Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 21:40   #361
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja nadal zielona w sprawach truskawkowych dosc,wiec zapytam o "zmiane" narodowosci.Zeby np. dostac blyszczyk jako Chinka wystarczy strone na chinska zmienic i tak robic zakupy czy jeszcze trzeba za jakas kwote nawkladac do koszyka? Bo te ich krzaczki zupelnie nie przemawiaja do mojej wyobrazni
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:05   #362
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Polska strona działa
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:06   #363
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Ja nadal zielona w sprawach truskawkowych dosc,wiec zapytam o "zmiane" narodowosci.Zeby np. dostac blyszczyk jako Chinka wystarczy strone na chinska zmienic i tak robic zakupy czy jeszcze trzeba za jakas kwote nawkladac do koszyka? Bo te ich krzaczki zupelnie nie przemawiaja do mojej wyobrazni
Wystarczy zmienic stronę na chińską , a walutę możesz już wybrać polską i dojdziesz do etapu, gdzie trzeba będzie wybrać gratis dla chinek

Muszę się z Wami czymś podzielić Myślałam zawsze, że tylko przy płatnościach kartą może być tak, że ściągną nam za zakupy więcej niż w chwili płacenia, a przy płatności paypalem nie. Otórz przed chwilą się niemile rozczarowałam bo: Kilka dni temu kupowałam na ebayu płytę mężowi, bo w polsce już jest nie do dostania. Zapłaciłam paypalem i na ekarcie w mbanku miałam zawieszone 38 zł. Dzisiaj operacja już jest rozliczona i co widzę na koncie ? 40,75 zł. Nie wiem dlaczego Chyba, że ściągnięto mi kasę dodatkowo za przewalutowanie, bo płaciłam we funtach, a kartę mam rozliczaną w dolarach Ale myślałam, że ta kwota od razu jest liczona i zawieszenie jest od razu na całą kwotę operacji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:08   #364
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Kolada Pokaż wiadomość
Jamestown, a mogłabyś proszę sprawdzić nr tego pędzelka z Sephory
Wypróbowałam dzisiaj bazę Guerlain i jest naprawdę niezła. Wydaje mi się, że trzyma się troszkę dłużej niż Lumene i nie wałkuje. Na nieszczęscie dołączony pędzelek wpadł za pralkę i nijak go wydobyć :-( Szukam zamiennika. A może znacie jakiś inny dobry do bazy? Pomóżcie pls.
Naprawdę warto kupić tę bazę. Pisałam już, że miałam Lumene, Artdeco i Joko i ta jest najlepsza jednak. No nie mam się do czego przyczepić Dodatkowo plusem są dla mnie właściwości pielęgnacyjne bazy.
Szkoda tego pędzelka, naprawdę nie da się go jakoś wydostać? On jest super poręczny.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Polska strona działa
Wow! Naprawdę uwinęli się w te obiecane kilka godzin
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:08   #365
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

To jak to jest z tym tuszem Helenki ? Pomyłka czy nie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:13   #366
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jak to jest z tym tuszem Helenki ? Pomyłka czy nie ?
trzeba chyba do nich napisac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:13   #367
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jak to jest z tym tuszem Helenki ? Pomyłka czy nie ?
Mi sie jakos nie chce wierzyc , zeby to byl ten nowy Tusz Glorious jest jakos nowosc zaznaczoony, to ten powinien byc tym bardziej
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 22:13   #368
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[QUOTE=Mariola13;15824832] Wystarczy zmienic stronę na chińską , a walutę możesz już wybrać polską i dojdziesz do etapu, gdzie trzeba będzie wybrać gratis dla chinek

Senkju jutro pewnie cos klikne,chociaz mialam juz nic w tym miesiacu nie kupowac,bo przez te Swieta z torbami pojde!Taa, na kryzys finansowy najlepsze zakupy
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:16   #369
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jak to jest z tym tuszem Helenki ? Pomyłka czy nie ?
Stary tusz wygląda na to, że miał matowe opakowanie (chyba bo nie znam - sugeruję się zdjęciem...) a to nowe jest błyszczące. Zdjęcie na tru i opis faktycznie sugerują, że to ten nowy... Nie ma nawet tego pierścienia błyszczącego przy nasadce.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:19
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:17   #370
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a ja mam pytanie o Paypala nieszczesnego
kilka dni temu zwracała mi tru kasę - i dostałam maila z info od PP że dostałam kase od tru - problem w tym że minęły ze 4 dni a tej kasy nie ma ani na koncie PP ani na mojej karcie kredytowej - to gdzie ona jest??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:18   #371
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mi sie jakos nie chce wierzyc , zeby to byl ten nowy Tusz Glorious jest jakos nowosc zaznaczoony, to ten powinien byc tym bardziej
No właśnie dziwne... Ale mają też inne nowości, ostatnio wrzucili kilka produktów z limitowanki jesiennej np. Guerlain i tez nie ma adnotacji, ze to nowość... Nie wiadomo jaki mają system oznaczania

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:20
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 22:22   #372
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Stary tusz wygląda na to, że miał matowe opakowanie (chyba bo nie znam - sugeruję się zdjęciem...) a to nowe jest błyszczące. Zdjęcie na tru i opis faktycznie sugerują, że to ten nowy... Nie ma nawet tego pierścienia błyszczącego przy nasadce.
a ja bym go sobie chętnie kliknęła bo u mnie ostatnio w tuszach bieda - i co robić brać - nie brać...
cena fajna
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:25   #373
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o Paypala nieszczesnego
kilka dni temu zwracała mi tru kasę - i dostałam maila z info od PP że dostałam kase od tru - problem w tym że minęły ze 4 dni a tej kasy nie ma ani na koncie PP ani na mojej karcie kredytowej - to gdzie ona jest??
Ja przy zwrocie VATu dostaje dwa maile. Dopiero po tym drugim pieniądze są faktycznie na karcie.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja bym go sobie chętnie kliknęła bo u mnie ostatnio w tuszach bieda - i co robić brać - nie brać...
cena fajna
U mnie aż nadmiar a też się zastanawiam czy kliknąć Ale chyba poczekam, aż dziewczyny się wypowiedzą się czy warto. Ja teraz szukam następcy Fatala
Poza tym czekam na trzy paczki...Chyba wystarczy na razie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:27   #374
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
rany laski - 24 godziny mnie nie było a wy żeście stron zapisały!!!

ja za to obkupiłam się w ciuchy świetne - tylko teraz to już nie ma za co kupowac purchawek i innych
spadam pooglądać co godnego uwagi - choć nadal mnie YSL kusi
i paletka dimiti i te afrykańskie cienie...
i dziś oglądałam pomadki YSL w sephorze i chceeeeeee, a nie ma różowej

za baze artdeco ze zniżką załaciłam 29 zeta;
bez zniżki 36 w sephorze;

wróce jak zobacze czego pragne
ja dzisiaj tez je ogladalam w sephorze, jak akurat bylam a jeszcze jak zobaczylam ich sephorowa cene 115 zl to juz moja poznanska dusza sie tak ucieszyla i zniknely wszelkie wyrzuty sumienia, ze kliknelam na zapas
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o Paypala nieszczesnego
kilka dni temu zwracała mi tru kasę - i dostałam maila z info od PP że dostałam kase od tru - problem w tym że minęły ze 4 dni a tej kasy nie ma ani na koncie PP ani na mojej karcie kredytowej - to gdzie ona jest??
dostalalas maila od tru, ze zwrocili kase. ale to troche trwa. teraz paypal to ksieguje [chyba do 10 dni na to maja] i dop jak dostaniesz @ z paypala to znaczy, ze jest.
tzn mail od tru oznacza "nie martw sie
kasa leci
ale jeszcze jej nie masz "


---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

a jeszcze chcialam powiedziec, ze bylam dzisiaj w douglasie i jest meeeeeeega stoisko bobbi brown. i te shimmerki ladnie wygladaja
i teraz mnie kusza
mimo, ze ja nie shimerkowa...
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:28   #375
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o Paypala nieszczesnego
kilka dni temu zwracała mi tru kasę - i dostałam maila z info od PP że dostałam kase od tru - problem w tym że minęły ze 4 dni a tej kasy nie ma ani na koncie PP ani na mojej karcie kredytowej - to gdzie ona jest??
Fruwa sobie gdzies w przestrzeni wirtualnej Kiedyś szybciej pojawiała się na karcie, a teraz mija łądnych kilka dni od drugiego zawiadomienia Po pierwszym wejdź sobie na paypal, rozwiń histowię i zakładkę "zwroty pieniędzy" to zobaczysz, że ma status "oczekująca" U mnie zwykle jeszcze przez jakieś 3-4 dni jest oczekująca, a dopiero później przychodzi kolejny email z paypala, że kasa poszła na karte i znów kilka dni zanim ją tam zobaczysz

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja bym go sobie chętnie kliknęła bo u mnie ostatnio w tuszach bieda - i co robić brać - nie brać...
cena fajna
No pewnie, że brać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:29
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:36   #376
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja kliknęłam ten nowy tusz Heleny (w ogóle moim zdaniem tusze tej marki są the best ), po raz pierwszy zapłaciłam paypalem i mam w statusie zamówienia "invalid sales order" Miał tak ktoś kiedyś ? Co to oznacza ? Bo domyślam się, że coś mi jednak nie poszło Choć za Chiny Ludowe nie wiem co, bo wszystko robiłam tak jak zawsze...

Dodam, że OC mi przyszło na mejla zaraz po złożeniu zamówienia...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:40
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:38   #377
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tez je ogladalam w sephorze, jak akurat bylam a jeszcze jak zobaczylam ich sephorowa cene 115 zl to juz moja poznanska dusza sie tak ucieszyla i zniknely wszelkie wyrzuty sumienia, ze kliknelam na zapas

dostalalas maila od tru, ze zwrocili kase. ale to troche trwa. teraz paypal to ksieguje [chyba do 10 dni na to maja] i dop jak dostaniesz @ z paypala to znaczy, ze jest.
tzn mail od tru oznacza "nie martw sie
kasa leci
ale jeszcze jej nie masz "


---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

a jeszcze chcialam powiedziec, ze bylam dzisiaj w douglasie i jest meeeeeeega stoisko bobbi brown. i te shimmerki ladnie wygladaja
i teraz mnie kusza
mimo, ze ja nie shimerkowa...


Czy jesli sie ladnie usmiechne i zaplacze, abyt Cie wzruszyc moge liczyc na probki najjasniejszych fluidow? Oczywiscie chetnie odwdziecze sie czyms z Wroclawia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:41   #378
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja kliknęłam ten nowy tusz Heleny (w ogóle moim zdaniem tusze tej marki są the best ), po raz pierwszy zapłaciłam paypalem i mam w statusie zamówienia "invalid sales order" Miał tak ktoś kiedyś ? Co to oznacza ? Bo domyślam się, że coś mi jednak nie poszło Choć za Chiny Ludowe nie wiem co, bo wszystko robiłam tak jak zawsze...
Mówisz?

Ja miałam ostatnio podczas tej awarii problemy ze statusem, możliwe, że ciągle jeszcze coś naprawiają.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:43   #379
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mówisz?
Uwielbiam Feline Blacks - ten w centki i Glorious - on to już w ogóle jest mistrzostwo świata Cudnie podkręca rzęsiska, jak żaden.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja miałam ostatnio podczas tej awarii problemy ze statusem, możliwe, że ciągle jeszcze coś naprawiają.
Tak ? A co Ci wyskakiwało w statusie ? To co u mnie ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:44
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 22:43   #380
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja kliknęłam ten nowy tusz Heleny (w ogóle moim zdaniem tusze tej marki są the best ), po raz pierwszy zapłaciłam paypalem i mam w statusie zamówienia "invalid sales order" Miał tak ktoś kiedyś ? Co to oznacza ? Bo domyślam się, że coś mi jednak nie poszło Choć za Chiny Ludowe nie wiem co, bo wszystko robiłam tak jak zawsze...

Dodam, że OC mi przyszło na mejla zaraz po złożeniu zamówienia...
Ależ wszystko zrobiłaś dobrze Daj im troszkę czasu, a zapewniam Cię, że Zenek zmieni zaraz status na taki: Twoje zamówienie zostało przyjete do realizacji. Jak zostanie dokonana zapłata to je zrealizują Jutro będziesz miała SS na bank Posłuchaj starej truskawkowej wyjadaczki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:46   #381
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ależ wszystko zrobiłaś dobrze Daj im troszkę czasu, a zapewniam Cię, że Zenek zmieni zaraz status na taki: Twoje zamówienie zostało przyjete do realizacji. Jak zostanie dokonana zapłata to je zrealizują Jutro będziesz miała SS na bank Posłuchaj starej truskawkowej wyjadaczki
Ech Mariolu, Ty to umiesz człowieka pocieszyć
No to czekam.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:48   #382
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Uwielbiam Feline Black - ten w centki i Glorious - on to już w ogóle jest mistrzostwo świata Cudnie podkręca rzęsiska, jak żaden.

Tak ? A co Ci wyskakiwało w statusie ? To co u mnie ?
Ja szukam czegoś co przede wszystkim podkręci i wydłuży rzęsy. Mam Fatala do zadań specjalnych, ale te 2 zalety tuszu to podstawa. Nie lubię tuszy, które prostują mi rzęsy

Tak, miałam dokładnie "invalid sales order". Max. na drugi było już dokładnie tak jak trzeba Możesz spać spokojnie!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:48   #383
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ech Mariolu, Ty to umiesz człowieka pocieszyć
No to czekam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:51   #384
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja szukam czegoś co przede wszystkim podkręci i wydłuży rzęsy. Mam Fatala do zadań specjalnych, ale te 2 zalety tuszu to podstawa. Nie lubię tuszy, które prostują mi rzęsy
To wypróbuj Glorious On mocno podkręca i na długo. Nie osypuje się, nie kruszy, ma ładną czerń.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tak, miałam dokładnie "invalid sales order". Max. na drugi było już dokładnie tak jak trzeba Możesz spać spokojnie!
ooo to już teraz zupełnie mnie uspokoiłaś

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Prawdem rzekła.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:51   #385
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15825399]Czy jesli sie ladnie usmiechne i zaplacze, abyt Cie wzruszyc moge liczyc na probki najjasniejszych fluidow? Oczywiscie chetnie odwdziecze sie czyms z Wroclawia .[/QUOTE]
oczywiscie, ze mozesz, nawet bez wzruszania tylko, ze nie wiem czy bede sie pchala do tego kotla przed swietami jeszcze, bo tam prawdziwa masakra jest teraz ale jesli poczekasz do poswiat albo jesli jednak tam trafie w miedzyczasie, to podrecze panie o wszystkie jasne probki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:54   #386
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To wypróbuj Glorious On mocno podkręca i na długo. Nie osypuje się, nie kruszy, ma ładną czerń.

ooo to już teraz zupełnie mnie uspokoiłaś
Bo my tu jak grupa wsparcia Po co masz się zamartwiać biedna? Lepiej wykorzystaj energię na przyjemniejsze rzeczy

Już sama nazwa tego tuszu brzmi obiecująco Dzięki za polecenie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:56   #387
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bo my tu jak grupa wsparcia Po co masz się zamartwiać biedna? Lepiej wykorzystaj energię na przyjemniejsze rzeczy
Święte słowa

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Już sama nazwa tego tuszu brzmi obiecująco Dzięki za polecenie
Poddaję pod rozwagę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:00   #388
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Poddaję pod rozwagę
Poczekam, aż dostaniesz nowy i poproszę ładnie o porównanie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:02   #389
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze mozesz, nawet bez wzruszania tylko, ze nie wiem czy bede sie pchala do tego kotla przed swietami jeszcze, bo tam prawdziwa masakra jest teraz ale jesli poczekasz do poswiat albo jesli jednak tam trafie w miedzyczasie, to podrecze panie o wszystkie jasne probki
Bardzo bylabym chetna na najjasniejsze wlasnie. W wiekszosci najjasniejsze to Alabaster. Bede baaardzo wdzieczna .

PYTANIE
Czy jakas Wroclawianka nie bylaby chetna na wspolny zakup peset. Ja juz nie mam gdzie swoich rzeczy trzymac a srednio co 2 dni znajduje kolejna "niezbedna" rzecz do kupienia bez ktorej zyc nie bede mogla. Na co mi dwie nowe pesety ?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-12 o 23:06
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:19   #390
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

jeśli chodzi o zakupy jako Chinka, to chyba powyżej jakiejś kwoty dołączają błyszczol MF
jak klikałam samą pincetę to ni huhu, a jak dobrałam maseczkę to już mi pozwolono wybrać błyszczyk
pewnie minimum 25$ musisz wydać
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.