Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 14:30   #2161
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
a na jaka moc mialyscie ustawiony laser?
mam na mysli wylacznie LIGHSHEER DUET.
chyba jest inna skala niz przy pozostalych ,bo mi kobietka robila probe i mialam (chyba) na 9 na bikini.
napiszcie jak mialyscie ustawione i na jakiej czesci ciala
bo nie wiem czy 9 to nie za malo...
Ja mialam na probie 11 i prawie nie bolalo a na zabiegu (bikini) mialam 9.5 i bolalo jak cholera. nie wiem czemu ale po przylozeniu lodu bylo ok.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:38   #2162
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ok to na razie zostane przy tych ustawieniach co mi zaproponowala kobieta w salonie jak nie bedzie efektow to bede dzialac
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:13   #2163
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej!
Pierwszy zabieg LS miałam prawie miesiąc temu. Odrosło mi mało włosków - może około 30% i są o wiele słabsze i jaśniejsze. Za 2 tyg. mam iść na następny zabieg - czy muszę iść na ten zabieg czy mogę poczekać jeszcze miesiąc i pójść np. w styczniu? Chodzi mi o to czy musi być zachowany jakiś cykl terminów. Proszę o odpowiedź!!! Dzięki
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:42   #2164
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bylam dopiero raz na depilacji LSduet i nastepna mam po 10tyg.wiec chyba mozna dluzej :P dla ls duet czesto pisza ,zeby robic przerwy 4-8 tyg. takze spokojnie mozesz poczekac do stycznia
przynajmniej tak to wyglada w teorii
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:37   #2165
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam

Ja mam jedno pytanko dotyczące depilacji laserowej, mianowicie chodzi mi o górna wargę. Czy nosząc aparat ortodontyczny są jakieś przeciwskazania do depilacji laserowej górnej wargi?

Z góry dziękuję za ew odpowiedź
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:13   #2166
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Witam,
jak coś takiego mówi Ci obsługa to powinno sie włączyć zółte światło.

Sprzęt jest łatwo sprawdzić: wystarczy zrobić serię zabiegów (min 8 miesięcy) poczekać rok i wszystko wiadomo. Spytaj ich poprostu od jak dawna tym depilują i ile zrobili zabiegów. Jeśli są na rynku więcej niż dwa lata to można próbować... jeśli laser mają od 6 miesięcy to sorry, sami nie wiedzą jak to depiluje i będą się na Tobie uczyć i przekonywać (lub nie ) do jego skuteczności. W laserach bardzo istotny jest parametr "moc szczytowa- tzw. peak power", LightSheer ma 1600 Wat. Z jakiegoś względu producent tego niemieckiego lasera nie podaje tego najważniejszego parametru w specyfikacji... ciekawe dlaczego? Nie ma się czym chwalić? Na rynku jest też niemiecka podróbka LightSheer'a (Milesman).

Moim zdaniem idea zakupów kuponowo-hurtowych powinna opierać się na obustronnej korzyści: klient ma taniej (jest ich wielu, kupują hurtowo) a przedsiębiorca może zareklamować swoją firmę (rezygnując z zysku) i ilczyć na to, że klenci będą go polecać i wracać.
Mam wrażenie, że u nas czasem wygląda to inaczej: restauracja sprzedaje bony na sushi -50%, ale oczywiście nie podaje za te bony takiego sushi jak zwykle tylko używa o 50% mniej tuńczyka czy łososia i dalej "wychodzi na swoim". Jest to poprostu sposób na zarobienie dodatkowej kasy.
To samo z depilacją: masz gabinet, kup tani "laser" za 20.000 zł, sprzedaj 1000 kupownów po 300 zł za serię zabiegów która "normalnie" kosztuje 6000 zł (oczywiście nikt i nigdy nie płacił tyle za depilację tym wynalazkiem), wydepiluj "jeleni" przez pół roku i wyrzuć badziewie... przecież za pół roku chińczycy wymyślą znowu jakiś "najnowocześniejszy sprzęt". A po roku niezadowoleni będą dzwonić, że zabiegi były nieskuteczne? A kogo to obchodzi? Powie się im, że mają pewnie problemy hormonlne i akurat na nich nie działa, bo przecież wszyscy są zadowoleni. Poza tym komu będzie się chciało kłócić o 300 zł. Ważne że chętni na mega ofertę (łosie) zawsze się znajdą.

przemyślanych decyzji
pozdrawiam
mnie za to włącza się nie żółte, a czerwone światło jak czytam takie wypowiedzi konkurencji (bo przecież zarabiasz na depilacji laserowej, prawda?) - a w takim wypadku minimum przyzwoitości wymaga zapoznać się z faktami przed wydaniem tak miażdżącej opinii.
Oto fakty, które byłeś łaskaw/a pominąć:
producent tego lasera to nie chińska manufakturka, ale połączenie Quantel SA znana i uznana firma niemiecka, istnieje od 1970, a laserami zajmuje się od 1990, obecna na całym świecie i WaveLight:
http://www.quantel-derma.com/home/
gabinet oferujący kupon też nie jest byle jaki
tu strona EcoPlant
http://www.centrumkosmetologii.com/
a z ich strony link prowadzi do Instytutu Dermatologii

placówki mieszczą się w jednym miejscu, sprzęt i personel się pokrywa, lista sprzętu zabiegów imponująca i wiesz co? mnie to CAŁKOWICIE wystarczy - życzę sobie żeby każdy gabinet na takim sprzęcie pracował

sprzedano 598 kuponów x 525 zł co daje 313950 zł - z pewnością jakiś procent zabiera groupon, ale i tak sądzę, że im się to opłaciło

a efekty są taką samą niewiadomą jak przy IPL czy innych metodach. tylko, że ryzyko finansowe dla mnie mniejsze i taką kwotę mogę zaryzykować.

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2010-12-16 o 10:17
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:57   #2167
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23806131]producent tego lasera to nie chińska manufakturka[/QUOTE]


Witam,

źle mnie zrozumiałaś... nigdzie nie napisałem, że ten konkretny laser jest chiński i zły (napisłem nawet że łatwo go sprawdzić). Tylko pierwsza część wypowiedzi dotyczyła tej konkretnej oferty z groupona (tutaj cały czas swoje zdanie podtrzymuję). Gabinety kupują laser diodowy który nie jest LS tylko dlatego że są tańsze, a nie dlatego że są lepsze czy gorsze.

Druga część dotyczyła ogólnie wielu ofert na tego typu portalach na depilację (i nie tylko). Taka osobista dygresja nie odnosząca się do żadnego konkretnego przypadku- sugerująca przymyślanie czasami takich "super ofert".

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:12   #2168
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Witam,

źle mnie zrozumiałaś... nigdzie nie napisałem, że ten konkretny laser jest chiński i zły (napisłem nawet że łatwo go sprawdzić). Tylko pierwsza część wypowiedzi dotyczyła tej konkretnej oferty z groupona (tutaj cały czas swoje zdanie podtrzymuję). Gabinety kupują laser diodowy który nie jest LS tylko dlatego że są tańsze, a nie dlatego że są lepsze czy gorsze.

Druga część dotyczyła ogólnie wielu ofert na tego typu portalach na depilację (i nie tylko). Taka osobista dygresja nie odnosząca się do żadnego konkretnego przypadku- sugerująca przymyślanie czasami takich "super ofert".

pozdrawiam
dobrze Cię zrozumiałam - dyskredytujesz tą ofertę jak i inne - ciekawe, bo niedawno widziałam depilację LS 3 podobne sesje jak w tej ofercie - za 1000 zł - jaki tu jest haczyk wg Ciebie?

kolejna sprawa pojęcie laser diodowy nie równa się LightSheer - ponieważ laser to konkretna technologia a LS nazwa aparatu konkretnej firmy wykorzystującego tą technologię

i jeszcze jedno - ceny w salonach kosmetycznych często nie mają związku z kosztem użytych materiałów - oczywiste jest, ze płaci się za usługę i salon też ponosi inne koszty, ale podam Ci prosty przykład, jak robią z nas totalnego wała.

Depilacja cukrowa - metoda ludowa kobiet Wschodu, znana im od wieków, u nas wielki hit ostatnich lat. Skład pasty: cukier, woda i cytryna - firmy produkujące ową pastę piszą też o tajemniczych mieszankach ziół, czego w składzie oryginalnej pasty nie ma i do jej działania potrzebne nie jest, a ma uzasadniać kosmiczną cenę "profesjonalnych" past.

Koszt przygotowania pasty - pół cytryny, pół szklanki cukru, trochę wody i zużyty gaz nie przekracza 2 zł. Z tej ilości mam pastę wystarczającą na 4 razy kompletnej depilacji.

Mój koszt 2/4 = 0,5 zł plus czas
Zerkam na cennik mojego salonu i wychodzi 360 zł x 4 = 1440 zł
Inny przykład - maska algowa - gabinet 50 zł/ jestem bezczelna i kupiłam w hurtowni za 39 zł/ moja cena 1 aplikacji - 3,9 zł

Śmiem twierdzić, że podobna przebitka dotyczy większości zabiegów, w tym depilacji laserowej. Ceny nie determinuje rzeczywisty koszt zakupu i eksploatacji urządzenia ale fantazja salonów.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:49   #2169
karolciaa1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

aby rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace lasera... najlepiej wejsc na strone internetowa producenta lub firmy która sie zajmuje sprowadzaniem sprzetu! tam znajduja sie wszystkie inf dotyczace urzadzenia i spis salonow rekomendowanych; w przypadku lighg sheer jest to strona: http://www.coherent.com.pl/ Polecam poczytac przed skorzystaniem!

Edytowane przez karolciaa1985
Czas edycji: 2010-12-16 o 14:27
karolciaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:06   #2170
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23808391]Mój koszt 2/4 = 0,5 zł plus czas
Zerkam na cennik mojego salonu i wychodzi 360 zł x 4 = 1440 zł
Inny przykład - maska algowa - gabinet 50 zł/ jestem bezczelna i kupiłam w hurtowni za 39 zł/ moja cena 1 aplikacji - 3,9 zł

Śmiem twierdzić, że podobna przebitka dotyczy większości zabiegów, w tym depilacji laserowej. Ceny nie determinuje rzeczywisty koszt zakupu i eksploatacji urządzenia ale fantazja salonów.[/QUOTE]

... oczywiście nie chcę usprawiedliwiać niczyich cen, ale mam dla Ciebie propozycję biznesową: zacznij produkować paste cukrową i sprzedawaj ją po 1 zł (bedziesz mieś marżę 100%- super!) Załóź gabinet i rób maseczki z algi za 8 zł (też super marża). Po kilku latach działalności gwarantowane miliony

W wielu branżach koszt faktycznego materiału to często mały ułamek całkowitych kosztów (często nawet pomijalny). Przytaczając Twój przykład ceny gabinetowej za 50 zł algi- pamiętaj, że gabinet połowe z tego oddaje do Urzędu Skarbowego (22% Vat 18% dochodowy) do tego koszty pracowników, ZUS, lokal, itd.
Widać, że nigdy nie prowadziłaś własnej firmy.
Koszt samego pracownika to ok. 20 zł na godzinę! Czyli jak będzie przy Tobie tylko stał ponosisz taki wydatek, te Twoje 4 zł za samą maseczkę to mały drobiazg.
Cały czas podtrzymuję: więcej zrozumienia i asertywności.

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:42   #2171
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a mnie zastanawia fakt czy depilacja w moim przypadku cos zdziala....
mialam zabieg wczoraj i juz dzisiaj nie widac po nim sladu w sensie -nic nie boli, nie mam podraznien, robilam light sfeer duet.

sam zabieg byl dosc bolesny,takze musialo byc dobrze dopasowana moc urzadzenia do mnie.
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:56   #2172
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia fakt czy depilacja w moim przypadku cos zdziala....
mialam zabieg wczoraj i juz dzisiaj nie widac po nim sladu w sensie -nic nie boli, nie mam podraznien, robilam light sfeer duet.

sam zabieg byl dosc bolesny,takze musialo byc dobrze dopasowana moc urzadzenia do mnie.
cierpliwości, zadziała
mi po duecie włosy zaczęły wypadać dopiero po 2 tygodniach od zabiegu. i tak jak Ty tuż po depilacji nie miałam podrażnień itp.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:52   #2173
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
... oczywiście nie chcę usprawiedliwiać niczyich cen, ale mam dla Ciebie propozycję biznesową: zacznij produkować paste cukrową i sprzedawaj ją po 1 zł (bedziesz mieś marżę 100%- super!) Załóź gabinet i rób maseczki z algi za 8 zł (też super marża). Po kilku latach działalności gwarantowane miliony

W wielu branżach koszt faktycznego materiału to często mały ułamek całkowitych kosztów (często nawet pomijalny). Przytaczając Twój przykład ceny gabinetowej za 50 zł algi- pamiętaj, że gabinet połowe z tego oddaje do Urzędu Skarbowego (22% Vat 18% dochodowy) do tego koszty pracowników, ZUS, lokal, itd.
Widać, że nigdy nie prowadziłaś własnej firmy.
Koszt samego pracownika to ok. 20 zł na godzinę! Czyli jak będzie przy Tobie tylko stał ponosisz taki wydatek, te Twoje 4 zł za samą maseczkę to mały drobiazg.
Cały czas podtrzymuję: więcej zrozumienia i asertywności.

pozdrawiam
a ja mam propozycję - przestań wprowadzać nas w błąd i straszyć chińskim laserem i brakiem łososia w sushi

g... mnie obchodzą koszty gabinetu, nie moją sprawą jest jego wynik finansowy -
przykładu z pastą i algami widzę, że nie zrozumiałeś więc wytłumaczę prościej - skoro znam cenę tej maski, kosmetyczka która zrobi promocję -50% i zaoferuje mi ją jako uzupełnienie do jakiegoś droższego zabiegu za 25 zł wcale na tym nie straci prawda?

widuję promocje -30% a nawet -50% na ten Twój wychwalany pod niebiosa LS i co? te gabinety same się tak rujnują czy może jednak mogą zejść z tej ceny o tyle % bez straty dla siebie?

rozumiem Twój interes w utrzymaniu wysokiej ceny, tyle że to se ne wrati, zabiegi laserowe będą coraz tańsze

i nie zamierzam iść za Twoją błyskotliwą poradą i produkować pasty cukrowej na skalę przemysłową - pomyliłeś się też w ocenie, że nie prowadzę firmy, bo właśnie takową prowadzę w innej branży niż kosmetyczna

a i jeszcze jeden fakt, że usilnie wprowadzasz nas w błąd

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
(lub nie ) W laserach bardzo istotny jest parametr "moc szczytowa- tzw. peak power", LightSheer ma 1600 Wat. Z jakiegoś względu producent tego niemieckiego lasera nie podaje tego najważniejszego parametru w specyfikacji... ciekawe dlaczego? Nie ma się czym chwalić? Na rynku jest też niemiecka podróbka LightSheer'a (Milesman).

Otóż jest to nieprawda, ponieważ

"Ośrodek czynny decyduje o najważniejszych parametrach lasera, określa długość emitowanej fali, jej moc, sposób pompowania, możliwe zastosowania lasera."

W każdym opracowaniu nt lasera znalazłam informacje o długości fal emitowanego światła i kilka innych danych, jako kluczowych nigdzie w tym nie ma info o natężeniu Wat. Why? Bo jest to mało istotne?

ja Ci dziękuję i nie traktuję jako miarodajnego źródła nt depilacji i lasera w ogóle, bo wiesz tyle co dołączyli do ulotki urządzenia jakie kupiłeś do swojego gabinetu.

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Ważne że chętni na mega ofertę (łosie) zawsze się znajdą.
świetna uwaga, wolę być nabrana na 500 zł niż na kilka tysięcy w Twoim gabinecie

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2010-12-16 o 17:01
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:11   #2174
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

UWAGA


a ja proponuję GOBO i MAWIS potyczke słowną na marketing firmowy na PW.zaśmiecacie forum i nikomu nie chce się czytać rad praktycznych,bo przebić się przez wasze cytowane posty jest trudno.
nie chce wciskać zgłoszenia do moda,więc prosze o wyrozumiałość
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:32   #2175
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
cierpliwości, zadziała
mi po duecie włosy zaczęły wypadać dopiero po 2 tygodniach od zabiegu. i tak jak Ty tuż po depilacji nie miałam podrażnień itp.

ufff jest nadzieja )

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

a po zabiegu od razu depilowalyscie nogi czy poczekalyscie az wloski same wypadna po tych 2 tyg.?
(napisalam "od razu" bo zwykle gole nogi codziennie ,wiec dzien po zabiegu nie nalezy do innych )
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:27   #2176
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
ufff jest nadzieja )

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

a po zabiegu od razu depilowalyscie nogi czy poczekalyscie az wloski same wypadna po tych 2 tyg.?
(napisalam "od razu" bo zwykle gole nogi codziennie ,wiec dzien po zabiegu nie nalezy do innych )
było już pisane o tym
nie ma problemu,zebyś goliła nogi.tylko nie wyrywaj z cebulkami.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:21   #2177
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nasti ja jestem niecałe 2 tyg po zabiegu i właśnie dziś zauwazyłam że włoski bez problemu wychodzą Co za radość Podrażnień też zadnych nie miałam, ani zaczerwienień...
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:28   #2178
rakatungtung
Przyczajenie
 
Avatar rakatungtung
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23763366]ja nie korzystałam, ale zamierzam, bo wczoraj właśnie kupiłam ten pakiet
szukałam na necie informacji o tym laserze i efektach i nie ma zbyt wielu opinii (po polsku, bo wyskakują wyniki po niemiecku i tam pewnie więcej można znaleźć, ale ja nie znam tego języka). Jedyne co ciekawego znalazłam to takie zestawienie laserów na jakiejś amerykańskiej stronce i jako jeden z nielicznych jest to faktycznie laser diodowy. Wg mnie oferta jest OK i za tą cenę można ryzykować.[/QUOTE]


Również kupiłam ten pakiet, z informacji, których się doszukałam to Light Sheer jest amerykański, a ten w Eco Plant niemiecki, oba to lasery diodowe, niemiecki tylko ma podobno nieco większy zasięg "rażenia". Myślę, że za taką cenę nie zaszkodzi po prostu się przekonać
rakatungtung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:29   #2179
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,

Tak jak obiecałam piszę o wrażeniach po pierwszym zabiegu Light Sheer.

Jestem zadowolona. Ból niewielki.

Następnym razem lepiej posmaruję Emlą z tym że nie będę sie tyle ruszać bo krem się przesuwa i np. z boku prawie nic nie czułam bo tak się przesuwa krem przy chodzeniu natomiast resztę było troszkę czuć.. ale generalnie spoko ( a mam niski próg bólu ).
Dziś czerwonych śladów prawie nie ma. Zostały tylko czarne kropeczki. Smarowałam się Alantanem po poworocie do domu.
Kolejnym zabieg w styczniu
Czekam cierpliwie na efekty ( wypadanie - pod żadnym pozorem nie zamierzam tego przyśpieszać i nic przy tym dłubać bo wg. kosmetyczki można mieć później ranki jak się na siłę pensetą wyrywa to co wychodzi)
Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez carolinapescadora
Czas edycji: 2010-12-16 o 23:09
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:44   #2180
karolciaa1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

brak podrażnien to oznaka dobrze dobranej dawki podczas zabiegu i to ze wloski wypadaja po 2 tyg to tez prawidlowo/
karolciaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:07   #2181
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jestem tydzien po depilacji i juz zauwazam ze wloski troche wypadaja, co mnie bardzo cieszy bo to znaczy ze laser na mnie podzialal mam male strupki, zwlaszcza na lewej nodze, na prawej nic, nie wiem czemu skoro moc byla taka sama na obie, no ale widze ze te strupki sie zmniejszaja i odpadaja i nogi wygladaja coraz lepiej po cichu licze ze wystarcza 3zabiegi zeby sie pozbyc wlosow
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:01   #2182
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Taka właśnie różnica pomiędzy starą rączką a najnowszym rozwiązaniem tego samego systemu LightSheer - nowa głowica LightSheer Duet nie robi takich szkód na skórze jak stara ET czy XC i nie trzeba się niczym smarować. Przynajmniej w moim przypadku tak było i widzę, że kolejne dziewczyny o tym piszą.
Efekt taki sam, mniej przypaleń włosków i mniejsze zaczerwienienie na skórze.

To prawda!!! Ja też nie miałam żadnych podrażnień po duecie więc nawet się zastanawiałam czy działa I działa w 100 %
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:27   #2183
Maja S
Raczkowanie
 
Avatar Maja S
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Depilacje laserową można bardzo tanio zrobić w DivaClinic, aktualnie za 1zł To był mój najtańszy zabieg w życiu, ale oczywiście nie mam nic przeciwko, takim cenom Polecam wszystkim

Edytowane przez Maja S
Czas edycji: 2010-12-17 o 21:29
Maja S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:32   #2184
BosaDziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny!
Ostatnio skorzystałam z oferty na grouponie i wykupiłam sesję trzech zabiegów na pachy, łydki i głębokie bikini w Eco Plant w Krakowie. Z tego co widzę, niektóre z Was także skorzystały z tej oferty. Dajcie, proszę, znać jak wrażenia. Pozdrawiam serdecznie!
BosaDziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:02   #2185
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny dziś oferta na grouponie:

Aktualna oferta: 450 zł zamiast 4750 zł za 1 z 2 pakietów depilacji IPL po 5 zabiegów na każdą partię ciała – całe nogi (uda i łydki) lub łydki, pachy i bikini w Laser Studio Batamed


to w Gliwicach.

Chicłam zapytć czy to dobre studio? i czy może już było na grouponie i zrobią mi tą usługe porzadnie a nie na odczepne???
musze się szybko decydować bo zostało kilka godzin na wykupienie
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:29   #2186
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytanie - zawieruszyło się wśród tych postów, czy co?


Cytat:
Napisane przez monia580 Pokaż wiadomość
Hej!
Pierwszy zabieg LS miałam prawie miesiąc temu. Odrosło mi mało włosków - może około 30% i są o wiele słabsze i jaśniejsze. Za 2 tyg. mam iść na następny zabieg - czy muszę iść na ten zabieg czy mogę poczekać jeszcze miesiąc i pójść np. w styczniu? Chodzi mi o to czy musi być zachowany jakiś cykl terminów. Proszę o odpowiedź!!! Dzięki
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:50   #2187
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
dziewczyny dziś oferta na grouponie:

Aktualna oferta: 450 zł zamiast 4750 zł za 1 z 2 pakietów depilacji IPL po 5 zabiegów na każdą partię ciała – całe nogi (uda i łydki) lub łydki, pachy i bikini w Laser Studio Batamed


to w Gliwicach.

Chicłam zapytć czy to dobre studio? i czy może już było na grouponie i zrobią mi tą usługe porzadnie a nie na odczepne???
musze się szybko decydować bo zostało kilka godzin na wykupienie
Ja tam robię zabiegi, ale Light Sheerem Jestem zadowolona, miła obsługa, kosmetyczka też sympatyczna, tylko mały wybór terminów.
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:22   #2188
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monia580 Pokaż wiadomość
Hej!
Pierwszy zabieg LS miałam prawie miesiąc temu. Odrosło mi mało włosków - może około 30% i są o wiele słabsze i jaśniejsze. Za 2 tyg. mam iść na następny zabieg - czy muszę iść na ten zabieg czy mogę poczekać jeszcze miesiąc i pójść np. w styczniu? Chodzi mi o to czy musi być zachowany jakiś cykl terminów. Proszę o odpowiedź!!! Dzięki

Przerwa między zabiegami LS powinna być min. 6 tygodniowa bo włoski zazwyczaj odrastają dopiero po ok 4tyg, jeśli nawet po 6 Ci mało co wyrośnie można tą przerwę ewentualnie wydłużyć to napewno nie popsuje efektów
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:32   #2189
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23808391]dobrze Cię zrozumiałam - dyskredytujesz tą ofertę jak i inne - ciekawe, bo niedawno widziałam depilację LS 3 podobne sesje jak w tej ofercie - za 1000 zł - jaki tu jest haczyk wg Ciebie?

kolejna sprawa pojęcie laser diodowy nie równa się LightSheer - ponieważ laser to konkretna technologia a LS nazwa aparatu konkretnej firmy wykorzystującego tą technologię

i jeszcze jedno - ceny w salonach kosmetycznych często nie mają związku z kosztem użytych materiałów - oczywiste jest, ze płaci się za usługę i salon też ponosi inne koszty, ale podam Ci prosty przykład, jak robią z nas totalnego wała.

Depilacja cukrowa - metoda ludowa kobiet Wschodu, znana im od wieków, u nas wielki hit ostatnich lat. Skład pasty: cukier, woda i cytryna - firmy produkujące ową pastę piszą też o tajemniczych mieszankach ziół, czego w składzie oryginalnej pasty nie ma i do jej działania potrzebne nie jest, a ma uzasadniać kosmiczną cenę "profesjonalnych" past.

Koszt przygotowania pasty - pół cytryny, pół szklanki cukru, trochę wody i zużyty gaz nie przekracza 2 zł. Z tej ilości mam pastę wystarczającą na 4 razy kompletnej depilacji.

Mój koszt 2/4 = 0,5 zł plus czas
Zerkam na cennik mojego salonu i wychodzi 360 zł x 4 = 1440 zł
Inny przykład - maska algowa - gabinet 50 zł/ jestem bezczelna i kupiłam w hurtowni za 39 zł/ moja cena 1 aplikacji - 3,9 zł

Śmiem twierdzić, że podobna przebitka dotyczy większości zabiegów, w tym depilacji laserowej. Ceny nie determinuje rzeczywisty koszt zakupu i eksploatacji urządzenia ale fantazja salonów.[/QUOTE]

Droga kolezanko ja moge sie wypowiedziec odnosnie depilacji laserowej. Naprawde nie zdajesz sobie sprawy jaka jest cena lasera LightSheer. Jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne-wez pod uwage (jak juz ktos wspomnial) ze utrzymanie gabinetu troche kosztuje, oplacic trzeba tez prace osoby, ktora wykonuje Ci zabieg. Wiec odnosnie fantazji salonow nie powinnas sie wypowiadac skoro nie znasz sprawy od drugiej strony. To wszystko co piszesz brzmi niby logicznie ale naprawde w rzeczywistosci wyglada to zupelnie inaczej.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23806131]mnie za to włącza się nie żółte, a czerwone światło jak czytam takie wypowiedzi konkurencji (bo przecież zarabiasz na depilacji laserowej, prawda?) - a w takim wypadku minimum przyzwoitości wymaga zapoznać się z faktami przed wydaniem tak miażdżącej opinii.
Oto fakty, które byłeś łaskaw/a pominąć:
producent tego lasera to nie chińska manufakturka, ale połączenie Quantel SA znana i uznana firma niemiecka, istnieje od 1970, a laserami zajmuje się od 1990, obecna na całym świecie i WaveLight:
http://www.quantel-derma.com/home/
gabinet oferujący kupon też nie jest byle jaki
tu strona EcoPlant
http://www.centrumkosmetologii.com/
a z ich strony link prowadzi do Instytutu Dermatologii

placówki mieszczą się w jednym miejscu, sprzęt i personel się pokrywa, lista sprzętu zabiegów imponująca i wiesz co? mnie to CAŁKOWICIE wystarczy - życzę sobie żeby każdy gabinet na takim sprzęcie pracował

sprzedano 598 kuponów x 525 zł co daje 313950 zł - z pewnością jakiś procent zabiera groupon, ale i tak sądzę, że im się to opłaciło

a efekty są taką samą niewiadomą jak przy IPL czy innych metodach. tylko, że ryzyko finansowe dla mnie mniejsze i taką kwotę mogę zaryzykować.[/QUOTE]


Male sprostowanie-groupon nie zabiera "jakiegos" procenta, tylko procent tak duzy ze to sie w glowie ledwo miesci.... :/
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:20   #2190
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Ja tam robię zabiegi, ale Light Sheerem Jestem zadowolona, miła obsługa, kosmetyczka też sympatyczna, tylko mały wybór terminów.
dziekuje za opinie - juz mam metlik w głowie czy ryzykować 450zł na tego IPL czy nie.. jakiers sugestie?
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.