domowe sposoby na cellulit - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 18:53   #421
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ze rozstepów usunąc się nie da, ale celulit jak najbardziej! Tylko to niestety wymaga czasu i nie lada wysiłku...

Poza tym tez uwazam ze olejki sobie a kremy sobie bo w dobre końcu kremy zawieraja jakies tam specjalne substancje wnikajace wgłab skóry, a olejki żeby łatwiej się masowało po prostu

A co do wymiany kremów... kurcze, ja wiem ze skóra sie przyzwyczja, ale po psotu mam okropny problem ze znalezieniem takiego, kóry mnie nie uczula albo pomaga bardziej niz szkodzi, wiec jak juz znajde odpowiedni, to uzywam go do oporu
jesli chodzi o rozstepy to faktycznie kiepsko jest je usunac samymi kremami, zpobiegawczo podobno bardzo dobrze dziala oliwka z oliwek, wzmacnia skore.
co do cellulitu to duzo cwiczen, krem i masaz na prawde daje swietny efekt. ja tez jestem zadowolona ztego celludestock o ktorym piszcie i faktycznie jest hypoalergiczny.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:41   #422
karola15574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Zgadzam się, masaż i ruch
sama mam/miałam zaawansowany cellulit i cięęęęężko było mi się zmobilizować do tych dwóch rzeczy:/ ale jednak zaczęłam masaż bańkami chińskimi na oliwce z Ziaji (reduktor cellulitu) i sa super efekty cellulit zmniejszył sie conajmniej o połowę <jupiii> :P teraz masuję się jak mnie najdzie:P kilka razy w tyg. się staram+ruch- prowadzę ćwiczenia ogólnousprawniające, także hasam sobie 4godz./tydz.+kremy, peelingi(od czasu do czasu kawowy- super sprawa itp. są efekty
karola15574 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 20:28   #423
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

morta mysle ze peeling tez Ci sie przyda bo wkoncu usuwa martwe komorki naskorka, a peeling kawowy oprocz tego pobudza krazenie,wiec jesli masz juz efekty za co grartuluje to jednak nie rezygnuj ze zwyklego peelingu bo dzieki niemu lepiej wchlonie sie nasz celludestock ;] kocham go
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 09:25   #424
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez karola15574 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, masaż i ruch
sama mam/miałam zaawansowany cellulit i cięęęęężko było mi się zmobilizować do tych dwóch rzeczy:/ ale jednak zaczęłam masaż bańkami chińskimi na oliwce z Ziaji (reduktor cellulitu) i sa super efekty cellulit zmniejszył sie conajmniej o połowę <jupiii> :P teraz masuję się jak mnie najdzie:P kilka razy w tyg. się staram+ruch- prowadzę ćwiczenia ogólnousprawniające, także hasam sobie 4godz./tydz.+kremy, peelingi(od czasu do czasu kawowy- super sprawa itp. są efekty
kiedys tez sotosowalam cos zserii ziaji, ale wiekszosc z tych komsetykow mnie uczula, zreszta kiedys nawet dermatologo mi powiedzial, ze te kosmetyki uczulaja bardzo duzo osob. teraz juz wole wiecje zaplacic, np. za vichy, ale nie byc potem cala czerwona;p
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 21:20   #425
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez karola15574 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, masaż i ruch
sama mam/miałam zaawansowany cellulit i cięęęęężko było mi się zmobilizować do tych dwóch rzeczy:/ ale jednak zaczęłam masaż bańkami chińskimi na oliwce z Ziaji (reduktor cellulitu) i sa super efekty cellulit zmniejszył sie conajmniej o połowę <jupiii> :P teraz masuję się jak mnie najdzie:P kilka razy w tyg. się staram+ruch- prowadzę ćwiczenia ogólnousprawniające, także hasam sobie 4godz./tydz.+kremy, peelingi(od czasu do czasu kawowy- super sprawa itp. są efekty
ja tez za ziają nie przepadam, aczkolwiek te kosmetyki mają jeden niewatpliwy atut - są tanie...
A gdzie można dostać takie banki chinskie?
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 21:30   #426
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

banki powinnas dostac w sklepie z artykułami do masazu, albo w jakims sklepie ze sprzetem rekreacyjnym, albo poszukaj w hipermarketach, tam teraz wszytsko jest :P
Malypaz fajna ta stronka ;]
kiedys mnie uczulił płyn miceralny do demakijazu co jest samo w sobie delikatne i od tamtej pory kupuje kosmetyki tylko i wylacznie z atestem , hipoalergiczne, celludestock jest bardzo delikatny,w żadnym wypadku nie uczula
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:27   #427
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
no pealing potrzebny ale jak znaleźć na to czas? Ja pamiętam ja największy problem z uczuleniem miałam po avonie, teraz przy cellulodestocku nie ma śladu.
peeling to trzy minuty pod prysznicem, a krem na prawde pozniej lepiej sie wchlania!!
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 19:24   #428
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

nie chcialam sie chwalic:P:P skora na udach napieła sie,jest nawilzona,na pupie widocznosc grudek tluszczu zmniejszyla sie na oko o 60 % a stosuje ten kremik dwa razy dziennie po peelingu od prawie miesiaca. Mi bardzo odpowiada celludostok poniewaz mnie nie uczula
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:37   #429
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

joga bardzo fajna, chodziłam kiedys prze poł roku . dopiero gdzies rok temu wyskoczyl mi ten cellulit teraz z nim walcze:Pbardzo ładnie nawilza ten krem , zawsze miala przesuszona skore a traz jest ok
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:12   #430
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

zgadzam sie;] napisali ze jest skuteczny i jest ! oczywiscie na kazdego krem dziala indiwidualnie ale docoelowo efekt miał byc taki sam i jest
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:18   #431
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Chciałam Was zapytać czy stosowałyście domową wersję body wrap. Wyczytałąm na jakimś forum, że idealnie do tego sie nadaje profesjonalna maska Bielendy http://www.bazarek.pl/produkt/0/1218...nda-560-g.html

Czy w ogóle, która chodziła na ten body wrap ??? jakies spostrzeżenia ?
Jeden taki zabieg wynosi 250 w gabinecie. Ten słoiczek to 70 PLN ale ma starczyc na ok 8 zabiegów. Folia spozywcza to wydatek ok 2,5 także kusi mnie ....
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 11:28   #432
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

... też mi sie nie chce. Tak długo jednak walczyłam, że teraz nie pozwole aby cholera mnie znowu oblazła. Nie ma tez co ukrywać, że z roku na rok jest ciężej schudnąc, pozbyć się cullulitu itp. Jak człowiek zrzuci nawet 5 kg to od razu flaczeje, skóra nawet najlepiej pilęgnowana nie jest już taka elastyczna.
Zaczynają mi wyłazic jakies plamki od słońca, muszę się smarować wysokimi filtrami i kupowac fluidy dla dojrzałych pań. Pewnie czeka mnie cosmelan .... To nie dodaje skrzydeł niestety. Może ktoś się odezwie z tym body wrap. Jak nie to w czerwcu zakupię tą maskę. Zobaczymy co zrobi z moim tyłkiem ;-)
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:36   #433
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

niestety nic nie wiem o tym body wrap i nigdy czegos takiego nie stsowalam. niestety latka lecą a z nimi zdolności regenerujace naszego organizmu. Maka szczerze polecam Ci kremik vichy celludestock na cellulit , ujędrni Twoja rozluzniona skore . ja stosuje juz miesiac i jestem zadolwolna, naprawde warto kupic krem niz wybierac metody inwazyjne
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 22:38   #434
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a jesli bark Ci pieniazkow na serie z vichy , czy tylko ten celludestock to znalazlam na fejsie konkurs "kobiety łaczcie sie , polki i dieta kontra cellulit" łatwy konkurs a do wygrania ROCZNY zapas kosmetykow siedze tam teraz pol dnia i pisze posty a noż cos sie trafi ;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:26   #435
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a prosze bardzo : - http://www.facebook.com/pages/Kobiet...9752878&ref=ts
bardzo fajny ten konkurs, trzeba zalozyc swoja grupe i miec jak najwiecej jej uczestnikow, członkiń, wtedy mozna wygrac cała mase kosmetykow;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 16:03   #436
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny o co chodzi z tym konkursem? jest mnóstwo grup, do której najlepiej sie zapisac?
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:45   #437
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

z konkursem choddzi o to zeby do utworzonej frupy n fb dołączyło sie jak najwiecej uczestników a na tym forum tam pisac o cellulicie i jego zwalczaniu, wygrywa grupa o jak najwiekszej liczbie członkiń, bo konkurs brzmi "Kobiety łączcie sie, polki i dieta kontra cellulit" wiec facetow to nie dotyczy :P to przykladowa grupa http://www.facebook.com/group.php?gi...&edit_info=all
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:14   #438
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

bardzo fajny konkurs i swietne nagrody, tylko trzeba sie sprężać bo chyba niedlugo koniec, ale nie wiem dokladnei kiedy, w kazdym razie jak pochodzilam tam po facebooku to duze zainteresowanie;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:35   #439
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

do 11.05. jest czas
http://www.facebook.com/pages/Kobiet...9752878&ref=ts
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:42   #440
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

oczywiscie ze tak , tak znana firma na taki portalu musi byc wiarygodna;] tylko czekac na listonosza z paczkami pełnych komsteykow :P:P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:34   #441
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam ponownie, dlugo mnie tu nie bylo, pare lat w sumie ... ok 3
Pisalam kiedys o masazach, masowalam uda rekawica, i ogolnie efekty byly super, ale wyjechalam do Anglii zaczelam pracowac, czulam sie bardzo zmeczona i tak jakos ochota na masaze odeszla, teraz po dwoch latach i tabletkach anty moje nogi wygladaja koszmarnie

Zaczelam czytac forum i przypomnialam sobie jaka zawzieta wtedy bylam, postanowilam znowu walczyc i byc taka wytrwala jak te kilka lat temu...

Mialam poprzednia wersje balsamu Vichy na cellulit i w polaczeniu z masazem dawal niezle efekty, napewno skora byla fajnie napieta

Koncze bo mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia i masaz udźców

Pozdrawiam Dziewczyny!!!
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:48   #442
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A moze poprostu zalozyli sobie jakis gorny punkt sprzedazy i robia wszystko zeby zachecic jak najwiecej klientek do zakupu tego produktu.
Reklama jest bardzo oplacalna, zwlaszcza ze koszty reklamy sa duzo duzo nizsze niz zyski ze sprzedazy ... nie dajcie sie nabrac na te triki

Jednakze nie przecze ze produkt jest dobry, uzywalam poprzedniej wersji tego balsamu i bylam bardzo zadowolona ...
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:56   #443
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
A moze poprostu zalozyli sobie jakis gorny punkt sprzedazy i robia wszystko zeby zachecic jak najwiecej klientek do zakupu tego produktu.
Reklama jest bardzo oplacalna, zwlaszcza ze koszty reklamy sa duzo duzo nizsze niz zyski ze sprzedazy ... nie dajcie sie nabrac na te triki

Jednakze nie przecze ze produkt jest dobry, uzywalam poprzedniej wersji tego balsamu i bylam bardzo zadowolona ...
takie konkursy, czaty z lekarzem faktycznie sa po to, zeby zachecic klientki do kremu, ale jesli nie bedzie dobry to i tak dluzej z nimi nie zostana, a sama jestes zadowolona
skoro masz doswiadczenie w walce z tym okropienstwem zapraszam cie do mojej grupy: http://www.facebook.com/group.php?gid=117333658286892
wpisuj cos na tablicy, moze uda nam sie cos wygrac
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:33   #444
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

to były poprzednie wersje? myslałam ze teraz takią nowośc wymyslili ;] ale to dobrze znaczy ze ulepszyli skladniki ;] cellulit moze powracac? myslałam ze jak juz raz sie go pozbede to wiecej nie wroci...
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:02   #445
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a to nie wiedziałam.. no ale jakbym to przemyslec to faktycznie na twarz tez nakładasz codziennie kremik;] jesli ja mam bardzo fajne rezultaty po miesiacu to po pól roku bede przeszczesliwa
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:30   #446
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

No niestety ...

Cellulit powraca i to jest fakt

Jesli raz zaczynasz cos robic to musisz sie przygotowac na to ze bedziesz to robic przez cale zycie.

Nie ma takiej metody ktora usunie go raz na zawsze, nawet najdrozsze zabiegi ktore go usuna, nie sprawia ze nie wroci

Ja juz jestem po 4 dniach masazu jestem z siebie dumna ze mi sie chce i jestem wytrwala, efektow jeszcze nie ma, ale co tam, pewnie niedlugo beda
a motywacje mam dobra za 2 miesiace wakacje w Hiszpanii - Costa Del Sol
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:29   #447
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Czesc dziewczyny
Podczytalam sobie co nieco o tym wstretnym cellulicie i popieram masaze i kremiki dzialaja.Tyle ze systematycznosc wskazana
Ja od dzisiaj wspomagam sie ziolkami-stara moja metoda-sprawdzona.
Po pierwszej ciazy i po ziolkach wrocilam do figury marzen i zapomnialam o cellulicie.
Teraz pora na powtorke i mam nadzieje ze znowu zadzialaja po drugiej ciazy ,paru latkach do przodu i wiecznym smakiem na wszystko ehhh
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 00:34   #448
justinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja ze swojej strony polecę termoaktywne serum wyszczuplające z Eveline, które bardzo mi pomogło na pośladkach - skóra stała się bardziej sprężysta. Kosmetyk stosuję wraz z peelingiem pod prysznic (taki zielony). A tak poza tym - ćwiczenia. Jednym z fajniejszych ćwiczeń są przysiady z szeroko rozstawionymi nogami i oczywiście wszelkie skłony
justinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 00:40   #449
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny a macie doświadczenia z rollerami na cellulit? Ja właśnie kupiłam z igłami 1.5 mm i będę próbowała, bo niestety w wieku 21 lat mogę stwierdzić, że mam cellulit 3 stopnia..Tzn. gdy stoję mam po prostu grudki tłuszczu widoczne mocno. Ruszam się, dziedzicznych skłonności całkowicie brak.. naprawdę nie wiem co może być powodem, może dieta zła. Ale aż do tego stopnia?

Jeśli któraś z Was się katowała i "nakłuwała" to proszę o jakąś małą wypowiedź- ze swojej strony obiecuję opinię za jakiś miesiąc, bo myślę że to ostatnia deska ratunku.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:43   #450
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja nie mam zadnego doswiadczenia z masazerami, ale slyszalam/czytalam ze nie sa takie rewelacyjne jak reczne masaze ...

Jest mnostwo sposobow wiec sie nie zalamuj
Probowalas baniek chinskich, one maja bardziej potwierdzona skutecznosc
Ewentualnie mozesz pojsc na masaze do specjalisty lub kosmetyczki, oni maja odpowiednie szkolenia i wiedza jak ten masaz wykonywac ... mozesz przy okazji troche podpatrzec i sama potem sie tak masowac w domu

Zycze powodzenia

P.S. Stress to dobry przyjaciel cellulitu wiec chill out
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.