Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 13:35   #511
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

przyznam,ze stosowalam myokine wlasnie na noc. Zmarszczki na czole splycily mi sie po miesiacu ale........ dla mojej skory ten krem jest zbyt tlusty...pozostaje taki film na twarzy, wiec skora ciezko oddycha i pojawiaja sie pryszczyki a zaluje ...no i kolejny minus to cena chcialabym znalesc cos tanszego bo nie zawsze mam na taki krem kase a jak wiadomo,stosowanie regularne to podstawa..inaczej nici z efektu
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 07:05   #512
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

dobre pytanie znacie jakies fajne tańsze kremy? moze tak do 50 zł? kryzys idzie. tez zaczynam oszczedzac
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:52   #513
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że loss_lauri ma rację. Żadne kremy, nawet te z wyższej półki nie zlikwidują zmarszczek mimicznych. Przyznam się, że zmarszczki wokół oczu mam już od bardzo dawna, chyba od gimnazjum. Przez to, że ciągle się śmieję, stają się coraz głębsze. Pocieszam się, że dzięki nim widać, jaki człowiek jest - wesoły, srogi czy smutas No i pewnie to też kwestia podatności skóry.
właśnie. wystarczy popatrzeć np. na zdj. Nicole Kidman, która stale ostrzykuje się botoksem i ma twarz jak maskę.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:04   #514
puszek30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Dziewczyny, czy słyszałyście może coś na temat urządzenia przeciw zmarszczkom - safetox ?? ciekawe, czy naprawdę działa ??
puszek30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:38   #515
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Z "Dermiki" - Collaction jest bar$dzo fajny krem na pierwsze zmarszczki mimiczne, dla młodych kobiet jest osobny na noc i na dzien, każdy kosztuje około 50 zł.

Tu jego opis:

Krem na dzień jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu cery (poza tłustą). Opracowany został specjalnie dla młodych kobiet, które szukają najnowocześniejszej metody przedłużania młodości skóry, wygładzania pierwszych zmarszczek, hamowania procesów wiotczenia i starzenia się skóry.

Krem jest AKTYWOWANY ŚWIATŁEM, które uruchamia transformację jednego ze składników w aktywne cząsteczki, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami, fotostarzeniem się i przedwczesnymi zmarszczkami, a DNA w komórkach – przed zniszczeniem promieniami UV. Krem zawiera też bardzo aktywny, przeciwzmarszczkowy DNA-Collagen Repair Day Complex z fragmentem nici DNA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed pękaniem, skręcaniem się, deformacją oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

Krem szybko i skutecznie wygładza i redukuje pierwsze, zarysowujące się już po 30. roku życia zmarszczki mimiczne i te wynikające z fotostarzenia się skóry. Zawiera składniki zapobiegające ich dalszemu pogłębianiu się i powstawaniu nowych. Krem Collaction nadaje skórze jędrność, świeżość, doskonałą elastyczność oraz lekko opalony wyrównany koloryt. Delikatnie napina skórę i wzbogaca ją w energię życiową, zmniejszając objawy zmęczenia, stresu i nerwowego trybu życia. Poprawia wygląd twarzy i dodaje jej atrakcyjności. Cera staje się bardzo gładka, zadbana, piękna, promieniująca młodzieńczą witalnością.
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!

Edytowane przez marta271
Czas edycji: 2009-02-24 o 19:40
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:51   #516
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
Z "Dermiki" - Collaction jest bar$dzo fajny krem na pierwsze zmarszczki mimiczne, dla młodych kobiet jest osobny na noc i na dzien, każdy kosztuje około 50 zł.

Tu jego opis:

Krem na dzień jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu cery (poza tłustą). Opracowany został specjalnie dla młodych kobiet, które szukają najnowocześniejszej metody przedłużania młodości skóry, wygładzania pierwszych zmarszczek, hamowania procesów wiotczenia i starzenia się skóry.

Krem jest AKTYWOWANY ŚWIATŁEM, które uruchamia transformację jednego ze składników w aktywne cząsteczki, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami, fotostarzeniem się i przedwczesnymi zmarszczkami, a DNA w komórkach – przed zniszczeniem promieniami UV. Krem zawiera też bardzo aktywny, przeciwzmarszczkowy DNA-Collagen Repair Day Complex z fragmentem nici DNA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed pękaniem, skręcaniem się, deformacją oraz stymuluje syntezę nowego kolagenu.

Krem szybko i skutecznie wygładza i redukuje pierwsze, zarysowujące się już po 30. roku życia zmarszczki mimiczne i te wynikające z fotostarzenia się skóry. Zawiera składniki zapobiegające ich dalszemu pogłębianiu się i powstawaniu nowych. Krem Collaction nadaje skórze jędrność, świeżość, doskonałą elastyczność oraz lekko opalony wyrównany koloryt. Delikatnie napina skórę i wzbogaca ją w energię życiową, zmniejszając objawy zmęczenia, stresu i nerwowego trybu życia. Poprawia wygląd twarzy i dodaje jej atrakcyjności. Cera staje się bardzo gładka, zadbana, piękna, promieniująca młodzieńczą witalnością.
no tak, ale wszystko zależy od składu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:57   #517
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no tak, ale wszystko zależy od składu
Składniki:
Dna-Collagen Repair Complex-naprawia uszkodzone Dna w komórkach skóry, stymuluje syntezę nowego kolagenu, a także chroni włókna kolagenu i elastyny przed deformacja i zniszczeniem.
Neuro-Tripeptide-redukuje skurcze mięśni twarzy odpowiedzialne za powstawanie i pogłębienie sie linii i bruzd mimicznych.
Olej Arganowy-pozyskiwany z owoców drzewa arganowego, rosnącego na ekologicznie czystym obszarze Maroka.
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 14:42   #518
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Jak pojawiły mi się takie pionowe bruzdy między brwiami i zaczęłam działać .. rożne kremy miałam ale naprawdę to pomógł mi krem z firmy Collistar z granatową nakrętką .. naprawdę pomógł

Wcześniej próbowałam kremu Nuxe z serii aroma - też sobie go chwalę
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 11:53   #519
Gosia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Moja teściowa używa Safetox od niedawna i muszę przyznać, że nie wygląda już tak strasznie więc myślę że ta "zabawka" jest całkiem niezła alternatywą dla botoxu
Gosia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:03   #520
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Gosia58 Pokaż wiadomość
Moja teściowa używa Safetox od niedawna i muszę przyznać, że nie wygląda już tak strasznie więc myślę że ta "zabawka" jest całkiem niezła alternatywą dla botoxu
24 laetnia dziewczyna nie może stosowac takiego kremu jak twoja teściowa, chyba że twoja teściowa ma 25 lat :|
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:50   #521
Gosia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
24 letnia dziewczyna nie może stosować takiego kremu jak twoja teściowa, chyba że twoja teściowa ma 25 lat :|
Safetox nie jest kremem, to urządzenie które odpowiada za stymulacje mięśni odpowiedzialnych z mimikę twarzy. Tak więc mogą go stosować osoby w każdym wieku, jeżeli tylko chcą. Można to jak wszystko zresztą kupić na allegro http://www.allegro.pl/item562404054_...t_mlodsza.html
lub w sklepie internetowym
http://sklep.hasmed.pl/index.php?pag...emart&Itemid=1

Myśle, że to ma przyszłość bo co najważniejsze działa, po drugie nie zużywa sie jak kremy i po 3 można o sobie kupić razem w kilka osób.
Gosia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 23:45   #522
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

ja polecam na zmarszczki wokol oczu krem Garnier Ultra Lift - jest naprawde dobry, kosztowal 35zl stosuje go od miesiaca, na przemian z czystym kolagenem (o korym pisalam tu wczesniej) i widze znaczna poprawe okolic oczu.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:04   #523
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

moja mama kupiła sobie ostatnio serum i chyba krem olay z serii na zmarszczki i linie mimiczne. fakt, kupiła je tylko dlatego, że się zalogowała na kobieterii i chce wygrać pobyt w spa, ale mówi że same kosmetyki fajne są i była pozytywnie zaskoczona
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:37   #524
Abstynencja
Raczkowanie
 
Avatar Abstynencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ja polecam na zmarszczki wokol oczu krem Garnier Ultra Lift - jest naprawde dobry, kosztowal 35zl stosuje go od miesiaca, na przemian z czystym kolagenem (o korym pisalam tu wczesniej) i widze znaczna poprawe okolic oczu.
To może dzięki temu kolagenowi, bo Garnier o którym piszesz ja uwazam za średni, mi nie odpowiada, szczypią mnie po nim oczy...

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
moja mama kupiła sobie ostatnio serum i chyba krem olay z serii na zmarszczki i linie mimiczne. fakt, kupiła je tylko dlatego, że się zalogowała na kobieterii i chce wygrać pobyt w spa, ale mówi że same kosmetyki fajne są i była pozytywnie zaskoczona
A z której serii miała te kosmetyki? Ja miałam Olay Regenerist, ale wiem, że jest coś takiego jak Total Effects tej firmy...
Kobieteria? A co to za wynalazek?
__________________
"Gust ustala się z wiekiem. Przed dwudziestu laty zdarzało mi się poślubić mężczyzn, których dziś nie zaprosiłabym nawet na obiad."
Elizabeth Taylor
Abstynencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:56   #525
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Abstynencja Pokaż wiadomość
A z której serii miała te kosmetyki? Ja miałam Olay Regenerist, ale wiem, że jest coś takiego jak Total Effects tej firmy...
Kobieteria? A co to za wynalazek?
o dokładnie tak, seria regenerist, o tej drugiej nie słyszałam.. ale wiesz, moja mama już nie ma 30 lat tylko więcej, więc może wybrała tą serię, bo jest silniejsza. nie wiem, nie znam się, więc nie wnikam. grunt, że jest zadowolona
a kobieteria.eu, to taka stronka a w zasadzie klub, trzeba się zarejestrować, zbiera się punkty i można wygrać albo wyjazd do spa albo kosmetyki. moja mama od kiedy ma internet u siebie ciągle wyszukuje takie konkursy i się bawi namiętnie jeszcze ostatnio miała dluuugie zwolnienie lekarskie, to już w ogóle taki konkursomanak się z niej zrobił, że hej hehe. ale nie róbmy offa
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:37   #526
Abstynencja
Raczkowanie
 
Avatar Abstynencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
o dokładnie tak, seria regenerist, o tej drugiej nie słyszałam.. ale wiesz, moja mama już nie ma 30 lat tylko więcej, więc może wybrała tą serię, bo jest silniejsza. nie wiem, nie znam się, więc nie wnikam. grunt, że jest zadowolona
a kobieteria.eu, to taka stronka a w zasadzie klub, trzeba się zarejestrować, zbiera się punkty i można wygrać albo wyjazd do spa albo kosmetyki. moja mama od kiedy ma internet u siebie ciągle wyszukuje takie konkursy i się bawi namiętnie jeszcze ostatnio miała dluuugie zwolnienie lekarskie, to już w ogóle taki konkursomanak się z niej zrobił, że hej hehe. ale nie róbmy offa
Wiem, że Regenerist jest mocniejsza. Ja miałam serum pod oczy z tej serii, bo niestety pod oczami mam sporo zmarszczek.
A nad tym klubem to pomyślę, bo wcale bym się nie obraziła za pobyt w SPA
__________________
"Gust ustala się z wiekiem. Przed dwudziestu laty zdarzało mi się poślubić mężczyzn, których dziś nie zaprosiłabym nawet na obiad."
Elizabeth Taylor
Abstynencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:52   #527
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

A ja na zmarszczki polecam praparaty Filorga. Niedawno zamówiłam peeling i przy okazji dostałam próbki kremiku sleep and peel. Rewelacja. Wiadomo, że każda skóra może reagować inaczej, ale ja jestem zachwycona. Pieć dni stosowania (kremu, bo peelingu jeszcze nie zrobiłam) i widzę znaczną różnicę. Krem stosuję na noc, rano vichy z wit. C. Wcześniej stosowałam preparaty nivea i garniera - u mnie nie było pożądanego efektu. Olay nie próbowałam.
Jedynym minusem jest cena preparatów Filorga, poraża.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:13   #528
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

a ile kosztuja? czymoze lepiej nie pytać
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:29   #529
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

ja też u siebie zauwazyłam pierwsze zmarszczki mimiczne ale te kolo oczu to mam chyba ze względu na suchą skórę. Zimno, wiatr, mróz, ogrzewanie w mieszkaniu, klima w pracy... wszystko strasznie wysusza mi skórę i myślę,że te kurze łapki koło oczu to efekt nadmiernie wysuszonej skóry. Na razie zakupiłam z tańszych ziaję kozie mleko pod oczy, no zobaczymy, czy coś da. Fajnie nawilża, to na pewno, wiec nie dla tłustych cer.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 16:11   #530
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
a ile kosztuja? czymoze lepiej nie pytać
Niestety wszystkie preparaty tej firmy są tak drogie, że idzie się przewrócić z wrażenia

Ja kupiłam z bio-medu (ale jak przegladałam w kilku sklepach internetowych to ceny są porównywalne):
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_cate...w=long&lang=pl
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:02   #531
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Dziewczyny, zajrzyjcie sobie na biochemię. Na zmarszczki (mimiczne czy inne) zwykłe, drogeryjne kremy (chocby i drogie) niewiele pomogą. Trzeba włączyc w walkę retiny i ich pochodne. To one mają prawdziwie przeciwzmarszczkowe działanie, pogrubiają i wygładzają skórę (Eluage, Istheal, Diroseal i mocniejsze). Tylko że ich stosowanie wiąże się z całą "procedurą" - zero opalania, codzienne stosowanie kremów z wysokimi filtrami... Ale coś za coś. Dziewczyny są zadowolone, zwłaszcza te z problemami skórnymi.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:49   #532
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

weszłam na stronke na pewno w kryzysie sobie nie kupie
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:16   #533
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

mnie tez dopadły zmarszczki mimiczne... trzy długie na czole( nie wiem co mam z nimi zrobic? czym smarowac
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:52   #534
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

mnie tez na czole i pod oczami
czy w wieku 25 lat moge uzywac maseczki Garnier-a ujedrniająca UltraLift z wyciagiem z wiśni??
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:52   #535
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

myślę że tak. Skóra i tak będzie z niej czerpała tylko te składniki które są jej potzrebne.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Myślę że zależnie od wieku ale najlepsze są nawilżające kremy przeciw-zmarczkowe polecam te z firmy Roc i Olay a także Eucerin Nie są najtańsze ale chyba o skuteczność właściwie chodzi.
Jeśli nie stać Cię by kupic krem na dzień i na noc ogranicz się do kremu na Noc bo właśnie w nocy skóra najbardziej się regeneruje

Edytowane przez cybercat11
Czas edycji: 2009-07-28 o 20:54
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 22:14   #536
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

cisza w wątku?
Są podono jakieś ćwiczenia twarzy czy też masaże które potrafią zniwelować lub nieco zmiejszyć niektóre zmarszczki. Czy to prawda?

Edytowane przez cybercat11
Czas edycji: 2009-11-04 o 22:16
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 17:26   #537
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Ja pod oczy i na pierwsze kurze lapki uzywalam kremow nawilzajacych:
- Hydraphase z La Roche Posay - z tego jestem dosc zadowolona, regularnie stosowany (rano i wieczorem) zmniejsza drobne zmarszczki
- aqualia pod oczy z Vichy - srednio mi odpowiadal - slabo sie wchanial i rolowal a efektow praktycznie nie zauwazylam

Niedawno wyprobowalam cos innego - nalozylam na noc olej arganowy i musze przyznac ze bylam zaskoczona rezultatem - juz po jednym nalozeniu (i dobrze przespanej nocce )rezultat byl taki sam jak po kilkukrotnym stosowaniu wspomnianego hydraphase. Kremy odstawilam i na razie stosuje tylko i wylacznie olejek. Ma on wlasciwosci przeciwzmarszczkowe wiec mysle ze jeszcze przez jakich czas po nic innego siegac nie bede
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:39   #538
piekna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
problem z zmarszczkami mimicznymi

mam 16 lat i mam głębokie zmarszczki mimiczne poniżej oczu! co z tym zrobić ? mam bardzo suchą i wrażliwą skórę czy mam używać jakichś kremów czy jakieś domowe sposoby? bardzo prosze o dobre rady
piekna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:37   #539
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: problem z zmarszczkami mimicznymi

To ja pozwolę sobie się doczepić, jeśli można, bo mam prawie taki sam problem.
Jestem osobą wiecznie roześmianą, uśmiech od ucha do uch wręcz dosłownie (mam naprawdę "szeroki" uśmiech) i niestety pojawiły mi się nad ustami zmarszczki mimiczne (i lekkie pod oczami, w końcu jak się człowiek szczerze i szeroko uśmiecha to mrużą się oczy). Czy w moim wieku (17, no prawie18 lat) mogę stosować kremy dla osób starszych (tylko w te miejsca)? A może jakiś krem dla osób młodych (na KWC pełno jest kremów na zmarszczki, ale wszystkie plus trzydzieści parę lat, dla młodej cery nic)

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

A na suchą skórę polecam ci maść z witaminą A (2zł) tylko pamiętaj wtedy o filtrach przeciwsłonecznych. Jeśli oczywiście cię nie zapychają składniki tej maści. Zapobiega też zmarszczkom, ale tych powstałych już nie cofa.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:50   #540
klaudia1897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Angry zmarszczki mimiczne

jak można zwalczyĆ zmarszczki mimiczne?
mam dopiero 16 lat i mam je już pod oczami?
klaudia1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.