jakie świece? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 14:41   #31
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jakie świece?

Cytat:
Napisane przez Maupiszonek Pokaż wiadomość
ja bez wieczorku Ci moge powiedziec ze Kocham Ja bardziej niz ktokolwiek kiedykolwiek kogokolwiek i nadal nie kumam czemu to niby jest "nie na miejscu"
Mówienie, że się kocha kogoś bardziej niż ktokolwiek kogokolwiek itp to taka romantyczna paplanina i nic więcej, ale wytykanie już konkretnie "ja szykuję romantyczny wieczór bo kocham moją dziewczyną bardziej niż wasi TŻci Was" to co innego.


Hm, no to tak, jakby Twoja dziewczyna czytała sobie na jakimś forum wątek założony przez faceta. I ten facet opisuje, jak to zabrał ją na romantyczną wycieczkę do Paryża, obdarował pięknym naszyjnikiem, urządził kolację na plaży czy coś w tym stylu. Ona sobie westchnie "och, czemu mój tak nie robi", a on jej odpisze "no bo kocha Cię mniej, niż ja swoją". Myślisz, że jej to nie dotknie? Że żadna kobieta nie poczuje się urażona? Żadna nie pomyśli sobie "A może temu mojemu na mnie nie zależy?"?
Trochę wyczucia...


A co do podgrzewaczy, są ok, ale bezwzględnie trzeba do nich mieć jakieś podstawki, bo inaczej można mieć z nich więcej kłopotu, niż pożytku...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 15:51   #32
Maupiszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 40
Dot.: jakie świece?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mówienie, że się kocha kogoś bardziej niż ktokolwiek kogokolwiek itp to taka romantyczna paplanina i nic więcej, ale wytykanie już konkretnie "ja szykuję romantyczny wieczór bo kocham moją dziewczyną bardziej niż wasi TŻci Was" to co innego.


Hm, no to tak, jakby Twoja dziewczyna czytała sobie na jakimś forum wątek założony przez faceta. I ten facet opisuje, jak to zabrał ją na romantyczną wycieczkę do Paryża, obdarował pięknym naszyjnikiem, urządził kolację na plaży czy coś w tym stylu. Ona sobie westchnie "och, czemu mój tak nie robi", a on jej odpisze "no bo kocha Cię mniej, niż ja swoją". Myślisz, że jej to nie dotknie? Że żadna kobieta nie poczuje się urażona? Żadna nie pomyśli sobie "A może temu mojemu na mnie nie zależy?"?
Trochę wyczucia...


A co do podgrzewaczy, są ok, ale bezwzględnie trzeba do nich mieć jakieś podstawki, bo inaczej można mieć z nich więcej kłopotu, niż pożytku...

heh widzę ze sie nie dogadamy..

dobra zapomnijcie o sprawie


TEMAT DO ZAMKNIECIA
__________________
zawsze isc - rozkaz ktory mam we krwi
Maupiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 13:14   #33
aleXxxanderka
Raczkowanie
 
Avatar aleXxxanderka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 181
Dot.: jakie świece?

Cytat:
Napisane przez Maupiszonek Pokaż wiadomość
przyznam się że nie wzialem tego pod uwage :P

no to chociaz lozko obstawie :P

a co do zapachu to mam zamiar "ubrac" pokoik w platki roz.. wiec o zapach sie nie martwie

hahaha ;D uwazaj ;P

osobiscie wole podgrzewacze ;]
miłego romantycznego wieczoru
__________________
***
~ ..bo ja go kocham, po raz pierwszy tak bardzo pokochałam
B.


"Z Tobą chcę oglądać świat
wśród wysokich błądzić traw
Wtedy to wszystko, to, to co widzę, czuję
naprawdę jest..!" ~
***

studentka AWF-u
aleXxxanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.