Sztuki walki - plan i dieta :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 18:52   #1
Tibb
Raczkowanie
 
Avatar Tibb
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 278

Sztuki walki - plan i dieta :D


Hej Jest wśród Was może ktoś, kto trenuje jakąś sztukę/sport walki? Nawet jeśli nie, to chciałam prosić o pomoc przy ułożeniu planu treningowego i diety pod karate.
Trenuję we wtorki, czwartki i piątki 1,5h. Zależy mi na ćwiczeniu wytrzymałości, rozciąganiu się no i chciałam dorzucić jeszcze jakieś ćwiczenia na brzuch.
Generalnie myślałam, żeby biegać w te dni, w które nie mam treningu, przy okazji i tak muszę się rozciągnąć. No i oczywiście jeden dzień przerwy i słodkiego obijania się
Ale co do diety jestem zielona - wiem mniej więcej jakie posiłki przygotowywać jak wrócę z treningu, gorzej w ciągu dnia. Wychodzę koło 7 z domu i wracam dopiero po treningu, czyli koło 21:30, latam w różne miejsca, więc np. noszenie sałatek ze sobą jest dosyć uciążliwe... Na dodatek nie wiem, jak ogólnie powinnam się żywić, żeby wspomagać swoje treningi Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość.
__________________
Hey Satan, paid my dues
I'm playing in a rockin' band
Hey Mamma, look at me
I'm on the way to the promised land

I'm on the highway to hell

Don't stop me
Tibb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.