Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 00:29   #1
lesii92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych


Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy ćwiczenia Ewy są również dla szczupłych? Mam 170 wzrostu i ważę 50 kg, jestem szczupła, ale chciałabym mieć takie wysmuklone ciało. Nie wiem, czy jest to wskazane, czy nie wyrobię sobie jakiś mega mięśni, czy będzie to ładnie wyglądało... Ewa jest szczupła, ćwiczy ciągle, więc wydaje mi się że chyba można, ale może wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tym, że ja uważam na to co jem, ale czasem to sobie tam pofolguje że hohohohoh
lesii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:09   #2
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Moim zdaniem pewnie, że są, właśnie one się raczej nadają dla szczupłych niż dla otyłych, ponieważ nie ma co ukrywać, ale po tych ćwiczeniach jakoś specjalnie się nie chudnie.
Sama Ewa, swoją sylwetkę zawdzięcza ćwiczeniom na siłowni a nie dzięki tym treningom, wiem o tym, ponieważ mój trener personalny zna ją osobiście.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:22   #3
lesii92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

hmm, nie wiem co o tym myśleć. Kobiety które wysyłają zdjęcia na jej facebook'a totalnie się zmieniły, zaznaczam, że otyłe kobiety. Więc nie wiem czym to jest.
lesii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:31   #4
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez lesii92 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy ćwiczenia Ewy są również dla szczupłych? Mam 170 wzrostu i ważę 50 kg, jestem szczupła, ale chciałabym mieć takie wysmuklone ciało. Nie wiem, czy jest to wskazane, czy nie wyrobię sobie jakiś mega mięśni, czy będzie to ładnie wyglądało... Ewa jest szczupła, ćwiczy ciągle, więc wydaje mi się że chyba można, ale może wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tym, że ja uważam na to co jem, ale czasem to sobie tam pofolguje że hohohohoh

przepraszam, nie mogę jak coś takiego czytam. Tak, będziesz wyglądać jak Pudzian. Biegnę na siłownię do tzw. "pakerów" powiedzieć im odkrycie niektórych wizażanek:
zamiast sterydów, odżywek i przerzucania sztang - poćwiczcie sobie z Ewą.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:29   #5
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Skalpel ok. I nie, nie będziesz miała mięśni jak Mega Koksu Trochę wzmocnisz partie i tyle.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 11:43   #6
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez lesii92 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy ćwiczenia Ewy są również dla szczupłych? Mam 170 wzrostu i ważę 50 kg, jestem szczupła, ale chciałabym mieć takie wysmuklone ciało. Nie wiem, czy jest to wskazane, czy nie wyrobię sobie jakiś mega mięśni, czy będzie to ładnie wyglądało... Ewa jest szczupła, ćwiczy ciągle, więc wydaje mi się że chyba można, ale może wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tym, że ja uważam na to co jem, ale czasem to sobie tam pofolguje że hohohohoh
Od ćwiczeń z tą panią nic sobie nie wyrobisz, ani mięśni ani prawidłowej techniki ćwiczeń
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:15   #7
WielkiShoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 159
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Od ćwiczeń z tą panią nic sobie nie wyrobisz, ani mięśni ani prawidłowej techniki ćwiczeń

a to dlaczego
WielkiShoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 15:18   #8
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez WielkiShoe Pokaż wiadomość
a to dlaczego
Bo nie widziałam poprawnie technicznie pokazanego ćwiczenia w wykonaniu tej pani a ćwiczenia które pokazuje nie stymulują za bardzo rozrostu mięśni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:05   #9
bebcik
Raczkowanie
 
Avatar bebcik
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 333
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Hej dziewczyny,
Cwicze juz 3 tyg, jestem szczupla ale mam mega cellulit. po 3 tyg nie widze zmian. odmawiam sobie slodyczy, fast foodow. a cellulit jest jak i był...
jest sens? to cholerstwo zniknie?
__________________
ujędrniam ciałko i pozbywam się cellulitu!
bebcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 17:51   #10
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez bebcik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Cwicze juz 3 tyg, jestem szczupla ale mam mega cellulit. po 3 tyg nie widze zmian. odmawiam sobie slodyczy, fast foodow. a cellulit jest jak i był...
jest sens? to cholerstwo zniknie?
Na celulit pracowałaś latmi, to nie licz na to, że w kilka tygodni zniknie.
A jak z resztą diety? Jesz wystarczającą ilość białka? Czy 30-35% kcal pochodzi w tłuszczy, w tym 1/3 z wielonienasyconych? Bez zdrowych tłuszczy w diecie można zapomnieć o pozbyciu się celulitu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:10   #11
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

3 tyg. ćwiczeń z Ewą Chodakowską i nadal masz cellulit ?? Mi zniknął po takim okresie ćwiczeń - oczywiście ograniczyłam słodycze i nie jem po 19., jeszcze muszę się wyrzec białych buł - ale trudno się oprzeć cieplutkiej bułeczce z piekarni ;p
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 17:54   #12
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pewnie, że są, właśnie one się raczej nadają dla szczupłych niż dla otyłych, ponieważ nie ma co ukrywać, ale po tych ćwiczeniach jakoś specjalnie się nie chudnie.
Sama Ewa, swoją sylwetkę zawdzięcza ćwiczeniom na siłowni a nie dzięki tym treningom, wiem o tym, ponieważ mój trener personalny zna ją osobiście.
A to ciekawe. Podoba mi się całkiem jej figura, właśnie byłam ciekawa, czy to kwestia tylko tych jej ćwiczeń czy robi coś jeszcze. Wiesz może jak ona ćwiczy na tej siłowni? Bo weszłam na jej profil na fb i tam jest zdjęcie z siłowni pod którym pisze, że niby na siłowni ćwiczy te "swoje" ćwiczenia.
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:07   #13
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
3 tyg. ćwiczeń z Ewą Chodakowską i nadal masz cellulit ?? Mi zniknął po takim okresie ćwiczeń - oczywiście ograniczyłam słodycze i nie jem po 19., jeszcze muszę się wyrzec białych buł - ale trudno się oprzeć cieplutkiej bułeczce z piekarni ;p
straszne co? Przecież w 3 tygodnie cellulit powinien zniknąć... yyhmmm
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 19:01   #14
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

nie rozumiem po co pisać takie posty ? byle wylać jad? ..
u mnie zniknął cellulit z ud w 3 tyg. intensywnych ćwiczeń .. i nie widzę nic w tym złego aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami bo widocznie jest to możliwe do osiągnięcia
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 22:22   #15
roodah642
Raczkowanie
 
Avatar roodah642
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Od ćwiczeń z tą panią nic sobie nie wyrobisz, ani mięśni ani prawidłowej techniki ćwiczeń


http://www.sfd.pl/-t585708.html
Ja bym od razu do tego odesłała. A propos wyrabiania mięśni i co trzeba zrobić, żeby sobie je wyrobić będąc kobietą
__________________
Olejowanie od 9.11.2012
Drożdże od 10.11.2012

81-57-55-52-50! kg
roodah642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 22:48   #16
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez roodah642 Pokaż wiadomość
http://www.sfd.pl/-t585708.html
Ja bym od razu do tego odesłała. A propos wyrabiania mięśni i co trzeba zrobić, żeby sobie je wyrobić będąc kobietą
Wszczepić sobie jądra?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 23:22   #17
roodah642
Raczkowanie
 
Avatar roodah642
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Właśnie, wg mnie szkoda zachodu ;]
__________________
Olejowanie od 9.11.2012
Drożdże od 10.11.2012

81-57-55-52-50! kg
roodah642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 23:39   #18
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez roodah642 Pokaż wiadomość
Właśnie, wg mnie szkoda zachodu ;]
Tak serio to da się coś zbudować ale trzeba się przyłożyć do treningu i diety oraz nie bać się ciężarów. No i nie oczekiwać cudów w kilka miesięcy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:10   #19
bebcik
Raczkowanie
 
Avatar bebcik
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 333
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
3 tyg. ćwiczeń z Ewą Chodakowską i nadal masz cellulit ?? Mi zniknął po takim okresie ćwiczeń - oczywiście ograniczyłam słodycze i nie jem po 19., jeszcze muszę się wyrzec białych buł - ale trudno się oprzeć cieplutkiej bułeczce z piekarni ;p


tak nadal mam cellulit... mam duzy cellulit od kilku lat wiec w 3 tyg marne szanse zeby zniknal
__________________
ujędrniam ciałko i pozbywam się cellulitu!
bebcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 17:10   #20
roodah642
Raczkowanie
 
Avatar roodah642
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Tak serio to da się coś zbudować ale trzeba się przyłożyć do treningu i diety oraz nie bać się ciężarów. No i nie oczekiwać cudów w kilka miesięcy
No jasne, ja nie mówię, że nie, bo parę dziewczyn z sfd i nie tylko jest tego najlepszym przykładem
__________________
Olejowanie od 9.11.2012
Drożdże od 10.11.2012

81-57-55-52-50! kg
roodah642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 17:26   #21
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

gdyby Ewa zle swiczyla to nie nazywano by ja trenerka calej polski, nie wspolpracowalaby z shape, z telewizja, nie robilaby tyle kampani, nie byloby po tych cwiczeniach żadnych efektow a jednak sa. polecam w 100 %
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 05:47   #22
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez lesii92 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy ćwiczenia Ewy są również dla szczupłych? Mam 170 wzrostu i ważę 50 kg, jestem szczupła, ale chciałabym mieć takie wysmuklone ciało. Nie wiem, czy jest to wskazane, czy nie wyrobię sobie jakiś mega mięśni, czy będzie to ładnie wyglądało... Ewa jest szczupła, ćwiczy ciągle, więc wydaje mi się że chyba można, ale może wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tym, że ja uważam na to co jem, ale czasem to sobie tam pofolguje że hohohohoh
Kochana! Jeśli masz jakieś wątpliwości to spytaj się samej Ewki na Facebooku, ale myślę, że to oczywiste, że ćwiczenia możesz wykonywać Ćwiczenia Ewki nie "wyhodują" Ci mega mięśni, bo podczas jednego treningu ćwiczysz całe ciało, a nie jedną konkretną partię mięśni.

Ja miałam odwrotny problem... Zbyt dużo tkanki tłuszczowej i chodzenie na siłownie powodowało u mnie dodatkowy przyrost mięśni po czym puchłam i wyglądałam jak kulturysta :P Koszmar. Ćwiczenia Ewy ładnie modelują mięśnie, ale nie powodują nadmiernego ich wzrostu.

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
jeszcze muszę się wyrzec białych buł - ale trudno się oprzeć cieplutkiej bułeczce z piekarni ;p
Mam to samo! Nie mogę odstawić buł :P Próbuje je cały czas zamienić na grahamki

Widzę, że temat ciekawy się zaczął... W każdym razie efekty są! I to u mnie bez diety, bo jestem jak spożywczy odkurzacz :P

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bebcik Pokaż wiadomość
tak nadal mam cellulit... mam duzy cellulit od kilku lat wiec w 3 tyg marne szanse zeby zniknal
Każdy organizm jest inny i inaczej spala tłuszcz... Ja w zasadzie mimo nadwagi nigdy nie cierpiałam na cellulit, ale gdy się zaczął pojawiać to bardzo szybko też go zwalczyłam... Może 3 tygodnie to nie wiele, ale zapewne po 3 miesiącach efekt będzie i to duży. Skoro ja pozbyłam się 14 cm w obwodzie brzuszyska to uwierzcie mi, że nie ma rzeczy niemożliwych!
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:57   #23
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
gdyby Ewa zle swiczyla to nie nazywano by ja trenerka calej polski, nie wspolpracowalaby z shape, z telewizja, nie robilaby tyle kampani, nie byloby po tych cwiczeniach żadnych efektow a jednak sa. polecam w 100 %
Shape jest miernym pisemkiem pseudofitnessowym a wszelkie dołączone płyty po prostu podnoszą sprzedaż.
Ewa potrafi się sprzedać, podobnie jak Natalia Siwiec ale to nie zmienia faktu, że ćwiczenia wykonuje niepoprawnie technicznie.
Chcecie z nią ćwiczyć to ćwiczcie ale jeśli sprawdzicie jak poprawnie wykonywać te ćwiczenia to nie tylko zmniejszycie ryzyko kontuzji ale również treningi będą bardziej efektywne
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:10   #24
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Shape jest miernym pisemkiem pseudofitnessowym a wszelkie dołączone płyty po prostu podnoszą sprzedaż.
Ewa potrafi się sprzedać, podobnie jak Natalia Siwiec ale to nie zmienia faktu, że ćwiczenia wykonuje niepoprawnie technicznie.
Chcecie z nią ćwiczyć to ćwiczcie ale jeśli sprawdzicie jak poprawnie wykonywać te ćwiczenia to nie tylko zmniejszycie ryzyko kontuzji ale również treningi będą bardziej efektywne

Niepoprawnie technicznie??? Niby dlaczego?
Dlaczego ludzie nie potrafią docenić, że Ewka robi to dla siebie i dla innych, że nie jest profesjonalnym trenerem personalnym, po tysiącu kursów itd... Zwykła kobieta, która jak każda się stara osiągnąć zamierzony cel... Przecież nikt nikomu nie każe powtarzać jej technicznych błędów...

A tak na marginesie to sorry, ale porównanie Ewki do Siwiec jest chyba trochę nie na miejscu... sprzedać, a "sprzedać" to są dwie różne rzeczy...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:37   #25
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Wszczepić sobie jądra?
I żeby coś dyndało między nogami ... obejdzie się bez

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Dlaczego ludzie nie potrafią docenić, że Ewka robi to dla siebie i dla innych, że nie jest profesjonalnym trenerem personalnym, po tysiącu kursów itd... Zwykła kobieta, która jak każda się stara osiągnąć zamierzony cel... Przecież nikt nikomu nie każe powtarzać jej technicznych błędów...
Ewa jest profesjonalnym trenerem, zajmuje się tym zawodowo, poczytaj sobie o niej trochę. Zatem nie jest zwykłą kobietą, tylko osobą, która powinna z racji swojej wiedzy mówić innym, jak mają poprawnie wykonywać dane ćwiczenie, a tego nie robi, bo sama wykonuje te ćwiczenia źle.
To pogrubione - Ty tak na poważnie ? To od czego jest w takim razie trener bądź inaczej ujmując autor takich programów treningowych, jak nie od tego, żeby pokazywać, jak robić właściwie, jakich błędów nie popełniać, jak wykonać dane ćwiczenie, gdy się jest początkującym ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:48   #26
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Niepoprawnie technicznie??? Niby dlaczego?
Bo nie potrafi poprawnie? Zapytaj ją może.
Cytat:
Dlaczego ludzie nie potrafią docenić, że Ewka robi to dla siebie i dla innych, że nie jest profesjonalnym trenerem personalnym, po tysiącu kursów itd... Zwykła kobieta, która jak każda się stara osiągnąć zamierzony cel... Przecież nikt nikomu nie każe powtarzać jej technicznych błędów...
Wcześniej padło określenie że jest "trenerem całej Polski", to w końcu jest czy nie jest?
Dlatego właśnie zwracam uwagę na to, żeby tych błędów nie popełniać, nie uczyć się od niej kaleczenia ćwiczeń, tylko zapoznać się z poprawną technikę i dopiero wtedy ewentualnie robić jej programy treningowe.

Skoro takie guru nie wie jak dokładnie wykonywać ćwiczenia, to skąd zwykła kobieta, może wiedzieć jak je zrobić? Może tu jest właśnie rola profesjonalnego trenera, żeby na to zwrócić uwagę?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 07:11   #27
bebcik
Raczkowanie
 
Avatar bebcik
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 333
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Bo nie potrafi poprawnie? Zapytaj ją może.

Wcześniej padło określenie że jest "trenerem całej Polski", to w końcu jest czy nie jest?
Dlatego właśnie zwracam uwagę na to, żeby tych błędów nie popełniać, nie uczyć się od niej kaleczenia ćwiczeń, tylko zapoznać się z poprawną technikę i dopiero wtedy ewentualnie robić jej programy treningowe.

Skoro takie guru nie wie jak dokładnie wykonywać ćwiczenia, to skąd zwykła kobieta, może wiedzieć jak je zrobić? Może tu jest właśnie rola profesjonalnego trenera, żeby na to zwrócić uwagę?

a Ty guru jestes trenerem całego świata, że wyłapujesz jej błędy techniczne? czy moze to zwykła zawiść? ehh to smutne ze w tych czasach nie docenia się dobrych ludzi, tylko wszędzie trzeba ich obarczać jakąs winą, albo upokorzyć
__________________
ujędrniam ciałko i pozbywam się cellulitu!
bebcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 07:23   #28
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Bo nie potrafi poprawnie? Zapytaj ją może.

Wcześniej padło określenie że jest "trenerem całej Polski", to w końcu jest czy nie jest?
Dlatego właśnie zwracam uwagę na to, żeby tych błędów nie popełniać, nie uczyć się od niej kaleczenia ćwiczeń, tylko zapoznać się z poprawną technikę i dopiero wtedy ewentualnie robić jej programy treningowe.

Skoro takie guru nie wie jak dokładnie wykonywać ćwiczenia, to skąd zwykła kobieta, może wiedzieć jak je zrobić? Może tu jest właśnie rola profesjonalnego trenera, żeby na to zwrócić uwagę?
być może i robi błędy, nie wiem nie jestem trenerem i nie znam się na tym, ale w każdym bądź razie należy jej się wielki szacunek za to że zachęciła tyle kobiet do ćwiczeń i dbania o siebie. A efekty z pewnością też przynoszą te jej ''kaleczone ćwiczenia''
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:09   #29
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Shape jest miernym pisemkiem pseudofitnessowym a wszelkie dołączone płyty po prostu podnoszą sprzedaż.
Ewa potrafi się sprzedać, podobnie jak Natalia Siwiec ale to nie zmienia faktu, że ćwiczenia wykonuje niepoprawnie technicznie.
Chcecie z nią ćwiczyć to ćwiczcie ale jeśli sprawdzicie jak poprawnie wykonywać te ćwiczenia to nie tylko zmniejszycie ryzyko kontuzji ale również treningi będą bardziej efektywne
Myślę, że porównywanie Ewy Chodakowskiej do Natalii Siwiec jest co najmniej nie na miejscu. Abstrahując od tego, czy Ewa jest świetnym czy średnim trenerem - ona coś sobą reprezentuje i wiele polek dużo jej zawdzięcza. Podczas gdy pani Siwiec - no cóż... nie reprezentuje sobą za wiele a już na pewno nie pomaga nikomu zdrowiej i lepiej żyć.

Zresztą... co w tym złego, że ktoś się umie sprzedać? Jak umie - dobrze dla niego Nie każdy umie.

Moim zdaniem efekty po treningach Ewy są niekwestionowane - może po innych treningach są jeszcze lepsze, nie wykluczam tego. Dla mnie jednak jest to trening wystarczający i widzę wyraźnie efekty, więc gadanie że jej treningu to ściema i bez sensu można sobie odpuścić. Nie zarzynam się robiąc jej ćwiczenia, a mimo to chudnę, lepiej się czuję i wyglądam. I nie zmyślam tego

A co do błędów - nie znam się na tym zupełnie, więc nie mogę wykluczyć, że Ewa popełnia błędy. Mogłabyś przytoczyć choć parę z nich? Jestem ciekawa i może wykonywałabym ćwiczenia lepiej.

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
być może i robi błędy, nie wiem nie jestem trenerem i nie znam się na tym, ale w każdym bądź razie należy jej się wielki szacunek za to że zachęciła tyle kobiet do ćwiczeń i dbania o siebie. A efekty z pewnością też przynoszą te jej ''kaleczone ćwiczenia''
Dokładnie może i jest wiele lepszych trenerów, ale to ona poderwała do ruchu tak wiele kobiet 'za jednym zamachem' - w tym i mnie i za to wielkie dzięki.


Co do pierwszego pytania autorki - jak najbardziej możesz ćwiczyć Skalpel Ewy, jeśli jesteś szczupła. Masą mięśniową nie masz się co martwić bo byś musiała niezłe cuda-wianki robić, żeby wyglądać jak Pudzian skalpel nastawiony jest na rzeźbienie, ujędrnienie - i to właśnie robi. Ja także jestem szczupła, ale po prawie dwóch miesiącach z Ewą wyglądam dużo bardziej apetycznie
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 14:54   #30
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską dla szczupłych

Teraz nie mam czasu się rozpisywać, więc do reszty odniosę się później

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
A co do błędów - nie znam się na tym zupełnie, więc nie mogę wykluczyć, że Ewa popełnia błędy. Mogłabyś przytoczyć choć parę z nich? Jestem ciekawa i może wykonywałabym ćwiczenia lepiej.
Nie mam czasu teraz wyszukiwać w filmikach Ewy ale myśle, że skoro znacie jej treningi to bez trudu znajdziecie. Jednym z takich ćwiczeń jest PLANK

Pierwsze zdjęcie pokazuje jak powinien wyglądać prawidłowo, następne to bardziej zaawansowane formy. Ostatnie w wykonaniu pani Ewy.
Ewa nie robi planka, ona jedynie opiera ciężar ciała na dłoniach i stopach, wypychając przy tym pośladki do góry a brzuch jej zwisa. Plank polega na takim napięciu mięśni tułowia aby utrzymać ciało w poziomie. Robiąc tak jak pokazuje Ewa nie ma szans na zrobienie bardziej zaawansowanej formy i za 100 lat bo po prostu mięśnie które mają pracować nie pracują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Yoga-Dolphin-Plank-Pose_spc-id-1396.jpg (21,7 KB, 691 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plank-yoga.jpg (56,0 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Padma-Mayurasana-Yoga-Pose-BKS-Iyengar.jpg (18,7 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Peacock.jpg (115,0 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewa1.jpg (12,8 KB, 496 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2012-11-27 o 16:09
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.