Allergal - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 21:14   #1
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053

Allergal - wątek zbiorczy


ALLERGAL
TWIST off
Kapsułki żelatynowe

Doskonały kosmetyk pielęgnacyjny, szczególnie dla skóry wrażliwej oraz z problemami alergicznymi. Preparat zawiera zimnotłoczony olej z wiesiołka o wysokiej zawartości Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, w tym kwasów cis-linolowego oraz gamma-linolenowego. Kwas gamma-linolenowy wpływa na równowagę kwasowo-wodno-lipidową skóry, wykazując przy tym właściwości odżywcze i nawilżające. W skład preparatu wchodzi również witamina E. Witamina ta wbudowuje się w warstwy ochronne naskórka, zapobiegając jego wysychaniu. Oddziałuje również z wolnymi rodnikami, przez co zmniejsza ich szkodliwe działanie na naskórek.

Skład wg INCI:
Caprylic/Capric Triglyceride, Gelatin, Oenothera Biennis Oil, Glycerin, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Geraniol, d-Limonene Dipentene, Hydroxy-methylpentyl Cyclohexenecarboxaldehyde , Citronellol, Tocopheryl Acetate, CI 19140
zródło: www.gal.com.pl

Czy któraś z Was stosowała te kapsułki? Ja dzisiaj kupiłam, bo pomyliłam z Dermogalem. Czy nadają się dla cery trądzikowej? Jakie macie doświadczenia? Na co stosujecie?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:29   #2
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
ALLERGAL
TWIST off
Kapsułki żelatynowe

Doskonały kosmetyk pielęgnacyjny, szczególnie dla skóry wrażliwej oraz z problemami alergicznymi. Preparat zawiera zimnotłoczony olej z wiesiołka o wysokiej zawartości Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, w tym kwasów cis-linolowego oraz gamma-linolenowego. Kwas gamma-linolenowy wpływa na równowagę kwasowo-wodno-lipidową skóry, wykazując przy tym właściwości odżywcze i nawilżające. W skład preparatu wchodzi również witamina E. Witamina ta wbudowuje się w warstwy ochronne naskórka, zapobiegając jego wysychaniu. Oddziałuje również z wolnymi rodnikami, przez co zmniejsza ich szkodliwe działanie na naskórek.

Skład wg INCI:
Caprylic/Capric Triglyceride, Gelatin, Oenothera Biennis Oil, Glycerin, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Geraniol, d-Limonene Dipentene, Hydroxy-methylpentyl Cyclohexenecarboxaldehyde , Citronellol, Tocopheryl Acetate, CI 19140
zródło: www.gal.com.pl

Czy któraś z Was stosowała te kapsułki? Ja dzisiaj kupiłam, bo pomyliłam z Dermogalem. Czy nadają się dla cery trądzikowej? Jakie macie doświadczenia? Na co stosujecie?
Na 1 miejscu Caprylic ? bllleeeeee
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:32   #3
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

I właśnie przez to boję sie zastosować, ale do tej pory trójglicerydy mnie nie ruszały.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:27   #4
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

Przełamałam się i zastosowałam na noc. Obudziłam sie z dobrze nawilżoną, miękką skórą. Nie pojawiły się niespodzianki.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:17   #5
Gosia36
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

Literka, napisz proszę, jak się sprawuje Allergal. Stosujesz dalej? Właśnie z siostrą szukamy czegoś na temat tych kapsułek i zastanawiamy się, czy kupić. Znajomy lekarz poleca go właśnie do skóry z trądzikiem, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć opinii kogoś z zewnątrz

Edytowane przez Gosia36
Czas edycji: 2009-09-03 o 15:20
Gosia36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:40   #6
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia36 Pokaż wiadomość
Literka, napisz proszę, jak się sprawuje Allergal. Stosujesz dalej? Właśnie z siostrą szukamy czegoś na temat tych kapsułek i zastanawiamy się, czy kupić. Znajomy lekarz poleca go właśnie do skóry z trądzikiem, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć opinii kogoś z zewnątrz
Tak, dalej stosuję na przemian z Effaclarem K. Nie zapychają mnie, ładnie nawilżają, jedna rybka starcza na 2 zastosowania. Jestem z nich zadowolona.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:45   #7
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Allergal - wątek zbiorczy

Kiedyś czytałam ten wątek i skusiłam się kupić wspomniany tu Allergal, no mam cerę jakąś nadwrażliwą. Muszę przyznać, że spełnia on swoje zadanie i cera mi ładniejsza się zrobiła. Ważne, że nie zapycha i nie świeci się. Czoło miałam bardzo wysuszone a teraz mam gładkie i nie łuszczy mi się skóra.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.