Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 11:14   #1
Granda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7

Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem


Na szczęście niewielki i da się zakryć. Prawdopodobnie nie spłukałam dobrze tego draństwa co oczywiście raz na zawsze oduczyło mnie samodzielnego eksperymentowania. Ale nie chcę o tym. Czy te włosy odrosną? Minął prawie miesiąc. Powiedziałabym tak-wyczuwam włoski ale ich nie widzę. Czy mam szykować forsę na jakąś transplantacje czy jeszcze uzbroić się w cierpliwość?
A w ogóle jeśli w grę wchodzi opcja druga-jak pomóc temu mojemu łysemu plackowi? Czy jest coś co przyśpieszy ewentualny porost?
Granda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:54   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem

mhm, nie jest za wesoło, ale jeśli moge Ci coś poradzić to polecam, abyć zakupiła w aptece odżywke do wlosow WAX. Stosuja ją np. ludzie po chemioterapii, aby wzmocnic cebulki i zeby wloski szybciej i zdrowe rosły, osoby ze zniszczonymi wlosami po trwalej i koloryzacji badz wlasnie dekoloryzacji o tej odzywce mozesz poczytac na stronie www.wax.com.pl odzywka kosztuje w granicach 18-22 zl. (wszystko zalezy od apteki ). Nakladasz ja po umyciu wlosow i np.przykrywasz wloski folia albo torebka foliowa, poduszasz, zakladasz reczkin, znow poduszasz i chodzis ztak od 15-30 min. i pozniej zmywasz.

Mozesz dodatkowo kupic w aptece jakies preparaty na poprawe wygladu skory i wlosow, np. merz special albo drozsze (ok.90 zl), ale skuteczne tabletki Inneov gestosc wlosow.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:14   #3
Granda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem

Dzięki
Ale w ogóle jest szansa, że odrosną?
Granda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:21   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem

trudno mi powiedzieć, ale jeśli wyczuwasz jakieś włoski pod palcami to znaczy, ze rosna. Byc moze nie widzisz ich dlatego, ze są jasne i cieniutkie. Dlatego mysle, smarowanie zwlaszcza tego miejsca (i przy okazji reszty wlosow) WAXem poprawiloby ich strukture i wzmocnilo w jakiś sposob.

edit - w sumie, jesli reszte wlosow masz w dobrym stanie to nakładaj odzywke tylko na okolice tego miejsca i poxniej spłukuj.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:51   #5
Granda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Łysy placek po spaleniu dekoloryzatorem

Włoski wyczuwam. No to dzięki. Będę próbować.
Granda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.