kurs językowy za granicą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 15:23   #1
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Question

kurs językowy za granicą


Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad polepszeniem swojego angielskiego i taki pomysł wpadł mi do głowy. Korzystała któraś z was może z tego? Jestem ciekawa jakie macie wrażenia, z jakiego biura leciałyście i czy to rzeczywiście działa . Najbardziej marzy mi się wyjazd do Australii albo USA, ale to już są trochę większe koszty, więc realnie rozważam Wielką Brytanię albo Irlandię. Kto był niech da znać!
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 16:07   #2
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: kurs językowy za granicą

dziala, a jechalam z firmy atas.pl
(najwyzej wizaz wyczaszkuje adres choc szkoda by bylo bo polecam!)
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 17:18   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: kurs językowy za granicą

Tak z ciekawości to ile może kosztować taki kurs 2 tygodniowy? Koło 3-4 tysięcy?
Bo tak myślę czy nie lepiej byłoby wyjechać za taką kwotę ot tak do np. Anglii. Przy dobrym pomyśle dałoby się pomieszkać dłużej jak 14 dni, coś pozwiedzać i mieć ciągły kontakt z żywym językiem a nie nudne wkuwanie na zajęciach Ale do tego to musiałaby załatwiać osoba pełnoletnia która się nie boi wyzwań.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 17:52   #4
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: kurs językowy za granicą

W mojej szkole językowej były właściwie obozy językowe w UK. Ale to koszt ponad 10 tysiaków za dwa tygodnie.
Chyba wolałabym taniej ale po prostu do UK jako turystka, a nie w ramach obozów ze szkoły.
Ogółem chętnych mało bo drogo, ale klienci byli stali, niemal co roku wysyłali dzieci. Więc chyba warto.
Sama myślałam kiedyś nad kursem za granicą (zagranicą????? nigdy nie skumam) ale przy kosztach wymiękałam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 18:42   #5
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: kurs językowy za granicą

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
dziala, a jechalam z firmy atas.pl
(najwyzej wizaz wyczaszkuje adres choc szkoda by bylo bo polecam!)
a gdzie dokładnie byłaś i na jaki okres czasu? własnie przeglądam ich ofertę...

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości to ile może kosztować taki kurs 2 tygodniowy? Koło 3-4 tysięcy?
Bo tak myślę czy nie lepiej byłoby wyjechać za taką kwotę ot tak do np. Anglii. Przy dobrym pomyśle dałoby się pomieszkać dłużej jak 14 dni, coś pozwiedzać i mieć ciągły kontakt z żywym językiem a nie nudne wkuwanie na zajęciach Ale do tego to musiałaby załatwiać osoba pełnoletnia która się nie boi wyzwań.
coś raczej koło 5 tys. no nie wiem, ja jakoś bardziej jestem przekonana do zorganizowanego wyjazdu z kursem, gdzie dodatkowo będzie jakaś interakcja międzykulturowa i międzyludzka w ogóle, bo na tym też mi zależy.
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:42   #6
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: kurs językowy za granicą

Byłam 4 lata temu na kursie językowym w Londynie, bardzo dobrze go wspominam - prowadzenie zajęć, nauczycielkę, znajomych z różnych krajów na świecie, z niektórymi nadal mam kontakt ... no i zakochałam się w Londynie
Jechałam indywidualnie: wybrałam sobie szkołę językową polecaną przez British Council i z nimi współpracującą, potem doszła kwestia terminu, zapisów, przylotu i takie tam. Jeśli kogoś interesują szczegóły to za 3-tygodniowy pobyt zapłaciłam 984 funtów. W cenę wchodził kurs, opłata administracyjna, kaucja za mieszkanie, pokój w rodzinie angielskiej (+ śniadania i obiady) i opłata za taksówkę odbierającą mnie w lotniska. Dla porównania sam kurs kosztował 358 funtów, do tego dochodziło 40 opłaty dla szkoły. Spodobało mi się tak bardzo, że zostałam jeszcze tydzień dłużej

Powoli czaję się też na taki wyjazd do Berlina, tylko muszę dokładnie przeczytać regulamin, żeby na drogo na tym nie wyjść.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:35   #7
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: kurs językowy za granicą

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości to ile może kosztować taki kurs 2 tygodniowy? Koło 3-4 tysięcy?
Bo tak myślę czy nie lepiej byłoby wyjechać za taką kwotę ot tak do np. Anglii. Przy dobrym pomyśle dałoby się pomieszkać dłużej jak 14 dni, coś pozwiedzać i mieć ciągły kontakt z żywym językiem a nie nudne wkuwanie na zajęciach Ale do tego to musiałaby załatwiać osoba pełnoletnia która się nie boi wyzwań.
Przecież na kursie też można zwiedzać, kontakt z żywym językiemm ma sie cała dobę, bo zajęcia sa (chyba prawie zawsze) z nativami.

4 lata temu byłam w Berlinie na niemieckim ze szkoły Glossa, kosztowało to jakieś 3k za 2 tygodnie (w tym nocleg w jedynce w hotelu w centrum Berlina), bez przejazdu. Ta szkoła organizuje też angielski, nawet na Antypodach
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-07 21:35:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.