Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-01, 15:17   #1081
hawajkaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez hathayoga Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was korzysta³a z us³ug BD Studio Fryzur, na Legionowej? Jakie wra¿enia?
hmmmm.... ja to nie to chyba co¶ nowego. Ja by³am w kameleon i deja vu . Mo¿e sprawd¼ i napisz Ja polecam te dwa co wypisa³am,ale chetnie sprawdze co¶ nowego hihihih
hawajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-02, 20:20   #1082
kiziaaaa1
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Talking Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez hawajkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hmmmm.... ja to nie to chyba co¶ nowego. Ja by³am w kameleon i deja vu . Mo¿e sprawd¼ i napisz Ja polecam te dwa co wypisa³am,ale chetnie sprawdze co¶ nowego hihihih

Jeju dziewczyny jeste¶cie jak jacy jurii z telewizji strasznie surowo oceniacie salony fryzjerskie. Czytam i czytam wypowiedzi wasze i widzê,¿e naprawdê siê znacie. Ja sama osobi¶cie ju¿ trochê pozwiedza³am tych salonów w Bia³ymstoku. Osobi¶cie nie zgadzam siê z niektórymi zdaniami i opiniami. Tak jak wy¿ej kole¿anka by³am w tych dwuch salonach z tym ¿e Deja Vu chyba bardziej mi siê spodoba³ ni¿eli kameleon. A jutro wybieram siê do kolejnego salonu mo¿e te¿ co¶ ciekawego mi doradz±. Pozdrówka... juto napisze co¶ o kolejnym salonie.
kiziaaaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 07:15   #1083
kiziaaaa1
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

tutaj aby kogo¶ zacytowaæ trzeba zgody moderatora forum?

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

hehehe okej ju¿ rozkmini³am.
A wiec chcia³am napisaæ ju¿ wczoraj no ale. Dziewczyny strasznie surowo oceniacie naszych fryzjerów Bia³ostockich! Czytam i czytam wasze opinie i jak profesjonalne jurii hehehehhe . Jest wiele wspania³ych jak i fatalnych fryzjerów w Bia³ymstoku. Co do mojej poprzedniczki zgadzam siê ¿e Kameleon i Deja Vu to chyba jedna najleprze salony fryzjerskie. Dzisiaj ide do innego wiêc siê oka¿e jak siê nie spodoba wracam do 2 wy¿ej napisanych
kiziaaaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 07:21   #1084
hawajkaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja to mam blisko do Deja Vu wiec czêsto tam witam,ale zapraszam innych. Fajnie ¿e podzielasz moje zdanie :P By³a¶ na krze¶le do relaksu kosior ,trzeba tam sprawdziæ jeszcze salon kosmetyczny mo¿e ty korzysta³a¶ u dziewczyn?
hawajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 07:24   #1085
hawajkaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez kiziaaaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
tutaj aby kogo¶ zacytowaæ trzeba zgody moderatora forum?

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

hehehe okej ju¿ rozkmini³am.
A wiec chcia³am napisaæ ju¿ wczoraj no ale. Dziewczyny strasznie surowo oceniacie naszych fryzjerów Bia³ostockich! Czytam i czytam wasze opinie i jak profesjonalne jurii hehehehhe . Jest wiele wspania³ych jak i fatalnych fryzjerów w Bia³ymstoku. Co do mojej poprzedniczki zgadzam siê ¿e Kameleon i Deja Vu to chyba jedna najleprze salony fryzjerskie. Dzisiaj ide do innego wiêc siê oka¿e jak siê nie spodoba wracam do 2 wy¿ej napisanych
Fajnie ¿e podzielasz zdanie na temat tego salonu Daja Vu, bo chyba tutaj wcze¶niej jakie¶ debaty siê odnosi³y co do niego. By³as na krze¶le masuj±cym kosior hehehe ostra faza no i mam jeszcze plan sprawdziæ kosmetyczne bo ponoæ te¿ dobra. Polecam Laski Naprawdê Salon Super
hawajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 19:47   #1086
kiziaaaa1
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

O tak by³am by³±m genialne a u kosmetyczki te¿ tam by³am naprawdê spoko babka A do jakiej fryzjerki chodzi³a¶? Bo ja to do Marty i amen ¿e tam nie pracuje mo¿e tak chamsko pisaæ,ale no ka¿dy ma swój gust mi siê nie podoba³o jak ciê³a. A ty która fryzjerkê polecasz?
kiziaaaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 09:34   #1087
hawajkaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

tutaj kto¶ w³a¶nie wcze¶niej pisa³,¿e kiepska jest i ¿e co¶ nie tak z ni±, ale nie wiem. hihihihih to ja chyba muszê umówiæ siê do tej kosmetyczki no i pójdê na farbowanko w³osów bo ju¿ jakie¶ takie nie do pokazania dla ludzi Mo¿e jaki¶ sza³ mi znowu dziewczyny zrobi± bo wyobra¼nie maj± wielk±
hawajkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 22:08   #1088
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Smile Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Widzia³am na strze¿onym osiedlu na Wiejskiej, ¿e tam jest jaki¶ zak³ad fryzjerski, ma kto¶ o nim wiêcej wiadomo¶ci? Jak tam ¶cinaj± i w jakich cenach?
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-24, 12:39   #1089
aktrak12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Kto¶ mo¿e siê orientuje gdzie teraz pracuje Ba¶ka co pracowa³a w Avangardzie??
aktrak12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-25, 20:06   #1090
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

By³a mo¿e która¶ z Was w Cafe Fryzjer na Warszawskiej? Ja ostatnio skusi³am siê tam na farbowanie, wysz³o fajnie, grzywka te¿ zadowalaj±co obciêta. Ale w³a¶nie boje siê obciêcia w³osów zaryzykowaæ Kto¶ co¶ wie?
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-26, 16:42   #1091
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Oo a ile p³aci³a¶ za grzywkê w Cafe Fryzjer?
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 09:23   #1092
KamilkaaaSweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 7
GG do KamilkaaaSweet
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej laseczki...
Ba¶ka z Awangardy to chodzi o tak± blond, nie chudzinkê, z ciemn± kresk± na oku? jak tak zaraz do niej zadzwonie bo wiem, ze zmieni³a ale nie pamiêtam na co s±siadeczka moja;p....ale dziewczyny jak z tym bd studio bo na gruponie promocja za 69 kolor,strzy¿enie i modelowanie. Ja chcia³abym tak± fryzurê jakby na trzy warstwy ciête w³osy d³ugie ale nie mogê idealnych zdjeæ znale¼æ, a fryzjerzy nawet ze zdjeæ czêsto nie potrafi±...mia³am d³ugie po ¶ciêciu koñcówek s± za ramiona ;c fryzjerzy...
KamilkaaaSweet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-07, 10:18   #1093
martaqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

ODRADZAM SALON £APICKI - juz pomijam fakt nieprzyjemnego fryzjera. Bylam u tego Pana w czerwcu. Pokazalam mu zdjecie GRZYWKI (!!!!) jaka miala Anja Rubik,dokladnie wyjasnilam. Oprocz tego powiedzialam by delikatnie wycieniowal mi wlosy.Dokladnie tez opisalam o jakie cieniowanie mi chodzi-by byla mala roznica miedzy najdluzszymi i najkrotszymi wlosami. To co mi zrobil z moich dlugich,ladnych wlosow do dzisiejszego dnia nie da sie naprawic. Zaczne od tego ze zadnej grzywki nie mialam tylko wycial (doslownie wycial) mi troche wlosow z boku. Cieniowanie zrobil tak ze mam 20 cm roznice miedzy wlosami z tylu i z przodu co wyglada STRASZNIE jak w latach 80. Na wakacjach poszlam juz zdesperowana naprawic to do dobrego salonu w Krakowie - Pani ktora mnie strzygla spytala czy cos mi wygryzlo wlosy - Pan fryzjer za mocno mi skrocil z jednej strony i przykryl to wlosami z gory glowy przez co mialam prawa i lewa strone roznej dlugosci.I teraz prawie pol roku po wizycie nadal mam ta ogromna roznice w dlugosciach,musze co miesiac chodzic do fryzjera i skracac najdluzsze wlosy z tylu. KATASTROFA ;/
martaqqq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-08, 08:47   #1094
KamilkaaaSweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 7
GG do KamilkaaaSweet
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

po kontakcie z s±siadk± podaje nr. do Basi, która pracowa³a w awangardzie: 514131208. Basia zmieni³a pracê ale prosi³a aby dzwoniæ. Moja siostra ¶cina i maluje u Basi i zawsze jest bardzo zadowolona.
-pozdrawiam laseczki
KamilkaaaSweet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-20, 08:26   #1095
Korniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mam do Was pytanie.....czy kto¶ mo¿e orientuje siê, gdzie teraz pracuje Ania z Atelier na D±browskiego? By³am u niej 2 razy, super fryzura i ¶wietnie uk³adaj±ce siê w³osy...zadzwoni³am tam wczoraj, a tu siê okaza³o, ¿e jej tam nie ma....buuu A ja ju¿ my¶la³am, ¿e znalaz³am "swoj±" fryzjerkê. Je¶li kto¶ wie, gdzie jej teraz szukaæ, bardzo proszê o info....
Korniczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-20, 21:31   #1096
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿e zadzwon jeszcze raz i spytaj gdzie jest.
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-24, 08:28   #1097
czy to ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Na bie¿±co czytam w±tki i tym razem podzielê siê opini± odno¶nie salonu: Dorota (studio fryzjerstwa profesjonalnego), na Rocha. By³am ju¿ kilka razy i moje w³osy po licznych pigmentacjach i farbowaniach przybieraj± oczekiwany kolor, aczkolwiek du¿ym kosztem: zarówno odbi³o mi siê na portfelu jak i na nerwach. Koszt farbowania na w³osach dlugich to 180 z³, a pigmentacje (na które pani namawia ¿eby chodziæ co 3 tyg) 100-120 z³. Je¶li chodzi o osoby, które s± gotowe na radykaln± zmianê to jak najbardziej polecam, pani o zdanie nie pyta tylko tnie wg swojej wizji. No i za pierwszym razem, nie wiedz±c o tym zosta³am pozbawiona moich d³ugich w³osów (ile siê w domu nap³aka³am). Niby mocno krótki nie s± ale mocno wystrzêpione. A ¿e moja praca wymaga grzecznego wizerunku to nie koniecznie to akceptuje, no ale w³osy nie kapusta i odrosn±.
Kosmetyki u¿ywane w salonie ¶wietne, umiejêtno¶æ doboru koloru super, ale charakter fryzjerki ciê¿ki, nie toleruje dyskusji, sprzeciwu, i zawsze ma racje.
Od stycznia szukam dalej wymarzonego salonu.
czy to ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 21:24   #1098
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mozecie mi powiedziec gdzie pracuje teraz P Wojtek? W jakim on jest wieku i ile kosztuje u niego dekoloryzacja? Ah i czy lepiej umowiac sie z nim osobiscie dzwoniac na jego komorke czy raczej do salonu?

Jeszcze raz przejzalam Forum i waham sie miedzy P Wojtkiem i P Emilka z Atelier. Kto lepszy? Mam cienkie wlosy, chce sciac na krotko i zmienic kolor z brazowego na sredni blond.

Edytowane przez Kashushu
Czas edycji: 2011-12-26 o 21:36
Kashushu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-02, 09:39   #1099
alusia149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5
Smile Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witajcie Duzo opinii za du¿o nie jestem z Bia³egostoku tak¿e proszê o radê kogo POLECACIE NA CZESANIE WESELNE????? PISZCIE I PODZIECLCIE SIE SWOIMI OPINIAMI POZDRAWIAM
alusia149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 13:27   #1100
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 273
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cze¶æ dziewczyny!
Ja od ok. pó³ roku chodzê do Atelier na D±browskiego do p. £ukasza. Fryzjera poleci³a mi kole¿anka i jestem baaardzo zadowolona . Mia³am pó³d³ugie w³osy i za ¶ciêcie p³aci³am ok 50z³, na podcinanie grzywki mo¿na przychodziæ jak tylko odro¶nie i robi± to nieodp³atnie, co dla mnie jest ogromnym plusem bo grzywka odrasta mi ju¿ po 3 tygodniach
__________________
nowa ¶wie¿utka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-03, 09:44   #1101
alusia149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez alusia149 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Duzo opinii za du¿o nie jestem z Bia³egostoku tak¿e proszê o radê kogo POLECACIE NA CZESANIE WESELNE????? PISZCIE I PODZIECLCIE SIE SWOIMI OPINIAMI POZDRAWIAM
Dziewczyny DAJCIE ZNAC KOGO POLECACIE PLIS PLIS
alusia149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-03, 09:49   #1102
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez alusia149 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Duzo opinii za du¿o nie jestem z Bia³egostoku tak¿e proszê o radê kogo POLECACIE NA CZESANIE WESELNE????? PISZCIE I PODZIECLCIE SIE SWOIMI OPINIAMI POZDRAWIAM
Cytat:
Napisane przez alusia149 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny DAJCIE ZNAC KOGO POLECACIE PLIS PLIS
a przeczyta³a¶ w±tek?
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-03, 16:47   #1103
alusia149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Oczywi¶cie ¿e przeczyta³am ale za du¿o tych opinii a poza tym zale¿y mi na kim¶ kto czesze ³adne fryzurki na wesele a nie kolorek czy strzy¿enie Czy polecacie kogos??
alusia149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-06, 14:05   #1104
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

czy mo¿ecie poleciæ fryzjera znaj±cego siê na ciêciu w³osów krêconych?
__________________
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-06, 16:33   #1105
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez anoska Poka¿ wiadomo¶æ
czy mo¿ecie poleciæ fryzjera znaj±cego siê na ciêciu w³osów krêconych?
Jako posiadaczka fal polecam Emilkê z Atelier albo Agnieszkê z Bell Capelli
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-07, 11:12   #1106
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jako posiadaczka fal polecam Emilkê z Atelier albo Agnieszkê z Bell Capelli
doczyta³am siê w³a¶nie, ¿e Emilka zna siê na ciêciu, tak? ogarnia sprawê? a czy to samo jest w przypadku Agnieszki? czy tylko wielka improwizacja?
i jaka ró¿nica w cenie?
¶cinaj± na sucho/mokro? czesz±? narzekaj±? i czy jak mówi siê, ¿e poci±æ 1cm z d³ugo¶ci to tyle faktycznie podcinaj±?
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2012-01-07 o 11:14
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-07, 18:16   #1107
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja w sumie nie polecam Agnieszki z Bell Capelli. By³am i jako¶ tak nijak wysz³o. Grzywkê obciê³a inaczej ni¿ chcia³am bo tak jak ona mówi bêdzie lepiej i siê upar³a. A w³osy bez sza³u (bob do ramion), ani siê jako¶ specjalnie nie uk³ada³, zwyczajnie, a wizyta kosztowa³a chyba 55 z³. Ja jako¶ nie mam ochoty tam wracaæ Druga sprawa, ¿e znalaz³am fryzjerkê, która obcina mi grzywkê dok³adnie jak chcê (ale nie zachwalam jej jeszcze bo na razie, tylko na próbê obcina³am u niej grzywkê 2x i siê farbowa³am. Na podciêcie odwa¿ê siê mo¿e pod koniec stycznia )
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 08:11   #1108
ola8637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej dziewczyny mam takie pytanko gdzie jest dobry fryzjer w Bia³ymstoku co zrobi mi platynowe pasemka. By³am juz w dwoch salonach i wysz³am z ¿ó³tymi pasemkami. Pochodze ze ¶l±ska i tam zawsze mia³am bia³e tu dwa pora¿ka. Nie wiem gdzie i¶æ tym razem pomó¿cie!
ola8637 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-18, 14:18   #1109
paugut1
Przyczajenie
 
Avatar paugut1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam Was dziewczyny. Jakie¶ dos³ownie 2 dni temu by³am w salonie fryzjerskim u pani Katarzyny So³owiej na Legionowej 9/1 lokalu numeru nie pamiêtam. I wed³ug mnie rewelacja. Polecam. Co prawda je¿eli chodzi o podciêcie to za du¿o nie zrobi³am ale rozja¶nia³am w³osy co¶ na styl Edyty Górniak. I mam nadal ca³e w³osy a nie spalone jak to ju¿ nie raz bywa³o przy moich zabawach w kolory :/ Na dodatek czu³am ¿e siê mn± zajmujê. Po¶wiêci³a mi du¿o czasu na wyt³umaczenie co bêdzie robi³a jak i takie tam. Co do czesania to nie mam jeszcze pojêcia. Pozdrawiam!
paugut1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 11:17   #1110
ola8637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Dziewczyny znacie mo¿e salon fryzjerski w bia³ymstoku gdzie rozjasniaja w³osy rozjasniaczem z Joanny?
ola8637 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.