Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 12:44   #3931
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hehe dzisiaj chyba zaryzykuje i znowu zaczne temat kolca... Mama mnie kiedys przechrzci <lol2> nie no mysle ze az tak zle nie bd;] 3mcie kciuki;]

Pozdro
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 15:43   #3932
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To... Trzymaj się.

A ja mam jutro egzamin trzymajcie kciuki Kochane!
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 17:55   #3933
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
To... Trzymaj się.

A ja mam jutro egzamin trzymajcie kciuki Kochane!
oj - ten gimnazjalny? moja siostra dzisiaj pisała z humanistycznych, jutro z ścisłych. współczuję jej, bo się niezbyt uczyła do obu (szczególnie z ścisłych, a z matmy to ona niezbyt dobra). poprzednie 2 napisała na niecałe 50 punktów, z czego w ścisłych 12 ( w czym tylko 2 z matematycznych).


trzymam kciuki
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 11:29   #3934
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hehe jednak przemilczałam ten temat.. Wróciłam późno do domu z wieczornego szlajania się i już nie chciałam mamy wkurzac przed spaniem;] ale prędzej czy później z nią o tym pogadam niech se nie myśli;]
Ja egzamin mam za rok... Właściwie jeszcze o nim nie myśle bo i po co;]

Wszystkim IIIciogimnazjalistom powodzenia zycze <kopie w tylek>
Wiem ze juz troche za pozno ale mowie to szczerze (sama chcialabym zeby mi ktos za rok szczescia zyczyl;])

Pozdrawiam
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 12:59   #3935
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kurcze ten dzisiejszy test to czysta załamka.
On był obmyślany chyba dla licealistów do matury, a nie dla gówniarzy. :P
Źle mi poszło, mimo tych wszystkich kciuków, itp.

tatty, a do którego LO idzie twoja sis?

Ja z matką o kolcu porozmawiam jak wróci...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 14:35   #3936
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Kurcze ten dzisiejszy test to czysta załamka.
On był obmyślany chyba dla licealistów do matury, a nie dla gówniarzy. :P
Źle mi poszło, mimo tych wszystkich kciuków, itp.

tatty, a do którego LO idzie twoja sis?

Ja z matką o kolcu porozmawiam jak wróci...
moja sister chce iść do 11, 12 albo 8. a ty?


mam nadzieję że dobrze ci poszło
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 17:16   #3937
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
solarium a kolczyk w pępku?

Robiony w sierpniu, czy nic nie bedzie jezeli bede chodzic na solarium? czy jednak musze zakrywac?
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 07:10   #3938
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mój kolczyk ma ponad 2 miesiące, ale zauważyłam dziwną rzecz. Idąc na basen na wszelki wypadek go wyciągnęłam, czy kąpiąc się w wannie tak samo. Jak go zakładałam to miałam problem włożyć, bo tak jakby górna dziurka się "zakleiła". Czy to normalne, że po godzinie wyciągniętego kolczyka może się zakleić, zarosnąć .. no nie wiem jak to nazwać. Po basenie to musiałam siłą się przebić i bolało no ale skoro się tyle wycierpiałam to nie pozwolę na zarośnięcie i nosić będę
Napiszcie czym to może być spowodowane i czy to normalne. Dodam, że krew mi nie leciała, tylko taką białą błonkę musiałam przebić siłą.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 08:38   #3939
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
xalMój kolczyk ma ponad 2 miesiące, ale zauważyłam dziwną rzecz. Idąc na basen na wszelki wypadek go wyciągnęłam, czy kąpiąc się w wannie tak samo. Jak go zakładałam to miałam problem włożyć, bo tak jakby górna dziurka się "zakleiła". Czy to normalne, że po godzinie wyciągniętego kolczyka może się zakleić, zarosnąć .. no nie wiem jak to nazwać. Po basenie to musiałam siłą się przebić i bolało no ale skoro się tyle wycierpiałam to nie pozwolę na zarośnięcie i nosić będę
Napiszcie czym to może być spowodowane i czy to normalne. Dodam, że krew mi nie leciała, tylko taką białą błonkę musiałam przebić siłą.
w trakcie gojenia kolczyka się nie wyciaga
nie dziw się że bolało i że były problemy jak wpychalaś kolczyk do niezagojonego kanału przekłucia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 08:53   #3940
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wiem, że nie zagojony do końca ale zdziwiło mnie że po godzinie już takie coś się dzieje, że siłą się przebijam na nowo.
Wiem, nie powinno się wyciągać kolczyka, ale idąc na basen (już mnie nosiło i musiałam ) wolałam wyciągnąć tak dla bezpieczeństwa.
Czyli już więcej nie wyciągać jak idę popływać?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 08:56   #3941
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dokladnie nie powinno sie wyciagac kolczyka dopoki sie nie zagoi calkowice! ja osobiscie niestey nie mam milych wspomnien z kolczykiem w pepku! bardzo mi sie zawsze to podobalao i przebilam sobie 4 lata temu w profesionalnym studiu wszytko bylo dobrze przez ok pol roku nawet szybko sie wygoilo! posniej okazalo sie ze jestem alergikiem i zaczaol mnie uczulac kolczyk pomimo tego ze byl ze stali nierdzewnej i zaczely sie problemy wymienili mi kolczyk i to samo az w koncu zaczely robic sie w kolo rany i wygladalam nieiekawie musialam zrezygnowac i lekarz kazal mi go wyjac! minely 4 lata ale dziurka nadal jest az mnie korci zeby zalozyc znowu ale boje sie lepiej nie bede ryzykowala juz !
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 09:26   #3942
blondii44
Przyczajenie
 
Avatar blondii44
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej dziewczyny!! jA mam już kolczyk w pepku ok pol roku... sama sobie przebijalam i nic mi sie nie papralo, wyjmowalam go w czasie gojenia i jakos wszystko jest ok. Wszystko zalezy od organizmu...Teraz sama przebijam kumpela pepki (i jezyki:PP) moim zdaniem kolczyk w pepku to suuuper sprawa pozdroofka
blondii44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:23   #3943
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;4212918]moja sister chce iść do 11, 12 albo 8. a ty?


mam nadzieję że dobrze ci poszło[/QUOTE]

Ja na 99% jestem pewna, że idę do 11, bo jest tam profil, który mnie interesuje. A jeszcze słyszałam, że fajne jest tam toważystwo, dobrze uczą i łatwo się dostać. ;> A poszło mi średnio, ale jestem pełna nadzieji.

Jak namówiłyście starych na kolca? Tzn ja muszę namówić jedynie mame, która się waha. Raz mówi tak, raz nie wiem, innym razem - "nie"... Ojcu nic nie powiemy. :P
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:33   #3944
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej co zrobic jesli pepek jest zcerwony i leci krew i ropa wczesniej sie zagoil ale od pewnego czasu gdy zachaczylam o niego<dawno to bylo> nie chce sie zagoic uzywalam trybiotyku spirytusu i nic czy mzoe prawfda jest ze kolczyk ze stali mnie uczula i lepzy bylby ze srebra???/
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 17:17   #3945
moniszken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam pytanko czy jak jutro pojde sobie zrobic kolczyk to czy jak pojade na kolonie w lipcu to czy bede mogla sie opalac i pokazac brzuch i czy to boli!!??
i czy bede mogla kompac sie w morzu i chodzic na basen w polowie lipca!!??

Edytowane przez moniszken
Czas edycji: 2007-04-27 o 17:40
moniszken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 17:47   #3946
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no ot może ja teraz poodpowiadam mam nadzieję że dobrze, ale piszę to co tu wyczytałam
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Wiem, że nie zagojony do końca ale zdziwiło mnie że po godzinie już takie coś się dzieje, że siłą się przebijam na nowo.
Wiem, nie powinno się wyciągać kolczyka, ale idąc na basen (już mnie nosiło i musiałam ) wolałam wyciągnąć tak dla bezpieczeństwa.
Czyli już więcej nie wyciągać jak idę popływać?
lepiej nie wyjmuj jak jest niezagojony pępek. chyba że nie chcesz mieć kolczyka na stałe. jeżeli się wyjmuje kolczyki z niezagojonych dziurek a później zakłada dziurka zaczyna się paprać

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
dokladnie nie powinno sie wyciagac kolczyka dopoki sie nie zagoi calkowice! ja osobiscie niestey nie mam milych wspomnien z kolczykiem w pepku! bardzo mi sie zawsze to podobalao i przebilam sobie 4 lata temu w profesionalnym studiu wszytko bylo dobrze przez ok pol roku nawet szybko sie wygoilo! posniej okazalo sie ze jestem alergikiem i zaczaol mnie uczulac kolczyk pomimo tego ze byl ze stali nierdzewnej i zaczely sie problemy wymienili mi kolczyk i to samo az w koncu zaczely robic sie w kolo rany i wygladalam nieiekawie musialam zrezygnowac i lekarz kazal mi go wyjac! minely 4 lata ale dziurka nadal jest az mnie korci zeby zalozyc znowu ale boje sie lepiej nie bede ryzykowala juz !
a może masz uczulenie na to coś z czego zrobiony był ten kolczyk stal nierdzewna... nigdy nie słyszałam o takich kolczykach. słyszałam o kolczykach z stali chirurgicznej. dość sporo moich kumpel ma na nią uczulenie (ja też). wcześniej jakaś dziewczyna pisała o rodzajach stali chirurgicznej, i tam były 3. tylko w sklepie nie ma na ogól przyczepionych metek z dokładną informacją o produkcie

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Ja na 99% jestem pewna, że idę do 11, bo jest tam profil, który mnie interesuje. A jeszcze słyszałam, że fajne jest tam toważystwo, dobrze uczą i łatwo się dostać. ;> A poszło mi średnio, ale jestem pełna nadzieji.

Jak namówiłyście starych na kolca? Tzn ja muszę namówić jedynie mame, która się waha. Raz mówi tak, raz nie wiem, innym razem - "nie"... Ojcu nic nie powiemy. :P
moja siorka też mówiła że tam by chciała najbardziej, ale nie wie czy się dostanie. no bo na ten profil co ją interesuje to chętnych jest ponad 100, a miejsc 30. a ona ma oceny nienajlepsze i test chyba niezbyt dobrze jej poszedł

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
hej co zrobic jesli pepek jest zcerwony i leci krew i ropa wczesniej sie zagoil ale od pewnego czasu gdy zachaczylam o niego<dawno to bylo> nie chce sie zagoic uzywalam trybiotyku spirytusu i nic czy mzoe prawfda jest ze kolczyk ze stali mnie uczula i lepzy bylby ze srebra???/
pójdź do poiercera, u którego to robiłaś albo do dermatologa. ja nie umiem pomóc może to uczulenie. zmień kolczyk na złoty, z bioplastu lub innego metalu, jeśli masz pewność że nie jesteś na niego uczulona.
Cytat:
Napisane przez fructissa Pokaż wiadomość
Robiony w sierpniu, czy nic nie bedzie jezeli bede chodzic na solarium? czy jednak musze zakrywac?
dobrze by było odczekać aż się zagoi. jeśli nie masz z nim problemów, no i jak upłynęło jakieś 4 miesiące to chyba możesz pójść.
Cytat:
Napisane przez moniszken Pokaż wiadomość
mam pytanko czy jak jutro pojde sobie zrobic kolczyk to czy jak pojade na kolonie w lipcu to czy bede mogla sie opalac i pokazac brzuch i czy to boli!!??
^ powyżej napisałam, co sądze o czasie od przebicia do opalania. a boleć to raczej boli, jak każda nowo zrobiona dziurka w ciele. ale jak bardzo i ile czasu to nie wiem, bo nie robiłam sobie jeszcze
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:32   #3947
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Pytanie kieruję do miss venflon i yazy

Przekłuwałam pępek 17 stycznia. Wszystko jest juz super
Powiedzcie jak to jest z sauną i basenem?? jakie zagrożenia? Czy mam sie czego obawiać?? chce zacząć chodzić...
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 06:48   #3948
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez moniszken Pokaż wiadomość
mam pytanko czy jak jutro pojde sobie zrobic kolczyk to czy jak pojade na kolonie w lipcu to czy bede mogla sie opalac i pokazac brzuch i czy to boli!!??
i czy bede mogla kompac sie w morzu i chodzic na basen w polowie lipca!!??
Przekucie nie boli..Gorzej potem ze zginaniem sie :P:P
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 08:51   #3949
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
hej co zrobic jesli pepek jest zcerwony i leci krew i ropa wczesniej sie zagoil ale od pewnego czasu gdy zachaczylam o niego<dawno to bylo> nie chce sie zagoic uzywalam trybiotyku spirytusu i nic czy mzoe prawfda jest ze kolczyk ze stali mnie uczula i lepzy bylby ze srebra???/

tak, a najlepiej zainstaluj sobie kolczyk ołowiany w miedzianym płaszczu za pomocą Glocka.

Dżizajs, kurna, ludzie, weźcie mnie nie osłabiajcie, SREBRO?! Na niezagojony pępek?! Spirytus?! Tribiotyk?! Odechciewa mi się Ci w jakikolwiek sposób pomagać, skoro sama nie chcesz sobie pomóc, cofajac wątek parę stron do tyłu... Jestes chyba niepoważna, a napewno nieodpowiedzialna...

adoosienka, jak zagojony, to nie widzę problemu, chociaż byłabym ostrożna. Kurna, nie lubię udzielać rad co do chodzenia na baseny itd. bo w sumie to jest strasznie delikatna sprawa i niektórym sie zaczyna babrać po takiej wizycie. Sauna dopiero wtedy, gdy możesz wyjmować kolczyk na czas wizyty.

miss, (co do wypowiedzi z poczatku strony) - popieram.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 09:10   #3950
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dla upartych na basen klientek mam wyjście-po wyjściu z basenu biegusiem dezynfekcja i dokładne osuszenie miejsca przekłucia-ja radze się wstrzymywać dłużej ale jesli tak bardzo ci na basenie zalezy to cóż zrobic-siłą nikt cie nie będzie zatrzymywać
a co do sauny -odradzam-dopiero za jakis czas ta przyjemność
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 09:30   #3951
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
tak, a najlepiej zainstaluj sobie kolczyk ołowiany w miedzianym płaszczu za pomocą Glocka.

Dżizajs, kurna, ludzie, weźcie mnie nie osłabiajcie, SREBRO?! Na niezagojony pępek?! Spirytus?! Tribiotyk?! Odechciewa mi się Ci w jakikolwiek sposób pomagać, skoro sama nie chcesz sobie pomóc, cofajac wątek parę stron do tyłu... Jestes chyba niepoważna, a napewno nieodpowiedzialna...

adoosienka, jak zagojony, to nie widzę problemu, chociaż byłabym ostrożna. Kurna, nie lubię udzielać rad co do chodzenia na baseny itd. bo w sumie to jest strasznie delikatna sprawa i niektórym sie zaczyna babrać po takiej wizycie. Sauna dopiero wtedy, gdy możesz wyjmować kolczyk na czas wizyty.

miss, (co do wypowiedzi z poczatku strony) - popieram.
nie denerwuj sie ja mam zagojony pepek przebijalam rok temu teraz sie otwarl tylko a tak w ogle co z ciebie za ekspertka ze nie wiesz ze trzeba uzywa spirytusu zeby wysuszyc i ty w tym momecie przesadzasz jak nie wiesz takich rzeczy wiec sie zastanow 2 razy jak cos tu napiszesz



ps dziekuje dziewczyny za pomoc
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 10:45   #3952
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
nie denerwuj sie ja mam zagojony pepek przebijalam rok temu teraz sie otwarl tylko a tak w ogle co z ciebie za ekspertka ze nie wiesz ze trzeba uzywa spirytusu zeby wysuszyc i ty w tym momecie przesadzasz jak nie wiesz takich rzeczy wiec sie zastanow 2 razy jak cos tu napiszesz
PROSZE NIE OBRAŻAJ YAZY-BO ONA JEST TU JEDNĄ Z NIEWIELU OSÓB KTÓRE SIĘ ZNAJĄ NA RZECZY
I CHWAŁA JEJ ZA TO,ŻE JESZCE MA CIERPLIWOŚĆ POMAGAĆ INNYM
JA JĄ POWOLI TRACĘ

I JEST EKSPERTEM-BO SPIRYTUSU NIE STOSUJE SIĘ WŁAŚNIE DLATEGO,ŻE WYSUSZA-CO W ŻADNYM STOPNIU NIE POMAGA W GOJENIU

I TO TY SIĘ ZASTANÓW 2 RAZY ZANIM COŚ NAPISZESZ
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 10:50   #3953
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dałaś w tym momencie popis elokwencji i wiedzy na temat. Rany nie należy wysuszać, bo tym samym niszczy się komórki odpowiedzialne za regenerację tkanki, czyli nie daje się ranie zagoić. Do przemywania świerzych/podrażnionych kolców należy stosować sól fizjologiczną. Spirytus i woda utleniona + tribiotic to ulubione narzędzia AMATORÓW do niszczenia ciała i wywoływania migracji. Mogę tylko pogratulować.

BTW: zanim ja coś napiszę, zastanawiam się 5 razy, więc dziwię się tobie, że zwracasz mi na to uwagę, kiedy ty masz napisane podstawowe informacje o piercingu pępka na conajmniej 20 stronach w tył i z nich nie korzystasz.

nie ucz księży pacieży klepać.

edit: miss, dziękuję. Naprawdę, z Twoich ust takie słowa to dla mnie największy komplement
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 11:38   #3954
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Dałaś w tym momencie popis elokwencji i wiedzy na temat. Rany nie należy wysuszać, bo tym samym niszczy się komórki odpowiedzialne za regenerację tkanki, czyli nie daje się ranie zagoić. Do przemywania świerzych/podrażnionych kolców należy stosować sól fizjologiczną. Spirytus i woda utleniona + tribiotic to ulubione narzędzia AMATORÓW do niszczenia ciała i wywoływania migracji. Mogę tylko pogratulować.

BTW: zanim ja coś napiszę, zastanawiam się 5 razy, więc dziwię się tobie, że zwracasz mi na to uwagę, kiedy ty masz napisane podstawowe informacje o piercingu pępka na conajmniej 20 stronach w tył i z nich nie korzystasz.

nie ucz księży pacieży klepać.

edit: miss, dziękuję. Naprawdę, z Twoich ust takie słowa to dla mnie największy komplement
przepraszam jesli to was urazilo ale chodzilo mi o to ze rozcieczyc spirytus z woda lub wode utleniona rozcienczyc to pzreciez wysusza i to nie moj wymysl tylko osoby u ktorej pzrebijalam<profesjonalny zaklad jakby co> i tak wogule z takimi tekstami to nie do mnie ..pzrepraszam jesli urazilam panie
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 11:47   #3955
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a tak w ogole to ja tego nie zaczelam dziewczyny ale nie chce wszczynac wojny wiec zgoda???
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 14:08   #3956
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Przeczytałam przed chwilą, że odradzacie saunę ...
Z jakiego powodu? Jeśli z powodu ciepła, to nasuwa mi się pytanie jeszcze co z opalaniem, takim tradycyjnym?
Zaczyna się ciepła pogoda, więc może jakaś rada jak się opalać, tzn czy zakleić kolczyk czy nie, jak bezpieczniej?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 16:31   #3957
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tatty, egzamin mają powtarzać

Jak namówić staruszków na kolec?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 17:22   #3958
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja juz chyba ja stracilam. cierpliwosc oczywiscie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 17:24   #3959
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Właściwie to chyba ciężko jest ich namówić jeśli są kategorycznie na nie Ja z moimi miałam umowe... moge przekłuć kolczyk ale jeśli pod koniec roku nie bedzie 4.0 to bede musiala wyjąc ten i jeszcze do tego wszystkie z uszu. No i sie zgodzilam na taką umowe i teraz mam juz od 5 miesiecy kolczyk Może i głupia umowa ale poskutkowała, raz ze mam kolczyk, dwa mobilizacje do nauki. Może takie danie cos od siebie coś da, wiadomo że na rodziców czasami działa :0
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 18:19   #3960
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ooooo, no spoko.
Fajny ten Twój sposób. Mi w sumie mamcia powiedziała, że jak dobrze pójdą mi egzaminy to mogę się kaleczyć. :P
A one mi tak średnio poszły. :P Ale do wybranej szkoły się dostanę.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.