Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 20:02   #631
grzybol
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
ja kiedyś miałam jakiś niedrogi szampon, chyba coś z pokrzywą na swędzącą skórę głowy, ale już go nie mogę zaleźć w sklepach. czytałam za to gdzieś w gazecie, że ma być nowa seria pharmaceris hair - no i właśnie ma być tam szampon do swędzącej, wrażliwej skóry głowy. może ktoś już tego pharmacerisa używał?
znalazłam artykuł w necie o tych szamponach pharmaceris. o tym do wrażliwej skóry głowy piszą tak:
H-SENSITONIN - specjalistyczny szampon kojący do skóry wrażliwej, włosy cienkie i delikatne - składniki aktywne: Olej canola + Sensiline? + żel z czerwonych alg
Delikatny szampon kojący do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry głowy skłonnej do podrażnień oraz włosów cienkich i delikatnych. Przywraca równowagę w funkcjonowaniu skóry i łagodnie myje włosy nadając im puszystość i połysk potwierdzony przez 80%* użytkowniczek. Ekstrakt z mięty zawierający flawonoidy, w połączeniu z cennym olejem rzepakowym, intensywnie koi podrażnienia, zaś łagodzący wyciąg z lnu i witamina E skutecznie regeneruje skórę i zapobiega jej dalszym uszkodzeniom. Żelowy wyciąg z krasnorostów doskonale nawilża i dostarcza skórze niezbędnych pierwiastków śladowych oraz makroelementów. Prowitamina B5 chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.
Myślę, że może być ok.może się skuszę i wypróbuję.
grzybol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:23   #632
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: swędząca skóra głowy

Witam!
Niestety również mam problem ze swędzącą skórą głowy.
Byłam nawet dziś u dermatologa i przy okazji spytałam o tą głowę i lekarka przepisała mi diprosalic.Niestety w domu przeczytałam dopiero,że jest to steryd,a ja mam już i tak podwyższone ciśnienie w oczach po leczeniu sterydami zapalenia spojówek(o czym zapomniałam jej wspomnieć).No i teraz mam dylemat,czy stosować ten lek czy nie?
W sumie to łepek swędzi mnie po niektórych szamponach,ale mam problem ze znalezieniem takiego po którym nie swędzi.
Lekarka powiedziała,żeby stosować szampony apteczne do codziennego mycia włosów(myję włoski codziennie).Możecie jakieś polecić?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:25   #633
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam!
Niestety również mam problem ze swędzącą skórą głowy.
Byłam nawet dziś u dermatologa i przy okazji spytałam o tą głowę i lekarka przepisała mi diprosalic.Niestety w domu przeczytałam dopiero,że jest to steryd,a ja mam już i tak podwyższone ciśnienie w oczach po leczeniu sterydami zapalenia spojówek(o czym zapomniałam jej wspomnieć).No i teraz mam dylemat,czy stosować ten lek czy nie?
W sumie to łepek swędzi mnie po niektórych szamponach,ale mam problem ze znalezieniem takiego po którym nie swędzi.
Lekarka powiedziała,żeby stosować szampony apteczne do codziennego mycia włosów(myję włoski codziennie).Możecie jakieś polecić?
nie uzywaj tego kosmetyku
mialam i jest niebezpieczny
polecam
nizoral
ziaja czarna rzepa
farmed
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:33   #634
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
nie uzywaj tego kosmetyku
mialam i jest niebezpieczny
polecam
nizoral
ziaja czarna rzepa
farmed
O,dzięki za szybką odpowiedź.Właśnie mi też się to nie podoba.W ogóle to uważam,że powinno się informować pacjenta jak mu się sterydy przepisuje.Zwłaszcza że dostałam maść ze sterydem jeszcze na wysypkę na ręce,więc w sumie 2 sterydy na raz.
Nizoral podobno u mnie nie da rady,bo okazuje się,że ja mimo przetłuszczających się włosów mam suchą skórę głowy(i stąd delikatny łupież) a lekarka powiedziała,że on jeszcze bardziej wysusza.
A to ma być farmed czy fitomed?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 07:44   #635
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: swędząca skóra głowy

Polecam łagodny dziecięcy szampon bez detergentów - np. babydream. Trochę plącze włosy, ale można sobie poradzić nakładając odżywkę na chwilę, ale tak żeby jej nie wmasowywać w skórę głowy. Przetestowałam - skóra po pewnym czasie wróciła do równowagi i teraz myję tum szamponem na zmianę z innymi.
Podobne łagodzące działanie ma apteczny NODE Biodermy - ale on z tych droższych.
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 08:57   #636
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
O,dzięki za szybką odpowiedź.Właśnie mi też się to nie podoba.W ogóle to uważam,że powinno się informować pacjenta jak mu się sterydy przepisuje.Zwłaszcza że dostałam maść ze sterydem jeszcze na wysypkę na ręce,więc w sumie 2 sterydy na raz.
Nizoral podobno u mnie nie da rady,bo okazuje się,że ja mimo przetłuszczających się włosów mam suchą skórę głowy(i stąd delikatny łupież) a lekarka powiedziała,że on jeszcze bardziej wysusza.
A to ma być farmed czy fitomed?
farmed, ale on tez wysusza włosy,proponuje myc skóre głowy nizoralem, a włosy szamponem nawilzajacym lub odzywka tzw metoda OMO
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:38   #637
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: swędząca skóra głowy

Ja nie mam suchych włosów tylko przetłuszczające się,a skórę głowy suchą.A metodą OMO stosuje już jakiś czas,dzięki czemu porządniejsze odżywki nie obciążają mi włosów.
Nizoral kiedyś ładnie wyleczył mi tlusty łupież i swędzący łepek od razu.
Może spróbuje jeszcze raz,choć teraz to raczej coś innego.
Szkoda,że wczoraj ten szampon babydream nie przyszedł mi do głowy,bo akurat w rossmanie byłam.
Jeśli spotkam to spróbuje jeszcze może Bebi Barwy.
Ogólnie dzięki dziewczyny za porady.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 18:43   #638
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Katty - mam podobny tłusto-suchy mix. Pharmaceris nie polecam, bo mają popularne, mocne detergenty (przynajmniej te produkty, które widziałam). Jestem na etapie Fitomed i CeCe do skóry wrażliwej (zawiera inne detergenty, ale bardzo słabo się pieni, więc trzeba użyć 2x), na same włosy nakładm olejki lub jedwab zamiast odżywek i przez 3 dni mnie nie swędzi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:30   #639
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: swędząca skóra głowy

Dzięki za odpowiedzi.Chyba poszukam tego fitomedu na początek.
Ewentualnie babydream albo bebi.Z tego co przejrzałam wątek to chyba najbardziej polecane szampony.Może jeszcze nizoralu spróbuje w sumie.
Na razie mam w domu szampon pokrzywowy Polleny Malwa o interesującym i dość prostym składzie więc na razie wytrzymam kilka dni na nim,a po niedzieli coś kupię.

Malla-a jak masz tłuste włosy i suchą głowę to kupujesz fitomed do włosów suchych i normalnych czy do tłustych?Z tego co widziałam są dwa.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:09   #640
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Nie widzę między nimi specjalnej różnicy. Do suchych używałam za krótko (odlewka), żeby zrecenzować. Myślę, że w przypadku jakiejkolwiek firmy umycie dwukrotne szamponem do włosów suchych daje taki efekt, jak jednokrotne do tłustych. Osobiście preferuję te do suchych, bo mniej wysuszają.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:53   #641
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: swędząca skóra głowy

ja tez mam problem ze swedzaca skora glowy
ale najczesciej swedzi mnie jak mi sie spoci glowa
a normalnie mma bardzo sucha skore glowy i wlosy w sumie tez
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 11:02   #642
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: swędząca skóra głowy

Dziewczyny. Już tutaj ktoś pisał o stosowaniu mydlnicy lekarskiej. Mój tato miał problem ze swędzeniem głowy i krostami na głowie, strupkami. Trwało to długie miesiące. Do czasu, aż zasugerowałam mu mydlnicę. Kupił za 3 zł, zaparza pod przykryciem i myje tym głowę, zamiast szamponu. Wszystkie dolegliwości, z jakimi się zmagał, zniknęły Polecam!
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:10   #643
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

gordies - przed każdym myciem zaparza czy robi więcej i wlewa do butelki?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:53   #644
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Szkoda,że wczoraj ten szampon babydream nie przyszedł mi do głowy,bo akurat w rossmanie byłam.
Jeśli spotkam to spróbuje jeszcze może Bebi Barwy.
Ogólnie dzięki dziewczyny za porady.
Szampon babydream strasznie mi zmatowil wlosy. Bylam u dermatolog i powiedziala ze takich preparatow dla dzieci nie powinno sie uzywac. Zalecila mi kuracje raz w tygodniu przed myciem wlosow (powiedzmy w sobote, kiedy sie z chaty nie wychodzi) nasmarowac glowe taka mascia lipobase, i do codziennego uzytku szampon polytar (16zl) z apteki. Pomoglo.
naily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:37   #645
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Szampon babydream strasznie mi zmatowil wlosy. Bylam u dermatolog i powiedziala ze takich preparatow dla dzieci nie powinno sie uzywac. Zalecila mi kuracje raz w tygodniu przed myciem wlosow (powiedzmy w sobote, kiedy sie z chaty nie wychodzi) nasmarowac glowe taka mascia lipobase, i do codziennego uzytku szampon polytar (16zl) z apteki. Pomoglo.
Lipobase smarować głowę?I to pomaga na swędzącą głowę?W sumie to jak swędzi od przesuszenia to może i ma to sens.
A dajesz później radę zmyć tą lipobase bo ona raczej tłusta jest.
Używałam jej jakiś czas temu na twarz,ale zapchała mnie trochę.
A szampon to ten http://www.cefarm24.pl/polytar-szamp...-ml-p1019.html ?
Ja ostatnio kupiłam sobie szampon physiogel,ale w sumie sama nie wiem co o nim myśleć.Swędzi łepek mniej,ale jeszcze dobrze nie jest.
Zobaczę jak opakowanie skończę.A fitomedu nigdzie znaleźć nie mogę,a pytałam już w kilku aptekach.Choć jak dokładnie przeczytałam skład to już mi się go odechciało.Kupię sobię korzeń mydlnicy jak znajdę i będę wcierać w łepek.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:17   #646
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Czytam wasze wypowiedzi bo problem ze swędzeniem skóry głowy wrócił. Uzywałam wszystkiego o czym pisałyście w ostatnich postach-szamponu Fitomedu i Polytaru. Po Fitomedzie mnei swędzialo tak samo, a po Polytrze miałam wrażenie, że bardziej. Teraz uzywam Babydream i tuż po umyciu jest ulga, góra do jednego dnia ale na drugi swędzi i skóra głowy jest tłusta. Jakiś czas temu farbowałam włosy Castingiem, może to dlatego ten świąd?Ale tydzień po ufarbowaniu nie swędziało tylko dopiero od kilku dni;/
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 10:16   #647
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: swędząca skóra głowy

Spróbuj serii produktów Kadusa do wrażliwej skóry głowy.
Zawierają wyciąg z kwiatów lotosu, które pielęgnują skórę głowy. Nie zawierają środków zapachowych i barwników. Działają regenerująco i powstrzymują stany zapalne. Niezwłocznie uśmierzają swędzenie.

Alternatywne rozwiązania dla wrażliwej, swędzącej skóry głowy to
afrykańskie masło shea – naturalna odżywka dla suchej i wrażliwej skóry głowy.


Jednakże, jeśli po wypróbowaniu kilku produktów nie ma rezultatów i swędzenie skóry głowy nasila się, ewentualnie pojawia się zapalenie bądź zaczerwienienie skóry głowy, koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem. Są pewne choroby, które mogą powodować łuszczenie bądź swędzenie skóry głowy i mogą prowadzić do poważnych komplikacji, jeśli zostaną pozostawione bez odpowiedniej terapii.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:20   #648
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: swędząca skóra głowy

Malla, jeśli chodzi o mydlnicę, zaparza się ją raczej na świeżo za każdym razem. Sama sprawdziłam na swojej głowie. Trochę wysusza włosy, jak to zioła, ale skóra głowy jest jak "nowa"
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:57   #649
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

modnyfryzjer - o, nie słyszałam o tej wersji. Firmę bardzo lubię.

gordies - pytałam, bo na Wizażu można znaleźć wiele przepisów na szampony z mydlnicy, sama zamierzam taki zrobić, jak tylko skończę 2 obecne szampony. Taki robiony potrafi się całkiem nieźle pienić. Płukanek i toników do włosów mam dosyć. Od zapobiegania wysuszaniu jest odżywka, szampon ma myć i nie podrażniać i tego się od paru lat trzymam, więc zupełnie mi lekkie podsuszanie nie przeszkadza. Przynajmniej wiem, że to moje naturalne włosy, nie oblepione silikonami z szamponu, który dusi skórę głowy...

W sumie jestem zadowolona z obecnego połączenia - CeCe Med Sensitive + olejki, sporadycznie Seboradin Niger i odżywki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-05-25 o 19:00
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 20:19   #650
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

gordies - pytałam, bo na Wizażu można znaleźć wiele przepisów na szampony z mydlnicy, sama zamierzam taki zrobić, jak tylko skończę 2 obecne szampony. Taki robiony potrafi się całkiem nieźle pienić. Płukanek i toników do włosów mam dosyć. Od zapobiegania wysuszaniu jest odżywka, szampon ma myć i nie podrażniać i tego się od paru lat trzymam, więc zupełnie mi lekkie podsuszanie nie przeszkadza. Przynajmniej wiem, że to moje naturalne włosy, nie oblepione silikonami z szamponu, który dusi skórę głowy...

W sumie jestem zadowolona z obecnego połączenia - CeCe Med Sensitive + olejki, sporadycznie Seboradin Niger i odżywki.
Racja, ja też nie lubię tych "oblepiaczy" włosów. Powiem też, że szampon Fitomed z mydlnicy tak samo dobrze oddziałuje na moje włosy, jak parzone zioła
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 20:31   #651
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

A jak się pieni taka świeżo zaparzona mydlnica?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:36   #652
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: swędząca skóra głowy

Powiem tak: tato ma krótkie, bardzo gęste włosy i jemu się pieni mocno. A u mnie na długości za ramiona średnio, z tym, że ja ją raczej wmasowuję i wklepuję. Najpierw myję szamponem, a mydlnicy używam po jego spłukaniu tak dla "odżywienia" skóry głowy.
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 09:58   #653
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Dzięki. Zarosłam do pasa i zaczęłam zwracać uwagę na pienienie, co wcześniej było dla mnie zupełnie nieistotne...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:56   #654
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Czytam wasze wypowiedzi bo problem ze swędzeniem skóry głowy wrócił. Uzywałam wszystkiego o czym pisałyście w ostatnich postach-szamponu Fitomedu i Polytaru. Po Fitomedzie mnei swędzialo tak samo
a ja mam nadzieję, że mnie pomoże. Zakupiłam dzisiaj szampon z fitomedu i tak po cichu liczę na poprawę. Niestety po krótkiej przerwie swędzenie wróciło zaczyna mnie powoli dobijac
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:11   #655
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
a ja mam nadzieję, że mnie pomoże. Zakupiłam dzisiaj szampon z fitomedu i tak po cichu liczę na poprawę. Niestety po krótkiej przerwie swędzenie wróciło zaczyna mnie powoli dobijac
Czyli co, powrót do Bebi?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:19   #656
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czyli co, powrót do Bebi?
no właśnie narazie przetestuję fitomed- ostatnio myłam nivea baby i było fajnie- włosy bardzo ok, skóra też- tylko ostatnio coś się skiepściło [ale to chyba z powodu pracy ] a jak nic nie pomoże to wracam do bebi [o ile go upoluję]
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-05-31 o 10:44
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:26   #657
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: swędząca skóra głowy

A ja będę nudna - nadal swędzi
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:47   #658
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
no właśnie narazie przetestuję fitomed [.....] a jak nie pomoże to wracam do bebi
nie chcę zapeszać [tfu, tfu] ale po pierwszym myciu jest fajnie- jeszcze swędzi ale duuuużo mniej. Myślę, że fitomed do suchych normalnych może stać się moim ulubieńcem- ale jw. tfu, tfu
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:32   #659
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Wiecie co? Ja już nie pamiętam, kiedy mnie swędziało
CeCeMed Sensitive, dostępny choćby w SuperPharm...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:28   #660
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja już nie pamiętam, kiedy mnie swędziało
A ja nie pamiętam już kiedy mnie nie swędziało
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-01 15:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.