Włosy proste jak druty - macie takie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 15:09   #1
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931

Włosy proste jak druty - macie takie?


Wiem, że większość kobiet prostuje czupryny, ale proste jak druty włosy są moją zmorą!
Nie mogę ich zakręcić, bo nie minie godzina, a one znów są proste. Przetłuszczają się, leżą płasko na czubku głowy, każde uczesanie rozwala się, bo włosy wyślizgują się ze spinek, lecą w oczy. Wystarczy się pochylić, żeby fryzura całkowicie się zepsuła. Rozpuszczone, po jakimś czasie zbijają się w strąki. nie obejdzie się bez pianki, albo lakieru, który i tak niewiele daje. Chodzi mi o włosy długie, proste jak druty nawet na końcówkach i gładkie. Marzę o delikatnych falach... Czasami chciałabym mieć suche, bo takie są bardziej podatne na układanie. Co robicie z takimi włosami jak moje? Jak je układacie i czym, ogólnie jak się czeszecie, bo ja nie mam pomysłu!
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 15:15   #2
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Mam ten sam problem! ale ja po kazdym myciu unoszę je u nasady na gruba walki a calosc modeluje na gruba szczotke z włosia. A pozniej prostuje końcówki i jako tako to wyglada. A w ogole uzywam pianki zeby sie dluzej trzymaly , tyle ze ja mysle glowe codziennie
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 15:24   #3
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

znam ten problem...moje włosy sa właśnie takie,tyle że średniodługie i raczej suche. wcale się nie układają,a jesli już to po dwóch godzinach są całkiem proste,nie wiem co z nimi robić. używanie pianek,alkierów itp. niewiele pomaga,ehhh
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:26   #4
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Polecam pianki l'oreala Najlepiej z linii dostepnej w salonach fryzjerskich l'oreal , zapomnialam nazwę linii. Ale w drogeriach jesttaki różowy lakier l'oeala, naprawdę daje dobry efekt włoski jeszcze na drugi dzień są uniesione u nasady, tyle ze ja mam wycieniowane wloski i latwiej sie unoszą. No i wałki całkiem spore, na rzepy
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 17:29   #5
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Ja tez mam wlosy proste jak DRUTY. Kiedys zeby troche nacieszyc sie kreconymi zapaltalam na noc warkoczyki ale neistety efekt trwal tylko do poludnia a poźniej zaczynaly sie prostowac, doznalam szoku kiedy zaszlam w ciazy i z braku czasu zapletlam sobie warkocze i ku mojemu zdziwieniu loki trzymaly prawie 3 dni !!!! Ale coz ciaza trwa tylko 9 miesiecy i teraz znow zastanawiam sie co by tu zrobic.
Nie wiem czy jestem wyjatkiem ale strasznie nie lubie modelowac wlosow :P
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:59   #6
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

ojj nawet nie wiecie ile bym dala zeby miec takie proste wlosy jak druty
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:25   #7
alpinka
Raczkowanie
 
Avatar alpinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Moją zmorą są kręcone włosy. Pomimo że prostuję je to po godzinie juz się skręcają. Deszcz, a nawet wilgoć w powietrzu sprawiają że moje kłaczki wywijaja sie we wszystkie strony. Nawet nie wiecie ile bym dała żeby mieć takie proste druty! Marzenie!
alpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 21:58   #8
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Cytat:
Napisane przez alpinka Pokaż wiadomość
Moją zmorą są kręcone włosy. Pomimo że prostuję je to po godzinie juz się skręcają. Deszcz, a nawet wilgoć w powietrzu sprawiają że moje kłaczki wywijaja sie we wszystkie strony. Nawet nie wiecie ile bym dała żeby mieć takie proste druty! Marzenie!
już gdzieś to słyszałam;P ale wierz mi rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo...zwykłe uniesienie ich na grubej szczotce nie wytrzymuje próby czasu,są płaskie i smętnie wiszą dookoła twarzy. za to kręcone włosy w naturalny sposób pieknie się układają

cóż,zawsze tak jest że dziewczyny o prostych włosach chciałyby mieć kręcone i na odwrót
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:00   #9
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

mam tak samo jak ty..tylko ze moje wlosy sa proste jak drut, nie utrzymuja sie w zadnej fruzurze i jeszcze ciezkie okropnie pzrez co zero w nich puszystosci..pofarbowalam wlosy to pzrez jakis czas byly suchsze i jako tako sie ukladaly ale im dluzej od farbowania mija tym znowu sie robia takie, gladkie, ciezke, lejace..takie..zdrowe az za bardzo.. bleee..chce miec "chorsze" wlosy
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:21   #10
Asiulsia
Przyczajenie
 
Avatar Asiulsia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

kurcze max 3 h po zakreceniu moich włosów prostuja sie...ale widze ze nie jestem sama zjednoczmy sie w tragedii
istnieje coś do ich zmiekczANIA?
Asiulsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:47   #11
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Cytat:
Napisane przez BuBuSiuNia Pokaż wiadomość
mam tak samo jak ty..tylko ze moje wlosy sa proste jak drut, nie utrzymuja sie w zadnej fruzurze i jeszcze ciezkie okropnie pzrez co zero w nich puszystosci..pofarbowalam wlosy to pzrez jakis czas byly suchsze i jako tako sie ukladaly ale im dluzej od farbowania mija tym znowu sie robia takie, gladkie, ciezke, lejace..takie..zdrowe az za bardzo.. bleee..chce miec "chorsze" wlosy
Dokładnie Ja też farbuję włosy i przez jakiś czas trochę lepiej się układają, ale to jeszcze nie to... Lejące włosy, które każdy chce uzyskać wcale nie są takie fajne, bo jeśli nie utrwali ich się tonami produktów, są dosłownie wszędzie - w oczach, ustach i nawet jeśli jest ich dużo wyglądają na cienkie Dacie wiarę, że nie mogę ich nawet natapirować . Ostatnio kupiłam gumę do włosów Fructis i coś tam usiłuję kombinować, ale kiepsko mi idzie. Wogóle ta guma jest dość kiepska.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 12:55   #12
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

oj Wizażanki Drogie.... Kobiecie nikt i nic nie dogodzi Posiadaczki prostych włosów marza o kreconych, znowu "zakrecone" o prostyych, właścicielki zdrowej lejacej sie czupyrny o choc troche zniszczonych..... Sama przez to przechodziłam Pozdrawiam;*
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:48   #13
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

ja też mam takie włosy,nawet zwykły warkocz po pół godzinie się rozsypuje, ale juz do tego przywykła, uzywam pianki u nasady, ale jakoś nie widz efektów Więc skoro nie można z nimi nic zrobić trzeba je polubić. Po wielu próbach poddałam się i zostawiłam je w spokoju. Nosze zazwyczaj rozpuszczone włosy lub wysokiego kucyka Przed wyjściem ładnie je rozczesuje (warto nosić ze sobą jakiś grzebyk) dużo osób pyta czy ja je prostuje Musimy dbać o swój skarb na głowie, bo takie włosy są marzeniem wielu dziewczyn a my go mamy bez żadnego wysiłku. Polecem jedwab do włosów, no a wtedy zazdrośc murowana ...
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:16   #14
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Też miałam o tym napisać co począć z takimi włosami? proste, gęste, twarde niepodatne na żadne zabiegi fryzjerskie... koczek czy jakieś tym podobne upięcie tylko jeśli wsmaruje w nie całe opakowanie pianki, gumy do włosów i jeszcze poprawie lakierem bo inaczej myk myk i wszystkie wsuwki uciekają....koszmar... długie raczej z konieczności bo krótkie są jeszcze gorsze do utrzymania i ułożenia w coś sensownego...acha mam apel: kto zna fryzjera w rejonie będzina katowic, sosnowca...który potrafi obchodzić się z tego typu włosami, a konkretnie pocieniować je i to super ekstra fachowo....bo już 3 razy próbowałam i 3 razy wyszłam w gorszym stanie niż weszłam!!! zamiast seksownego pocieniowania które dodało by objętości uzyskałam wygryzienia i schodki rodem spod ręki mojego dwulatka!!! koszmar nadający się do spięcia gumką!!! czy naprawde nic sie z takimi włosami nie da zrobić??? potrafi to ktoś ujarzmić???
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:29   #15
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

ja tez mam takie. kazde loki itp rozprostowuja sie po godzinie, nawet nie warto krecic. leca w oczy, sa geste i niepodatne na ukladanie.. nawet jak je podtapiruje u nasady, to zbyt dlugo ten tapir sie nie utrzyma..
ale lubie moje wlosy. uwierzcie, ze lepiej miec proste niz burze lokow nie do ujarzmienia
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:17   #16
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
uwierzcie, ze lepiej miec proste niz burze lokow nie do ujarzmienia
Ooo tak. Jak Ty mądrze mówisz

Ps. Mam kręcone włosy
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:51   #17
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

ja mam takie kurcze nijakie to kudelki.A chcaioalabym miec dlugie proste czarne geste wlosy)))))
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:22   #18
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
ja mam takie kurcze nijakie to kudelki.A chcaioalabym miec dlugie proste czarne geste wlosy)))))
Oj, ale my ludziska przewrotni jesteśmy mamy włoski proste, chcemy kręcone, mamy kręcone, marzą się proste... no cóz... a mi się tam moje w sumie podobają, ALE mogłyby być dłuższe...
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:30   #19
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

moje wlosy tez sa takie - proste jak druty. Ulozenie ich zajmuje wieki a fryzura trzyma sie krotko. Skazana jestem na pol-dlugie wlosy z koniecznosci - z taka fryzurka nie trzeba nic robic.
Moje wlosy maja jeszcze jedna ciekawa wlasciwosc - nie dosc ze nie trzymaja fryzur ukladanych na pianke i lakier to dodatkowo nie trzyma sie na ich kolor oraz trwala. Mam jasny naturalny blond, zrobilam sobie czarno-czerwone koncowki gdy jeszcze byly bardzo modne, dodam ze farba. Po farbie nie bylo sladu w ciagu miesiaca, jedynym znakiem ze w ogole bylo cos robione byl taki dziwny poszarzaly kolor. Trwala robilam 2 razy - raz w dobrym salonie fryzjerskim, drugi raz u zaprzyjanionej fryzjerki sasiadki. Za pierwszym razem trwala rozprostowala sie w ciagu 30 minut czyli tylu ile zajelo mi dojscie do domu od fryzjera, za drugim razem trwalo to moze poltorej godziny... Jestem kompletnie zalamana moimi wlosami
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 21:50   #20
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Włosy proste jak druty - macie takie?

Też mam takie włoski, ale nie wybrzydzam i nie próbuje ich na siłę zakręcic tylko wyeksponować właśnie to że sa tak suuuperowo proste I generalnie kocham je za to że nic z nimi nie robie No nic, tylko fryzjer czy farba, żadnych pianek, lakierów itp. Poza tym jak fryzjer dobrze wycieniuje takie włosy to naprawde nadaje dynamiki fryzurze.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:12   #21
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Question Włosy Proste...pomoc

Mam pytanko...Byłam wczoraj u fryzjera.Wszystko mi się strasznie podobaA podoba mi sie dlatego że fryzurka jest prosta i ze niemam juz swoich kreconych włosków.Nie jest mi przykro przeciwnie jak napisałam wczesniej jestem szczęśliwa...Ale załamałam się tym że po myciu znowu bedę miała kręconeA przeciez prostownica niszczy włosyWięc pytam się czy są jakieś kremy, żele na włosy ktore po myciu prostuja włoski??Bardzo będe wdzięczna osobie ktora Mi pomożePozdrowionkaZ góry Dziekuje
__________________
Uśmiech
To najpiękniesza rzecz jaką może dać człowiek człowiekowi.
Uśmiechajmy się więcej!
Zapuszczam włosy i nigdy więcej ich nie zetne
Rimini 2011!

Edytowane przez kinia1020
Czas edycji: 2008-02-29 o 14:31
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:20   #22
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Kiedyś gdzieś czytałam o jakimś zabiegu u fryzjera. Można wyprostować włosy na 4 miesiące (chyba dokładnie nie pamiętam) Nie wiem też czy odbywa się to na zasadzie w miare naturalnych składników czy jakichś specjalnych urządzeń. Ale coś takiego jest, tylko pewnie wykonywalne w profesjonalnych i drogich salonach fryzjerskich....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:38   #23
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Kiedyś gdzieś czytałam o jakimś zabiegu u fryzjera. Można wyprostować włosy na 4 miesiące (chyba dokładnie nie pamiętam) Nie wiem też czy odbywa się to na zasadzie w miare naturalnych składników czy jakichś specjalnych urządzeń. Ale coś takiego jest, tylko pewnie wykonywalne w profesjonalnych i drogich salonach fryzjerskich....
w salonach welli kiedys widziałam taka usługę, koszt to ile pamietam to cos okolo 80-100 zł - to było z jakieś 3 lata do tyłu.
mnie się wydaję, ze to cos w stylu trwalej ondulacji tylko w odwrotna strone
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:12   #24
lennka17
Raczkowanie
 
Avatar lennka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
GG do lennka17 Send a message via Skype™ to lennka17
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Moja siostra kupiła sobie szampon i odżywkę z serii Nivea straight&easy. Do jest właśnie coś takiego, do kręconych włosów, żeby były proste. Nie wiem, jak to działa, gdyż siostra kupiła sobie i pojechała i jeszcze jej nie widziałam
Aha, ona ma falowane włosy. Pzdr
lennka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:06   #25
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Włosy Proste...pomoc

odżywki : sunsilk fioletowy,pantin provi,nivea i z avonu taki krem czerwony on doskonale prostuje włosy nie pamietam jak si nazywa technixue cos takiego
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:26   #26
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Dziekuje Wam Bardzo Ale Bede Czekac Na dalsze odpowiedziDzieki
__________________
Uśmiech
To najpiękniesza rzecz jaką może dać człowiek człowiekowi.
Uśmiechajmy się więcej!
Zapuszczam włosy i nigdy więcej ich nie zetne
Rimini 2011!
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:37   #27
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Po pierwsze..wyszukiwarka, sporo już o włosach prostych było z tego co się orientuje
Trwałe prostowanie włosów bardzo je niszczy, poza tym nie ma też pewności, że będą one tak proste jakbyśmy tego chcieli, może się zrobić, np sianko- o tym też są wątki.
a co do kosmetyków, to zależy jak bardzo kręcone masz włosy, moje są dość mono kręcone dlatego ,żadne nivee czy sunsliki im nie pomagają, ale zawsze warto spróbować.
pozostają Ci dwa wyjścia:
albo zainwestować w kosmetyki ochronne i dobra prostownice, nie obciążać włosów zbyt mocno by nie musieć ich za często myć
a drugie to zaakceptowac swoje włosy i nie niszczyć ich

a i pamiętaj prostowanie baaaardzo niszczy włosy, wiec potem i te Twoje kręcone mogą być w kiepskiej jakości, czytaj będzie siano nie włosy.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:49   #28
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Wiem ze prostownica niszczy wlosy a żele i te kremy to niewiedziałam
Włosy nie są tak strasznie krecone.Ale jak powiedziałam bardzo spodobała mi sie fruzurka po fryzjerze.Bo miałam proste włoskiBARDZO BARDZO BARDZO MI SIE PODOBAŁO!^_^PzdrSzu kam dalej odpowiedzi
__________________
Uśmiech
To najpiękniesza rzecz jaką może dać człowiek człowiekowi.
Uśmiechajmy się więcej!
Zapuszczam włosy i nigdy więcej ich nie zetne
Rimini 2011!
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:59   #29
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Włosy Proste...pomoc

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
odżywki : sunsilk fioletowy
Jak dla mnie w/w jest najlepsze.

Nie da sie wyprostować włosów bez prostownicy- i trzeba się z tym pogodzić. Niestety znam sie na tymbo sama niecierpie swoich kudłów, które prostuje. Ktoś wyżej mówił o prostowaniu chemicznym- ale to również niesamowicie niszczy włosy.
Chyba że masz poprostu fale, więc poszukaj jakiejś dobrej odżywki i już...
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:28   #30
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Dot.: Włosy Proste...pomoc

DziekujeMam nadzieje ze szybko watek się skończy bo mi pomożecie.Ale prosze o dalsze odpowiedzi
__________________
Uśmiech
To najpiękniesza rzecz jaką może dać człowiek człowiekowi.
Uśmiechajmy się więcej!
Zapuszczam włosy i nigdy więcej ich nie zetne
Rimini 2011!
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.