Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 09:54   #3151
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau.. dziękuje.
Kurcze na cholere wydałam te 30 zł.
Ale moze lepiej miec chłodny popiel niz kurczaka albo jakis wsciekle rudy odrost.

bunny, dziękuję
a po 2 razy, czyli jak rano i po południu? czy dwukrotnie szmaponem?

a schwarzkof miał byc dobry..
a migdałowy mam.. wahałam sie czy połozyc jego czy pianke, ale myslałam, ze pianka trwalej wypadni, ze bedize miałą wieksza moc.. to mam za swoje.

pozostałą jeszcze kapiel rozjasniająca.. ale nie bede ich katowac.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-09 o 09:57
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:59   #3152
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia m a jaki to byl kolor? faktycznie wyszedl duzo ciemniej niz mialaś wczesniej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:01   #3153
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Mam dziwne pytanie ale co tam
Jakbyście były 3 letnim chłopcem, kochanym urwiskiem i chrześniakiem mojego tż to co byście wolały dostać na prezent http://allegro.pl/duze-bmw-23cm-r-c-...347398130.html czy może http://allegro.pl/robot-super-megatr...342469089.html
kurcze zabrałam się za robienie prezentów ale mam dylemat, a mój tż śpi po nocce i zawsze mi mówi, że co ja wybiorę to Kacperek na pewno się ucieszy, z resztą do tej pory tak było
No ale jak możecie to pomóżcie
Ja stwiam na robota Chyba 3 latka to za mało jak na zdalnie sterowany samochód, nie wiem. Myśle, że z Robota taki malec się bardziej ucieszy


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted masz takie kolory podkladu i pudru jak ja
No to skompletowałam mam nadzieje, że będę równie zadowolona



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted bardzo ładnie utrzymane naturalki Jak ja bym chciała żeby wszyscy mieli takie ładne zadbane paznokcie a nie brudasy i ogryzki

Dziewczyny!!!
Mały sukces Wychodzę z Lolką od 2 dni tylko 4x dziennie
Dziękuję bunny Staram się o nie dbać. Paznokcie m.in. są wizytówką kobiety, więc muszą jakoś wyglądać moim zdaniem

A najbardziej to mnie drażni jak TŻ podczas meczu jedzie z koksem i obgryza..wrrr. Macie może jakieś sposoby, aby oduczyć od tego nawyku?

A Lolka to chyba robi takie postępy po udanych mikołajkach
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:02   #3154
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia codziennie dwukrotnie szamponem, raz za razem. Nie trzeba 2x dziennie.
Przed samym wyjazdem będziesz mogła ten migdałowy czar położyć.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:05   #3155
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

marejta moj synek ma 3 i pol roczku i szczerze zadnej z tych zabawek bym mu nie kupila dlatego ze nie sa edukacyjne a w takim wieku dziecko jest ciekawe swiata majsterkowania skladania ....jesli juz to wybralabym tego robota bo samochodziki zazwyczaj szybko laduja w kacie a robot ma jak widze kilka funkcji
my np kupujemy naszemu cos takiego http://allegro.pl/laptop-kubus-pucha...341577835.html oraz jakas serie z klockow Lego jeszcze nie mozemy zdecydowac jaka bo tego tyle jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-09 o 10:11 Powód: literowka
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:09   #3156
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted bez kitu że ona chyba po mikołaju taka się grzeczna zrobiła
Całymi dniami śpi i cierpliwie czeka aż dam sygnał do wyjścia na dwór, a może to przez pogodę?
Co do obgryzania... Najlepszy lek to założenie tipsów, ale u faceta wiadomo odpada Jest jeszcze sposób wymagający zaparcia i konsekwencji... zwracanie uwagi i bicie po łapkach. Moja sis sie tak wyleczyła z tego jak była mała. Ale trzeba zawsze reagować i nie odpuszczać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:23   #3157
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ehh mysia..czemu Ty kochana kładłaś tę farbkę, pamietam że jak dodawałaś fotki włosków to miałaś taki złotawy blond
a teraz masz mocny popiel, coś jak po moim pierwotnym islande ale nie martw się, mi szybko zszedł, także szoruj głowę
a którą farbę nakładałas??
jak Ci pusci troche kolor to może nałóż odcien 9,32 - złoty i opalizujący. Musi byc dobrze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 10:23   #3158
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
marejta moj synek ma 3 i pol roczku i szczerze zadnej z tych zabawek bym mu nie kupila dlatego ze nie sa edukacyjne a w takim wieku dziecko jest ciekawe swiata majsterkowania skladania ....jesli juz to wybralabym tego robota bo samochodziki zazwyczaj szybko laduja w kacie a robot ma jak widze kilka funkcji
my np kupujemy naszemu cos takiego http://allegro.pl/laptop-kubus-pucha...341577835.html oraz jakas serie z klockow Lego jeszcze nie mozemy zdecydowac jaka bo tego tyle jest
Cascada tylko że on jest dość że tak powiem ponad swój wiek,
te laptopy edukacyjne, misie które uczą liczyć i czytają bajki, małego majsterkowicza opracował już jakiś czas temu, mały ma też przeszło 3 latka, a ostatnio jak byliśmy u nich to bawił się chyba z 1,5h samochodzikiem zdalnie sterowanym (no i gdzie tu logika )
Tak właściwie to coś źle policzyłam bo na wiosnę skończy 4
Przez to mam problem, a nie chcę kupić mu jakiejś zabawki na którą będzie za duży, taki prezent na pewno dostanie od chrzestnej bo ona zawsze jak coś wymyśli to super, tylko że o rok za późno, jak mały miał roczek to ona dumnie przybyła ze śpioszkami na 68cm


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted bez kitu że ona chyba po mikołaju taka się grzeczna zrobiła
Całymi dniami śpi i cierpliwie czeka aż dam sygnał do wyjścia na dwór, a może to przez pogodę?
Co do obgryzania... Najlepszy lek to założenie tipsów, ale u faceta wiadomo odpada Jest jeszcze sposób wymagający zaparcia i konsekwencji... zwracanie uwagi i bicie po łapkach. Moja sis sie tak wyleczyła z tego jak była mała. Ale trzeba zawsze reagować i nie odpuszczać.
Co do tipsów i obgryzania, to miałam taką koleżankę że ona potrafiła obgryźć każdy paznokieć, jak sobie założyła kiedyś tipsy na wesele znajomej to wychodząc z kościoła miała już prawą rękę obgryzioną no moim zdaniem miała po prostu talent
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:26   #3159
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted bez kitu że ona chyba po mikołaju taka się grzeczna zrobiła
Całymi dniami śpi i cierpliwie czeka aż dam sygnał do wyjścia na dwór, a może to przez pogodę?
Co do obgryzania... Najlepszy lek to założenie tipsów, ale u faceta wiadomo odpada Jest jeszcze sposób wymagający zaparcia i konsekwencji... zwracanie uwagi i bicie po łapkach. Moja sis sie tak wyleczyła z tego jak była mała. Ale trzeba zawsze reagować i nie odpuszczać.
Czyli jednym słowem: Mikołaj powinien częściej zaglądać
Ale to dobrze, że już się przyzwyczaja i nie wyciąga Cię tak często. Już w końcu nie jest takim maleńkim szczeniakiem, że musi siusiu robić co chwile. Albo na dworze jej bardzo zimno i uczy się trzymać, a jak już rady nie daje to prosi o wyjście? Nie ważne co jest tego powodem, ważne, że rzadsze wychodzenie wchodzi jej w nawyk

tipsy hehe jak się wkurze to mu dokleje podczas kimanka
Najgorsze jest to, że zwracam mu uwage non stop jak to czyni, łapki mu zabieram, jest spokój na 5min a później dalej heja. I obgryza tylko podczas meczu, albo podczas jakiegoś filmu, na szczęście w innych momentach tego nie robi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:31   #3160
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

marejta no to ma 4 latka czyli dduzy chlopak juz poszukaj cos z tego wieku lub nawet od 5latek i juz ja np wiem ze moj maly nie lubi zabawek bezfunkcyjnych czyli takich z ktorymi nic sie nie da zrobic
zawsze sie dziwilam jak mozna kupowac misie takiemu dziecku u nas wogole maskotki nie byly uzywane
wiem jedno taki chlopczyk potrzebuje cos czym bedzie sie mogl zajac a nie tylko potrzymac czy popatrzec bierz to pod uwage.
a mowi cie to naprawde psycholozka dziecieca

dobra lece na poczte a wy dziewczyny tylko nie walcie przez ten czas 20stron
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:32   #3161
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
enchanted - super masz pazurki ja niestety nie mogłam zapuścić dłuższych bo jak się coś zadzierało to mnie na maxa denerwowało i odrazu pilnik w ruch dlatego utwardziłam zelem i zobaczymy
a i jeszcze powiem, że bardzo mi się podoba Twoj lakier taki pastelowy, piekny

marejta- z tych dwoch to bym chciała robota dostac

caskada- ale booooski ten laptop!!! słodki też chce

ale mnie naszło na plecionki dziś sobie zrobiłam dobieranego z grzywki na bok

kto mi powie, jak zrobić taką fryzurę ma u mnie piwko

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tipsy hehe jak się wkurze to mu dokleje podczas kimanka
Najgorsze jest to, że zwracam mu uwage non stop jak to czyni, łapki mu zabieram, jest spokój na 5min a później dalej heja. I obgryza tylko podczas meczu, albo podczas jakiegoś filmu, na szczęście w innych momentach tego nie robi

tzn, że obgryza w stresujących momentach może w czasie meczu/filmu postaw mu kubek z paluszkami albo miske z chipsami niech czyms zajmie ręce


sorry za posty pod rząd ale nie wiem co jest..zawsze mi łączyło w jeden..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-warkocza-dobieranego-3558.jpg (22,3 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-12-09 o 20:03 Powód: post pod postem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 10:47   #3162
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
enchanted - super masz pazurki ja niestety nie mogłam zapuścić dłuższych bo jak się coś zadzierało to mnie na maxa denerwowało i odrazu pilnik w ruch dlatego utwardziłam zelem i zobaczymy
a i jeszcze powiem, że bardzo mi się podoba Twoj lakier taki pastelowy, piekny

marejta- z tych dwoch to bym chciała robota dostac

caskada- ale booooski ten laptop!!! słodki też chce
Dziękuje ja często stosuję odżywki i już od jakiegoś czasu sie nie łamią. Mam tak, ze jak jeden mi się ułamie, choćby tylko troszke z boku, to i tak wszystkie musze spiłować i to takie zapuszczanie w nieskończoność no ale w końcu udało mi się wyhodować zadowalającą długość i będę mogła sobie na święta frenczyka żelowego zrobić
Mamcia mi mówi, że paznokcie mam po niej. Ona to zawsze miała takie piękne, zadbane, długie, twarde Teraz już ma krótsze ale dalej niesamowite
Fiolet to mój ulubiony kolor i wszędzie szukałam takiego pastelku. A okazało się, że Wibo ma takie kolorki, a ja głupia szukałam wszędzie i wczoraj też w Naturze z Essence widziałam tylko musze nakładać dwie warstwy, bo po jednej są takie blade
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:48   #3163
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale mnie naszło na plecionki dziś sobie zrobiłam dobieranego z grzywki na bok

kto mi powie, jak zrobić taką fryzurę ma u mnie piwko

Mi też sie podobają takie fryzurki,a le ja niestety nie umiem sama sobie robić dobieranego
Pewnie dziewczyny wiedzą jak sobie z tym poradzić, może bunny nam podpowie
A możecie mi w jakiś łatwy sposób wytłumaczyć jak zrobić sobie dobieranego na własnej głowie Może być łopatologicznie jak krowie na rowie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:56   #3164
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale mnie naszło na plecionki dziś sobie zrobiłam dobieranego z grzywki na bok

kto mi powie, jak zrobić taką fryzurę ma u mnie piwko
Ale śliczne stawiam, że to piwko bunny postawisz


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tzn, że obgryza w stresujących momentach może w czasie meczu/filmu postaw mu kubek z paluszkami albo miske z chipsami niech czyms zajmie ręce
Tak, w stresujących On jest fanatykiem footbal', więc dla niego każda rozgrywka to jakiś stres
Chipsy jak jemy to on poje może z 10/20 i reszte ja musze wcinać za paluszkami i orzeszkami to niezbyt przepada. Nie wiem, może mu popieprze paluchy to sie oduczy
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:58   #3165
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infantuated fryzurka jest prosta.
Na zasadzie poziomego warkocza/ dobierańca gdzie przeplatasz co jeden splot dodatkowe pionowe pasemko.
Podobne ja miałam kiedyś robione co wam wstawiałam.
Wstawiam jeszcze raz:

warkocz 001.jpgwarkocz 002.jpgwarkocz 003.jpgwarkocz 004.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:08   #3166
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuje ja często stosuję odżywki i już od jakiegoś czasu sie nie łamią. Mam tak, ze jak jeden mi się ułamie, choćby tylko troszke z boku, to i tak wszystkie musze spiłować i to takie zapuszczanie w nieskończoność no ale w końcu udało mi się wyhodować zadowalającą długość i będę mogła sobie na święta frenczyka żelowego zrobić
Mamcia mi mówi, że paznokcie mam po niej. Ona to zawsze miała takie piękne, zadbane, długie, twarde Teraz już ma krótsze ale dalej niesamowite
Fiolet to mój ulubiony kolor i wszędzie szukałam takiego pastelku. A okazało się, że Wibo ma takie kolorki, a ja głupia szukałam wszędzie i wczoraj też w Naturze z Essence widziałam tylko musze nakładać dwie warstwy, bo po jednej są takie blade
ja mam tak samo z piłowaniem..
dzieki bardzo za info, się musze wybrac do rossmana i obczaić te kolorki Wibo a te lakiery z essence masz?? ciekawe kolorki mają ale coś slyszałam, że trzeba 3 warstwy nakładac;/

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Mi też sie podobają takie fryzurki,a le ja niestety nie umiem sama sobie robić dobieranego
Pewnie dziewczyny wiedzą jak sobie z tym poradzić, może bunny nam podpowie
A możecie mi w jakiś łatwy sposób wytłumaczyć jak zrobić sobie dobieranego na własnej głowie Może być łopatologicznie jak krowie na rowie
kochana, poszukaj na youtubie filmików instruktażowych popatrzysz jak dziewczyna robi i potem zrob z nią równolegle ja się tak nauczyłam kłosa robic
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ale śliczne stawiam, że to piwko bunny postawisz




Tak, w stresujących On jest fanatykiem footbal', więc dla niego każda rozgrywka to jakiś stres
Chipsy jak jemy to on poje może z 10/20 i reszte ja musze wcinać za paluszkami i orzeszkami to niezbyt przepada. Nie wiem, może mu popieprze paluchy to sie oduczy
no tak wiadomo każdy mecz jest najważniejszym wydarzeniem dnia ja kocham chipsy i orzeszki...ahh
a z tym pieprzeniem to pewnie by nie wyszło w ferworze oglądania by je zjadł i nawet nie zauważył, że trochę ostrzejsze niż dotychczas

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
infantuated fryzurka jest prosta.
Na zasadzie poziomego warkocza/ dobierańca gdzie przeplatasz co jeden splot dodatkowe pionowe pasemko.
Podobne ja miałam kiedyś robione co wam wstawiałam.
Wstawiam jeszcze raz:

Załącznik 3590738Załącznik 3590739Załącznik 3590740Załącznik 3590741
yyy bunny..prosta fryzurka?
mam propozycje-wpadnij na piwko do wawy i przy okazji zrobisz mi takiego ślicznego dobierańca , co Ty na to ?

hmm..a na tych zdjęciach to widać, że dobierasz od góry tylko a dolna czesc warkocza jest normalna, tak?
a tamtym co wkleiłam to wydaje mi się,że to dobierane pasemko przechodzi potem w dół..albo się myle :P:P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:10
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:20   #3167
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mysia m a jaki to byl kolor? faktycznie wyszedl duzo ciemniej niz mialaś wczesniej
najjaśniejszy ciepły blond z palety schwarzkopf perfect mouse 950.
Na opakowaniu jest taki jaśniutki ciepły blond, a na włosach.. no cóż..
o ten: http://www.perfectmousse.pl/produkty...locisty-blond/


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia codziennie dwukrotnie szamponem, raz za razem. Nie trzeba 2x dziennie.
Przed samym wyjazdem będziesz mogła ten migdałowy czar położyć.
dziekuję bardzo
na szczescie nie wyglądam źle w tym kolorze, ale nie jest to to, co chciałam
myślisz, że jak potrzymam dłuzej ten migdałowy, to wyjdzie jasniej? tak jak pisałaas, że 9% woda powinna działac te 45minut?
albo moze spróbuje tego, co robi Twoja sis?
Chce zabic ten popiel.. a mam go i mam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ehh mysia..czemu Ty kochana kładłaś tę farbkę, pamietam że jak dodawałaś fotki włosków to miałaś taki złotawy blond
a teraz masz mocny popiel, coś jak po moim pierwotnym islande ale nie martw się, mi szybko zszedł, także szoruj głowę
a którą farbę nakładałas??
jak Ci pusci troche kolor to może nałóż odcien 9,32 - złoty i opalizujący. Musi byc dobrze
kolor z tego linku: http://www.perfectmousse.pl/produkty...locisty-blond/

no własnie wyszło mi takie cos jak Tobie po tym island. Ale ja nie chciałąm ciemniejszych

nałoze sprawdzony migdałek z palety albo poszukam deluxe migdałowego, moze byc nawet żółto, ale żeby jasniej było

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

bede szorowac. wszyscy pisza, ze szybko po tej piance kolor schodzi.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:21   #3168
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć blondaski

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki bunny a prostowanie metodą kreatynową czy jakoś tak albo farouk?prostowanie metoda Global Kreatin?
ja co prawda nie bunny, ale miałam robione to prostowanie farouka, prawdopodobnie wczoraj minął rok i musze przyznać, że nie byłam zadowolona, jak dla mnie to 300 zł wyrzucone w błoto... końcówki dość mocno sie zniszczyły i trzeba było ciąć a włosy nawet jeśli jeden dzien wyglądały w miare prosto (jeśli umyłam je w dzień, bo jeśli na noc to można zapomnieć o prostych włosach) w miare takie jakie powinny być były też po wysuszeniu, ale to i tak tylko jeden dzień... tak więc podsumowując naprawde szkoda na to kasy... szkoda, że nie uwierzyłam koleżance, która zrobiła ten zabieg przede mną, bo chociaż kase bym zaoszczędziła, ale oczywiście sama musiałam sprawdzić...

yatamanka
no włoski fajniutkie takie długaśne, ale jak pisały dziewczyny widać tą różnice między Twoimi włoskami, a tekst Twojego męża

bunny ja nigdy nie słyszałam, żeby dłonie oliwką smarować robie żel na naturalkach już dość długo, kiedyś robiłam akrylowe, ale nie podobało mi sie to, że są takie matowe, zmieniałam kosmetyczki, bo zawsze u którejś mi coś nie pasowało, aż w końcu trafiłam na super dziewczyne i już rok do niej chodze, i pazurki trzymają mi się super, pomimo tego, że ja o nie jakoś specjalnie w domu nie dbam... a potrafią mi się trzymać myśle dość długo, najdłużej chodziłam chyba 7tyg, bo akurat jakoś wtedy tak wyszło i z pazurkami nic a nic sie nie działo, a nie raz przywaliłam w coś tak, że mało nie umarłam z bólu... tak więc sobie chwale.. no i ja swoją płytkę mam długą, że możemy pozwolić sobie na dużego frencha i do następnej odnowy wygląda dość fajnie. Paznokcie zazwyczaj piłujemy az do opuszkow, ale później rzadko je skracam sama,więc przez miesiąc kawałek urosną

sama robie sobie żel na stopach i bardzo mi sie to podoba, zwłaszcza jak zrobiłam sobie z kolorowego żelu takie kwiatki chodziłam i gapiłam sie na swoje stopy w zime nie bardzo chce mi sie je robić, więc maluje je tylko lakierem, ale już nie moge doczekać się wakacji...

co do prezentów w tym roku czeka mnie kupienie tylu prezentów, że chyba nie wyrobie do tego mam dwa male brzdące, których będe chrzestną do tego siostra... ( podobnie jaku snowhite to moje oczko w głowie tylko, że ma 10lat) chciałabym żeby była taka jak ja jak urośnie masakra

a wiecie co mi sie dzisiaj śniło? że pofarbowałam włosy na brąz, od razu wyglądały na bardziej zadbane, były miękkie i w ogóle byłam bardzo zadowolona, a mój ukochany mi powiedział, że jakoś brzydko wyglądam...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:22   #3169
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Fiolet to mój ulubiony kolor i wszędzie szukałam takiego pastelku. A okazało się, że Wibo ma takie kolorki, a ja głupia szukałam wszędzie i wczoraj też w Naturze z Essence widziałam tylko musze nakładać dwie warstwy, bo po jednej są takie blade
a mialam sie pytac co to za lakier
ale chyba nawet go mam, tylko faktycznie jedna warstwa zle wyglada...

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale mnie naszło na plecionki dziś sobie zrobiłam dobieranego z grzywki na bok

kto mi powie, jak zrobić taką fryzurę ma u mnie piwko
fajna fryzurka
szkoda ze ja nie mam cierpliwosci i nawet normalnego dobieranego nie moge sie nauczyc
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:34   #3170
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja mam tak samo z piłowaniem..
dzieki bardzo za info, się musze wybrac do rossmana i obczaić te kolorki Wibo a te lakiery z essence masz?? ciekawe kolorki mają ale coś slyszałam, że trzeba 3 warstwy nakładac;/

no tak wiadomo każdy mecz jest najważniejszym wydarzeniem dnia ja kocham chipsy i orzeszki...ahh
a z tym pieprzeniem to pewnie by nie wyszło w ferworze oglądania by je zjadł i nawet nie zauważył, że trochę ostrzejsze niż dotychczas
Zobacz sobie, niektóre naprawde godne uwagi mam taki fiolet pastelowy i biskupi
Z Essence nie mam, ale strasznie mi sie spodobał zielony, też taka pastelka, wiosenna, no cudo ale jakoś go nie wzięłam, w sumie nie wiem czemu. Mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja

Też uwielbiam chipsy, orzeszki i inne takie czasem nawet nie umiem się opamiętac i jem jem i jem, a później marudze, że w boczki mi idzie no ale cóż, kobiece zachcianki należy spełniać
Racja, jeszcze całe paluchy pozjada jak już pieprz rady nie da to będą musiała rączki mu zajmować czymkolwiek
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:38   #3171
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infantuated ta dziewczyna ma brane pionowe pasma od góry i po prostu wplatane w pasmo warkocza dookoła i puszczane luzem jako dalej proste wlosy. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć

paulcia bo nie każda stylistka wie o sekrecie oliwki i nie trzeba koniecznie w całe dlonie tylko wokól pazurków i pod nie.
Ale na pewno ci sie nie błyszczały jak nowe przez 7 tyg. a moje błyszczą.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:54   #3172
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted-ja z wibo mam kilka, też je lubie...mój faworyt to ostry pomarańcz, kolor wina wytrawnego i fuksjowy
a z essence wiem chyba o którym mówisz..takie zielone jabłuszko?

bunny- dla Ciebie

a myslisz, ze tak fryzure da rade zrobić samemu czy nie bardzo ?;P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:59   #3173
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia bo nie każda stylistka wie o sekrecie oliwki i nie trzeba koniecznie w całe dlonie tylko wokól pazurków i pod nie.
Ale na pewno ci sie nie błyszczały jak nowe przez 7 tyg. a moje błyszczą.
tzn ona zawsze po uzupełnianiu daje mi oliwke, ale nigdy nie mówiła, żebym nakładała ją sobie sama, chociaż mam w domu, bo jak u stóp sobie robiłam to oliwke później też dawałam,i nie chce sie kłócić, ale musze przyznać, że moje paznokcie błyszczą się przez cały czas ale nie ważne ważne, ze sie trzymają i zobaczymy jak teraz dadzą radę, bo na ostatnim uzupełnieniu byłam 25.11 a teraz pójde dopiero 4 stycznia, bo wyjeżdżam, i musiałyśmy zmienić i to był najwcześniejszy jaki miała...

co do włosów, wczoraj nie mając jeszcze pod ręką nic bez spłukiwania wpadłam na pomysł, że użyje mojego biolage chroniącego przed słońcem i psiknęłam z daleka na moje włoski dwa razy, wyglądają troche.. hmm.. powiedzmy szczerze tam gdzie naleciało więcej to nie świeżo (ale zdawałam sobie z tego sprawe, bo w wakacje nawet jedno psiknięcie z góry dawało taki wygląd troche tłustych włosów...), dziś związałam w kitke żeby tak nie było tego widać, ale włosy wciąż troche się kołtunią... chociaż chyba jest troche lepiej,ale moze przez to, że są związane...

i nie chce Was męczyć, jedno pytanko, czy lepiej zamówić ten tonik, który zamówiła Agatau (ponoc jest do codziennego używania, to może byłby lekki i nie widać by było go na włosach) keratyne, czy może kryształki? w tym pytaniu chodzi mi bardziej o to czy spray czy jednak coś co bardziej kontroluje przy nakładaniu... z góry dziękuje za odpowiedź i cierpliwość
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:02   #3174
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

daje jeszcze tutaj fotki, co by się ktoś nie skusił na tą pianke No chyba że chce popielaty średni blond

że tez, jak chciałam taki, to nie mogłam uzyskac, a jak nie chce, to prosze bardzo

1 - moje włoski jeszcze wczoraj
2 - dzis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112809.jpg (50,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 124500.jpg (42,8 KB, 38 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-09 o 12:03
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:02   #3175
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no i jestem juz
a plecionki sa tylko wez plec jak sie ma tylko rece z przodu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:07   #3176
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mysia ja tragedii nie widze,ale ja jestem poczatkujaca i sie nie znam za bardzo a wiele bym dala zeby miec taki kolorzaluje ze nie zastosowalam sie do Twoich wczesniejszych rad i poszlam do fryzjera,ale wszyscy mi mowili ze mialam za duzo ciemnych pasm i ze blond sobie z tym nie poradzi

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Blond Bunny a co bys mi teraz radzila?palette e20 czy moze garnier naturals 111?nie pojde juz wiecej do tej fryzjerki,bo ze mi wlosy zniszczyla to jedno ale moja szwagierka tez do niej poszla z jasniutkimi wlosami i wyszla z kurczakiem na glowie,potem byla u niej na poprawce a i tak efekt byl mizerny
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:08   #3177
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia miejmy nadzieję, ze ta pianka to jest tak do niczego, że ci szybko zejdzie i wrócisz do włosów z wczoraj

A masz bardzo fajny kubeczek
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:08   #3178
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
daje jeszcze tutaj fotki, co by się ktoś nie skusił na tą pianke No chyba że chce popielaty średni blond

że tez, jak chciałam taki, to nie mogłam uzyskac, a jak nie chce, to prosze bardzo

1 - moje włoski jeszcze wczoraj
2 - dzis
Roznica spora,ale mi sie podoba moze dlatego ze ja gustuje w popielach
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:13   #3179
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia wloski z wczoraj byly piekne w kolorze takie cieple sloneczne...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:18   #3180
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
enchanted-ja z wibo mam kilka, też je lubie...mój faworyt to ostry pomarańcz, kolor wina wytrawnego i fuksjowy
a z essence wiem chyba o którym mówisz..takie zielone jabłuszko?
Tak, o takie soczyste jabłuszko mi chodzi
Essence też ma taki ostry pomarańcz, i też sobie go sprawie uwielbiam takie pastelki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.