Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 08:42   #961
laskowyorzeszek
Przyczajenie
 
Avatar laskowyorzeszek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 11
Unhappy Problem z SYOSS Oleo Intense!

Hej Mój naturalny kolor włosów to mysi blond. Od zawsze chciałam w sobie coś zmienić, ale że mam dopiero 16 lat, to chciałam pofarbować włosy szamponem. Kiedyś użyłam Casting Creme Gloss o odcieniu czekoladowego brązu. Byłam zadowolona, bo kolor szybko się spłukał. Kilka dni temu poszłam z mamą do rossmanna w celu zakupienia kolejnego szamponu tym razem o odcieniu leciutko jaśniejszym od mojego koloru. "Profesjonalna" pani ekspedientka poleciła mi właśnie tego syossa. Na opakowaniu od razu zauważyłam ,,TRWAŁA KOLORYZACJA". Pani Profesjonalna zaręczała, że się zmyje. Podała mi pudełko 9-10. Myślałam, że ma mnie za idiotkę. Od razu wiedziałam, że wyjdzie mi bardzo jasny kolor. Ale nie, to ja się muszę mylić. ,,Wyjdą troszeczkę jaśniejsze!". Po farbowaniu płakałam cały dzień. Kolor wyszedł żółty. Teraz moje pytanie.... Czy farby syoss schodzą? A jeśli tak, to po jakim czasie?
laskowyorzeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:43   #962
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

Do mysiego blondu nie jest wcale tak łatwo wrócić. Polecam profesjonalnego fryzjera zamiast eksperymentów w domu, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia z nakładaniem trwałego koloru. I hm... kolor jaśniejszy od wyjściowego raczej się nie zmyje - można próbować go czymś przykryć, choć konsultacja z fryzjerem wskazana.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:49   #963
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Jeśli kolor był jaśniejszy niż twój naturalny, to nie pozbędziesz się go.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Jestem naturalna jasna blondynka, zafarbowalam wlosy na jasny braz i wygladam masakrycznie.....no poprostu czarna rozpacz ,kolor wyszedl zupelnie inny niz oczekiwalam i wygladam fatalnie i teraz pytanie, jak mam wrocic do jasnego blondu?..... ile to bedzie trwalo, co mam teraz zrobic?

czy nalozenie na to jakies farby w odcieniu bardzo jasnego blondu cos da?, ile razy bede musiala farbowac, zeby powrocic do dawnego koloru?
Możesz spróbować dekoloryzacji, jeśli kolor miałaś naturalny.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:51   #964
Alt_A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

Zacznijmy od tego, że żaden szampon/farba zmywalna nie rozjaśni Ci włosów. Tak na "chłopski rozum": farby ciemniejsze od naturalnego koloru po prostu jakby oklejają pigmentem Twoje naturalne włosy, więc naturalnym jest, że kolor się spiera. Farby jaśniejsze jednak ingerują w Twój naturalny kolor i to jego pigment ściągają. Dlatego jest to nieodwracalne. No, ja przynajmniej tak to rozumiem. (jeżeli jestem w błędzie to mnie wyprowadźcie
Pani w Rossmanie pewnie o tym wiedziała, dlatego zaproponowała Ci farbę. Szkoda tylko, że zapomniała o tym poinformować Ciebie

Ogólnie używałam farb z Syossa i spłukały mi się bardzo szybko ale w tym wypadku może być inaczej...
Alt_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:06   #965
laskowyorzeszek
Przyczajenie
 
Avatar laskowyorzeszek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

A znacie jakieś sposoby, żeby choć trochę je przyciemnić?
laskowyorzeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 11:12   #966
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

Dodaj zdjęcia koloru jaki masz i jaki chcesz mieć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:43   #967
laskowyorzeszek
Przyczajenie
 
Avatar laskowyorzeszek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

To czego chciałam przed farbowaniem wygląda mniej więcej tak, jak na 2 zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1755.jpg (140,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg takichce.jpg (45,3 KB, 49 załadowań)
laskowyorzeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 15:23   #968
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

To znaczy, ze jak zafarboje w domu moj braz ktory teraz mam na glowie, to zadna farbe ich nie chwili?......przeciez dziewczyny non stop zmieniaja kolory wlosow, wiec jak mozna mowic,ze to proces nieodwracalny? obejdzie sie bez dekoloryzacji?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 18:49   #969
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Romanccia- albo poczekasz aż kolor się podpłucze i położysz farbę rozjaśniającą albo dekoloryzacja i odpowiednio dobrana farba.
laskowyorzeszek- ta farba Ci niestety nie zejdzie, bo jest jaśniejsza od Twojego naturalnego koloru. na Twoim miejscu położyłabym na 3% oxydancie farbę o numeracji 8.2 - to ciut ciemniejszy blond a 2 po kropce czyli perła przygasi żółte tony.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 20:09   #970
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Romanccia- albo poczekasz aż kolor się podpłucze i położysz farbę rozjaśniającą albo dekoloryzacja i odpowiednio dobrana farba.
laskowyorzeszek- ta farba Ci niestety nie zejdzie, bo jest jaśniejsza od Twojego naturalnego koloru. na Twoim miejscu położyłabym na 3% oxydancie farbę o numeracji 8.2 - to ciut ciemniejszy blond a 2 po kropce czyli perła przygasi żółte tony.
Zrobilam dekoloryzacje, teraz mam wlosy w kolorze jasnej marchewki ,sa pomaranczowo zolte !!!

jaki kolor mam teraz nalozyc, zeby wyszedl mi jasny blond?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2014-08-06 o 20:11
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 22:21   #971
laskowyorzeszek
Przyczajenie
 
Avatar laskowyorzeszek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z SYOSS Oleo Intense!

Słyszałyście coś o rozjaśniaczu w sprayu John Frieda? Bo zaczynam się przyzwyczajać do swojego blondu. Jutro chyba zrobię fioletową płukankę, żeby kolor wpadł w platynę, a z odrostami chcę sobie radzić takim oto rozjaśniaczem.
laskowyorzeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 23:50   #972
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Zrobilam dekoloryzacje, teraz mam wlosy w kolorze jasnej marchewki ,sa pomaranczowo zolte !!!

jaki kolor mam teraz nalozyc, zeby wyszedl mi jasny blond?
ja bym wzięła rozjasniajaca- wella koleston 12.22 albo cos z 11 alfaparf. dobrze jakbyś pokazała zdjęcie, bo ciężko tak w ciemno.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 04:17   #973
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja bym wzięła rozjasniajaca- wella koleston 12.22 albo cos z 11 alfaparf. dobrze jakbyś pokazała zdjęcie, bo ciężko tak w ciemno.

Wysłane z mojego LG-E460
Wiele razy mi mowioni, ze trzeba wybrac farbe jasniejsza o 2,3 tony od zamierzonego lokory, ktory chcemy uzyskac, NIE PRAWDA! ,ja nalozylam na kilku pasmacj jasny popielaty blond i wyszedl mi ...bilay, tlego koniec z eksperymentami,jutro ide po raunek do fryzjera.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 08:40   #974
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Romanccia- albo poczekasz aż kolor się podpłucze i położysz farbę rozjaśniającą albo dekoloryzacja i odpowiednio dobrana farba.
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ja bym wzięła rozjasniajaca- wella koleston 12.22 albo cos z 11 alfaparf. dobrze jakbyś pokazała zdjęcie, bo ciężko tak w ciemno.
? Ale przecież Dziewczynie wyszły włosy za jasne. Chciała je lekko przyciemnić z poziomu żółtego 9, wystarczyło nałożyć ciut ciemniejszą ciepłą farbę, a ty jej poradziłaś dekoloryzację? Na za jasnych włosach dekoloryzację? Ona to zrobiła, a ty jej teraz poziom 12 radzisz? Toż to jej wyjdą chyba białe jak śnieg. W dodatku połowa wypadnie.

Romanaccia widzę, że nie masz zielonego pojęcia o farbowaniu włosów, więc albo poczytaj jakieś profesjonalne strony albo lepiej idź do fryzjera. Od siebie bym ci doradziła farbę na poziomie najwyżej 8 albo 9 i w nazwie "miodową" albo coś w tym stylu.

EDIT: Widzę, że już się zdecydowałaś, to bardzo dobrze
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2014-08-07 o 08:43
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 10:14   #975
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
? Ale przecież Dziewczynie wyszły włosy za jasne. Chciała je lekko przyciemnić z poziomu żółtego 9, wystarczyło nałożyć ciut ciemniejszą ciepłą farbę, a ty jej poradziłaś dekoloryzację? Na za jasnych włosach dekoloryzację? Ona to zrobiła, a ty jej teraz poziom 12 radzisz? Toż to jej wyjdą chyba białe jak śnieg. W dodatku połowa wypadnie.

Romanaccia widzę, że nie masz zielonego pojęcia o farbowaniu włosów, więc albo poczytaj jakieś profesjonalne strony albo lepiej idź do fryzjera. Od siebie bym ci doradziła farbę na poziomie najwyżej 8 albo 9 i w nazwie "miodową" albo coś w tym stylu.

EDIT: Widzę, że już się zdecydowałaś, to bardzo dobrze
w poście numer 971 czytam że po deko włosy są rude a kolorem docelowym jest jasny blond. skoro trzeba przeskoczyć o kilka tonów, farba musi być rozjaśniajaca.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 18:45   #976
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam,

Madre wizazanki doradzaly mi, abym po dekoloryzacji chcac wrocic do mojego naturalnego, jasnego blondu nalozyla farbe o 2-3 tony jasniejsza od zamierzonego, bo na dekoloryzowanych wlosach wychodza bardzo ciemno.....okazalo sie to totalna bzdura, co zreszta powiedzial mi nawet sam fryzjer, ktory na szczescie uratowal mi wlosy i znowu jestem soba.....

Nigdy nie farbowalam wlosow na ciemno, pojecia o farbowaniu mam, ale nie na cieme kolory, nigdy tego nie robilam, wydawalo mi sie to takie proste, teraz juz wiem,ze tak nie jest, pozatym ciemny kolor zupelnie mi nie pasuje, mam nauczke, wiecej nie popelnie juz takiego bledu
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:06   #977
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Prawie zawsze wychodzą- polecam lekturę wątku o dekoloryzacji, gdzie w kilku częściach dziewczyny opisują swoje historie
Ale scieszę się, że problem już rozwiązałaś.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:59   #978
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Prawie zawsze wychodzą- polecam lekturę wątku o dekoloryzacji, gdzie w kilku częściach dziewczyny opisują swoje historie
Ale scieszę się, że problem już rozwiązałaś.
To ciekawe,bo z mojego doswiadczenia wynika cos zupelnie odwrotnego, co zreszta potwierdzil profesjonalista
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:17   #979
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Poczytaj- siedzę już w tym wątku kilka części i po deko zawsze dobieramy farbę o ton jaśniejszą, żeby nie wyszła za ciemna. Jasne- na niektórych włosach tak nie jest.
PS Profesjonalistek tu nie mało.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 20:26   #980
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Poczytaj- siedzę już w tym wątku kilka części i po deko zawsze dobieramy farbę o ton jaśniejszą, żeby nie wyszła za ciemna. Jasne- na niektórych włosach tak nie jest.
PS Profesjonalistek tu nie mało.
Moje doswiadczenie i fryzjer mowia mi co innego.....dlatego nie zawsze trzeba sluchac madrych doradcow
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:36   #981
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Moje doswiadczenie i fryzjer mowia mi co innego.....dlatego nie zawsze trzeba sluchac madrych doradcow
Po dekoloryzacji, ciemny blond wyszedl mi w kolorze bardzo ciemnej, grafitowej szarosci Gdybym wziela ciemny kolor mialabym na glowie smole. Wiekszosc wlosow pozbawionych pigmentow, mocniej go pije naturalna koleja rzeczy.
Jedna dekoloryzacja i zaraz wielkie doswiadczenie :p Mialam na glowie kilkanascie kolorow i dzieki pomocy wizazanek wszystkie robilam bez fryzjera i bez histerii pt. "boze co ja mam na glowie" ;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:53   #982
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Po dekoloryzacji, ciemny blond wyszedl mi w kolorze bardzo ciemnej, grafitowej szarosci Gdybym wziela ciemny kolor mialabym na glowie smole. Wiekszosc wlosow pozbawionych pigmentow, mocniej go pije naturalna koleja rzeczy.
Jedna dekoloryzacja i zaraz wielkie doswiadczenie :p Mialam na glowie kilkanascie kolorow i dzieki pomocy wizazanek wszystkie robilam bez fryzjera i bez histerii pt. "boze co ja mam na glowie" ;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja zafarbowalam wlosy na ciemny blond, ale wyszedl mi bardzo ciemny braz, pozniej zrobilam dekoloryzacje, skonczylo sie to marchewka przeplatana zoltymi pasmami na glowie, wizazanki zasugerowaly mi polozenie na to jasnego blondu, bo niby i tak wyszloby ciemno....nalozylam jasny popielaty blond na jedno szerokie pasmo i okazalo sie, ze wyszlo prawie biale....wiec po dekoloryzacji farbowane wlosy wcale nie wychodza ciemne czy ciemniejsze, bo jak widac w moim przypadku bylo zupelnie odwrotnie, co zreszta potwierdzil sam fryzjer....moze to zalezy od wlosow,nie wiem, ale niestety tym razem sugestie wizazanek okazaly sie bledne..... z dekoloryzacja poradzilam sobie sama, ale doszlam do wniosku, ze profesjonalista lepiej dobierze mi odpowiedni kolor i nalozy farbe, bo sama nie dalabym sobie rady pozadnie ich zafarbowac z tylu,tym bardziej, ze mam dlugie wlosy.

Tak wiec, jak sie okazuje, nie zawsze jest tak samo i nie zawsze trzeba kierowac sie radami innych

mimo to dziekuje za pomoc, teraz mam nauczke i wiem juz czego i jak NIE robic.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 08:36   #983
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Ratunekbardzo pilnie potrzebny!!!

Drogie Wizażanki,
POMOCY!!
Ostatnio spodobały mi się kolorowe akcenty na włosach. Jestem jednak cykorem i postanowiłam przed trwałą koloryzacją wypróbowac czy mi się to na mnie podoba. Kupiłam zestaw zmywalnych przy pierwszym myciu kred do włosów Hot Huez. Na pierwszą próbę postanowiłam "zmarnowac" koror, w którym za chiny ludowe nie wyszłabym z domu- oczoje*nie różowy. Jestem jasną blondynką farbowaną. Z różową grzywka, bo to g* nie chce się zmyc!!!
Jakieś sposoby?
POMOCY!!!
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:45   #984
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Ratunekbardzo pilnie potrzebny!!!

Wrzuć skład tych kred, nie mogę znaleźć.
próbowałaś szamponem p-łupieżowym?
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:30   #985
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Niestety nie udalo mi sie znalezc skladu a pudelko rano wsciekla wyrzucilam... Wlasnie probuje przeciwłupieżowym, pierwsze mycie nie przyniosło rezultatu, przy drugim potrzymałam szampon na włosach z 10 minut, mam wrazenie jakby minimalnie puscil, ale nadal jest wyraznie widoczny. Teraz kolejne mycie i potrzymam dluzej jeszcze, do 30 min mysle...
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:33   #986
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

jak się nie boisz może dodaj trochę sody oczyszczonej do szamponu.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:52   #987
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Troche czytąłam o domowych sposobach wywabiania koloru i po tym co wyczytałam o efektach po sodzie to jednak sie boje mam rozjaśniane włosy, więc i dość zniszczone, wieć chyba nie zaryzykuję... Powalczę jeszcze z szamponem a jak nie pusci to pojde po ratunek do mojej fryzjerki, moze jakis profesjonalny szampon gleboko oczyszczający pomoże... Ale dzięki bardzo za rady
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:34   #988
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Spróbuj soda to nic dobrego, więc może porządne mycia pomogą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:49   #989
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

Hej dziewczyny!
Nie wiedziałam, w którym dziale napisać ten wątek, mam nadzieję, że dobrze wybrałam, jeśli nie to proszę o przeniesienie
Dzisiaj byłam u fryzjera z zamiarem zrobienia refleksów/pasemek na moich blond włosach farbowanych w domu od dawna farbą miodowy blond. Zaznaczam, że pierwszy raz farbowalam włosy u fryzjera i nie wiem czego się spodziewałam... chyba profesjonalizmu, wyobraźni i ciekawych rad co do moich włosów a efekt, jak możecie się domyśleć mnie nie zadowolił. W sumie nie był to luksusowy salon, a malutki w moim mieście i to był akurat mój błąd. Niestety jest już po fakcie i muszę się jakoś ratować Do rzeczy, chciałam aby moje włosy wyglądały tak jak w załączniku. Jednak są okropnie żółte, nie mogę wręcz doczekać się odrostów!! Na dodatek moje włosy zostały mocno wyniszczone, mieszanka farb, ciągnięcie włosów pokrytych farbą i próba rozczesywania ich grzebieniem, owijanie folią, siedzenie pod takim kaskiem z którego nawiewa gorące powietrze aż głowa mnie piekła + baaaardzo gorące powietrze suszarki aż płakałam w duchu razem z moimi włosami, oczuwałam ból jaki ten zabieg im sprawia ;( palenie ich prostownicą na sam koniec... mimo to wytrzymałam te 2 godziny z nadzieją, że pod koniec to co zobaczę w lustrze mi wszystko wynagrodzi. Nakładam różne oleje na włosy, maski, robię im SPA i nie suszę ich i nie prostuję od 8 miesięcy a teraz jakby to wszystko było nic nie warte. Obecnie siedzę już z olejem lnianym na włosach, w turbanie, później mam zamiar nałożyć odżywkę emolientową Garnier Fructis Oleo. Niestety nie pomyślałam o tym aby najpierw umyć włosy aby zmyć to wszystko co fryzjerka mi nakładała, pewnie mega bomby silikonowe. Teraz jak już siedzę z olejem to później mam zamiar umyć włosy SREBRNYM SZAMPONEM Z DELII aby pozbywać się kurczakowego koloru z włosów. I teraz moje pytanie do Was, jak myślicie czy w ten sposób jakoś ochłodzę mój kolor, przybliżę go do tego jaki ma aktorka Blake Lively? Bo bardzo chcialabym mieć takie włosy jak ona Jutro dodam zdjęcia moich włosów, może wtedy będziecie mogły mi więcej doradzić. Narazie jednak proszę Was bardzo o jakieś rady pielęgnacji włosów w tym stanie i co mogłabym zrobić aby przybliżyć je do takich o jakich marze. Dodam jeszcze jeśli chodzi o te "refleksy/pasemka" to mam jedynie jaśniutkie niteczki, jest ich kilka najbardziej je widać przy czubku głowy, tam jest ich z 5-6, zaledwie 5-10 włosków i to mają być te refleksy... Trochę śmiesznie to wygląda, jakbym była siwa Wybaczcie, że się tak rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i mi pomoże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blake-Lively-Gucci-Chime-Change-Macy-Event-NYC.jpg (168,6 KB, 23 załadowań)
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:06   #990
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

pokaż zdjecie efektu.. tez sie ostatnio przejechałam (chciałam balajaż ala ombre..)
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.