Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 19:28   #1531
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
01 jest bardzo jasna, jeżeli używasz delikatnie opalonych podkładów, taki średni beż, nie najjaśniejszy, to 01 zrobi białe placki pod oczami.
02 jest idealna, jasny beżyk, ale nie biały, idealnie się stapia ze skórą i kosztuje 60 zamiast 160 w perfumerii
bierz 02!
01 też kosztuje 60, a piszesz jakby tylko 02 tyle kosztował
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:33   #1532
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
hmm, jak spojrzałam na tego diora to taki akurat dla mnie, czyli ja też powinnam używać odcienia 02 HR? może powinnam wypróbować, tyle, że ostatnio kupiłam 01
chyba sprawdzę ten odcień w drogerii
I co 01 pasuje Ci ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:36   #1533
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Zależy, które marki. HR wycofali z bezcłówki. Chanel jest w cenie podobnej na bezcłówce i na truskawie, 4 są po ok. 140 zł, ale ostatnio ceny tam podnieśli . Kredka do brwi w zeszłym roku kosztowała 79, teraz 86 zł. Błyszczyki Diora na bez są po 79 zł, na tru - ok. 59 albo 55. Bardzo korzystne ceny na bez są na dwupaki YSL z tuszem albo z korektorem. Korzystne ceny mają też pudry ysl. Także ceny na kolorówce są dość podobne, chociaż na tru jest wiele produktów dobrych, ale powoli wycofywanych ze sprzedaży. Inna kwestia jest taka, że na tru często nie ma tych najpopularniejszych i najbardziej pożądanych odcieni podkładów i pudrów, zatem trzeba polować. Najlepsze ceny na tru, jak widzę dotyczą HR, a w szczególności podkładów i korektora magic. Na bez możesz liczyć max na 20 proc. obniżki. Na tru nawet do 50 proc. na HR, na innych różnie. Produkty la prarie kosztują podobnie i na bez i na tru. Także wszystko zależy, czego szukasz.
Dziękuję ogromnie za wyczerpującą odpowiedź

Myślałam konkretnie o peelingu Biothermu, tuszu Chanel (podkręcajacym rzęsy) i kremie pod oczy Clarinsa. Kusi mnie też puder prasowany Guerlain'a. I napaliłam się strasznie na Clinique'a liner w słoiczku z pędzelkiem, ale tego na strawberry nie widziałam...
Muszę dobrze przeanalizować zakupy, bo na wszystko nie wystarczy
Ale dzięki wam dowiedziałam się o truskawie, i wielkie buziaki za to
Dużo fajnych kosmetyków, nawet perfum, którego nigdzie nie mogłam namierzyć: "Blondi" Versace (dla mamy) - tyle, że akurat mają tylko w formie perfum i jest drogi. Ale samo to, ze jest!

Chyba najlepsze wyjście to przed lotem spisać ceny z truskawy na kartce (tego co się chce mieć) i porównać w bezcłówce - jak będzie drozej to nie kupię
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:08   #1534
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje zamowienie jeszcze nie zrealizowane, zaczynam sie martwic, zazwyczaj juz nasteonego dnia bylo wysłane, a teraz czekam i czekam i nic
wyobraź sobie że u mnie podobnie. od czwartku tkwi w miejscu. nawet napisałam do nich list, ale nie odpisali mi....mam nadzieje że dostaniemy nasze truskaweczki.....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:29   #1535
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
I co 01 pasuje Ci ?
gdy nakładam jest bardzo jasny, wręcz biały, ale potem stapia się ze skórą, tyle że nie ukrywa dokładnie moich sińców, dlatego zastanawiam się nad 02, moze byłby lepszy, no i wtedy miałabym porownanie, który tak naprawdę mi pasuje
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:30   #1536
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jeszcze dziś rano na Tru była cętkowana Lash Queen i lekkomyślnie jej nie kliknęłam teraz patrzę , ze już jej nie ma . wrrrrr.....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:02   #1537
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny zwątpiłam w moją przesyłke, The sales order is processing. od czwartku nieustannie...dziewczyny czy macie podobny problem. wysłalam juz do nichlist, ale cisza. i wogóle czemu paypal pisze ze załacił, a z konta nie zeszła kasa tylko zablokowana. czy mógłby i ktoś to na spokojnie wyjaśnić,. ...wiemwiem przynudzam już trzeci dzień, ale to przez to że sie denerwuje...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 23:07   #1538
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziękuję dziewczyny
zamówiłam korektor HR 02
dziękuję za wszystkie podpowiedzi
cena jest bardzo korzystna, a w porównaniu z YSL, to przepaść jeśli chodzi o pojemność i cenę
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 23:21   #1539
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny
zamówiłam korektor HR 02
dziękuję za wszystkie podpowiedzi
cena jest bardzo korzystna, a w porównaniu z YSL, to przepaść jeśli chodzi o pojemność i cenę
jak dostaniesz zdaj relację! jestem ciekawa jak będzie Ci pasować ten odcień
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 23:34   #1540
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jasne, że dam znać już za kilka dni mam nadzieję

znacie może ten produkt HR??
koleżanka poszukuje czegoś rozświetlającego ale bez wyraźnych świecących drobinek, takiej satynki raczej rozświetlającej
może coś macie godnego uwagi do polecenia??
http://eu.strawberrynet.com/productD...37033&goChar=H
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 00:00   #1541
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kliknęłam sobie podkładzik HR Color Clone nr 21 i nie wiem czy dobrze zrobiłam z tym kolorkiem bo:
nr 23 biscut z prodigy jest za ciemny, a mam próbkę Color Clone nr 23 (bo 21 nie było) i jak nakładam to jest niby za ciemna, a później jakoś się rozjaśnia i jest ok przez cały dzień, więc jak wzięłm 21 to może teraz będzie ja jasny ?
Mariola, ja mam 23 color clone, dopasowuje się do karnacji, ale ja wolę lekko opalone. 21 to dobry kolorek, moja koleżanka go miała i też wyglądał bardzo dobrze super wybór, będziesz zadowolona
moim zdaniem to kwc wśród podkładów. Poza tym, jakby był ciut za jasny, to wysmarujesz się pudrem brązującym po bokach i będzie ekstra! Jakby co, polecam chanela nr 23 - dobry odcień dla wszystkich.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 00:01   #1542
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny zwątpiłam w moją przesyłke, The sales order is processing. od czwartku nieustannie...dziewczyny czy macie podobny problem. wysłalam juz do nichlist, ale cisza. i wogóle czemu paypal pisze ze załacił, a z konta nie zeszła kasa tylko zablokowana. czy mógłby i ktoś to na spokojnie wyjaśnić,. ...wiemwiem przynudzam już trzeci dzień, ale to przez to że sie denerwuje...
Nie przejmuj się, że pieniądze jeszcze nie zeszły, a są zablokowane. U mnie też tak jest jak płacę paypalem. Raz znikają po 2 dniach a raz po 4 dniach. Nie ma to żadnego znaczenia i nawet nie dociekam czemu jeszcze są zablokowane. To przecież i tak jakby ich już nie było, bo Ty do nich już nie masz dostępu

Czemu sales order is processing ? nie wiem, ale na pewno zamówienie jest realizowane i nie ma to związku na pewno z pieniędzmi. Jeżeli problem jest z zapłatą (miałam tak 2 razy - czysty blankiet do nich poszedł czy coś podobnego) to wtedy zamówienie się nijak nie rusza i jest info payment is pending, tzn. płątność nie rozstrzygnięta, nie zapłacone jeszcze. I tylko taką informacją należy się przejmować jeżeli chodzi o poprawność zapłaty.
Ja na Twoim miejscu wysłałabym kolejnego maila do nich. Jak coś miałam to wysyłałam 1 rano i jeden wieczorem Tych konsultantów/sprzedawców na truskawce trochę jest i zamieszanie też mają, więc na wszelki wypadek puść im jeszcze raz tego maila, co Ci szkodzi

Mam nadzieję, że wkróce dostaniesz shipment status, czyli info o wysyłce.

p.s. Ja dzisiaj po południu kliknęłam produkt i jeszcze zanim zdążyłam zapłacić już miałam na skrzynce potwierdzenie zamówienia, a w tej chwili mam już to co Ty, czyli, sales order is procesing. Spodziewam się, że jak rano wstanę to będzie info o wysyłce

Layla79, dzięki, że mnie pocieszyłaś A możesz mi powiedzieć jak byś określiła ten kolorek 21 ? Bałam się brać 20, żeby nie zrobić z siebie truposza , więc zaryzykowałam 21 w ciemno, bo kamisio mi napisał, że 22 wpada w róż, to pomyślałam, że 21 nie i będzie takim pośrodku kolorkiem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 00:12   #1543
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Na bezcłówce najlepiej kup dwupak tuszu volume effet YSL za 149 zł. Tusz rewelacja, efekt sztucznych rzęs i cena znakomita!
Nie kupowałabym tuszu Chanela, daje bardzo naturalny efekt, nie wszystkie ich kosmetyki są dobre
Puder Guerlain jak najbardziej, a najlepiej w kompakcie, dostępny jeszcze na bez, w nazwie ma "comfort" - odcień beige moyen - uniwersalny, średni, ciepły beż bez dodatku różu. Na tru - nie ma tego odcienia.
A z doborem kolorków niestety trudno na tru.
A pielęgnację zakup na tru - znacznie lepsze ceny niż na bezcłówce! Poza tym ceny pielęgnacji w drodze powrotnej, np. w Wiedniu są lepsze niż w Polsce. I nie wiem, czemu krem clarinsa, oni mają średnie kosmetyki. Kup coś z shiseido, linia skincare - nawilżający, albo bio-performance - mam i super! Ale skincare, tak do 30 powinien wystarczyć. Ach, skuś się na maseczkę skincare shiseido - rewelacja! Ogólnie pielęgnacja shiseido jest najlepsza, clarins jest naprawdę słaby dość. Nie wiem, czy lubisz toniki, ale różowy tonik z lancoma jest boski, pięknie pachnie, super nawilża, ma jakby lekko kremową konsystencję - absolutne kwc! Och, jej jak Ci zazdroszczę, uwielbiam bezcłówkowy sklepik!

Mariola, 21 to jest jasny beżyk bez żadnego różu. Ogólnie odcienie HR są bardzo ładne i podejdą każdemu w odróżnieniu od Shiseido np., gdzie miałam pewien problem. 21 jest nieznacznie jaśniejszy od 23, tak o ton jaśniejszy. Będzie bardzo dobry.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 00:32   #1544
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Na bezcłówce najlepiej kup dwupak tuszu volume effet YSL za 149 zł. Tusz rewelacja, efekt sztucznych rzęs i cena znakomita!
Nie kupowałabym tuszu Chanela, daje bardzo naturalny efekt, nie wszystkie ich kosmetyki są dobre
Puder Guerlain jak najbardziej, a najlepiej w kompakcie, dostępny jeszcze na bez, w nazwie ma "comfort" - odcień beige moyen - uniwersalny, średni, ciepły beż bez dodatku różu. Na tru - nie ma tego odcienia.
A z doborem kolorków niestety trudno na tru.
A pielęgnację zakup na tru - znacznie lepsze ceny niż na bezcłówce! Poza tym ceny pielęgnacji w drodze powrotnej, np. w Wiedniu są lepsze niż w Polsce. I nie wiem, czemu krem clarinsa, oni mają średnie kosmetyki. Kup coś z shiseido, linia skincare - nawilżający, albo bio-performance - mam i super! Ale skincare, tak do 30 powinien wystarczyć. Ach, skuś się na maseczkę skincare shiseido - rewelacja! Ogólnie pielęgnacja shiseido jest najlepsza, clarins jest naprawdę słaby dość. Nie wiem, czy lubisz toniki, ale różowy tonik z lancoma jest boski, pięknie pachnie, super nawilża, ma jakby lekko kremową konsystencję - absolutne kwc! Och, jej jak Ci zazdroszczę, uwielbiam bezcłówkowy sklepik!

Mariola, 21 to jest jasny beżyk bez żadnego różu. Ogólnie odcienie HR są bardzo ładne i podejdą każdemu w odróżnieniu od Shiseido np., gdzie miałam pewien problem. 21 jest nieznacznie jaśniejszy od 23, tak o ton jaśniejszy. Będzie bardzo dobry.
No to będzie oczko w takim razie I to dzięki Twojej rekomendacji bo wczesniej nawet nie sprawdzałam tego Clona Ale jak dostałam próbkę to widzę, że bije na głowę np. kilka z Diora, które sprawdziłam i choć są ładne to buzia po nich nie wyglądała tak świeżo i promiennie Jeszcze raz

To teraz polujemy na.....Biotherm Aquaradiance tak ? Kolorek dla mnie to jaki ? 220 ?, żeby była jak Clon 21

Layla79 napisz mi jakie jest twoje zdanie na temat Givenchy Skin Tonic ? Jakie ma kolorki ? No i jaki jest w porównaniu z Clonem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 01:07   #1545
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola13, cieszę się, że jesteś zadowolona
Ja mam swoje koniki w różnych firmach, nie jestem przywiązana do jednej, ale w każdej cenię co innego. Np. tusze tylko YSL, pudry brązujące tylko Chanel albo Guerlain. A wypróbowałam różne, Diora - który robi cudowne rozświetlacze oraz najlepsze jasne opalizujące cienie, ale brązery jednak ustępują chanelowskim. Złoty cień Diora jest natomiast nie do pobicia, a ja lubię rozświetlone spojrzenie. Odkryciem był też złoty cień w kremie Shiseido - limitowanka 2007 albo 6. Miałam też brązer Givenchy, dawno jakoś, był taki pryzmowaty. Ogólnie unikam mozajek, ponieważ często jednak się kruszą i szybko kończą w tym najlepszym odcieniu, a zostaje najciemniejszy. Ogólnie Givenchy oceniam słabo, chociaż miałam tylko jeden produkt. Napewno można postawić na róże Chanel, cudowne odcienie, idealne rozprowadzenie. Lancome też ma bardzo dobre róże. Błyszczyki najbardziej lubię z Diora. A wszelkie kredki z Chanela. Nie przepadam za kolorówką Shiseido po tym, jak kupiłam intensywnie zielony cień, a na oku zbladł.

A podkłady HR ma najlepsze, wszystkie. Generalnie kieruję się też wydajnością produktu, bo po co mi korektor YSL, jak kończy się po miesiącu, dwóch. HR ma też dobre cienie, ale ja uwielbiam 4 Chanela za półtransparentny kolor.
O tym produkcie Givenchy nie mogę powiedzieć nic, bo nie kupuję Givenchy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 01:36   #1546
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No i kolejne zamówienie złożyłam.
Zbankrutuję.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 07:25   #1547
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Na bezcłówce najlepiej kup dwupak tuszu volume effet YSL za 149 zł. Tusz rewelacja, efekt sztucznych rzęs i cena znakomita!
Nie kupowałabym tuszu Chanela, daje bardzo naturalny efekt, nie wszystkie ich kosmetyki są dobre
Puder Guerlain jak najbardziej, a najlepiej w kompakcie, dostępny jeszcze na bez, w nazwie ma "comfort" - odcień beige moyen - uniwersalny, średni, ciepły beż bez dodatku różu. Na tru - nie ma tego odcienia.
A z doborem kolorków niestety trudno na tru.
A pielęgnację zakup na tru - znacznie lepsze ceny niż na bezcłówce! Poza tym ceny pielęgnacji w drodze powrotnej, np. w Wiedniu są lepsze niż w Polsce. I nie wiem, czemu krem clarinsa, oni mają średnie kosmetyki. Kup coś z shiseido, linia skincare - nawilżający, albo bio-performance - mam i super! Ale skincare, tak do 30 powinien wystarczyć. Ach, skuś się na maseczkę skincare shiseido - rewelacja! Ogólnie pielęgnacja shiseido jest najlepsza, clarins jest naprawdę słaby dość. Nie wiem, czy lubisz toniki, ale różowy tonik z lancoma jest boski, pięknie pachnie, super nawilża, ma jakby lekko kremową konsystencję - absolutne kwc! Och, jej jak Ci zazdroszczę, uwielbiam bezcłówkowy sklepik!
Wielkie dzięki Layla, no to kilka rzeczy mi wyperswadowałaś (Clarinsa i tusz Chanel), no i zrobiłaś straszną ochotę na tego Shiseido.
Puder Guerlaina, właśnie o taki mi chodziło - ciepły beż bez domieszki różu!
Tonik chętnie bym kupiła, ale już fundusze nie pozwolą - będzie to następny zakup
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 07:36   #1548
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla, piszesz, że do 30 Shiseido wystarczy A co polecałabyś z pielęgnacji po 30? Nie znaczy to, że mam wielkie zmarchy, ale jednak skóra pewnie potrzebuje czegoś bardziej odżywczego.
A jak oceniasz pielęgnację Chanel?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 09:34   #1549
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja chciałam podziękować Annmarie za pomoc
Bardzo miło jest zobaczyć, że na tym forum zawsze znajdzie się pomocna osoba
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 10:03   #1550
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Layla, piszesz, że do 30 Shiseido wystarczy A co polecałabyś z pielęgnacji po 30? Nie znaczy to, że mam wielkie zmarchy, ale jednak skóra pewnie potrzebuje czegoś bardziej odżywczego.
A jak oceniasz pielęgnację Chanel?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Do 30 wystarczy seria Skincare Shiseido, czyli nawilżająca. Jest bardzo dobra i nawilża naprawdę głęboko.
Około 30, może trochę po przerzuciłabym się na Bio-performance Shiseido, bogatsza, kremowa konsystencja, dobry poślizg.
Poza tym zasada jest taka, daj skórze to, co chwilowo potrzebuje, czyli nawet będąc w młodym wieku, ja mam 28, można sięgnąć po kremy ujędrniające czy inne przeciwzmarszczkowe, jeżeli skóra jest chwilowo w słabszej kondycji. Ja obecnie używam Bio-Performance i jestem bardzo zadowolona Potem przejdę na inny krem, chociaż tak ja Ty, wolę bardziej kremowe konsystencje, a tutaj wybór wcale nie jest taki szeroki, mając na względzie cenę i fakt, żeby się nie zrujnować na kremie La Prairie.
Co do Chanel, miałam kilka próbek Age Delay, ale w ich kremie jest coś, co mi podrażnia oczy, mimo, że nie mam wrażliwych. Zasadniczo nie kupuję pielęgnacji Chanel, bo jest dość droga. Inwestuję w krem pod oczy, ale na twarz kupuję Biosource Biothermu albo serię matującą, niebieską Shiseido. Ich kosmetyki pielęgnacyjne są naprawdę rewelacyjne i można kupić w dość rozsądnej cenie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:22   #1551
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Do 30 wystarczy seria Skincare Shiseido, czyli nawilżająca. Jest bardzo dobra i nawilża naprawdę głęboko.
Około 30, może trochę po przerzuciłabym się na Bio-performance Shiseido, bogatsza, kremowa konsystencja, dobry poślizg.
Poza tym zasada jest taka, daj skórze to, co chwilowo potrzebuje, czyli nawet będąc w młodym wieku, ja mam 28, można sięgnąć po kremy ujędrniające czy inne przeciwzmarszczkowe, jeżeli skóra jest chwilowo w słabszej kondycji. Ja obecnie używam Bio-Performance i jestem bardzo zadowolona Potem przejdę na inny krem, chociaż tak ja Ty, wolę bardziej kremowe konsystencje, a tutaj wybór wcale nie jest taki szeroki, mając na względzie cenę i fakt, żeby się nie zrujnować na kremie La Prairie.
Co do Chanel, miałam kilka próbek Age Delay, ale w ich kremie jest coś, co mi podrażnia oczy, mimo, że nie mam wrażliwych. Zasadniczo nie kupuję pielęgnacji Chanel, bo jest dość droga. Inwestuję w krem pod oczy, ale na twarz kupuję Biosource Biothermu albo serię matującą, niebieską Shiseido. Ich kosmetyki pielęgnacyjne są naprawdę rewelacyjne i można kupić w dość rozsądnej cenie
Dzięki za odpowiedź
Muszę wobec tego spróbować Bioperformance
Teraz mam Age Delay i jestem bardzo zadowolona Ale skoro tak polecasz Shiseido, pewnie się skuszę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:29   #1552
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny zwątpiłam w moją przesyłke, The sales order is processing. od czwartku nieustannie...dziewczyny czy macie podobny problem. wysłalam juz do nichlist, ale cisza. i wogóle czemu paypal pisze ze załacił, a z konta nie zeszła kasa tylko zablokowana. czy mógłby i ktoś to na spokojnie wyjaśnić,. ...wiemwiem przynudzam już trzeci dzień, ale to przez to że sie denerwuje...

I jak tam z Twoim statusem zamówienia ? U mnie już jest wysłane

Zadzwoniłam na telefon paczkowy i dowiedziałam się, że dotarła na razie tylko 1-dna z trzech przesyłek i....poszła do Poznania czyli do UC Jednak nie warto po 3 butelki zamawiać w jednej paczce Te duże i ciężkie chyba częściej trafiają do UC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-02-26 o 11:12
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:18   #1553
mazidełko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 399
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczęta , ma któraś z was tą kartę przedpłaconą ? czy nią można płacić na truskawce , nie mogę na forum nic znaleźć o niej
chyba ślepa jestem

Wiecie może jakie banki ją oferują , będę wdzięczna za pomoc
mazidełko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:36   #1554
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mazidełko Pokaż wiadomość
Dziewczęta , ma któraś z was tą kartę przedpłaconą ? czy nią można płacić na truskawce , nie mogę na forum nic znaleźć o niej
chyba ślepa jestem

Wiecie może jakie banki ją oferują , będę wdzięczna za pomoc
Ja miałam prepaida z BZ WBK i płaciłam nią na truskawce
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:36   #1555
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

cześć dziewczynki zdarza się że zamawiacie w parę osób z truskawy? chętnie bym się podłączyła bo nie posiadam karty kred zwykła z zachodniego lub inteligo raczej nie zapłace
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:37   #1556
mazidełko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 399
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Prepaid czyli przedpłacona ? to super bo ja mam konto w bz wbk , a ile płacisz za nią na rok ? transakcja przebiegała bez żadnych problemów ?
mazidełko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:45   #1557
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tak, prepaid to karta przedpłacona.
Teraz już jej nie stosuję, bo mam normalną kredytówkę, więc niestety nie wiem, jak wyglądają opłaty itp. Ale tego na pewno się dowiesz w oddziale banku
I nie miałam żadnych problemów
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:45   #1558
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mazidełko Pokaż wiadomość
Dziewczęta , ma któraś z was tą kartę przedpłaconą ? czy nią można płacić na truskawce , nie mogę na forum nic znaleźć o niej
chyba ślepa jestem

Wiecie może jakie banki ją oferują , będę wdzięczna za pomoc
e-karta z Mbanku to karta przedpłacona, specjalnie na potrzeby internetowych zakupów. 1. Zakładasz e-konto.

W tym celu na stronie mbanku składasz wniosek, oni przysyłają Ci kurierem umowę, już zdążyłam ją przeczytać wraz z regulaminem, prowadzenie konta jest bezpłatne. Tylko i wyłącznie do konta wydadzą Ci e-kartę. Opłata za kartę 25 zł rocznie, ale z tego, co gdzieś wyczytałam, za niejako przewalutowanie z innej waluty niż rozliczeniowa, bank pobiera prowizję 2 proc. od wartości transakcji. Oczywiście w ich regulaminie tak czarno na białym o tym nie ma, więc nie jestem pewna, to były uwagi użytkowników z netu, że coś im ściągnęło dodatkowo z karty. Też się przymierzam do tej karty, ale obawiam się, że jak wpadnę w truskawkę, to założę stały wątek na targowisku, bo nie będzie, kiedy się tym wszystkim smarować
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:52   #1559
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny czy możecie mi podać link do tego peelingu z Biotherm'u, który tak bardzo chwalicie- z góry wielkie dzieki

Ja mam karte przedpłaconą z ING. Płaciłam 25 zł (ważność 2 lata). Płacę poprzez Paypal i coś tam dodatkowo potrącają, ale nie są to duże sumy.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:53   #1560
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Te duże i ciężkie chyba częściej trafiają do UC


Małe, lekkie i tanie też trafiają. Mam już w tym doświadczenie. Tyle, ze odsyłane są bez naliczania czegokolwiek.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.