Telefony dotykowe - Jakie polecacie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 10:31   #1
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380

Telefony dotykowe - Jakie polecacie??


Witam. Zastanawiam się nad wzięciem telefonu dotykowego w Mixie w Play, jakie telefony polecacie? Chciałam dodać, że nie interesują mnie telefony służące typowo do internetu. Mi jest potrzebny telefon do sms-ów, połączeń, słuchania muzyki i robienia zdjęć. Proszę o pomoc
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:39   #2
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez karolinka91lca Pokaż wiadomość
Witam. Zastanawiam się nad wzięciem telefonu dotykowego w Mixie w Play, jakie telefony polecacie? Chciałam dodać, że nie interesują mnie telefony służące typowo do internetu. Mi jest potrzebny telefon do sms-ów, połączeń, słuchania muzyki i robienia zdjęć. Proszę o pomoc
Niestety telefony dotykowe są mało komfortowe do pisania smsów. Chyba, że np. taka Nokia C3-01
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:40   #3
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Na telefonach dotykowych nie za bardzo się znam. Mój mąż ma LG EcoSolar (czy jakoś tak) i jak dla mnie to porażka, bardzo ciężko się go obsługuje nawet za pomocą rysika, do tej pory mąż nie pisze na nim smsów bo za dużo nerwów go to kosztuje.
Mi się podoba Samsung Wave 533 i Nokia C6. Planuje niebawem kupić któryś z nich, bo podoba mi się to że mają dotykowy ekran i klawiaturę QWERTY. Sam dotykowy telefon jakoś nie do końca mnie przekonuje (może dlatego że miałam okazje do tej pory wypróbować tylko tego nieszczęsnego LG).
Na pewno chcesz brać sobie z plus mixa? Ja jestem w tym dziadostwie od początku ale teraz na szczęście rezygnuje i przenoszę się do innej sieci.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:45   #4
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Na telefonach dotykowych nie za bardzo się znam. Mój mąż ma LG EcoSolar (czy jakoś tak) i jak dla mnie to porażka, bardzo ciężko się go obsługuje nawet za pomocą rysika, do tej pory mąż nie pisze na nim smsów bo za dużo nerwów go to kosztuje.
Mi się podoba Samsung Wave 533 i Nokia C6. Planuje niebawem kupić któryś z nich, bo podoba mi się to że mają dotykowy ekran i klawiaturę QWERTY. Sam dotykowy telefon jakoś nie do końca mnie przekonuje (może dlatego że miałam okazje do tej pory wypróbować tylko tego nieszczęsnego LG).
Na pewno chcesz brać sobie z plus mixa? Ja jestem w tym dziadostwie od początku ale teraz na szczęście rezygnuje i przenoszę się do innej sieci.

Pisałam, że chcę wziąć sobie w Mixie w Play W Plusie też jestem od paru lat i właśnie chcę się przenieść do Play A ta Nokia C6 faktycznie ciekawa jest...

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Niestety telefony dotykowe są mało komfortowe do pisania smsów. Chyba, że np. taka Nokia C3-01

A miałaś może okazje korzystać z tej Nokii?? Bo nawet ciekawa jest...

Edytowane przez karolinka91lca
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:54
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:49   #5
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Niestety telefony dotykowe są mało komfortowe do pisania smsów. Chyba, że np. taka Nokia C3-01

A jaki masz telefon? Czy bazujesz na obiegowych opiniach? Ja mam LG Bali, pisze się na nim bardzo wygodnie, aparat 5mpx, zdjęcia dobrej jakości wychodzą, dotyk bardzo dobry, i mam porównanie z innymi dotykowymi telefonami.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:50   #6
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez karolinka91lca Pokaż wiadomość
Pisałam, że chcę wziąć sobie w Mixie w Play W Plusie też jestem od paru lat i właśnie chcę się przenieść do Play
To przepraszam za pomyłkę, jakoś za szybko przeczytałam. Też właśnie chce do play przejść
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:56   #7
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja bym brała z jakąś fizyczną klawiaturą.
Ostatnio macałam dwa dotykowce - pierwszy to była jakaś nokia z klawiaturą qwerty pod ekranem (taka, która się nie chowa) i jakiś Samsung z qwerty schowaną pod ekranem (a więc slider).
Różnica w komforcie pisania jest spora, oczywiście na rzecz qwerty wysuwanej.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:57   #8
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja odbieram jutro smartfona od Playa do testowania HUAWEI IDEOS U8500. Co prawda mam dotykowego Samsunga Monte, ale nie ma on Andrioida, a chcę się przekonać co to jest Może najpierw się zarejestruj do tego testowania i sama zobaczysz jak to jest z dotykowcami ( tylko, że trzeba trochę poczekać aż dostanie się telefon), ja osobiście wole standardowe telefony z klawiaturą Pisanie smsów - masakra - długo musiałam się przyzwyczajać


A o moim mogę powiedzieć : zwykły dotykowy, nawet przyjemny telefon, do posłuchania muzyki, zrobienia zdjęcia, zadzwonienia, do Internetu też zdarza mi się wejść, uważam że jest dla niewymagających...
Nokia C3 01 :
moja dobra koleżanka ją ma, telefon wizualnie bardzo ładny, ale ciągle się zawiesza, 2 razy podczas 3miesięcznego użytkowania był w naprawie, bo padł dotyk i telefon nie działał, lubi też czasem bez powodu się wyłączyć
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.

Edytowane przez martynusia222
Czas edycji: 2011-11-03 o 11:05 Powód: dopisanie
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:08   #9
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
A jaki masz telefon? Czy bazujesz na obiegowych opiniach? Ja mam LG Bali, pisze się na nim bardzo wygodnie, aparat 5mpx, zdjęcia dobrej jakości wychodzą, dotyk bardzo dobry, i mam porównanie z innymi dotykowymi telefonami.
Ja mam od jakiś 2 lat Nokie 5310 i jestem bardzo z niej zadowolona, chciałabym właśnie telefon z takimi funkcjami jak ta Nokia, tylko dotykowy. Myślałam o Nokii 5530, ale coraz bardziej jestem zniechęcona do niej, bo ona nawet nie ma normalnych przycisków do odbierania i zakończenia połączeń...

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Ja odbieram jutro smartfona od Playa do testowania HUAWEI IDEOS U8500. Co prawda mam dotykowego Samsunga Monte, ale nie ma on Andrioida, a chcę się przekonać co to jest Może najpierw się zarejestruj do tego testowania i sama zobaczysz jak to jest z dotykowcami ( tylko, że trzeba trochę poczekać aż dostanie się telefon), ja osobiście wole standardowe telefony z klawiaturą Pisanie smsów - masakra - długo musiałam się przyzwyczajać


A o moim mogę powiedzieć : zwykły dotykowy, nawet przyjemny telefon, do posłuchania muzyki, zrobienia zdjęcia, zadzwonienia, do Internetu też zdarza mi się wejść, uważam że jest dla niewymagających...
Nokia C3 01 :
moja dobra koleżanka ją ma, telefon wizualnie bardzo ładny, ale ciągle się zawiesza, 2 razy podczas 3miesięcznego użytkowania był w naprawie, bo padł dotyk i telefon nie działał, lubi też czasem bez powodu się wyłączyć

Testowałam ten telefon i ogólnie nawet wygodnie się na nim pisało itd, tylko ten telefon jest typowo do internetu, wszystko co w nim było jest związane z internetem, a mi to nie jest potrzebne w telefonie.
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:10   #10
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez karolinka91lca Pokaż wiadomość

A miałaś może okazje korzystać z tej Nokii?? Bo nawet ciekawa jest...
Miałam jakiś czas właśnie tą nokię C6. Ogólnie telefon fajny, bardzo dobrym pomysłem jest klawiatura qwerty. Jednak minusem który zaważył na tym, że go sprzedałam była jego waga. Telefon jest strasznie ciężki (przynajmniej dla mnie) i niestety go oddałam.

Obecnie posiadam samsunga ace i był to chyba mój najlepszy wybór: jest leciutki, ma spory ekran, dobry aparat i wyświetlacz idealnie reaguje na dotyk. Polecam.
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:30   #11
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
A jaki masz telefon? Czy bazujesz na obiegowych opiniach? Ja mam LG Bali, pisze się na nim bardzo wygodnie, aparat 5mpx, zdjęcia dobrej jakości wychodzą, dotyk bardzo dobry, i mam porównanie z innymi dotykowymi telefonami.
Samsung Wave S8500. Ogólnie telefon super, ale pisze się na nim ciężko. Za to zdjęcia robi piękne.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 11:35   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Mi się dużo lepiej pisze smsy na telefonie dotykowym. U mnie była to tylko kwestia przyzwyczajenia. Mam dwa telefony dotykowe, mają już 2 lata, więc teraz na pewno są lepsze i ciekawsze, ja mam Avilę- raczej nie polecam, bo zamula (nie tylko mój, znajomi mają ten sam problem) i Corby- bardzo dobrze pisze się smsy, nie zamula, ogólnie super telefon.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:42   #13
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

ja mam samsunga avila od ponad roku chyba i teraz mocno zastanawiałabym sie nad wyborem telefonu z dotykowym ekranem i klawiaturą.
sms-y pisze sie nawet znośnie, palcem, nie uzywam rysika, bo nie było go w zestawie i dodatkowo nie dokupowałam.
Dotykowy ekran amoże nawet przez to cały telefon często mi sie "wiesza" nie mogę np. odblokowac telefonu, musze dobierać sie do baterii, a ostatnio nawet sima musiałam wyjąć, zeby uruchomic telefon zpowrotem po zawieszeniu.
Drugim minusem jest to, ze podczas połaczenia np. z infolinią gdzie nap. musze wybrać "0" żeby polaczyc sie z konsultantem, musze mocno pokombinowąc jak włączyć klawiaturę dot., bo juz zdazyła się zablokować.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:52   #14
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

mialam kilka dotykowych ,okolo dwoch lat jestem wierna jednemu i go kocham pisanie sms zaden problem, system android, nie wiesza sie , dlugo trzyma bateria i jest kobiecy - malo ludzi go ma co jest tez plusem i cena tez juz atrakcyjna w porownaniu do tej jak kupowalam


http://www.androidal.pl/htc-hero/1411
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:54   #15
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

ja mam LG ku990i i mogę z czystym sumieniem polecić (nie wiem czy jest dostępny w plusie) wiem, że jego popularność już minęła ale i tak jest lepszy o wielu nowych telefonów dotykowych Ja piszę mnóstwo smsów i dobrze, że wybrałam ten telefon bo nie zacina się podczas pisania smsów, bo większość dotykowych się zacina (musisz powoli naciskać litery bo pojawiają się z opóźnieniem)- dzieje się tak np. w Avilli a w moim szybciutko się pisze bez problemów Aparat ma bardzo dobry i robi fajnie, wyraźne zdjęcia
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:09   #16
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Samsung Wave S8500. Ogólnie telefon super, ale pisze się na nim ciężko. Za to zdjęcia robi piękne.
Z tym się zgadzam. Smsy an nim to katorga.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:15   #17
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

moze nokia c5? moj chlopina ma, ale smsow tez nie pisze bo mu sie nei chce:P ale ma gpsa taki meski gadzet
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:25   #18
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Według mnie,telefony dotykowe to porażka.
Jeśli ktoś pisze dużo smsów,to tragedia. Ja osobiście nigdy nie miałam owego telefonu,ale miałam okazję kilka razy pisać na takim od kogoś,więc nie polecam, ale to tylko moje zdanie.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:31   #19
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja nie wiem jak można stwierdzić, że telefon to porażka jak się go nawet nigdy nie miało? Pisanie smsów to kwestia przyzwyczajenie, ja teraz już nie mogę na normalnym napisać smsa
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 12:33   #20
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Według mnie,telefony dotykowe to porażka.
Jeśli ktoś pisze dużo smsów,to tragedia. Ja osobiście nigdy nie miałam owego telefonu,ale miałam okazję kilka razy pisać na takim od kogoś,więc nie polecam, ale to tylko moje zdanie.
Jak ja uwielbiam takie opinie... Sa telefony, które są słabe. Nie ważne, czy on jest dotykowy, czy ma fizyczną klawiaturę. Pisanie smsów na wielu jest bardzo wygodne, na innych nie, i tyle. Ja nie widzę żadnej różnicy między pisaniem na moim telefonie, a na takim z klawiatura fizyczną, a już napewno nie kupiłabym telefony z klawiaturą qwerty. I nie ma co generalizować, że dotykowe to porażka, bo tak nie jest.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:39   #21
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja posiadam c6 od wiosny (kupiłam 3miesięczną), dwa razy w ciągu 2ch miesięcy była w naprawie - zawieszała się, potem oprócz zawieszania problemy z baterią. Dużo czytałam ostatnio o niej, wadliwy model - były serie, że wymieniali cały telefon w ramach gwarancji, nie naprawiali. Ale żeby nie było - jest superwygodny, ciężki-ale to dla mnie akurat plus, klawiatura super (ale szajsungi mają lepszą wizualnie i raczej do klikania-miałam przez pół roku s corby pro i był miodzio), dotykowy ekran też nie przeszkadza za bardzo (nie lubię, ale chciałam mieć wysuwaną qwerty), no i oczywiście daje wiele możliwości - zdjęcia są lepsze niż na moim aparacie . Ogólnie bardzo polecam (co qwerty, to qwerty ), ale jak mówię - trzeba trafić na dobry model, chociaż podejrzewam, że już wadliwe serie są wycofane
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:40
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:44   #22
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jak ja uwielbiam takie opinie... Sa telefony, które są słabe. Nie ważne, czy on jest dotykowy, czy ma fizyczną klawiaturę. Pisanie smsów na wielu jest bardzo wygodne, na innych nie, i tyle. Ja nie widzę żadnej różnicy między pisaniem na moim telefonie, a na takim z klawiatura fizyczną, a już napewno nie kupiłabym telefony z klawiaturą qwerty. I nie ma co generalizować, że dotykowe to porażka, bo tak nie jest.

Nie wiem czy zauważyłaś ale napisałam ,że to tylko moje zdanie
Nie każdy musi się z tym zgadzać,ja akurat uważam,że są PORAŻKĄ i nie ma co na ten temat dyskutować
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:47   #23
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauważyłaś ale napisałam ,że to tylko moje zdanie
Nie każdy musi się z tym zgadzać,ja akurat uważam,że są PORAŻKĄ i nie ma co na ten temat dyskutować
Tak, zauważylam, że wypowiadasz się na temat, o którym nie masz większego pojęcia. Przez takich ludzi, wiele osób uprzedza się do telefonów dotykowych.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:51   #24
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Tak, zauważylam, że wypowiadasz się na temat, o którym nie masz większego pojęcia. Przez takich ludzi, wiele osób uprzedza się do telefonów dotykowych.

Nie mam pojęcia tak? wnioskujesz to po tym,że napisałam ,że nigdy nie miałam takiego telefonu ? haha
Myśl co chcesz Ja zostaje przy tym co pisałam prędzej.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:01   #25
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia tak? wnioskujesz to po tym,że napisałam ,że nigdy nie miałam takiego telefonu ? haha
Myśl co chcesz Ja zostaje przy tym co pisałam prędzej.
Dokładnie po tym wnioskuje. Żeby stwierdzić, czy dany telefon jest dobry trzeba się z nim zapoznać, oswoić, a na to potrzeba co najmniej jeden dzień... Skoro na jakimś telefonie dotykowym miałaś napisać tylko smsa, co trwało chwilę, to nie masz pojecia o tym, jakie te telefony są. Więc nie oceniaj, i nie rób innym wody z mózgu, skoro nie masz doświadczenia w korzystaniu z takich telefonów.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:04   #26
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dokładnie po tym wnioskuje. Żeby stwierdzić, czy dany telefon jest dobry trzeba się z nim zapoznać, oswoić, a na to potrzeba co najmniej jeden dzień... Skoro na jakimś telefonie dotykowym miałaś napisać tylko smsa, co trwało chwilę, to nie masz pojecia o tym, jakie te telefony są. Więc nie oceniaj, i nie rób innym wody z mózgu, skoro nie masz doświadczenia w korzystaniu z takich telefonów.
A właśnie,że będę oceniać i się wypowiadać.
Nie raz , nie dwa korzystałam z takiego telefonu,otóż moja mama ma taki telefon , więc mogę jednak coś o tym powiedzieć.
Każdy ma swoje zdanie i powinnaś to uszanować , a nie się tu wykłócasz.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:13   #27
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
A właśnie,że będę oceniać i się wypowiadać.
Nie raz , nie dwa korzystałam z takiego telefonu,otóż moja mama ma taki telefon , więc mogę jednak coś o tym powiedzieć.
Każdy ma swoje zdanie i powinnaś to uszanować , a nie się tu wykłócasz.
Te dzisiejsze dzieci są nie do przegadania...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:48   #28
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

motorola milestone, ma fizyczną wysuwaną klawiaturę qwerty do tego jest solidnie zbudowany i ma bardzo dobrą opinię wśród użytkowników, ale wątpię czy będą go mieć bo już ma kilka lat chyba

jeśli szukasz jakiegoś lepszego, z androidem itp. to warto założyć temat na forum androida, tam po wpisaniu wymagan użytkownicy doradzają co kupić, mnie pomogli
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:46   #29
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja mam samsunga monte dotykowego i absolutnie shitsunga nie polecam Nieraz się zacina, nie jestem w stanie nic napisać czy nacisnąć (tak z 5-10 sekund), tragicznie się smsy pisze, po prostu porażka. Wcześniej miałam iphone 3 i był fantastyczny, mimo że też dotykowy. Ale niestety miał przykre spotkanie z podłogą

A w samsungu dodatkowo jak podczas rozmowy przychodzi mi sms albo ktoś dzwoni to telefon zaczyna wariować - dotyka mojego policzka i się włącza głośnik, zawieszenie połączenia, rozłącza się itp.
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-11-03 o 14:49
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:53   #30
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja mam samsunga monte dotykowego i absolutnie shitsunga nie polecam Nieraz się zacina, nie jestem w stanie nic napisać czy nacisnąć (tak z 5-10 sekund), tragicznie się smsy pisze, po prostu porażka. Wcześniej miałam iphone 3 i był fantastyczny, mimo że też dotykowy. Ale niestety miał przykre spotkanie z podłogą

A w samsungu dodatkowo jak podczas rozmowy przychodzi mi sms albo ktoś dzwoni to telefon zaczyna wariować - dotyka mojego policzka i się włącza głośnik, zawieszenie połączenia, rozłącza się itp.
Spróbuj zaktualizować oprogramowanie... Jak nie, to serwis.
No właśnie, cieszę się, że mój telefon ma normalny, nie szklany wyświetlacz.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.