Jak poprawić wygląd nóg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-23, 22:56   #1
Lena0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2

Jak poprawić wygląd nóg?


Od zawsze miałam kompleksy związane z moimi nogami,teraz postanowiłam wziąść się do pracy, tylko nie za bardzo wiem jakie ćwiczenia wykonywać ,żeby przyniosły efekty.Dodaje zdj moich nóg żeby ułatwić dopasowanie ćwiczeń z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387839375058.jpg (21,6 KB, 166 załadowań)
Lena0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 08:55   #2
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak poprawić wygląd nóg?

Mnie na wysmuklenie nóg pomogło jeżdżenie rowerem. Ponad pół roku dojeżdżania na jednośladzie gdzie się tylko da przyniosło niesamowity efekt.

Teraz mam zamiar ćwiczyć "Killer buns and tights" Jillian Michaels. Miałam przyjemność zrobić level 1 z tego zestawu i spodobał mi się. Trening trwa 40 minut z rozgrzewką i końcowym rozciąganiem i koncentruje się na dolnych partiach ciała.

Poza tym, całkiem ładne nogi, rok temu miałam dużo dużo gorsze od Twoich Myślę, że mamy podobną budowę ciała: gruszka z dość krótkimi nogami. Polecam przede wszystkim dopasować sobie garderobę do figury: spódnice z wysokim stanem, paski w pasie, sukienki z rozkloszowanym dołem, ciemne i niezbyt wysokie koturny, jak najrzadziej zakładać spodnie. Przede wszystkim, zaakceptuj swoją figurę, która de facto jest bardzo w porządku, i naucz się podkreślać atuty oraz niwelować wady.

Pozdrawiam.

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2013-12-24 o 08:56
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:48   #3
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Jak poprawić wygląd nóg?

szkoda że nie dołączyłaś też reszty sylwetki bo wtedy można by lepiej ją ocenić i zaproponować bardziej trafne diety/ćwiczenia, jednakże patrząc po załączonym zdjęciu to tragicznie na pewno nie jest, myślę że zwykłe bieganie albo jazda na rolkach pozwoliło by je trochę wysmuklić a jeśli chcesz bardziej zdecydowany efekt to polecane już nie raz tutaj przysiady ze sztangą, dla większej ilości porad radzę przeszukać to forum bo już naprawdę ten temat się przewijał wiele razy
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:18   #4
Lena0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jak poprawić wygląd nóg?

Nie mam az tak krotkich nog,moze tutaj tak sie zdaje, ale mam 165 cm wzrostu, wiec mysle,ze nogi mam proporcjonalne do ciala, ale tez nie jakies dlugie.A rolki pomagaja na nogi? bo tez tak kiedys slyszalam ,a bardzo lubie jezdzic na rolkach wiec mogla bym polaczyc przyjemne z pozytecznym
Lena0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 10:19   #5
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Jak poprawić wygląd nóg?

Polecam Killer buns & thights Jillian, tak jak wcześniej koleżanka pisała.
Poza tym uważam, że masz niezłe nogi, ja bym się dała za takie pokroić!
Nożyce też powinny pomóc
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.