Dobry fryzjer - Zamość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 10:56   #31
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Poza tym moze ktos wie gdzie mozna sie zalogowac zeby umiescic ogloszenie o sprzedazy sukni slubnej. Bedzie zupelnie nie zniszczona, bo nie mamy wesela. Tylko slub i zdjecia, a pozniej podróz poslubna)
Suknia z salonu Lisa Ferrera w Lublinie, rozmiar 38-40. Biala. Zaintesowanych odsylam do linka xxxxxxxxxxxx
(zdjecie takie sobie, w rzeczywistosci piekna i bardzo kobieca).
Dostepna po 6 wrzesnia, po slubie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-09 o 12:24 Powód: edytowanie linka
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:26   #32
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez maja28 Pokaż wiadomość
Poza tym moze ktos wie gdzie mozna sie zalogowac zeby umiescic ogloszenie o sprzedazy sukni slubnej. Bedzie zupelnie nie zniszczona, bo nie mamy wesela. Tylko slub i zdjecia, a pozniej podróz poslubna)
Suknia z salonu Lisa Ferrera w Lublinie, rozmiar 38-40. Biala. Zaintesowanych odsylam do linka xxxxxxxxxxxx
(zdjecie takie sobie, w rzeczywistosci piekna i bardzo kobieca).
Dostepna po 6 wrzesnia, po slubie

Na wizazu nie wolno sprzedawac rzeczy,mozna sie tylko wymieniac,jesli chcesz sprzedac suknie,masz strony Allegro,wystarczy jak wpiszesz w google sprzedarz sukien slubnych otworzy sie wiele stron na ten temat.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 13:43   #33
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Oki. Sorki. To jak z fryzjerem i kosmetyczka? Mozecie kogos polecic z Zamoscia???
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 15:12   #34
ichtysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej. Mam pytania co do Galerii Fryzur na Starówce. Czy idac tam do fryzjera moge byc spokojna o swoje wlosy i ile zaplace za sciecie i balejaż? Slyszalam, wiele pozytywnych opini o tym salonie, ale chcialabym miec 100% pewność. Kazdy z moich poprzednich fryzjerow bardzo mnie zawiodl. Nie chcialabym takze i teraz sie rozczarowac. Prosze o pomoc! Pozdr.
ichtysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:17   #35
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Dzieki i przepraszam
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:27   #36
dizzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

wtam dziewczyny tezn fryzjer na starowce ta galeria fryzur? ile tam sie placi za farbowanie? poszukuje naprawde bardzo dobrego ale nie niewiadomo jak drogiego fryzjera. Chce je farbowac, ale mam strasznie przesuszone, czy ktoras wie gdzie dobrze mi pomaluja? pozdrawiam.
dizzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:17   #37
lella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witam serdecznie ! Czy ktoś ma może numer tel.do salonu fryzjerskiego na starówce.Bardzo proszę o przesłanie mi go na moje gg nr.9136832.Mam 50 km do Zamościa i malutkie dziecko wiec wolałabym wcześniej zadzwonic i sie umowic.BARDZO PROSZE O POMOC!!!z góry dziękuję
lella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 10:31   #38
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej lella. Dowiadywalam sie ostatnio troche o fryzjerach w Zamosciu. No i wszystkie drogi prowadza do teh galerii fryzur alebo do drugiegoxxxxxxxxxxxxxxxxx xx(ale nie jestem na sto procent pewna).
Ja umowilam sie na czerwiec na xxxxxx do fryzjera i do kosmetyczki. Zobaczymy co bedzie

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-23 o 09:31 Powód: podawanie adresow i nr tel
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:09   #39
lella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

dzięki serdeczne,jesteś kochana.A nie wiesz , w którym salonie przedłużają włosy?
lella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:09   #40
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Niestety nie wiem gdzie przedluzaja wlosy Ale radze naprawde wybrac kogos sprawdzonego. Znalam kilka dziewczyn ktore sie zdecydowaly, no i rezultaty nie zawsze byly dobre.
Jesli chodzi o tego fryzjera to sie przekonamy, ja bede tam w polowie czerwca, juz sie umowilam. We wrzesniu moj slub i musze miec kogos wyprobowanego zeby mnie uczesali i zrobili makijz. LIcze na nich, bo od kilku osob slyszalam dobre opinie, no i tutaj na forum tez.
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:33   #41
ichtysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej dziewczyny. Jestem tutaj aby Was ostrzedz przed Galeria Fryzur xxxxxx Bylam tam kilka dni temu-koszmar. Ta kobieta minela sie z powolaniem. Sciecie ktoro mi zaproponowala zupelnie nie pasuje do mojej twarzy, a pasemka, ktore mialy byc platynowe sa autentycznie zolte z pomaranczowymi refleksami... Na dodatek za cala zpiep... robote zarzadala 150 zl. I jak tu zaufac fryzjerom???

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-23 o 09:28 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
ichtysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 10:06   #42
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

O kurcze, to zdania sa podzielone. Bo jedne dziewczyny chwala to miejsce, a jak widac to zalezy do kogo sie trafi. Ale czym wiecej opini tym lepiej, przynajmniej ma sie pelniejszy obraz tego co moze sie przytrafic. Dobrze ze sie tam nie umowilam, tylko na Wyszynskiego. a juz mialam mysli zeby jednak do tej Galerii... Napewno w czerwcu podziele sie opinia na temat zakladu na xxxx. I kosmeyczki tez.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-22 o 12:04
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:15   #43
ExeterUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej. Ja róweż szukam dobrego fryzjera w Zamościu... Ale chyba ciężko o takiego W sumie m chodzi o czesanie i modelowanie wlosów na wesele... Może któraś z Was poradzi mi... Nie chce pójśc do pierwszej lepszej pani fryzjer a po wyjściu szybko gonic do domu i poprawiac na szybkiego fryzure...
ExeterUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:44   #44
neofryz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer Zamość

A ja szczerze polecam p. Agnieszke, ma mały salonik xxxxxx. Chodze do niej od ponad 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła, pare razy uratowała mi włosy po moim zbyt intensywnym rozjaśnianiu i pracuje na matixie, gorąco polecam

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-17 o 22:49 Powód: polecam zapoznanie sie z zasadami forum--neofryz
neofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 09:16   #45
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witajcie dziewczyny. Otóz zaryzykowalam i poszlam do Salonu Moniki Masilionis. Robilam balejaz, ogolnie jestem zadowolona. Kosztowalo mnie to 150 zl(plus produkty do pielegnacji wlosow na które sie skusilam, bo tez mam przesuszone, a pani zaproponowala mi podobno b.dobra kuracje) Mna zajmowala sie p. Viola, zna sie na rzeczy, jest milo i sympatycznie. Bylam tez u kosmetyczki w tym samym salonie, na oczyszczaniu tez ok, i cena przyzwoita. We wrzesniu tam wracam na fryzure slubna i makijaz

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-23 o 09:36 Powód: prosze zapoznac sie z regulaminem
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:47   #46
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

a moze ktos ma namiar na zakład fryzjerski na starówce który powstał na miejscu Ramzesa ( z kebabami). Podobno wlascicielka niezle strzyze i maluje wlosy.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:45   #47
tereskaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer Zamość

dziewczyny proszę o pomoc!
czy ktoś zmieniał fryzurkę - ścinał u pani Diany Kozyry na xxxx
bo słyszałam, że jeśli chodzi o malowanie to farba nie trzyma się długo, ale podobno pani diana super scina.
i jakie tam są mniej więcej ceny za ściecie wlosow?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-28 o 21:33 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
tereskaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:48   #48
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

chodziłam kiedys do Diany, niestety ma tendencję do nadmiernego ścinania włosów, zawsze miałam za dużo wycięte i zbyt wydegażowane, a ja tego nie lubię, co do samego sposobu ścięcia to OK.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:14   #49
tereskaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Ja zdecydowałam się pójść do salonu pani Diany i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu ale ścinała mnie pani Marta, taka brunetka. ale nie wiem czy więcej tam pójdę, bo jednak jest tam trochę drogo...
hmm merra a która to pani Diana? ta młoda blondynka? bo nie wiem:P
tereskaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 21:08   #50
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Diana to taka dosyć wysoka blondynka
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:32   #51
ExeterUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej. Dziewczyny odradzam M.Masilonis! Byłam tam ok.2 tyg.temu na uczesanie na wesele. Powiedziałam fryzjerce jak chce aby mnie uczesała (chcialam pokrecic i jakos ładnie upiąć-mam włosu długie i gęste) a ona na to.... oj pani ma takie dlugie włosy... i długo bede kręcić je... eee itp. Zaczeło jęczeć i marudzić! Wkońcu powiedziałam,że nie mam czasu więc niech coś szybko wymyśli. Ja zobaczyłam efekt końcowy to byłam załamana!!! Dosłownie! Nie dość,że ze 3 razy oparzyła mi szyję i ucho lokówką to jeszcze wyglądałam jak idiotka! Totalna porażka! Wczesniejsza klientka tej fryzjerki jak wyszła z salonu to rozmawiala przez tel i usłyszałam jak klnie za uczesanie. Nic dziwnego bo jak spojrzałam na jej fryzure to była okropna! Przylizana... wyglądała jakby miesiąc włosów nie myła a to coś co miało przypominać koka wyglądało okropnie! Zapłaciłam 130zł za moją fryzure... Głupia byłam,że zaplaciłam wogóle... Ale chciałam stamtąd jak najszybciej wyjśc wiec machnęlam ręką... Najlepsze jest to ze za 30min po długim płaczu poszlam szybko do innej fryzjerki która mi uratowała moją fryzure! Powiedziala,ze gorzej spieprzonej fryzury nie widziala! A pani fryzjerka która mnie tak załatwiła nazywa sie Ania (chyba) taka mała,szczupła... Nieprzyjemna.
Jak juz idziecie do tego zakładu to wystrzegajcie sie tej Ani- nie dajcie sie jej oszpecic! Dobrze,że chociaż wesele było udane!
ExeterUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:01   #52
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Ja tez poszukuje dobrego fryzjera w Zamościu. Takiego który włosy skraca tak jak chce tego klijentka a nie dopasowuje do (3) fryzur z katalogu których się uczył na kursie.
Chcę skrocić włosy i jakoś ładnie uczesać- lekko zwiewnie bez nadmiaru lakieru
Mam kilka fryzur które mi się podobają, wydają się być proste do wykonania ale nigdy nie wiadomo na jaką łajzę się trafi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9501953[1].jpg (76,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81004573.jpg (42,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana5[1].jpg (94,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine-zeta-jones-picture-1[1].jpg (45,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine-zeta-jones-1[1].jpg (67,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zetajones_wideweb__470x326,0[1].jpg (18,8 KB, 12 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:14   #53
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez ExeterUK Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczyny odradzam M.Masilonis! Byłam tam ok.2 tyg.temu na uczesanie na wesele. Powiedziałam fryzjerce jak chce aby mnie uczesała (chcialam pokrecic i jakos ładnie upiąć-mam włosu długie i gęste) a ona na to.... oj pani ma takie dlugie włosy... i długo bede kręcić je... eee itp. Zaczeło jęczeć i marudzić! Wkońcu powiedziałam,że nie mam czasu więc niech coś szybko wymyśli. Ja zobaczyłam efekt końcowy to byłam załamana!!! Dosłownie! Nie dość,że ze 3 razy oparzyła mi szyję i ucho lokówką to jeszcze wyglądałam jak idiotka! Totalna porażka! Wczesniejsza klientka tej fryzjerki jak wyszła z salonu to rozmawiala przez tel i usłyszałam jak klnie za uczesanie. Nic dziwnego bo jak spojrzałam na jej fryzure to była okropna! Przylizana... wyglądała jakby miesiąc włosów nie myła a to coś co miało przypominać koka wyglądało okropnie! Zapłaciłam 130zł za moją fryzure... Głupia byłam,że zaplaciłam wogóle... Ale chciałam stamtąd jak najszybciej wyjśc wiec machnęlam ręką... Najlepsze jest to ze za 30min po długim płaczu poszlam szybko do innej fryzjerki która mi uratowała moją fryzure! Powiedziala,ze gorzej spieprzonej fryzury nie widziala! A pani fryzjerka która mnie tak załatwiła nazywa sie Ania (chyba) taka mała,szczupła... Nieprzyjemna.
Jak juz idziecie do tego zakładu to wystrzegajcie sie tej Ani- nie dajcie sie jej oszpecic! Dobrze,że chociaż wesele było udane!
O kurcze to mnie nastraszylas. Bo ja tez mam tam sie czesac na slub, za 3tyg!!! Na szczescie u p. Wioli, ta chociaz jest mila. I widzialam jak robila probna fryzure slubna, byla ok. Ja bylam ogolnie zadowolona. Tylko jednego zaluje, po wizycie u kosmetyczki i fryzjera, dalam sie namowic na rzekomy jedyny ratunek dla moich rozjasnianych balejazem wlosow- szampon, maseczke i jakis spray do wlosow Wella Profesional. Wszystko B. DROGIE i niewarte swej ceny. Lepsze efekty mialam po zwyklym szamponie wzmacniajacym z Rzepy Joanna i odzywce (Za 5zl kazde).
Ogolne moje doswiadczenia z tym salonem dobre, oprocz finansowych........
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:18   #54
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Dobry fryzjer Zamość

A moze ktos wie jak z makijazem slubnym u M. Masilionis?
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:23   #55
ExeterUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez maja28 Pokaż wiadomość
O kurcze to mnie nastraszylas. Bo ja tez mam tam sie czesac na slub, za 3tyg!!! Na szczescie u p. Wioli, ta chociaz jest mila. I widzialam jak robila probna fryzure slubna, byla ok. Ja bylam ogolnie zadowolona. Tylko jednego zaluje, po wizycie u kosmetyczki i fryzjera, dalam sie namowic na rzekomy jedyny ratunek dla moich rozjasnianych balejazem wlosow- szampon, maseczke i jakis spray do wlosow Wella Profesional. Wszystko B. DROGIE i niewarte swej ceny. Lepsze efekty mialam po zwyklym szamponie wzmacniajacym z Rzepy Joanna i odzywce (Za 5zl kazde).
Ogolne moje doswiadczenia z tym salonem dobre, oprocz finansowych........

Ta Ania to jest cały czas ofochana... Wole nie wiedziec co sie dzieje z klientka jak ta Ania ma okres... A Wiola jest miła i ładnie czesze także jak do niej idziesz to nie martw sie.
ExeterUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:45   #56
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Kamien z serca. Dzieki. Ciekawe jak mi wyjdzie makijaz slubny...
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:12   #57
ksiezniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 14
GG do ksiezniczka22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witam wszystkich ja chodziłam zawsze do pan Agnieszki ktora pracowała na starówce dokładnie na pereca ale teraz ona tam nie pracuje bo zmieniła zakład i prosze o pomoc czy ktoś wie gdzie ona teraz sie znajduje bardzo prosze o pomoc bo musze coś zrobić z włosami a nikomu nie ufam tylko pani Agnieszce.
ksiezniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:26   #58
ExeterUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka22 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ja chodziłam zawsze do pan Agnieszki ktora pracowała na starówce dokładnie na pereca ale teraz ona tam nie pracuje bo zmieniła zakład i prosze o pomoc czy ktoś wie gdzie ona teraz sie znajduje bardzo prosze o pomoc bo musze coś zrobić z włosami a nikomu nie ufam tylko pani Agnieszce.
Hej.Ja równiez wybieram sie do p.Agnieszki... Dobrze wiedzieć,że juz jej nie ma starówce... To gdzie teraz przyjmuje????? Szybko niech ktos napisze!
ExeterUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:42   #59
ksiezniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 14
GG do ksiezniczka22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez ExeterUK Pokaż wiadomość
Hej.Ja równiez wybieram sie do p.Agnieszki... Dobrze wiedzieć,że juz jej nie ma starówce... To gdzie teraz przyjmuje????? Szybko niech ktos napisze!
hej dzisaj kolezanka mi powiedziała ze pani Agnieszka pracuje teraz na nowym miescie w baszcie
ksiezniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:04   #60
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cześć dziewczyny! teraz to i ja szukam dobrego fryzjera w Zamościu... Możecie polecić takiego naprawdę dobrego bo niedługo szkoła i nie chce wyglądać jak bym spod kosiarki wyszła Chodzi tylko o ścięcie no i może dobranie fryzury...(ale to już niekoniecznie bo zawsze mi się podobała fryzura tej dziewczyny: http://www.youtube.com/watch?v=DhioYddDHMU)
Zawsze się ścinałam w Zakładzie fryzjerskim "Nicole" tak na nowym mieście w głębi osiedla ale obecnie jest tam już inna fryzjerka która nie patrzy na to co robi tylko patrzy w lustro co się na ulicy dzieje
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 14:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.