Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 17:18   #871
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Która odżywka z Alterry jest dla Ciebie lepsza ?
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:48   #872
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Która odżywka z Alterry jest dla Ciebie lepsza ?
Na moje włosy lepiej działa odżywka granat i aloes. Włosy są po niej miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują. Plusem również jest to, że odżywka jest gęsta. Są tanie, więc polecam spróbować
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:05   #873
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wklejam moją skromną kolekcję kosmetyków do włosów
1. odżywki i maski
2. szampony, wcierka i olej
O, widzę jakiś nowy szampon Garnier, z orchideą. Nie spotkałam się z takim jeszcze. Do jakich włosów jest przeznaczony? I jak pachnie?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:50   #874
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Aniaamelia a jeśli miałabyś porównać odżywki Alterry do siebie pod względem tego po której się dobrze rozczesuje włosy po wymyciu to która lepsza? Bo ja miałam morelę i robiła mi jeden wielki kołtun, kompletnie nie ułatwiła rozczesywania i jeśli granat jest podobny no to chyba będę musiała sobie odpuscić jej kupienie
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:03   #875
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
O, widzę jakiś nowy szampon Garnier, z orchideą. Nie spotkałam się z takim jeszcze. Do jakich włosów jest przeznaczony? I jak pachnie?
Szampon jest z ekstraktem z orchidei. Kupiłam go w drogerii no name. Nie widziałam go żadnej sieciowej drogerii. Na opakowaniu jest napisane, że przeznaczony jest do włosów pozbawionych blasku, ale ja w takie rzeczy nie wierzę. Swoje zadanie spełnia tj. dobrze myje włosy. Ja go używam do zmywania oleju.

Cytat:
Napisane przez Kakcia Pokaż wiadomość
Aniaamelia a jeśli miałabyś porównać odżywki Alterry do siebie pod względem tego po której się dobrze rozczesuje włosy po wymyciu to która lepsza? Bo ja miałam morelę i robiła mi jeden wielki kołtun, kompletnie nie ułatwiła rozczesywania i jeśli granat jest podobny no to chyba będę musiała sobie odpuscić jej kupienie
Wygląda na to, że ja mam inne włosy. Po obu odżywkach rozczesywanie włosów jest tak samo łatwe. Moje włosy są krótsze (mają około 40 cm).
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:33   #876
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wklejam moją skromną kolekcję kosmetyków do włosów
1. odżywki i maski
2. szampony, wcierka i olej
Kolekcja nieduża, ale same wizażowe perełki
Jak sprawuje się maseczka biovax?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:57   #877
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wklejam moją skromną kolekcję kosmetyków do włosów
1. odżywki i maski
2. szampony, wcierka i olej
ale skromniutka kolekcja, w sumie zazdroszczę bo ja muszę swoją troszkę zmniejszyć jak sie sprawuje maska loreal?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 09:16   #878
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Aktualizuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14178.jpg (37,3 KB, 176 załadowań)
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:29   #879
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Kolekcja nieduża, ale same wizażowe perełki
Jak sprawuje się maseczka biovax?
Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ale skromniutka kolekcja, w sumie zazdroszczę bo ja muszę swoją troszkę zmniejszyć jak sie sprawuje maska loreal?
Porównując obie maski to moim faworytem jest biovax. Włosy są po niej miękkie i dłużej świeże, ale i tak myję włosy codziennie.
Po elseve łatwiej się rozczesuje włosy i to tyle plusów. Nie podoba mi się jej zapach. Obciąża moje włosy. Więcej nie kupię.

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Aktualizuję
Jak się sprawuje odżywka fitomed? Od jakiegoś czasu się czaję na wersję regeneracyjną.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:47   #880
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje odżywka fitomed? Od jakiegoś czasu się czaję na wersję regeneracyjną.
Mam ją od niedawna ale już zdążyłam zauważyć, że włosy się po niej świetnie rozczesują, są miękkie, jedwabiste i takie śliskie. Mozna ją też stosować jako odżywkę b/s i tu też sie fajnie sprawdza. Tylko zapach mnie trochę denerwuje - jest strasznie intensywny (chociaż dosyć ładny), ale jak stosuję ją jako odżywkę b/s to utrzymuje się ze 3, 4 godziny.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:56   #881
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Aktualizuję
możesz już coś powiedzieć o działaniu olejku Alterry?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 10:39   #882
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

moją kolekcję mogłyście zobaczyć kilka postów wcześniej --> klik
wyeliminowałam z niej szampon stapiz oddając mamie, oraz balsam nivea do brązowych włosów.

Moja kolekcja miała się już nie powiększać, ale stety i niestety jednak się powiększyła Jak widać, głównie ze względu na przejście na "blond stronę mocy" Ale teraz już obiecuję sama sobie, że nic więcej nie kupię, tyczy się to głównie masek i odżywek oraz szamponów, bo wcierki akurat jakoś szybciej wykorzystuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13179.jpg (80,5 KB, 288 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:53   #883
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
moją kolekcję mogłyście zobaczyć kilka postów wcześniej --> klik
wyeliminowałam z niej szampon stapiz oddając mamie, oraz balsam nivea do brązowych włosów.

Moja kolekcja miała się już nie powiększać, ale stety i niestety jednak się powiększyła Jak widać, głównie ze względu na przejście na "blond stronę mocy" Ale teraz już obiecuję sama sobie, że nic więcej nie kupię, tyczy się to głównie masek i odżywek oraz szamponów, bo wcierki akurat jakoś szybciej wykorzystuję.
hej, bardzo fajne zakupy, ja też dzisiaj kupiłam tą płukankę srebrzyk wieczorem będę testować (tak z ciekawości-ile za nią zapłaciłaś?), jak przetestujesz biovaxa to daj znać jak się spisał
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:27   #884
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej, bardzo fajne zakupy, ja też dzisiaj kupiłam tą płukankę srebrzyk wieczorem będę testować (tak z ciekawości-ile za nią zapłaciłaś?), jak przetestujesz biovaxa to daj znać jak się spisał
Kupiłam ją niecały rok temu w małym sklepiku- drogerii , niedaleko siebie, swoją droga tylko tam ją widziałam Cena jeszcze widnieje 5.99 zł Daje dobre efekty i nie przesuszyła mi włosów, stsouję ją jednak trochę inaczej niż jest na instrukcji.

Biovax do blondu- świetny! Cieszę się, że udało mi się okazyjnie kupić duże 500 ml opakowanie. Od kiedy jestem znów posiadaczką blond włosów, używałam go w saszetkach tych 20 ml. A teraz nie muszę się w to bawić. Moje włosy się widocznie regenerują i nie jest to efekt do następnego mycia. Dochodząc z ciemnych do blondu, trochę w tyłek dostały, mam wiele odżywek i masek ale tą moje blond kosmyki polubiły najbardziej, a do tego rozświetla ładnie kolor
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:28   #885
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
moją kolekcję mogłyście zobaczyć kilka postów wcześniej --> klik
wyeliminowałam z niej szampon stapiz oddając mamie, oraz balsam nivea do brązowych włosów.

Moja kolekcja miała się już nie powiększać, ale stety i niestety jednak się powiększyła Jak widać, głównie ze względu na przejście na "blond stronę mocy" Ale teraz już obiecuję sama sobie, że nic więcej nie kupię, tyczy się to głównie masek i odżywek oraz szamponów, bo wcierki akurat jakoś szybciej wykorzystuję.
gdzie kupiłaś takiego dużego biovaxa? i serio po 24zł był?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:45   #886
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Kupiłam ją niecały rok temu w małym sklepiku- drogerii , niedaleko siebie, swoją droga tylko tam ją widziałam Cena jeszcze widnieje 5.99 zł Daje dobre efekty i nie przesuszyła mi włosów, stsouję ją jednak trochę inaczej niż jest na instrukcji.

Biovax do blondu- świetny! Cieszę się, że udało mi się okazyjnie kupić duże 500 ml opakowanie. Od kiedy jestem znów posiadaczką blond włosów, używałam go w saszetkach tych 20 ml. A teraz nie muszę się w to bawić. Moje włosy się widocznie regenerują i nie jest to efekt do następnego mycia. Dochodząc z ciemnych do blondu, trochę w tyłek dostały, mam wiele odżywek i masek ale tą moje blond kosmyki polubiły najbardziej, a do tego rozświetla ładnie kolor
ja za swoją zapłaciłam dzisiaj 9zł, ale cieszę się że na nią trafiłam, bo ma dobre opinie, a jak ją stosujesz?
a co do biovaxa-miałaś wcześniej jakieś inne rodzaje? np. do suchych i zniszczonych, bo ja właśnie miałam i ciekawa jestem czy ten do blondu będzie lepszy
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:33   #887
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś takiego dużego biovaxa? i serio po 24zł był?
Tak, dokładnie dałam 23,90 zł i jestem zadowolona. Przeważnie w aptekach są te mniejsze po ok 16-18 zł. A jeżeli nawet są w promocji i cenowo by wyszło na to samo, to wolę jedno duże niż 2 małe jakoś tak Kupiłam go w jednej z pobliskich mi aptek "Świat zdrowia" póki co tylko tam widziałam takie duże pudełka i to wszystkie rodzaje. Lubię tą aptekę, zawsze odbierałam tam kosmetyki z doz'a

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
ja za swoją zapłaciłam dzisiaj 9zł, ale cieszę się że na nią trafiłam, bo ma dobre opinie, a jak ją stosujesz?
a co do biovaxa-miałaś wcześniej jakieś inne rodzaje? np. do suchych i zniszczonych, bo ja właśnie miałam i ciekawa jestem czy ten do blondu będzie lepszy
Wlewam na pewno sporo ponad 0,5 l wody do miski i to chłodnej wody a nie ciepłej. Dozuję około 7-12 kropel zależy jak dawno nie robiłam płukanki i maczam w tej misce głowę parę razy, potem stopniowo całość wylewam na głowę, odciskam włosy nad wanną i potem w ręcznik
Miałam do wypadających i do zniszczonych, ale używałam w saszetkach od czasu do czasu. Efekt podobny do tego do zniszczonych, ale ten do blondu rozświetla mi włosy. Jednak za krótko jeszcze używam aby ocenić który lepszy.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:11   #888
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
możesz już coś powiedzieć o działaniu olejku Alterry?
Stosuję go juz jakieś dwa tygodnie, a że mam fioła na punkcie włosów to olejuję je trzy, cztery razy w tygodniu. Już teraz mogę powiedzieć, że olejek jest bardzo wydajny, ubyło mi dopiero gdzieś 1,5 cm. Niestety ma nieciekawy zapach - słodka, syntetyczna pomarańcza. A co do działania - włosy po jego użyciu są bardziej błyszczącę i gładsze. Pewnie przy dłuższym stosowaniu staną się też bardziej nawilżone. Przy okazji - łatwo go zmyć z włosów i nie są tak splatane jak po innych olejkach. Czyli ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do olejku. Zobaczymy jakie będą długotrwałe efekty
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:15   #889
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
moją kolekcję mogłyście zobaczyć kilka postów wcześniej --> klik
wyeliminowałam z niej szampon stapiz oddając mamie, oraz balsam nivea do brązowych włosów.

Moja kolekcja miała się już nie powiększać, ale stety i niestety jednak się powiększyła Jak widać, głównie ze względu na przejście na "blond stronę mocy" Ale teraz już obiecuję sama sobie, że nic więcej nie kupię, tyczy się to głównie masek i odżywek oraz szamponów, bo wcierki akurat jakoś szybciej wykorzystuję.
hej, gdzie dorwałaś szampon jajeczny? i jakie są Twoje wrażenia?Pamiętam z dawnych czasów szampony jajeczne... (jakieś tanie z supermarketu)..Miały taki żółciutki kolor,a włosy były zadowalająco ładne..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 19:19   #890
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Przy okazji - łatwo go zmyć z włosów i nie są tak splatane jak po innych olejkach. Czyli ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do olejku. Zobaczymy jakie będą długotrwałe efekty
Ja mam inne zdanie, ale dopiero raz użyłam i do tego wersji z granatem. W porównaniu do innych trudno się zmywa, pewnie dlatego że ma w składzie olej rycynowy. Mam bardzo mocny szampon, normalnie zmywam olej raz i jeszcze muszę nałożyć odzywkę. W tym przypadku jeden raz nie wystarczył. Odzywki nie użyłam, bo czułam że nie jest potrzebna. Włosy były obciążone, smętnie zwisały, bardzo się elektryzowały, z rozczesaniem był problem.

Ale nie chcę siać defetyzmu;-) może w dłuższym okresie będę bardziej zadowolona.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:28   #891
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie, ale dopiero raz użyłam i do tego wersji z granatem. W porównaniu do innych trudno się zmywa, pewnie dlatego że ma w składzie olej rycynowy. Mam bardzo mocny szampon, normalnie zmywam olej raz i jeszcze muszę nałożyć odzywkę. W tym przypadku jeden raz nie wystarczył. Odzywki nie użyłam, bo czułam że nie jest potrzebna. Włosy były obciążone, smętnie zwisały, bardzo się elektryzowały, z rozczesaniem był problem.

Ale nie chcę siać defetyzmu;-) może w dłuższym okresie będę bardziej zadowolona.
A ja mam wersję z papają, skład bardzo podobny do tej z granatem i uważam że ten olejek jest bardzo lekki i świetnie się zmywa. Także co włos to opinia
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:28   #892
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie, ale dopiero raz użyłam i do tego wersji z granatem. W porównaniu do innych trudno się zmywa, pewnie dlatego że ma w składzie olej rycynowy. Mam bardzo mocny szampon, normalnie zmywam olej raz i jeszcze muszę nałożyć odzywkę. W tym przypadku jeden raz nie wystarczył. Odzywki nie użyłam, bo czułam że nie jest potrzebna. Włosy były obciążone, smętnie zwisały, bardzo się elektryzowały, z rozczesaniem był problem.

Ale nie chcę siać defetyzmu;-) może w dłuższym okresie będę bardziej zadowolona.
Ja mam brzozę i pomarańczę i właśnie podoba mi się dlatego, że jest bardzo lekkim olejkiem. A jeżeli chodzi o zmywanie, to ja chyba jakaś niemiarodajna jestem. Raz na dwa tygodnie robię sobie taką "emulsję" - olejek rycynowy i żel aloesowy pół na pół i nakładam to na skórę głowy. A potem zmywam zwykłym Babydreamem
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 11:50   #893
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
hej, gdzie dorwałaś szampon jajeczny? i jakie są Twoje wrażenia?Pamiętam z dawnych czasów szampony jajeczne... (jakieś tanie z supermarketu)..Miały taki żółciutki kolor,a włosy były zadowalająco ładne..
Przypadkowo (pierwszy raz go tam widziałam) - Tesco. Pachnie jak likier adovcat... cały czas bym go wąchała. Na włosach chyba nie jest tak odczuwalny, z resztą zawsze nakładam odżywkę/maskę więc ciężko mi stwierdzić. Ma ciekawy skład i wg mnie nawilża włosy, ale nie robi tego w taki oblepiająco-obciążający sposób. Myślę, że na dłuższą metę może jakoś delikatnie wspomóc kondycję włosów (oczywiście stosowany tak jak w instrukcji, czyli wmasować pianę i pozostawić na ponad 3 min). Jestem z niego zadowolona, duża butla, mała cena w dodatku. Na pewno zużyję do końca, a nie tak jak w przypadku stapiza, że oddałam mamie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 14:01   #894
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Wlewam na pewno sporo ponad 0,5 l wody do miski i to chłodnej wody a nie ciepłej. Dozuję około 7-12 kropel zależy jak dawno nie robiłam płukanki i maczam w tej misce głowę parę razy, potem stopniowo całość wylewam na głowę, odciskam włosy nad wanną i potem w ręcznik
zrobiłam tak jak Ty, tylko za dużo nakropiłam i włosy wyszły trochę szare na końcach następnym razem będę uważać z ilością i chyba się polubimy bo mimo wszystko efekt mi się podoba
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:11   #895
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
moją kolekcję mogłyście zobaczyć kilka postów wcześniej --> klik
wyeliminowałam z niej szampon stapiz oddając mamie, oraz balsam nivea do brązowych włosów.

Moja kolekcja miała się już nie powiększać, ale stety i niestety jednak się powiększyła Jak widać, głównie ze względu na przejście na "blond stronę mocy" Ale teraz już obiecuję sama sobie, że nic więcej nie kupię, tyczy się to głównie masek i odżywek oraz szamponów, bo wcierki akurat jakoś szybciej wykorzystuję.
fajne zakupy
Napisz prosze jak sie sprawuje odzywka Timotei,chodzi mi najbardziej o to czy ociepla kolor
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:40   #896
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Przypadkowo (pierwszy raz go tam widziałam) - Tesco. Pachnie jak likier adovcat... cały czas bym go wąchała. Na włosach chyba nie jest tak odczuwalny, z resztą zawsze nakładam odżywkę/maskę więc ciężko mi stwierdzić. Ma ciekawy skład i wg mnie nawilża włosy, ale nie robi tego w taki oblepiająco-obciążający sposób. Myślę, że na dłuższą metę może jakoś delikatnie wspomóc kondycję włosów (oczywiście stosowany tak jak w instrukcji, czyli wmasować pianę i pozostawić na ponad 3 min). Jestem z niego zadowolona, duża butla, mała cena w dodatku. Na pewno zużyję do końca, a nie tak jak w przypadku stapiza, że oddałam mamie
dziękuję! chyba poszukam go w tesco.
tak się dziwiłam, że nigdy nie widziałam produktów bingo w tesco.. ale uświadomiłam sobie, że ZAWSZE chodzę do jednego, niezbyt dużego tesco, które jest po prostu najbliżej.. muszę się udać do jakiegoś większego i mam nadzieję, że go znajdę, bo mam bardzo dobre wspomnienia jeśli chodzi o szampony jajeczne
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 07:39   #897
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

To i ja się pochwalę, a co Co prawda jestem w trakcie akcji denko więc zapasy zmniejszyły się ostatnio o połowę, ale i tak trochę tego jest. Oczywiście jak tylko zużyję to czego rzadko używam, ruszam na łowy

1. Odżywki d/s i maski. Od Alterry z granatem zdecydowanie wolę morelową, ale muszę wykończyc tą więc na razie nie kupuję. Garniera wolę z avocado i shea, ale tego też muszę skończyc. Waxa używam tylko do mycia. Z kolei tak krytykowana na KWC zielona odżywka Artiste sprawdza się u mnie całkiem dobrze. Odżywkę Isana nie wiem właściwie czemu kupiłam, ale muszę ją skończyc, co zajmie mi chyba całe wieki. No i moje ukochane maski Bingo
2. Odżywki b/s, moja ukochana z proteinami mlecznymi już na wykończeniu. Hegrona dostałam, chyba zużyję do mycia.
3. Oleje, kokosowy, shea, amla, jojoba, rycynowy, masło kakaowe i masło babassu
4. Wcierki, woda brzozowa i Capitavit jeszcze nieużywane
5. Z szamponów mam póki co Babydream i Barwę rumiankową, jakoś pominęłam je przy zdjęciach nie wiem czemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odżywki ds i maski.jpg (89,4 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odżywki bs.jpg (113,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oleje.jpg (84,7 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wcierki.jpg (127,8 KB, 161 załadowań)
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:20   #898
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Miss Transept ładny zbiór - jak sprawuje się masło kakaowe i masło bambusu? i jak je dostałaś?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:51   #899
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Miss Transept ładny zbiór - jak sprawuje się masło kakaowe i masło bambusu? i jak je dostałaś?
Pozwolę sobie odpowiedzieć. mam nadzieję, że MissT się nie obrazi
Masło babasu i masło kakaowe jak widać na nalepkach pochodzą ze sklepu internetowego Zrób Sobie Krem.
Bardzo lubię tam zamawiać
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 18:58   #900
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Miss Transept ładny zbiór - jak sprawuje się masło kakaowe i masło bambusu? i jak je dostałaś?
Masło babassu bardzo sobie chwalę, po olejowaniu nim włosy są bardzo mocno wygładzone, łatwo się zmywa i szybko rozpuszcza w dłoniach. Na pewno kupię jeszcze nie raz. Masło kakaowe jest trochę bardziej upierdliwe w obróbce bo trzeba je podgrzac w kąpieli wodnej żeby się roztopiło. Jest cięższe niż babassu, trudniej je zmyc ale efekt też daje niezły, a poza tym pięknie pachnie Chociaż wolę je chyba do ciała.

Nie obraziłam się
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.