Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 22:28   #5011
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
U nas jest 20 cm różnicy więc mogę nosić co chcę ,aczkolwiek ostatnimi czasy po licealnych szaleństwach wolę jednak niższe obcasy-takie 8 cm są idealne
No to ja się aż pochwalę, że u nas 27 cm różnicy Prędzej się zabiję w obcasach, niż TŻ-ta przerosnę

DontSaySorry - Coś tam podjadłam Jutro zrobię cannelloni z fetą i szpinakiem

dorotti66 - już grzecznie uciekam na drugi wątek
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 10:25   #5012
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość
To normalne, ale od czasu narodzin dziecka NAPRAWDĘ nie podjął tematu ślubu? Może on po prostu nie chce go brać? Przecież chyba macie jasną sytuację finansową i nie macie po 18-20 lat...więc nie rozumiem co stoi na przeszkodzie.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------



Jakbym mojego Tz slyszala, najpierw gada na prawo i lewo że ma pierścionek,się zaręczy niedługo, a lata mijaja. Czasem w rozmowie mu to powiedziałam że po co tak gadał i narobił nadziei a on na to: przepraszam,nie chciałem.

Czy faceci mają w ogóle świadomość wypowiadanych słów??


Askawtn- Wszystkiego najlepszego,dużo radości,miłości,żeby Ci się dobrze wiodło w pracy i układało jak najlepiej z Tż. No i oczywiście spełnienia najskrytszych marzeń!
chyba faktycznie to, że ślub nic nie zmieni i po co on nam
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 11:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.