pytanie odnośnie trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 16:33   #1
FrostEvil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8

pytanie odnośnie trądziku


Witam, mam pytanie odnośnie maści na trądzik, stosuję je od stycznia.
Styczeń-sierpień skinoren od sierpień do teraz isotrex po obu maściach efekty były mało widoczne a po isotrexie skóra strasznie łuszczy mi się na czole i twarzy. Skinoren był fajną maścią moim zdaniem lepszą od isotrexu ale tej maściu używam dopiero 2 miesiące. Przemywam twarz tonikiem benzacne... miałem trądzik okropny na plecach i o dziwo zniknął bez żadnej ingerencji ( posmarowałem raz na tydzień maścią benzacne przez 2 miesiące) teraz czasami coś wyskoczy lecz teraz mam straszny problem z klatką a krosty ogólnie wyskakują czasem gdzie popadnie ( rece, nogi klatka piersiowa itp) za 2 tygodnie mam wizytę u dermatologa kolejną ( nie wiem czy one coś dają bo jestem tam co najwyżej 2 minuty pani mówi że należy stosować dalej maście i mówi, że są poprawy czasem gdy jest gorzej) może powiedzieć żeby przepisała mi jakieś proszki odnośnie trądziku? nie moge maściami się go pozbyć i ogólnie moje zdanie jest takie, że maście pomagają lecz nie pomogą w 100% ponieważ gdy smarujemy jedno miejsce to krostka wyskoczy w drugim itd.. Doradźcie czy te maście są dobre oraz czy warto wspomnieć o tabletkach na trądzik? Ogólnie o czym porozmawiać z dermatologiem na kolejnej wizycie?
FrostEvil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 17:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.