Essence cz. IX - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 17:39   #1411
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
widziałyście w Będzinie lub Chorzowie te puderki Blossoms?
Byłam dzisiaj po 13:00 w Chorzowie i nie było tych pudrów.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:41   #1412
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To aż taki kiepski ten balsam ze stałej oferty? Mam balsam z ILB i jak dla mnie to bardziej taka pomadka w słoiczku a nie balsam nawilżający.
ja mam dwa balsamy z ILB i żadnego z nich nie używam, w ogóle nie nawilżają ust
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:43   #1413
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Kobitki POMOCY
kupilam puder rozswietlajacy SC za 14,99
ma on taka gabeczke -zawsze do pudrow uzywalam pedzelka ... jak uzywa sie tej gabki ? czy mozna pedzlem ? jak wydostaje sie ten puder przez te otworki trzeba przechylic?
przepraszam ale jestem ciemna
Ja wysypuję na wieczko i z wieczka pędzlem



Kielczanki miłe, ostatni puder wam dzisiaj wykupiłam przed południem - reszta nietknięta
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:43   #1414
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
Naprawdę już nie ma pudrów w Marino? Po same lakiery nie opłaca się chyba jechać.
Same lakiery też są słodkie

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
dziewczyny dorwałam róż w płynie z basic co prawda zastałam 2 limitki i wgl nie ruszone róż kocham normalnie jak cah z essence i minimalna ilość potrzebna jest na policzki normalnie bomba
ja też dorwałam i to ostatni

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Mam ten biały balsam z ILB i jest naprawde o niebo lepszy od tego balsamu z nowości

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Wrocławianki czy któraś z Was może potwierdzić istnieje Schleckera we Wrocławiu?
Na Krakowskiej jest w carrefourze, ale ja tam ostatni róż dzisiaj zgarnęłam. Ale muszę się przyznać, że warto było się przejechać.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:44   #1415
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

YR!:
http://coralandmauve.blogspot.com/20...pa-kabuki.html lakier 03 KOM
http://www.crystalmakeupstudio.com/2...menyjatek.html tutaj tylko pokazane zakupy, ale zobaczcie - WSZYSTKO pozaklejane, nawet lakiery i to powinna być norma

Poprzednie linki (dla leniwców ):
http://fourfairies.blogspot.com/2011...-you-rock.html
wszystkie lakiery (01 cut off the beige, 02 love, peace and purple, 03 kings of mints, 04 let me in pink, 05 speed of light blue
http://mischsbeautyblog.blogspot .com...u-rock-le.html lakier 02 Love, Peace and Purple, porównanie pędzelków
http://www.youtube.com/watch?v=cwGCFh4Pcy4 lakier 02 LP&P vs Chanel Paradoxal
http://godfrina.blogspot.com/2011/04...u-rock-te.html (tak w sklepie sobie ktoś otworzył te markery do ust? nieładnie)
http://www.nfrerichs.nl/2011/04/swat...-lipstain.html lakier 03 King of Mints, pisak do ust 01 Let me in Rose
http://www.fragdiegurus.de/essence-v...-polish-dupes/ lakier 02 LP&P vs Chanel Paradoxal
http://thequaps.blogspot.com/2011/04...-you-rock.html lakiery 02 LP&P, 03 KOM, 05 Speed of light Blue
http://www.youtube.com/watch?v=g81M9qigaJA wszystkie produkty (pani mówi po portugalsku, jak się dowiedzieliśmy )
http://beautyjagd.wordpress.com/2011...-im-vergleich porównanie bazy YR z UD, lakier 02 LP&P vs Chanel Paradoxal
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:50   #1416
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To nawet nie wiedziałam,a jaki tam jest asortyment?
Np. Basic

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Same lakiery też są słodkie



ja też dorwałam i to ostatni



Na Krakowskiej jest w carrefourze, ale ja tam ostatni róż dzisiaj zgarnęłam. Ale muszę się przyznać, że warto było się przejechać.
Aaaa to chociaż wiem gdzie! I wiem ze jest Szkoda ze mam tam tak daleko
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:52   #1417
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Np. Basic

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Aaaa to chociaż wiem gdzie! I wiem ze jest Szkoda ze mam tam tak daleko
Ja dzisiaj pojechałam to się zmartwiłam , bo w szafie była jakaś owocowa limitka a różu brak. Ale zapytałam panią i pokazała mi drugą limitkę, która stała gdzie indziej. Parę rzeczy z szafy też mnie kusiło, ale już sobie odpuściłam bo zbankrutuję niedługo
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 17:53   #1418
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To aż taki kiepski ten balsam ze stałej oferty? Mam balsam z ILB i jak dla mnie to bardziej taka pomadka w słoiczku a nie balsam nawilżający.
No to ten nie wiem czym jest, bo ani nie daje koloru ani nie nawilża, ten z ILB daje chociaż kolor na chwile

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pojechałam to się zmartwiłam , bo w szafie była jakaś owocowa limitka a różu brak. Ale zapytałam panią i pokazała mi drugą limitkę, która stała gdzie indziej. Parę rzeczy z szafy też mnie kusiło, ale już sobie odpuściłam bo zbankrutuję niedługo
Dobrze ze mam tak daleko, o ile do różu mnie aż tak nie ciągnęło bo używam jednego ulubionego i tu nie czuje potrzeby posiadania większej ilości o dziwo to pamiętam że zawsze mnie coś z Basic albo p2 skusiło jak miałam do tego dostęp na bieżąco
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:53   #1419
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, byłam dzisiaj w DN w Plazie w Rudzie Śląskiej i tam było wszystko! Dosłownie wszystko Nawet puder się ostał jeden co prawda ale był jak wychodziłam :P

Kupiłam sobie rozświetlacz (co z tego, że mam jeszcze inne 4 :P) pędzel do smoka (w Rudzie było jeszcze jakieś 5-6) i lakier yellow fellow Piękny jest dodatkowo kupiłam brązową kredkę do oczu i odzywkę do paznokci z essence ale to już nie z limitki :P kusiły mnie strasznie te żelowe eyelinery, ale przed wypłatą jestem to nie mogę szaleć :P i te szminki... i błyszczyki... i pękające lakiery...

A właśnie dziewczyny... Miała któraś odżywkę do paznokci z essence Diamond Power? Jakie są wasze opinie o niej? I jaką polecacie odżywkę, żeby zapobiec rozdwajaniu się paznokci?
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:56   #1420
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja mam dwa balsamy z ILB i żadnego z nich nie używam, w ogóle nie nawilżają ust
Też mam oba i używam tylko czerwonego dla koloru bo dla nawilżenia nakładam pod niego pomadkę ochronną. Z białym to nawet nie wiem za bardzo co robić.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:01   #1421
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz używać pędzla albo czego tylko chcesz
Gąbeczki używa się tak, że przykładasz ją do pudru tak, żeby go nabrać a potem przykładasz do buzi i delikatnie odciskasz kosmetyk w zaplanowanym miejscu.
Żeby wydostać puder z opakowania musisz przechylić opakowanie (zamknięte), tak aby wysypał się przez dziurki na zatyczkę lub załączoną gąbeczkę. Sama musisz ocenić czy łatwo się wysypuje i wystarczy przechylić odrobinę czy musisz je odwrócić do góry dnem
dziekuje
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 18:04   #1422
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
No to ten nie wiem czym jest, bo ani nie daje koloru ani nie nawilża, ten z ILB daje chociaż kolor na chwile

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



Dobrze ze mam tak daleko, o ile do różu mnie aż tak nie ciągnęło bo używam jednego ulubionego i tu nie czuje potrzeby posiadania większej ilości o dziwo to pamiętam że zawsze mnie coś z Basic albo p2 skusiło jak miałam do tego dostęp na bieżąco
A jakiego ulubionego? Bo ja z kolei mam kilkanaście, ale nigdy dosyć
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:04   #1423
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IX

magdu15 chyba zwinełaś jedyny pędzelek dziś pytałam, ale właśnie mówiła mi kierowniczka, że był jeden i poszedł a gdy zapytałam czy w pudłach nie mają to powiedziała, że niewiadomo czyli nie miałam tyle szczęścia co ty i nie zajrzała nawet do skrzyneczki

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Oczywiście chwyciłam puder Blossoms! Kiedy już bezpiecznie leżał w moim koszyku, oglądałam, oglądałam i wzięłam jeszcze 2 lakiery: 04 bloom-a-loom i sławny 05 forget-me-not. Do tego dorzuciłam cień ze stałej oferty 25 go all girlie.
Zapach z Blossoms nie dla mnie - za ciężki, za mocny. Oczywiście cieszę się, że innym odpowiada - w końcu to Essence!
A co do pudru, to jestem b. zadowolona z zakupu - jest najdelikatniejszy z moich rozświetlaczy, trudno z nim przesadzić. Teraz czekam tylko na cienie z nowości, przede wszystkim na holograficzny lemon cośtam ;D
jak ja byłam to cały stand limitkowy był pełny... czyżby dokładają??
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:08   #1424
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dzisiaj w DN w Plazie w Rudzie Śląskiej i tam było wszystko! Dosłownie wszystko Nawet puder się ostał jeden co prawda ale był jak wychodziłam :P

Kupiłam sobie rozświetlacz (co z tego, że mam jeszcze inne 4 :P) pędzel do smoka (w Rudzie było jeszcze jakieś 5-6) i lakier yellow fellow Piękny jest dodatkowo kupiłam brązową kredkę do oczu i odzywkę do paznokci z essence ale to już nie z limitki :P kusiły mnie strasznie te żelowe eyelinery, ale przed wypłatą jestem to nie mogę szaleć :P i te szminki... i błyszczyki... i pękające lakiery...

A właśnie dziewczyny... Miała któraś odżywkę do paznokci z essence Diamond Power? Jakie są wasze opinie o niej? I jaką polecacie odżywkę, żeby zapobiec rozdwajaniu się paznokci?
Ta odżywka zawiera Formaldehyd a ten może powodować raka, więc ja bym nie ryzykowała. Już dosyć różnych świństw jest w powietrzu, jedzeniu i wszystkim co nas otacza.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:10   #1425
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

skrzypowita zamiast odzywki essence .. to chyba lepsze rozwiazanie
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:11   #1426
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
No to ten nie wiem czym jest, bo ani nie daje koloru ani nie nawilża, ten z ILB daje chociaż kolor na chwile

Przepraszam Cie bardzo ale czerwony ILB się u mnie całkiem dobrze trzyma


Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
dziekuje

Proszę
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:12   #1427
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

chciałam ten nowy korektor kupić ale trafiłam na wykładanie towaru do nowej szafy może mama mi jutro kupi
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:18   #1428
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Przepraszam Cie bardzo ale czerwony ILB się u mnie całkiem dobrze trzyma




Proszę
To zwracam honor czerwonemu ILB Ja mam ten biały
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:20   #1429
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedz
Kurcze, czyli będę musiała się tam osobiście przejechac... tylko nie wiem kiedy będę miała czas i siłę tam wyruszyc
Ale don't worry ja się chyba też tam przejadę jutro, tylko jak ogarnę swoje praktyki więc dam znać co i jak
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 18:21   #1430
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Essence cz. IX

w Bedzinie wczoraj rano była pełna limitka, po mojej wizycie zniknął jeden puder
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:22   #1431
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
A jakiego ulubionego? Bo ja z kolei mam kilkanaście, ale nigdy dosyć
Jubileuszowa edycja pudru brązującego Nouba, taka w terakotowych beczułkach http://bi.gazeta.pl/im/1/8121/z8121691X.jpg Zużyłam też chyba z 10 opakowań różu mineralnego z Essence i to był ideał Ale wycofali
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:26   #1432
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez barbabielotta Pokaż wiadomość
Tak,jeszcze były lakiery do paznokci i chyba eyelinery
To były błyszczyki

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
widziałam na jakimś blogu, że ta limitka ma jakieś cienie/puder rozświetlający/czy róż?? takie różowo fioletowe, widziałaś?? godne uwagi?
Cienie, w 3 kolorach, mają 12g. Strasznie słabo napigmentowane, generalnie nie polecam Po 2h zbierają się w załamaniach.

Porównałam róż z Basic i Essence ; http://margaaretkaa.blogspot.com/201...e-w-pynie.html
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:26   #1433
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
Witam, witam Widzę, że nie tylko ty jestes na nią wścieka.. co za leniwe babsztyle Jak do połowy następnego tygodnia tego nie rozpakują to zabije !... No nic pozostaje nam tylko czekać..
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:28   #1434
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26592428]hahhahaah! też często przepycham się do szafy przez gromadkę dziewczynek z podstawówki i trochę mi głupio, że dwudziestoośmiolatka prawie wyrywa niewinnym dziewczynkom coś z rąk.... no co... one kupują kosmetyki essence tylko dlatego, że są tanie, bez świadomości jak wielkie to skarby dla NAS, Wizażanek - Essencomaniaczek...!!!!! [/QUOTE]


nom, u mnie w naturze jak przyszły nowości to przepychałam się jak szalona przez tłumek tłoczący się obok szafy, ale zdążyłam zauważyć, że nie były to tylko dziewczynki z gimnazjum czy podstawówki...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:28   #1435
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ale don't worry ja się chyba też tam przejadę jutro, tylko jak ogarnę swoje praktyki więc dam znać co i jak
To super , czekam z niecierpliwością na wiadomości.
Mam nadzieję, że nowości się już tam pojawiły,
bo jak nie to bo ja już nie mam siły dłużej oczekiwac.
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:29   #1436
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja 6 maja będę w Forum, więc też dam znać A Zabrze pewnie zobaczę 4 maja, bo wtedy wracam i mam zamiar się rzucić Bo chcę cienie fioletowe i te niezapominajkowe, i błyszczyk, tylko który?
Ok Cienie sa bardzo ładne (bynajmniej jak widze na zdjęciach) ale ja poluje na eyeliner w żelu i może jakiś pędzelek i błyszczyk tez ja chyba na jakiś nude chyba postawie ale jeszcze się zobaczy ale zapewne prawie nic nie zdobęde
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:31   #1437
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
To zwracam honor czerwonemu ILB Ja mam ten biały

Tez mam biały i nie wiem co mam z nim zrobić a tym bardziej do jakich celów zużyć
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:33   #1438
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

http://myfaveyeshadowatemybrain.blog...e-pierdoy.html Zdjęcia całości limitki, nie wiem, czy ktoś już wrzucał coś takiego, ale i tak wrzucam
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:36   #1439
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
nie Ty jedna masz tej Natury powyżej uszu o tym, że przyszedł nowy towar już w piątek dowiedziałam się od goooooosieńki i zaraz po świętach we wtorek wyciągnęłam chłopaka i pojechaliśmy do Zabrza (z Gliwic)...wchodzę do Natury a tam...d.upa za przeproszeniem...Pani jak tylko mnie zobaczyła (wcześniej pracowała w Naturze w Gliwicach i chyba mnie kojarzyła :P) to zanurkowała między półki i udawała wielce zajętą...więc razem z Gośką zaczęłyśmy ją dopytywać kiedy/co i jak..więc Pani pokazała nam zaplecze na którym stało w trzy i trochę pudeł i powiedziała, ze one to muszą rozpakować i , że dzisiaj (czyli we wtorek) oraz jutro (czyli w środę) będą to wykładać. Całę szczęście, że tam wczoraj nie pojechałam ani dzisiaj bo z tego co wiem dalej nic nie jest wyłożone,niby z Gliwic do Zabrza wydawałoby się hop siup, ale autobusem jednak 40 minut się jedzie (dodatkowo teraz Zabrze jest całe rozkopane przez dtś-kę więc w ogóle z 2 godziny by poszły na podróż w jedną stronę jak nic).
W Naturze w CH Forum od jutra już ma być wszystko wyłożone, bo oni po prostu zamiast towaru mieli dzisiaj wymieniać całą szafę, bo przyszła nowa i te półki nowe i cały nowy asortyment (z tego co zrozumiałam przez telefon) i pytałam Panią o limitkę i dowiedziałam się, ze również mają także jak nie robi Ci różnicy czy Zabrze czy Gliwice-to zapraszam do nas

żeby nie było całkiem offtopu-z limitki na początku chciałam wszystko ale teraz chyba tylko puder wezmę za to z nowości już udało mi się szminkę in the nude upolować i jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupu-polecam ją bardzo

Oh cóż za radosna nowina z tą limitką i szafą ;D Ale to ta limitka jest już w Forum czy dopiero będą ją wystawiać ?
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:40   #1440
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. IX

oo fajny tez roz BASIC a gdzie go mozna dostac?

ah chce roz w plynie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.