Legowisko legowiska dla psa/kota + dry bed - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 23:04   #1
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Arrow

Legowisko legowiska dla psa/kota + dry bed - WĄTEK ZBIORCZY


Czy ktos z Was używa takiej maty? potocznie zwanej dry bed? widzialam na allergo i zastanawiam sie czy kupic ale najpierw chcialabym sie dowiedziec czy rzeczywiscie tak dobrze chłonie mocz i zawsze jest sucha? nie smierdzi? wyglada jak kocyk i jest miekka?

jesli ktokolwiek mial z nia stycznosc, bede wdzieczna za info
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:31   #2
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Ostrzeżenie - legowiska

na allegro jest sprzedający Dima_legowiska

fakt legowiska bardzo dobrej jakości; natomiast sprzedający fałszywy i beszczelny

kupujący nie musi być płatnikiem, wystarczy podać w tytule przelewu: za co jest przelew, podać nr aukcji oraz nick - najwidoczniej temu sprzedającemu sprawia trudność czytanie ze zrozumieniem

nie odpowiada na maile, dodzonić się nie można bo na stronie interentowej są błędnie podane telefony

beszczelnie oczernia kupujących

legowisko zostało wysłane po interwencji allegro

sprawa cały czas toczy sie na allegro - nie daruje takiej beszczelności
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:32   #3
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

Dlatego polecam kupowanie w zoologicznym U mnie ciągle są nowe dostawy i ostatnio jak oglądałam to taaakie boskie legowiska były! Co do sprawy to właśnie takie jest ryzyko kupowania przez internet. Wcześniej zawsze sprawdzam komentarze tej osoby. Jeżeli ma negatywy to rezygnuję z kupna, nie licząc 2 negatywnych przy 1000 pozytywnych
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 10:55   #4
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

Tylko problem w tym że nie w każdym mieście są dobrze zaopatrzone zoologiczne, a jak już są to bardzo często właściciele zawyżają ceny. Ja sama dużo kupuję przez internet, dla zwierzaków też, ale częściej ze sklepów internetowych niż z allegro i taką formę zakupów polecam
Pozdrawiam
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:16   #5
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Tylko problem w tym że nie w każdym mieście są dobrze zaopatrzone zoologiczne, a jak już są to bardzo często właściciele zawyżają ceny. Ja sama dużo kupuję przez internet, dla zwierzaków też, ale częściej ze sklepów internetowych niż z allegro i taką formę zakupów polecam
Pozdrawiam
ta osoba też sprzedaje ze swojej strony www (sklep/producent) i tak samo lekceważy kupujących (wątek na miau.pl)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:32   #6
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

Cytat:
Napisane przez andere Pokaż wiadomość
Dlatego polecam kupowanie w zoologicznym U mnie ciągle są nowe dostawy i ostatnio jak oglądałam to taaakie boskie legowiska były! Co do sprawy to właśnie takie jest ryzyko kupowania przez internet. Wcześniej zawsze sprawdzam komentarze tej osoby. Jeżeli ma negatywy to rezygnuję z kupna, nie licząc 2 negatywnych przy 1000 pozytywnych
Ja ostatnio kupiłam legowisko na wymiar, ze zdejmowanym pokrowcem, w kolorach jakie mnie interesowały oczywiście na allegro za 30 zł plus wysyłka. Za to w zoologicznych w moim mieście mogę co najwyżej kupić koc
Legowisko tej klasy w sklepie kosztuje ponad 100zł i nie trafisz ani w kolor ani w wymiar tak idealnie.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:04   #7
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

to legowisko jakościowo jest bardzo dobrej jakości - to nie ulega żadnej dyskusji natomiast sprzedawca/producent - niestety nie grzeszy uczciwością

cyt:
Tkanina jakiej używamy to zamszopodobny materiał -kampla. Jest to bardzo trwała tkanina używana do produkcji mebli tapicerowanych. Kampla jest łatwa w utrzymaniu czystości. Poducha wew. wyjmowana, wypełnienie antyalergiczne


ROZMIAR 3 (cena 27zł): szerokość 44CM wysokość 15CM długość 56CM + koszty przesyłki w sklepie ponad 100 zł

i natrafić na kolor, który będzie pasował to sukces (przewaznie materiał w pieski, kratkę, kości i inne cuda)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 16:48   #8
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
ta osoba też sprzedaje ze swojej strony www (sklep/producent) i tak samo lekceważy kupujących (wątek na miau.pl)

No to ewidentnie czarna owca wśród sprzedawców
Niestety, dobrze że są takie wątki tylko szkoda że najpierw ktoś musi się przejechać żeby kogoś ostrzedz
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...

Edytowane przez strzalka44
Czas edycji: 2009-09-04 o 16:52
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:47   #9
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

niestety ceny artykułów zoologicznych w sklepach są kosmiczne!
ostatnio oglądałam legowiska budki dla mojego yorka w kilku sklepach w ŁODZI - ceny takich lepszych od 100zł.................... ..w internecie znalazłam TAKIE SAME - ceny od 50 zł....niestety marża sklepu jest potworna, dlatego ja wole kupowac u producenta, ale zawwsze sprawdzam komentarze
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:54   #10
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ostrzeżenie - legowiska

ma ktoś pomysł jak uszyć samemu takie legowisko dla zwierzaka ?
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:59   #11
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Leggowisko zrobione bez kosztów!

Witajcie.
Chciałam się pochwalić legowiskiem które zrobiłam z mamą w ciągu 1-2 godziny. Potrzebowałam legowiska dla swojej suni ponieważ ma ona jedno ale w moim pokoju, a to drugie jest w kuchni bo tam też dużo przebywa. W związku z tym że jedno było kupione, nie chciałam znów wydawać pieniędzy, a sama zrobić. Oczywiście z mamą, bo ja nie mam doświadczenia z maszyną. Do zrobienia legowiska użyłam, kawałek materaca ze starego łóżka, zasłona 30-sto letnia, ale w idealnym stanie oraz firanka.
Jak widać spód i boki legowiska zrobione są z materaca, natomiast poduszka z materiału wypełniona firaneczką. Dodatkowo uszyłam z mamą kołderkę, która również jest wypełniona firaneczką. Firanka również jest przeszyta do materiału, tak więc nie roluje się. Sunia jest zadowolona, śpi jak królowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2925.jpg (81,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2930.jpg (82,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2933.jpg (104,7 KB, 99 załadowań)
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 13:07   #12
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

super Wam to wyszlo gratulacje
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:23   #13
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Swietne Jak to zrobilyscie?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:32   #14
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
super Wam to wyszlo gratulacje
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Swietne Jak to zrobilyscie?

Normalnie ucięłam kwadracik materaca, rozcięłam na pół, aby był niższy. Mama uszyła pokrowiec na ten kawałek i wsadziłysmy materac w pokrowiec. Potem zaszyłam w dwóch miejscach aby można było sciągać i prać. Nastepnie mama uszyłam pokrowce na na oparcie na tyle i po bokach tam tez wsadziłam pocięty na trzy czesci materac. I wszystko połączono.
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:55   #15
rudyrydz86
Raczkowanie
 
Avatar rudyrydz86
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 75
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

pięknie wyszło! Zazdroszczę Wam takich zdolności Gratuluję!
rudyrydz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:34   #16
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez rudyrydz86 Pokaż wiadomość
pięknie wyszło! Zazdroszczę Wam takich zdolności Gratuluję!
zdolności raczej ma mama ja jej powiedziałam jak i ona zrobiła. ja jedynie poduszkę i kołderkę w częsci
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:42   #17
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

fantastyczne
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:09   #18
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

super
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:38   #19
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Świetne
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 12:57   #20
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

ale piękne gratuluję pomysłu

ale moja mała rada nie powinnaś jej pozwalać przebywać w kuchni.

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2012-11-08 o 12:59
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 19:18   #21
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ale piękne gratuluję pomysłu

ale moja mała rada nie powinnaś jej pozwalać przebywać w kuchni.
a czemu???
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 14:42   #22
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Świetne legowisko i piękny pies, widać że zadowolony podczas spania
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 22:52   #23
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

chodzi tutaj o miejsce psa w ludzkim stadzie , pies musi wiedzieć jaką pozycję zajmuje w hierarchii
tak w skrócie
w domu powinno być jedno miejsce do którego pies nie ma wstępu i powinna to być kuchnia,w kuchni przygotowujemy jedzonko,często jadamy w większym gronie i często też nie zdając sobie sprawy z tego co robimy-dokarmiamy psa a to mu rzucimy kawałek kiełbaski a to kawałek mięska bo przecież piesek taki słodki
pies który ma posłanie w kuchni leży sobie wygodnie,obserwuje i myśli że jest osobnikiem Alfa
a osobnik Alfa ma prawo do najlepszych kąsków i je pierwszy.Reszta stada musi zadowolić się tym,co pozostawi,a i to tylko do czasu,gdy zdecyduje się zjeść coś jeszcze.
nie powinno się też psu pozwalać wskakiwać na fotel czy sofę,nie powinien spać w naszym łóżku ponieważ tylko osobnik Alfa w stadzie sypia tam gdzie chce

długo by o tym mówić..pozdrawiam
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 23:44   #24
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
chodzi tutaj o miejsce psa w ludzkim stadzie , pies musi wiedzieć jaką pozycję zajmuje w hierarchii
tak w skrócie
w domu powinno być jedno miejsce do którego pies nie ma wstępu i powinna to być kuchnia,w kuchni przygotowujemy jedzonko,często jadamy w większym gronie i często też nie zdając sobie sprawy z tego co robimy-dokarmiamy psa a to mu rzucimy kawałek kiełbaski a to kawałek mięska bo przecież piesek taki słodki
pies który ma posłanie w kuchni leży sobie wygodnie,obserwuje i myśli że jest osobnikiem Alfa
a osobnik Alfa ma prawo do najlepszych kąsków i je pierwszy.Reszta stada musi zadowolić się tym,co pozostawi,a i to tylko do czasu,gdy zdecyduje się zjeść coś jeszcze.
nie powinno się też psu pozwalać wskakiwać na fotel czy sofę,nie powinien spać w naszym łóżku ponieważ tylko osobnik Alfa w stadzie sypia tam gdzie chce

długo by o tym mówić..pozdrawiam
heh mnie się to już nie uda, ona jest nauczona tak, i nie dałabym rady jej zabronić. Jeszcze jak zrobi swoje oczka i minkę to rozkłąda mnie na łopatki
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 23:55   #25
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

no tak te błagalne spojrzenia czasem nas rozwalają pozdrawiam
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 10:24   #26
milkanika
Rozeznanie
 
Avatar milkanika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 751
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
chodzi tutaj o miejsce psa w ludzkim stadzie , pies musi wiedzieć jaką pozycję zajmuje w hierarchii
tak w skrócie
w domu powinno być jedno miejsce do którego pies nie ma wstępu i powinna to być kuchnia,w kuchni przygotowujemy jedzonko,często jadamy w większym gronie i często też nie zdając sobie sprawy z tego co robimy-dokarmiamy psa a to mu rzucimy kawałek kiełbaski a to kawałek mięska bo przecież piesek taki słodki
pies który ma posłanie w kuchni leży sobie wygodnie,obserwuje i myśli że jest osobnikiem Alfa
a osobnik Alfa ma prawo do najlepszych kąsków i je pierwszy.Reszta stada musi zadowolić się tym,co pozostawi,a i to tylko do czasu,gdy zdecyduje się zjeść coś jeszcze.
nie powinno się też psu pozwalać wskakiwać na fotel czy sofę,nie powinien spać w naszym łóżku ponieważ tylko osobnik Alfa w stadzie sypia tam gdzie chce

długo by o tym mówić..pozdrawiam
skąd są takie spostrzeżenia,czym poparte?
błagam nie mylmy pojęć,co innego rozpuszczony pies, warczący i nie pozwalający na siedzenie obok niego czy nie chcący zejść,
ja mam cavaliery i nie widzę sensu w tym by nie mogły siąść na kanapie, powiem więcej, teraz koło mnie leży najmłodszy i jest rozwalony na środku, mogę spokojnie koło niego położyć nogi, nie muszę się bać,że warknie, kiedy mówię by zszedł nie ma problemu, na kanapę wskakują na koc i nikt nikogo nie dominuje,bo i po co, tylko psy muszą wiedzieć na jakich zasadach mogą wskakiwać,
tak samo z sunią, po szczeniakach trochę się rozbestwiła,wcześniej już spała na posłaniu koło łóżka, ale to bardziej z musu,bo jak gdzieś wyjeżdżam to nie chcę by spała komuś w łóżku, nie każdy lubi,
jak byłam u rodziny, oni usilnie próbowali ją przekonać by wskoczyła, ona spojrzała na mnie i dopiero po moim pozwoleniu wskoczyła i to jest pies który może siedzieć na kanapie, wchodzi do kuchni, tam ma wystawiane miski i nigdy na mnie nie warknęła, a potrafi, bo szczeniaki ładnie uczyła i na namolne psy też warczy ;p do tego jest psem pracującym, takim którego biorę w różne miejsca i to że normalnie przebywa w domu i nie jest ograniczana to nie robi z niej agresora, bo wie jak i kiedy i że nie musi nic pilnować itp, a w kuchni nie dokarmiam mimo że psy mogą tam wejść, a kiełbasy itp psy nie mogą,więc u nas nic nie spada
milkanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 01:28   #27
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

widzę że to ty mylisz pojęcia mi nie chodzi o terytorialność (agresję,nie wpuszczanie na fotel właściciela)tylko o ustalenie hierarchii poczytaj sobie na ten temat,pooglądaj programy itd.
poza tym po co uczłowieczać psa?pies to pies nie człowiek,nie potrzebuje siedzenia na kanapie więc po co go tam wpuszczać czy wołać?
pies musi wiedzieć kto osobnikiem alfa w stadzie tylko wtedy kiedy wie,czego się od niego wymaga,kiedy zna swoje miejsce w stadzie jest spokojnym psem który nie musi się martwić o stado.

ps.pracuję z psami,moje psy są mi podporządkowane gdyby nie zasady o których pisałam wcześniej psy zdominowałyby mnie,moja rodzinę,przejęłyby pozycję lidera w stadzie itd...jeżdżę z psami na zawody spotykam wielu właścicieli psów i widzę jakie błędy popełniają,choćby takie głupie podstawowe jak właśnie spanie w łóżku czy w kuchni,przepychanie się w drzwiach itd.
większość właścicieli psów nie ma pojęcia o wychowaniu , socjalizacji itd.

nie wiem czy ty słyszałaś jak się ustala hierarchię w stadzie? wiesz że np/ psa nie wolno puszczać przodem np.jak wychodzisz z domu z psem na spacer pies nie powinien wychodzić pierwszy przez drzwi,nie powinien dostawać pierwszy jedzenia,nie witamy się z psem od razu po powrocie do domu
jeśli chcesz porozmawiać na ten temat to zapraszam na pw ponieważ tutaj będziemy zaśmiecać wątek
mogę polecić ciekawe lektury jeśli jesteś zainteresowana

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2012-11-11 o 01:48
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:51   #28
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
widzę że to ty mylisz pojęcia mi nie chodzi o terytorialność (agresję,nie wpuszczanie na fotel właściciela)tylko o ustalenie hierarchii poczytaj sobie na ten temat,pooglądaj programy itd.

milkanika jest osobą doświadczoną jeśli chodzi o psy. Nie każdy wyznaje takie zasady zachowania jak Twoje, są różne szkoły, rózne metody.

Moje psy spią na kanapie, łózku, nie mam z nimi żadnych problemów wychowawczych - a idąc twoimi zasadami powinnam miec
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:44   #29
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Moje psy spią na kanapie, łózku, nie mam z nimi żadnych problemów wychowawczych - a idąc twoimi zasadami powinnam miec
Jeszcze dodaj, że pierwsze przechodzą przez drzwi .


Aish świetne legowisko .
Coraz bardziej popularne robi się robienie legowisk dla zwierząt samemu , najczęściej widzę zdjęcia legowisk ze starych swetrów - wystarczy włożyć do rękawów jakieś szmatki i zaszyć. Niestety mam dwie lewe ręce, ale może Aish albo ktoś inny skorzysta , poniżej zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (55,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (60,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (66,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (21,5 KB, 48 załadowań)
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 00:28   #30
Aish1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 377
Dot.: Leggowisko zrobione bez kosztów!

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Jeszcze dodaj, że pierwsze przechodzą przez drzwi .


Aish świetne legowisko .
Coraz bardziej popularne robi się robienie legowisk dla zwierząt samemu , najczęściej widzę zdjęcia legowisk ze starych swetrów - wystarczy włożyć do rękawów jakieś szmatki i zaszyć. Niestety mam dwie lewe ręce, ale może Aish albo ktoś inny skorzysta , poniżej zdjęcia:

bardzo fajne te pomysły. Ja uważam że lepiej samemu zrobić i załóżmy te zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na coś innego bardziej ważnego. Nioe chodzi o to że szkoda mi kasy na to, tylko o to że jedno jest juz kupione więc jaki sens płacić za drugie jak wiele się nie różni to zrobione od kupionego
__________________
Moja kosmetykowa wymianka.
Aish1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 12:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.