Biseksualizm - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 17:44   #31
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Biseksualizm

Podniecają mnie zarówno kobiety jak i mężczyźni, miałam kontakty z kobietami ale nie przekroczyłąm pewnej granicy - którą z chęcią przekroczyłabym gdybym znalazła odpowiednią kandydatkę ( zazwyczaj niestety lesbijki albo bi mi się nie podobają, są zbyt "męskie").

Życie zaś wyobrażam sobie jedynie z mężczyzną. To pewnie dlatego, że nie wiedziałabym w związku z kobietą jaką rolę przyjąc. Lubię czuc się małą kobietką a to możliwe jest tylko przy facecie. Gdybym szukała "przyjaciółki" byłaby też kobietką, mogłabym z nią spac, mogłabym jednak kochac ją tylko jako hmm... koleżankę, przyjaciółkę, bliską osobe, mimo tego, że by mnie pociągała. Nie chciałabym nigdy mieszkac z kobietą ani tworzyc stałej relacji takiej jaką mam aktualnie z moim męzczyzną.

Myślę nawet, że mogłabym miec relację z kobietą równolegle ale ponieważ jak wspomniałam jeszcze na taką uroczą istotę nie natrafiłam i nie sądzę żeby TŻ nie był zazdrosny - kobiety raczej zostaną w moich fantazjach.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:11   #32
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Biseksualizm

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Podniecają mnie zarówno kobiety jak i mężczyźni, miałam kontakty z kobietami ale nie przekroczyłąm pewnej granicy - którą z chęcią przekroczyłabym gdybym znalazła odpowiednią kandydatkę ( zazwyczaj niestety lesbijki albo bi mi się nie podobają, są zbyt "męskie").

Życie zaś wyobrażam sobie jedynie z mężczyzną. To pewnie dlatego, że nie wiedziałabym w związku z kobietą jaką rolę przyjąc. Lubię czuc się małą kobietką a to możliwe jest tylko przy facecie. Gdybym szukała "przyjaciółki" byłaby też kobietką, mogłabym z nią spac, mogłabym jednak kochac ją tylko jako hmm... koleżankę, przyjaciółkę, bliską osobe, mimo tego, że by mnie pociągała. Nie chciałabym nigdy mieszkac z kobietą ani tworzyc stałej relacji takiej jaką mam aktualnie z moim męzczyzną.

Myślę nawet, że mogłabym miec relację z kobietą równolegle ale ponieważ jak wspomniałam jeszcze na taką uroczą istotę nie natrafiłam i nie sądzę żeby TŻ nie był zazdrosny - kobiety raczej zostaną w moich fantazjach.
identycznie jak u mnie lubię i kobiety i mężczyzn ale zycie wyobrażam sobie tylko z mężczyzną
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:57   #33
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Biseksualizm

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:10
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:06   #34
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Biseksualizm

kobiety to płeć piękna
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:29   #35
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Biseksualizm

Trochę odświerzam

Kobiety odpowiadają mi emocjonalnie. Przy nich czuję się najbardziej rozumiana, bezpieczna, doceniana. Z facetami to często tak zrąbanie jest. Nie każdy jest też tolerancyjny. Dziewczyny dziwnie czasami zerkają. Nie rozumieją, że to nie musi oznaczać, że do każdej będę się kleić
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.