie jest zbyt trafne

Szkoda tylko, że tak ciężko go dostać
Jeśli mowa o tym : http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=sf005 to zawsze jest w Douglasie w poznaniu w plazie i w browarze, chyba, że ja mam takie szczęscie po prostu, że go spotykam
Pozdrawiam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:20   #2817
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Czy często dostajecie zwrot od Truskawy za naliczony podatek?
Czy któraś z Was ma może wzór takiego pisemka, które dołącza do scana rachunku?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:34   #2818
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sprawdzalam dzisiaj ten rozswietlacz Diora Diamond chyba w odcieniu bezu i wcale mi sie nie podoba drobinki cos podobne w o wiele tanszym rozswietlaczu z limitowanki essence asia glam! przynajmniej wedlug mnie
Ale to chyba dobrze prawda? Przynajmniej jeden wydatek mniej i to niemały wydatek

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
kurczę a mój JT Sugar Cane po dwóch dniach pękł na zgrzewie, nigdy mi się coś takiego z błyszczykiem nie stało. napisałam do nich, i już wysłali mi nowy.
Właśnie mój też tak dziwnie na zgrzewie wygladał. Póki co siostra go używa i jest ok

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zasieję słówko niepewności
Kupowałam u tego sprzedawcy 2 razy. Kontakt, przesyłka - super. I myślałam, że oryginalne, ale teraz nie jestem pewna. Kupiłam Armani Diamonds - zapach ok, ale jak zobaczyłam buteleczkę w perfumerii to niestety opiłowane kanty buteleczki były ewidentnie inne. do dzisiaj się zastanawiam czy Armani wypuszcza różne buteleczki tego samego zapachu czy jednak to jest ten niuans, który świadczy niestety o czymś innym Jeśli towar był "chrzczony" to baaardzo dobrze. W naklejki i wybite kody już nie wierzę, bo czemu by ich nie wydrukować ?
Przepraszam trochę nieprecyzyjnie się wyraziłam. Chodziło mi tylko o kolorówkę i pielęgnację, na perfumy na all nigdy nie patrzę, nie używam więc się nie znam.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:38   #2819
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a dzięki. Z nazwy wnioskuję, ze to jakiś rozświetlający, tak? Ja szukam matującego. Po lekturze KWC napaliłam się na sypkie pryzmy, ale nie ich na tru. Dla mnie chyba kolorek delicate beige czy jakoś tak...Na allegro patrzyłam ale nie umiem rozróżnić podróbki od orginału . A jest nawet jakiś za 130 to chyba dobra cena.
Tak, jest rozświetlający, ale na twarzy te drobinki nie są widoczne, efekt bardzo naturalny. Ale nie jest to puder matujący.



Ja kupowałam w PerfumeriiX puder i wszystko było ok.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:51   #2820
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ale to chyba dobrze prawda? Przynajmniej jeden wydatek mniej i to niemały wydatek



Właśnie mój też tak dziwnie na zgrzewie wygladał. Póki co siostra go używa i jest ok



Przepraszam trochę nieprecyzyjnie się wyraziłam. Chodziło mi tylko o kolorówkę i pielęgnację, na perfumy na all nigdy nie patrzę, nie używam więc się nie znam.
no dobrze dobrze ale i tak jakos sie dziwnie czuje moze ten odcien rozu bylby lepszy?? roz chanela tez przestal kusic bo nie wiem czy wogole by mi w nim dobrze bylo heh i znowu kupilam 2 bluzki i buty wiec z jednego nalogu w drugi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.