Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 17:42   #181
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

noo 2 tygodnie minely a tu nadal cisza! halooooo! co sie z Wami dzieje!
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:29   #182
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Faktycznie cichutko tutaj Co tam majka jakie zmiany?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:36   #183
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

tak sie wczulysmy w porady a majka nas olala!;p
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:00   #184
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

nie, nie olalam kochane. mam po prostu wiele na glowie i rzadko zagladalam. Poza tym nie mam za duzo zdjec;/ pracowalam prawie co 12h i do tego szkola, wiec jak mialam wolne to bylam tak zmeczona ze nie mialam sily nowych zrobic;/

zalaczam te co mam, a jutro postaram sie od kolegi wybrac te z sylwestra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0007.jpg (70,8 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0049.jpg (93,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0070.jpg (49,7 KB, 170 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:37   #185
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

no mam nadzieje że się nie obrazisz,tak ja Ciebie widzę,tylko nie mogłam dobrać zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P11079d843827cbbdadfd82a833c84026_61863845.jpg (44,4 KB, 190 załadowań)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:56   #186
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

bardzo mi sie podoba!! tylko, ze obcielam wloski albo zaczne znowu zapuszczac albo doczepie. Choc naprawde przyznam, ze w krotkich mi wygodniej sie czesac;p Bo jak mam dluzsze to sie strasznie pusza i wykrecaja

Makijaz tez chyba dodalas? Co mi dodalas? Bo tez ladnie wyglada
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:28   #187
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

dotrzymuje slowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (33,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cyce.jpg (44,8 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwek.jpg (53,8 KB, 230 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 08:37   #188
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

nooo powiem Ci, ze fryzura fajna, tylko ze na zdjeciach troche ciezko porownac;/
masz jakby wiecej wlosow? bardziej puszyste?
i widac jakies refleksy chyba tak mi sie wydaje
a w ogole jak problemy z cera, waga?
i czemu ciagle robisz dziubki na zdjeciach!;p
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:05   #189
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba!! tylko, ze obcielam wloski albo zaczne znowu zapuszczac albo doczepie. Choc naprawde przyznam, ze w krotkich mi wygodniej sie czesac;p Bo jak mam dluzsze to sie strasznie pusza i wykrecaja

Makijaz tez chyba dodalas? Co mi dodalas? Bo tez ladnie wyglada
Witam,wiesz z tym makijażem to czysty eksperyment,tzn obróbka zdjęcia ,jeżeli chcesz sobie poeksperymentować to wejdź na stronę TAAZ a tak swoja droga to ślicznie wyglądałaś w blond włosach,pozdrawiam
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:36   #190
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

i znowu ciiiiiiiiiiiiiiisza ciiiiiiiiiiiiiiisza ciiiiiiiiiiiiiisza;p
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 21:58   #191
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez martusiaooo Pokaż wiadomość
i znowu ciiiiiiiiiiiiiiisza ciiiiiiiiiiiiiiisza ciiiiiiiiiiiiiisza;p
a to juz nie moj awina;p wy milczycie;p ja juz sie nie zmieniam nrazie heheh no chyba ze mowa o silowni, bo uczeszczam do drugi dzien by zrzucic kg od wrzesnia udalo sie 5 kg zrzucic wiec moge byc dumna

a martusia obcielas w koncu wloski?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 10:02   #192
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

wow, to masz ambitne plany ja w sumie nic nie zmienilam jakos;/ nie bylo okazji, pozniej przestalam o tym myslec.. a jak Twoja cera i sprawy z tym zwiazane?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:12   #193
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez martusiaooo Pokaż wiadomość
wow, to masz ambitne plany ja w sumie nic nie zmienilam jakos;/ nie bylo okazji, pozniej przestalam o tym myslec.. a jak Twoja cera i sprawy z tym zwiazane?
Cera (nie zapeszajac)super! Stosuje mineraly i kosmetyki apteczne i jestem zadowolona. Moze z 2razy bylam na solarce, ale bez opalania twarzy) Do tego dwa razy w tyg chodze na saune. Nie jest ogolnie zle, tylko jadam bardzo nieregularnie- jak mi uczelnia i praca na to pozwoli. Rodzinka przyjezdza za tydz to sie postaram jakies fotki popstrykac

a jak siostra? Wybrala sukienke juz?

I gdzie jest Elie?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:51   #194
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

no toswietnie, ze Ci sie unormowalo
moja szalona siostra ma dylemat- jest rozdwojona pomiedzy tymi dwoma sukienkami na dole
no i fryzura... ostatnio wymyslila upiecie wlosow ktore nie do konca rozumiem- z jednej strony gladko a z drugiej na boku fale. ale nie wiem jak to mogloby wygladac nigdy nie widzialam takiej fryzury. generalnie ciagle toczy boje z nami bo ma tyle pomyslow;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg herve-flavia1-290.jpg (13,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg herve-flavia-290.jpg (14,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg herve-folie1-290.jpg (13,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg herve-folie-290.jpg (16,2 KB, 47 załadowań)
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:44   #195
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez martusiaooo Pokaż wiadomość
no toswietnie, ze Ci sie unormowalo
moja szalona siostra ma dylemat- jest rozdwojona pomiedzy tymi dwoma sukienkami na dole
no i fryzura... ostatnio wymyslila upiecie wlosow ktore nie do konca rozumiem- z jednej strony gladko a z drugiej na boku fale. ale nie wiem jak to mogloby wygladac nigdy nie widzialam takiej fryzury. generalnie ciagle toczy boje z nami bo ma tyle pomyslow;p
Trzecia jest cudna ale widze ze troszke spasowala i juz nieco spokojniejsze modele wybiera

a w ogole jestem chora i z racji mojej choroby odbija mi i znowu mysle o jakies zmianie. Albo o rozjasnieniu wlosow, albo o ponownym przyciemnieniu;p Nawet rudy mi po glowie chodzi ja mam fiubziu w glowie jednak;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:13   #196
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Trzecia jest cudna ale widze ze troszke spasowala i juz nieco spokojniejsze modele wybiera

a w ogole jestem chora i z racji mojej choroby odbija mi i znowu mysle o jakies zmianie. Albo o rozjasnieniu wlosow, albo o ponownym przyciemnieniu;p Nawet rudy mi po glowie chodzi ja mam fiubziu w glowie jednak;p


no juz tak nie szaleje o dziwo ;p nawet mnie sie te sukienki podobaja
hehehe rudy to nieglupi pomysl, mysle ze by Ci pasowal
a tak w ogole jak Twoje pozowanie do zdjec? bo kiedys narzekalas ze Ci nie wychodzi no i malowanie?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:35   #197
kuleczkix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Mój znajomy jest super fryzjerem.Przyjmuje w Warszawie.A Ty skąd jesteś?On by Ci pomógł na bank.Zresztą wszystkim pomaga.Najwięksi polscy fryzjerzy chowają się przy nim a nie wiem czemu jest tak mało znany.Sam chyba nie chce.Za to w kręgach fryzjerskich jest bardzo szanowany.Jak chcesz mogę podać CI jego numer.
kuleczkix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:54   #198
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez kuleczkix Pokaż wiadomość
Mój znajomy jest super fryzjerem.Przyjmuje w Warszawie.A Ty skąd jesteś?On by Ci pomógł na bank.Zresztą wszystkim pomaga.Najwięksi polscy fryzjerzy chowają się przy nim a nie wiem czemu jest tak mało znany.Sam chyba nie chce.Za to w kręgach fryzjerskich jest bardzo szanowany.Jak chcesz mogę podać CI jego numer.
Hm...ja bede w Warszawie na 2 tyg w lutym i myslalam wlasnie o pojsciu do fryzjera, ale boje sie troche tak w ciemno. Mozna gdzies zobaczyc " dziela" znajomego? i Ceny przede wszytskim
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:57   #199
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

pozowanie masakra ja sie nigdy nie naucze chyba sie z tym czlowiek rodzi

a malowanie? Wiesz mowilam ze mam blyszczac buzie pamietasz i pootwieran epory? Teraz nic a nic nie widac, bo te kremy Avene + mineraly np z Sephory dzialaja cuda, do tego na policzki bronzer Inglota i nie musze na solarke chodzic gorzej z poslugiwaniem sie cieniami, eylinerami itd Tgo sie w zyciu nie naucze, chyba ze skoncze kurs wizazu dla mnie to czarna magia i z zadroscia patrze na MM i tworczoscdziewczyn
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 14:19   #200
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
pozowanie masakra ja sie nigdy nie naucze chyba sie z tym czlowiek rodzi

a malowanie? Wiesz mowilam ze mam blyszczac buzie pamietasz i pootwieran epory? Teraz nic a nic nie widac, bo te kremy Avene + mineraly np z Sephory dzialaja cuda, do tego na policzki bronzer Inglota i nie musze na solarke chodzic gorzej z poslugiwaniem sie cieniami, eylinerami itd Tgo sie w zyciu nie naucze, chyba ze skoncze kurs wizazu dla mnie to czarna magia i z zadroscia patrze na MM i tworczoscdziewczyn

no wlasnie, niektorym malowanie przychodzi latwo, a MM to juz niedoscigniony ideal, niestety nie widzialam nikogo kto by wygladal tak dobrze jak ona. nawet jej figura mi sie podoba, tzn ta zarysowana talia itd. stwiedzilam ostatnio, ze moze niewarto sie katowac dietami i cwiczeniami, zaczynam sie czuc jakos seskowniej chyba majac czym poruszac z tylu :p i zauwazylam wiecej spojrzen na sobie kiedy ide ulica, mam nadzieje ze ludzie patrzac na mnie nie mysla "o Boze co za monstrum idzie" tylko podziwiaja chyba lepiej zaczac od uczenia sie akceptowania samego siebie, a ja mialam ztym powazne problemy... ale idzie mi coraz lepiej tylko ludzie czasem bywaja okrutni :/ niejednokrotnie slyszalam od dziewczyn niby 'zyczliwe' komentarze, ze "lepiej wygladam bo przytylam"... nie wiem czy ja mam takie szczescie do ludzi, czy wam tez wytykali wasze "wady"?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:42   #201
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Przepraszam, że wetknę swoje parę groszy w dyskusję, ale MM to chyba chodziło o Moje Makijaże a nie o boską Marylin, która nawiasem mówiąc faktycznie świetnie wyglądała
Jak już wlazłam w ten wątek, to powiem ci Adomajko, że bardzo ci ładnie w nowym kolorze A co do makijażu, to próbuj powoli, wiele dziewczyn maluje się tylko treningowo, a zresztą jest sporo takich, których pierwsze makijaże to lekka porażka, a teraz stopniowo, krok po kroczku - potrafią się świetnie umalować! (sama od niedawna uczestniczę w MM i się uczę ) A zaczynały właśnie od krzywej kreski i jednego cienia na powiece
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 23:49   #202
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wetknę swoje parę groszy w dyskusję, ale MM to chyba chodziło o Moje Makijaże a nie o boską Marylin, która nawiasem mówiąc faktycznie świetnie wyglądała
Jak już wlazłam w ten wątek, to powiem ci Adomajko, że bardzo ci ładnie w nowym kolorze A co do makijażu, to próbuj powoli, wiele dziewczyn maluje się tylko treningowo, a zresztą jest sporo takich, których pierwsze makijaże to lekka porażka, a teraz stopniowo, krok po kroczku - potrafią się świetnie umalować! (sama od niedawna uczestniczę w MM i się uczę ) A zaczynały właśnie od krzywej kreski i jednego cienia na powiece
tak dokładnie MM, to Moje Makijaże Z martusia nie zrozumialysmy sie Jeden cien i krzywa kreska to aktualnie moj poziom naszczescie sa stepy wiec moze i mi sie uda od czasu do czasu jakis powielic
I dziekuje, bo tu wiekszosc jednak byla za blondem, a ja twardo upieram sie, ze blond to jednak nie dla mnie

Co do wad, to jasne Szczegolnie Ci "zyczliwi zawistni i zazdrosni" Ja w ogole nie lubie okreslen ładna/brzydja, gruba/chuda bo uwazam, ze kazdy z nas jest wyjatkowy i kazdy ma inny gust. Jednym sie podobamy, drugim nie. Wiadomo, ze teraz wyznacznikiem "piekna" sa dlugonogie, mocno opalone, mocno pomalowane i szczuple dziewczyny. Aczkolwiek mi wiekszosc z nich sie nie podoba, wole zdecydowanie delikatny typ urody, bez solarium, makijazu z reszta osttanio zauwazylam, ze utarlo sie w Polsce "dokuczanie innym", gdy chcemy sie na kims wyzyc to szukamy jego slabych punktow. Ostatnio slyszalam, jak pewien Pan w banku (podejrzewam, ze owy Pan miał zly dzieńi szukal kogos na kims moglby sie wyzyc) zaatakowal obslugujaca go Pania, tekstami typu "Ze jest taka brzydka, ze by jej kijem nie dotknal".......Po prostu nadwyraz byl wychowany...
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 09:55   #203
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
tak dokładnie MM, to Moje Makijaże Z martusia nie zrozumialysmy sie Jeden cien i krzywa kreska to aktualnie moj poziom naszczescie sa stepy wiec moze i mi sie uda od czasu do czasu jakis powielic
I dziekuje, bo tu wiekszosc jednak byla za blondem, a ja twardo upieram sie, ze blond to jednak nie dla mnie

Co do wad, to jasne Szczegolnie Ci "zyczliwi zawistni i zazdrosni" Ja w ogole nie lubie okreslen ładna/brzydja, gruba/chuda bo uwazam, ze kazdy z nas jest wyjatkowy i kazdy ma inny gust. Jednym sie podobamy, drugim nie. Wiadomo, ze teraz wyznacznikiem "piekna" sa dlugonogie, mocno opalone, mocno pomalowane i szczuple dziewczyny. Aczkolwiek mi wiekszosc z nich sie nie podoba, wole zdecydowanie delikatny typ urody, bez solarium, makijazu z reszta osttanio zauwazylam, ze utarlo sie w Polsce "dokuczanie innym", gdy chcemy sie na kims wyzyc to szukamy jego slabych punktow. Ostatnio slyszalam, jak pewien Pan w banku (podejrzewam, ze owy Pan miał zly dzieńi szukal kogos na kims moglby sie wyzyc) zaatakowal obslugujaca go Pania, tekstami typu "Ze jest taka brzydka, ze by jej kijem nie dotknal".......Po prostu nadwyraz byl wychowany...



aaaacha to ja sie pomylilam, przepraszam, ale MM kojarzy mi sie tylko z jednym, chociaz kiedys ogladalam galerie na wizazu ale malo jestem obeznana tutaj
no a jesli chodzi o te wady to ja jestem w pelni swiadoma swoich, nie uwazam sie za pieknosc, najgorzej jessli dziewczyna naprawde nie grzeszy uroda a uwaza sie za cud. no cos takiego mnie przeraza! jest duzo ladnych dziewczyn, ale wiekszosc to baaardzo przecietne dziewczyny, ktore robia z siebie niewiadomo co.
a co do 'zyczliwych' to mysle ze nie sa zazdrosni, tylko dobrze wiedza gdzie uderzyc, zeby zdolowac. ja sobie wlasnie nie umiem radzic z tym jak ktos mi cos takiego powie. nie mam na to sposobu;/
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 11:43   #204
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Dziewczyny u mnie też praca, szkoła, problemy - zero czasu na cokolwiek Zapuściłam się i jak juz się biorę do walki o siebie, to kolejna katastrofa wychodiz na światło dzienne i nie mam już siły myśleć o dietach itd.
Majka moim zdaniem korzystnie wyglądasz w krótkich włosach, propozycja mg78 mi się kompletnie nie widzi, strasznie sztucznie to wygląda
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:31   #205
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

matko kochana, to gdzie wy pracujecie, ze nie macie czasu na nic? rozumiem, ze sesja, ale ja jak mam sie uczyc to robie wszystko zeby tego nie robic ;p jak wasza sejsja?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:21   #206
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

oj kochana ja pracuje teraz w banku, wlasnie jade na 2 tyg szkolenia do wroclawia, a mialam do wawy jechac eh....takze ciagle cos. Oprocz wlasnie sesji musze uczyc sie do pracy, bo ciagle jakies zmiany i nowosci, ale w wiekszoci to bardzo fajna sprawa, bo oczytany czlowiek to madry czlowiek heheh

a sesja jest w miare, mam do tylu statystyke ale to bylo do przewidzenia
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:48   #207
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

no to chyba masz fajnie ze pracujesz w banku. czyli studia zaoczne?
a o statystyce costam kiedys slyszalam od znajomych, podobno trudne. no i gdzie foty ;P
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:27   #208
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Ja pracuje tak się wydaje, że tylko e sklepie, ale wbrew pozorom jest to bardzo absorbująca i męcząca praca, w dodatku 3 zmianowa (ale bez nocek na szczęście ), ale mimo wszystko, żeby mieć wolny weekend (studia zaoczne) muszę pracować po dajmy na to 7-8 dni pod rząd, potem uczelnia i znów praca :/
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.