Guerlain-kolorówka - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 12:23   #3031
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

o niee, ja to muszę na poważnie przystopować z zakupami bo zbankrutuję :P dlatego ogłosiłam odwyk i zaczęłam wymiankę radość wcale nie mniejsza po udanej wymianie

ale Mythic/Nacre des Mers będzie moje, gdy będę potrzebowała pudru na zimę. kolor uzależniam od dostępności na truskawie ;p
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:38   #3032
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja mysle tez nad prasowancem do poprawek ale nie jest to moj priorytet. Narazie uzywam CP i jestem bardzo zadowolona

Natomiast mam zamiar kupic miniaturke Kythic, ale to dopiero w listopadzie. Wczoraj kupilam nowy komputer
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:38   #3033
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kolorówkę też staram się ograniczyć, ale coś czuję ,że zacznę z pielęgnacją, eh...Teraz chyba założę paypala i kupię Idealista na tru, bo cena korzystna...

Ciekawe kiedy dostanę moje prasowańce, przelew już poszedł
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:46   #3034
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

a ja wlasnie do niedawna glownie w pielegnacje inwestowalam... [i cera juz idealnie piekna i gladka - mozna malowac ] kolorowka ze sredniej polki, ale przed Double Wear EL mi sie poprzeczka podniosla i odkrylam, ze placi sie nie tylko za marke tylko faktycznie jakosc jest kompletnie inna.

aaa mnie tez nowy komp czeka, bo stary photoshopa ledwo ciagnie.. juz nawet cos tam mam zmontowane w komputroniku, ale ciagle jeszcze nie moge sie zdecydowac.. hm, moze zmniejsze RAM i za to mythic kupie? no zartuje, noo...

ale im wiecej staram sie o nich nie myslec tym wiecej mysle.
dodatkowo pojawily sie pastele za 149+11 przesylka i juz myslalam, ze sie z nich wyleczylam, ale jednak nie.
co do miniaturek to jakos tak nie do konca mam zaufanie do tych na allegro, bo po kulkach nie widac czy byly uzywane czy nie, a raczej wolalabym takie moje wlasne [moze macie zaufanego sprzedawce??].

pocieszam sie mysla, ze nie jest ze mna tak zle, bo mysle o kulkach, ale jeszcze zadnych nie mam [no mam prasowance, a co z nich za kulki ]. a tak naprawde, to wiem, ze ze mna zle
moze kupie na truskawie za 140 zl..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:50   #3035
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja kupilam Pastele od DOMWERK
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:29   #3036
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja od niego własnie dzisiaj kliknęłam prasowane Mythic- juz zapłaciłam, ale pewnie dopiero w poniedziałek dotrą. Brałam też od Domwerk bodajże szminke Chanel, wszystko było ok, no i Immolation też zadowolona z transakcji ( mniemam )

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ach, laseczki tak się cieszę, że się zdecydowałam, mam nadzieję, że z kolejnego pudru Guerlain będę zadowolona...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:13   #3037
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny PROSZE powiedzcie mi czy w stoiskach Guerlain mozna kupic pedzel do meteorytkow...nie zadne limitowki tylko tak normalnie??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 16:18   #3038
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka

Z tego co sobie przypominam, to na pewno widzialam te pedzle na lotniskowych wolnoclowkach oraz chamerykanskich Sephorach. Ale nie wiem czy to Ci cokolwiek pomoze.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:42   #3039
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja nie przypominam sobie zebym w Sephorze widziala pędzelek. Ale nie przygladalam sie za tym wiec moglam nawet nie zwrocic uwagi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:55   #3040
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Z tego co sobie przypominam, to na pewno widzialam te pedzle na lotniskowych wolnoclowkach oraz chamerykanskich Sephorach. Ale nie wiem czy to Ci cokolwiek pomoze.
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja nie przypominam sobie zebym w Sephorze widziala pędzelek. Ale nie przygladalam sie za tym wiec moglam nawet nie zwrocic uwagi

W takim razie pozostalo mi samej sprawdzicale i tak dziekuje slicznie za odpowiedz

Edytowane przez agulek124
Czas edycji: 2009-09-23 o 16:56
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:09   #3041
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Nie ma za co
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 17:57   #3042
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

19:00 Stawiam Motyle, że Dimiti zdała już egazmin pomyślnie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 20:47   #3043
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja tez myse, ze zdala Mam nadzieje ze tak bedzie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 20:55   #3044
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny PROSZE powiedzcie mi czy w stoiskach Guerlain mozna kupic pedzel do meteorytkow...nie zadne limitowki tylko tak normalnie??
On jest na truskawie za 100 zl, ale pamietam, ze dziewczyny pisaly, ze nie jest najlepszy..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:09   #3045
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

Większość "stałych używaczek kulaczek" preferuje jako najlepszy XL sephorowskiego. ale to również koszt 99zł no chyba,że załapiesz się na sms-ową promocję -20%
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:11   #3046
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
On jest na truskawie za 100 zl, ale pamietam, ze dziewczyny pisaly, ze nie jest najlepszy..
A na Allegro jest za 30zł
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:19   #3047
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A na Allegro jest za 30zł
no ale to chyba miniaturka podobno ten pędzel jest strasznie szorstki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 23:00   #3048
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
On jest na truskawie za 100 zl, ale pamietam, ze dziewczyny pisaly, ze nie jest najlepszy..

Hmm...myslalam, ze bedzie dobry do meteorytkow(w koncu do tego zostal stworzony)...czekam na swoje motylki, a chce je rozpieszczaci nie miziac ich na sile byle czym...


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Większość "stałych używaczek kulaczek" preferuje jako najlepszy XL sephorowskiego. ale to również koszt 99zł no chyba,że załapiesz się na sms-ową promocję -20%
Tak, tez czytalam o tym pedzlu...niestety, nie mam do niego dojscia
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 23:21   #3049
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A na Allegro jest za 30zł
to nawet nie miniaturka o którym mówisz za 3 dychy, to imitacja mini kabuki i w jakości i wielkości ( jak ma z 2 cm średnicy i 4 wysokości to wszystko) i wykonaniu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no ale to chyba miniaturka podobno ten pędzel jest strasznie szorstki

bo tamten to nie mały kabuki, tylko coś zupełnie innego a taki . i mylić tu rodzajów pędzelków. to jest zupełnie co innego. ma zupełnie inny kształt i wielkość i sprężystość włosa, Jest szorstkawy, ale nie aż taki jak właśnie sephorowski kabuki. Ale bardziej miękkim pędzlem to brudzisz kulki (jeżeli wogóle uda ci się nabrać z kulek) albo je gnieciesz, nie mówiąc już o tym, że z bardziej gęstego typu kabuki czy flata to ciężko przelać kulki na skórę a większość pyłu najpiękniejszego (m.in i tego brokaciku diamenciku) zostaje właśnie na pędzlu, więc albo - albo. problem może być zupełnie inny: jedynie na początek właśnie w wielkości tego pedzla w dopasowaniu do miziania w pudełku, bo jego funkcjonalność i właśnie twardość jest idealna


aaaa immo.. cieszę sie bardziej z Twoich kulek i bardziej chyba czekałam już na twój zakup niz własny

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-09-23 o 23:32
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 23:30   #3050
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

atoja miło mi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 06:28   #3051
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

bo tamten to nie mały kabuki, tylko coś zupełnie innego a taki . i mylić tu rodzajów pędzelków. to jest zupełnie co innego. ma zupełnie inny kształt i wielkość i sprężystość włosa, Jest szorstkawy, ale nie aż taki jak właśnie sephorowski kabuki. Ale bardziej miękkim pędzlem to brudzisz kulki (jeżeli wogóle uda ci się nabrać z kulek) albo je gnieciesz, nie mówiąc już o tym, że z bardziej gęstego typu kabuki czy flata to ciężko przelać kulki na skórę a większość pyłu najpiękniejszego (m.in i tego brokaciku diamenciku) zostaje właśnie na pędzlu, więc albo - albo. problem może być zupełnie inny: jedynie na początek właśnie w wielkości tego pedzla w dopasowaniu do miziania w pudełku, bo jego funkcjonalność i właśnie twardość jest idealna


Wiec, polecasz ten sephorowski??a znasz moze jakis podobny, ktory bylby rownie dobry do kuleczek, np z diora, maca itp???
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 06:53   #3052
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

z tego co czytalam, to dziewczyny uzywaja tez pedzli inglota [tam duzy do pudru kosztuje 70 zl] albo tych EDM do pudrow mineralnych.
no to ktory najlepiej? bo ja sie powoli, ale jednak przymierzam do zakupu moich kuleczek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 06:55   #3053
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja chyba robię błąd, bo używam tego samego do pudru sypkiegi i kulek, może powinnam mieć osobne. Widziałam w Douglasie fajne, ale nie wiem czy dobre, może pójdę pooglądać inglotowy...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 06:59   #3054
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ooo, to obejrz i powiedz czy dobry ja go ogladalam, ale nie wiem, bo nie znam sie na pudrach w kulkach.. zawsze prasowancow uzywalam, a do nich sie inne pedzle nadaja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 07:06   #3055
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja z kolei gdzieś czytałam, ze dziewczyny używają do kulek trochę sztywniejszych pędzli niż do sypańców, ale pędzle EDM są super miękkie

już sama nie wiem, ja używam trochę sztywniejszych bezfirmowych, ale miziam nim po proszku, kulki staram sie omijać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 08:33   #3056
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

O, dzisiaj też sam pyłek nakładałam, ale w tym celu muszę kulki przesypywać do pokrywki, co jakiś czas tak robię, żeby tego pyłku nie było za dużo A co do pędzla, to nie wiedziałam,że inne są do prsowanych a inne do sypkich pudrów, tyle czasu już buszuję po wizażu, a tego nie wiedziałam... Oblukam ten z Inglota w pszyszłym tygodniu, teraz i tak nie mam kasy (parzt- kupiłam prasowane meteory ). I zajrzę do Douglasa, bo też mają fajne, naturalne pędzle, ale z tego co widziałam, to bardzo miękkie i drogie
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 08:41   #3057
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja z kolei gdzieś czytałam, ze dziewczyny używają do kulek trochę sztywniejszych pędzli niż do sypańców, ale pędzle EDM są super miękkie

już sama nie wiem, ja używam trochę sztywniejszych bezfirmowych, ale miziam nim po proszku, kulki staram sie omijać
ja używam sephorowego kabuki

jak Ci się udaje omijać kulki? ja ostatnio przekręcam pudełko do góry nogami, ale tego pyłku jest mnóstwo mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie, to szybko się skończą czemu one są takie kruchutkie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 08:49   #3058
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja do moich prasowancow uzywam pedzla z Douglasa wlasnie, ceny podobne do Sephorowych, a jakos mi sie bardziej sprawdzaja.. do rozu tez mam od nich pedzel i w sumie najczesciej go uzywam [do prasowancow tez], bo bardzo dobrze modeluje sie nim twarz. ten pedzel do rozu nie byl drogi, kosztowal ok 40 zl z tego, co pamietam, a sluzy mi pol roku i ani wlosek z niego nie wypadl.
pedzel Sephory kupilam kiedys 1. kabuki. i bardzo mnie zawiodl, wlosy wypadaly z niego niczym z mojego psa na wiosne [], jakos tak sie w dodatku zbil strasznie.. no ale po opiniach na kwc sie zastanawiam nad tym duzym, moze bedzie lepszy.. no bo ogolnie to kulki najlepiej chyba nakladac takim duuuuzym pedzlem, nawet do modelowania w kwestiach kulkowych to ja calkiem zielona jestem
na allegro jest ten duzy firmowy pedzel meteorytkowy za 183 zl [chyba bym umarla, jakbym go kupila, a potem zobaczyla na truskawie za 100 zl..] mam zreszta nieodparte wrazenie, ze sprzedawca ich na wlasnie truskawie kupuje, bo wszelkie jego produkty sa "sprowadzane na specjalne zamowienie" i czeka sie ok 14 dni na nie ...

takze do prasowanego polecam Ci pedzel Douglasa jak najbardziej, one sa miekkie, ale przy prasowanych to sprawdza sie super [ja tez nie wiedzialam, ze sa inne, laik ze mnie, no ale tu dziewczyny pisaly, ze do kulek musi byc twardszy pedzel, to ja sie ich slucham ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 09:17   #3059
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Acha, to dzięki, czyli musiałabym do prasowanych mieć miękki - zobaczę w Douglasie, ale musi być chowany, bo prasowańce będę nosić w torebce i właśnie takie widziałam. A mam chowany z Oriflame - dosyć twardy- może jedgo powinnam używać do kulek, bo jak używam do prasowanego pudru, to wydaje mi się, że strasznie drapie...Ale takiego twardziocha to chyba tylko do samego pyłku, bo kulek mi szkoda nim traktować...Zapowiada się remanent w kosmetyczce i nowe zakupy
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 09:21   #3060
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

rany, nie mamy lekkiego zycia, nie? nie dosc, ze tyyyle pudrow, to potem jeszcze trzeba miec 15 rodzajow odpowiednich pedzli do nich
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.