Co włożyć do lunch boxa do pracy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 19:13   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221

Co włożyć do lunch boxa do pracy?


Macie jakieś pomysły co zabrać w lunch boxie do pracy na "II śniadanie"? Najlepiej zdrowo, lekko i niskokalorycznie Mam dwukomorowego lunch boxa z pojemniczkiem na sosik
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 11:38   #2
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Ja codziennie jem to samo
Gotuje makaron pełnoziarnisty do tego na łyżce oleju z pestek winogron podsmażam warzywa na patelnie pod koniec dorzucam ugotowany makaron i mocno przyprawiam, z reguły lubie pikantnie więc dodaje pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek, paprykę ostrą mieloną, zioła prowansalskie i sól himalajską
A kolejnym posiłkiem jest mały banan i dwie duże kostki gorzkiej czekolady (72%) z wedla
Czasem dodam do makaronu dodaje jajko, tuńczyka lub pierś z kurczaka ale raczej rzadko
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:52   #3
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Dziękuję Ci bardzo za pomysły Dziś tak myślałam co mogę zabierać do pracy w takim pudełeczku i doszłam do wniosku, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:07   #4
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Dokładnie A wpadłaś już na jakiś ciekawy pomysł ? Ja zastanawiam się nad wrapami z warzywami i serkiem naturalnym i łososiem
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 06:34   #5
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Interesujacy pomysl z tymi wrapami, na pewno do podkradniecia Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja pracuje na dwie zmiany, wiec raz nosze ze soba II sniadanie a raz jest to kolacja, dzis akurat II sniadanie Zabralam ze soba serek wiejski i dwie garscie platkow blonnikowych, mam zamiar sobie takiego chrupaczka zrobic w pracy

Przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisze z tabletu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:43   #6
aniamikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Witam ostatnio widziadłom takie gotowe lanche w markecie może z tamta zaczerpnąć inspiracje
__________________
<ciach_reklama>
aniamikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:00   #7
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

sałatka z tuńczykiem w roli głównej.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 09:07   #8
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły co zabrać w lunch boxie do pracy na "II śniadanie"? Najlepiej zdrowo, lekko i niskokalorycznie Mam dwukomorowego lunch boxa z pojemniczkiem na sosik
Takich wątków na tym forum jest jakaś setka, tak mniej - więcej.
Ja w moim pudełku niezmiennie noszę rzeczy smaczne.
Dziś będzie makaron ryżowy, sałata lodowa, marynowana rzepa, wodorosty wakame i malutkie kuleczki z wołowiny.

Wygoogluj sobie "bento", ilość rzeczy, które do takiego pudełka można włożyć, jest absolutnie nieskończona.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 11:50   #9
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Takich wątków na tym forum jest jakaś setka, tak mniej - więcej.
Ja w moim pudełku niezmiennie noszę rzeczy smaczne.
Dziś będzie makaron ryżowy, sałata lodowa, marynowana rzepa, wodorosty wakame i malutkie kuleczki z wołowiny.


Wygoogluj sobie "bento", ilość rzeczy, które do takiego pudełka można włożyć, jest absolutnie nieskończona.
Rozumiem, że jakoś to odgrzewasz w pracy tak? Bo u nas nie ma możliwości i sama nie mam pomysłu na lunchbox
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:12   #10
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

[QUOTE=Tereskaa;48560162] Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja pracuje na dwie zmiany, wiec raz nosze ze soba II sniadanie a raz jest to kolacja, dzis akurat II sniadanie Zabralam ze soba serek wiejski i dwie garscie platkow blonnikowych, mam zamiar sobie takiego chrupaczka zrobic w pracy
Ja pracuje od 9 do 18 więc biorę lunch i przekąskę Dzisiaj akurat był makaron pełnoziarnisty z brokułem i kalafiorem na łyżce oleju z nasion winogron i łyżeczka siemienia lnianego A na przekąskę duży banan oraz gorzka czekolada 2 kostki (90%)
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:34   #11
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

[QUOTE=Marika_x33;48565352]
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja pracuje na dwie zmiany, wiec raz nosze ze soba II sniadanie a raz jest to kolacja, dzis akurat II sniadanie Zabralam ze soba serek wiejski i dwie garscie platkow blonnikowych, mam zamiar sobie takiego chrupaczka zrobic w pracy
Ja pracuje od 9 do 18 więc biorę lunch i przekąskę Dzisiaj akurat był makaron pełnoziarnisty z brokułem i kalafiorem na łyżce oleju z nasion winogron i łyżeczka siemienia lnianego A na przekąskę duży banan oraz gorzka czekolada 2 kostki (90%)
I jesz to na zimno, tak? Czy jakoś podgrzewasz?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 17:59   #12
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Wydaje mi się, że jeśli nie ma w pracy mikrofali to taka ilość zestawów jest mocno ograniczona, chyba, że nie pogardzicie zimnym U mnie w pracy mikrofala jest, ale nie zawsze jest czas by to podgrzać, bo każda minuta na wagę złota, więc czasem jem zimne, ale ja akurat nie mam nic przeciwko zimnemu

nosferatku dziękuję za podsunięcie jak szukać zestawów
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:32   #13
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

bernikula u mnie nie ma mikrofali wszystko jest w normalnej temperaturze bo lodówki też brak
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:38   #14
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez Marika_x33 Pokaż wiadomość
bernikula u mnie nie ma mikrofali wszystko jest w normalnej temperaturze bo lodówki też brak
Ale też nie ma co wydziwiać, że w ciągu 4 godzin świeżo przygotowany posiłek się popsuje w temperaturze pokojowej, spokojnie przeżyje
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:52   #15
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Posiłek przygotowuję o 8 a jem o 12 Smakuje doskonale bo wszystko przejdzie smakiem i zapachem przypraw A o 15 jem najczęściej orzech włoskie (mam drzewo koło domo) 2 kostki gorzkiej czekolady 90 % i kisiel do kubka albo jogurt naturalny i żyje Jeżeli ktoś nie musi mieć koniecznie gorącego posiłku to taka sałtka jest pyszna w tym tygodniu spróbuje coś wymyślić z kaszą kus kus i z ciemnym ryżem
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 22:38   #16
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Mnie się zdarza przygotować mięso z warzywami i kaszą wieczorem, wstawić przestygnięte do lodówki, rano ok 6-7 wrzucić do pudełka i zjeść na kolację nie mówię, że polecam, ale mnie się nigdy nic nie stało, smakowało normalnie, po prostu żal było wyrzucić jak nie zjadłam, a za chwilę robić sobie praktycznie to samo na kolację, no bez sensu Zresztą w knajpach miewają bardziej nieświeże rzeczy, nie oszukujmy się
Wszystko jem zimne, a raczej w temperaturze pokojowej, mięso, omlety, jaglankę, niektóre rzeczy już mi nawet tak bardziej smakują niż ciepłe
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:43   #17
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jakoś to odgrzewasz w pracy tak? Bo u nas nie ma możliwości i sama nie mam pomysłu na lunchbox
Absolutnie nie. Wprawdzie mikrofale u mnie są, ale ja ich nie uznaję, nie lubię i nie używam.

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli nie ma w pracy mikrofali to taka ilość zestawów jest mocno ograniczona, chyba, że nie pogardzicie zimnym U mnie w pracy mikrofala jest, ale nie zawsze jest czas by to podgrzać, bo każda minuta na wagę złota, więc czasem jem zimne, ale ja akurat nie mam nic przeciwko zimnemu

nosferatku dziękuję za podsunięcie jak szukać zestawów
nie ma za co
a co do ilości dostępnych potraw...
Nie jest wcale ograniczona! Większość potraw smakuje całkowicie dobrze w temperaturze pokojowej, wystarczy po prostu wyciągnąć je z lodówki jakąś godzinę przed zjedzeniem Myślę, że to też kwestia przyzwyczajenia. Jasne, jeżeli nie wsadzamy do mikrofali, to zawiesiste sosy nie będą dobrym pomysłem, ale to tyle, jeżeli chodzi o ograniczenia.
A jeżeli ktoś nie ma lodówki w pracy i boi się, że jego jedzenie nie przeżyje, niech unika jogurtu i majonezu, dba o to, żeby ewentualne mięso było całkowicie ugotowane/upieczone/usmażone (czyli nie krwiste). Jeżeli w pudełeczku jest ryż, można go przyprawić zaprawą do sushi (dłużej zachowuje idealną świeżość). A do tego w kącik pudełka można włożyć kawałeczki imbiru - nie tylko nadadzą pysznego aromatu, ale też powstrzymają rozwój bakterii.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:06   #18
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Absolutnie nie. Wprawdzie mikrofale u mnie są, ale ja ich nie uznaję, nie lubię i nie używam.


nie ma za co
a co do ilości dostępnych potraw...
Nie jest wcale ograniczona! Większość potraw smakuje całkowicie dobrze w temperaturze pokojowej, wystarczy po prostu wyciągnąć je z lodówki jakąś godzinę przed zjedzeniem Myślę, że to też kwestia przyzwyczajenia. Jasne, jeżeli nie wsadzamy do mikrofali, to zawiesiste sosy nie będą dobrym pomysłem, ale to tyle, jeżeli chodzi o ograniczenia.
A jeżeli ktoś nie ma lodówki w pracy i boi się, że jego jedzenie nie przeżyje, niech unika jogurtu i majonezu, dba o to, żeby ewentualne mięso było całkowicie ugotowane/upieczone/usmażone (czyli nie krwiste). Jeżeli w pudełeczku jest ryż, można go przyprawić zaprawą do sushi (dłużej zachowuje idealną świeżość). A do tego w kącik pudełka można włożyć kawałeczki imbiru - nie tylko nadadzą pysznego aromatu, ale też powstrzymają rozwój bakterii.
Aha, to ja też muszę pokombinować z tym potrawami na zimno, bo jogurt naturalny z płatkami owsianymi już mi się nudzi powoli
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:00   #19
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Dziewczyny a może zaczniemy wstawiać swoje lunch boxy jako inspirację dla innych?
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 17:38   #20
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez Marika_x33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może zaczniemy wstawiać swoje lunch boxy jako inspirację dla innych?
Jak dla mnie dobry pomysł
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:38   #21
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Ja mam na jutro przygotowane 2 lunch boxy - w jednym jest quinoa z warzywami i sosem sojowym (warzywa z mrożonki) a w drugim prosta sałatka (sałata lodowa, pomidorki koktajlowe, feta , mała ilość oliwy, trochę przypraw) dodatkowo zamierzam wziąć serek homogenizowany i banana

I powiem szczerze że ja nigdy do lodówki niczego nie wkładam, warzywa z ryżem/makaronem/czymś tam nigdy mi sie nie zepsuł nawet jeśli rano (ok.6.30) wyciągałam go z lodówki a jadłam ok.14-15,takk samo wrapy które sobie przygotowywałam, gorsza sprawa była z sałatkami ale na tę okoliczność nabyłam lunch box z wkładem chłodzącym (wlewa się do niego wodę i wkłada na noc do zamrażarki)i dawało radę

Ale powiem szczerze że czytając inne wpisy to ja chyba jakoś strasznie dużo jem w tej pracy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 22:37   #22
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Ja mam na jutro kurczaka w przyprawie gyros, z ryżem i warzywami (marchewka, pietruszka, seler, seler naciowy, bakłażan i cukinia, odrobina przecieru pomidorowego), na śniadanie kawowo-bananowa jaglanka z orzechami włoskimi, i jeszcze jabłko, niestety najbardziej głodna jestem rano i muszę z sobą nosić furę jedzenia, a wieczorem mogłabym już nic nie jeść.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 22:54   #23
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Co tylko chcesz u mnie królują sałatki i kasza jaglana
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 13:58   #24
fashiongirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Szybkie i pożywne danie do pracy - kasza pęczak z brokułami i suszonymi pomidorami z olejem lnianym i natka pietruszki, duzo blonnika , dobre dla pan dbajacych o linie
fashiongirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:18   #25
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

U mnie był dzisiaj makaron razowy świderki i warzywami (brokuł,marchewka, fasolka szparagowa,cebulka czerwona) podpieczone na łyżce oleju z pestek winogron do tego łyżeczka siemnie lnianego oraz czarny pieprz i sól himalajska.
Kolejny posiłek to mały banan, 3 mini ciasteczka owsiane z kokosem oraz 3 kostki gorzkiej czekolady 70%
Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 14:49   #26
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez Marika_x33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może zaczniemy wstawiać swoje lunch boxy jako inspirację dla innych?
Ze zdjęciami ?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:01   #27
Marika_x33
Raczkowanie
 
Avatar Marika_x33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 92
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

nosferatku Czemu nie Chociaż ostrzegam moje zbyt apetycznie nie wygląda
__________________
Gubię kilogramy
Było 70
Jest 66,2
Będzie 55

Razem 30.01.2012.r.

Uczę się !

Marika_x33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 09:12   #28
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja mam na jutro przygotowane 2 lunch boxy - w jednym jest quinoa z warzywami i sosem sojowym (warzywa z mrożonki) a w drugim prosta sałatka (sałata lodowa, pomidorki koktajlowe, feta , mała ilość oliwy, trochę przypraw) dodatkowo zamierzam wziąć serek homogenizowany i banana

I powiem szczerze że ja nigdy do lodówki niczego nie wkładam, warzywa z ryżem/makaronem/czymś tam nigdy mi sie nie zepsuł nawet jeśli rano (ok.6.30) wyciągałam go z lodówki a jadłam ok.14-15,takk samo wrapy które sobie przygotowywałam, gorsza sprawa była z sałatkami ale na tę okoliczność nabyłam lunch box z wkładem chłodzącym (wlewa się do niego wodę i wkłada na noc do zamrażarki)i dawało radę

Ale powiem szczerze że czytając inne wpisy to ja chyba jakoś strasznie dużo jem w tej pracy
No właśnie o tym samym pomyślałam, czyatjąc Twojego posta Ale może po pracy już mało jesz?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:48   #29
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez Marika_x33 Pokaż wiadomość
nosferatku Czemu nie Chociaż ostrzegam moje zbyt apetycznie nie wygląda
U mnie też wygląd na ogół nie jest jakiś szałowy
Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No właśnie o tym samym pomyślałam, czyatjąc Twojego posta Ale może po pracy już mało jesz?
Hmm nie wiem, zwykle jem obiad tylko (ok.16.30-17) i potem już nic, czasem jakąś mała przekąskę jeśli akurat później idę spać (zwykle ok.20.30-22 zależnie od dnia), choć zdarzają się też czpisy i piffko (z mężem ). Ale nie wyobrażam sobie zjedzenia w pracy np. tylko jogurtu z muesli , chyba bym zrobiła napad na lodówkę po powrocie do domu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:25   #30
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Co włożyć do lunch boxa do pracy?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja mam na jutro przygotowane 2 lunch boxy - w jednym jest quinoa z warzywami i sosem sojowym (warzywa z mrożonki) a w drugim prosta sałatka (sałata lodowa, pomidorki koktajlowe, feta , mała ilość oliwy, trochę przypraw) dodatkowo zamierzam wziąć serek homogenizowany i banana

I powiem szczerze że ja nigdy do lodówki niczego nie wkładam, warzywa z ryżem/makaronem/czymś tam nigdy mi sie nie zepsuł nawet jeśli rano (ok.6.30) wyciągałam go z lodówki a jadłam ok.14-15,takk samo wrapy które sobie przygotowywałam, gorsza sprawa była z sałatkami ale na tę okoliczność nabyłam lunch box z wkładem chłodzącym (wlewa się do niego wodę i wkłada na noc do zamrażarki)i dawało radę

Ale powiem szczerze że czytając inne wpisy to ja chyba jakoś strasznie dużo jem w tej pracy
Nie. Jesz normalnie.
Też do pracy zabieram obiad, pełen. Później w domu jem obiado-kolację i ewentualnie coś jeszcze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 19:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.