Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 07:47   #2731
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Denkuję sumiennie, wykończyłam płyn do kąpieli i płyn do płukania jamy ustnej Meridol.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:24   #2732
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Kolejne denko: odżywka do włosów dove
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:34   #2733
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Mam pytanie do pań używających żeli pod prysznic Balea. Czy to możliwe żebym miała na żel uczulenie? Już mówię o co chodzi. Otóż wczoraj wyciągnęłam żel z zeszłorocznej limitowanki - carambola lambada, oczarował mnie ale nie o tym. Zachciało mi się poleżeć troszkę w wannie więc sobie go wlałam i.... po wyjściu z wanny miałam twarz w jakichś dziwnych czerwonych lekko swędzących krostach. Czy to możliwe żeby uczulenie wywaliło na twarzy a w miejscu styczności ciała z wodą nie? Kropki są do dziś, praktycznie wcale nie swędzą, ale wyglądam jakbym miała szkarlatynę
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:50   #2734
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
Mogę już otwarcie napisać, że u mnie kosmetycznych zapasów nie ma. Kiedyś, kiedyś prowadziłam bloga i na jego potrzeby kupowałam/testowałam ... Nazbierało się tego sporo.
Z pisania bloga zrezygnowałam, ale ponad dwa lata dochodziłam do kosmetycznego minimum Teraz jest dobrze.
Oduczyłam się kupowania na zapas - nawet promocje mnie nie kuszą. Bo, tak naprawdę, promocje są za każdym razem, gdy jestem w drogerii
Wiecie, ze doszło do tego, że pod prysznicem stoi jeden żel pod prysznic ?
Jeżeli chodzi o kremy do rąk, to zapasy jakie miałam, uszczupliłam przez traktowanie ich również jako krem do stóp. Grubsza warstwa i skarpetki Działa! zwłaszcza te gęstsze formuły sprawdzają się znakomicie. Tak mi zostało do dziś: nie kupuje kremów do stóp, te do rąk wystarczają
Brawo!!!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mam pytanie do pań używających żeli pod prysznic Balea. Czy to możliwe żebym miała na żel uczulenie? Już mówię o co chodzi. Otóż wczoraj wyciągnęłam żel z zeszłorocznej limitowanki - carambola lambada, oczarował mnie ale nie o tym. Zachciało mi się poleżeć troszkę w wannie więc sobie go wlałam i.... po wyjściu z wanny miałam twarz w jakichś dziwnych czerwonych lekko swędzących krostach. Czy to możliwe żeby uczulenie wywaliło na twarzy a w miejscu styczności ciała z wodą nie? Kropki są do dziś, praktycznie wcale nie swędzą, ale wyglądam jakbym miała szkarlatynę
A nie zmieniłaś może kremu to twarzy? Alergia na buzi lubi wyjść nie od razu, tylko na drugi dzień. Bo dziwne by to było, że twarz uczuliło, a reszty ciała nie. No chyba, że ze starości, albo mokrymi dłońmi dotknęłaś twarzy
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.

Edytowane przez aneidra
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:53
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 12:22   #2735
meszugga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

wooow, ale wam świetnie idzie dziewczyny

u mnie na razie pustki, ale mam nadzieję że chwilowo.. czekam na kilka denek tj. krem pod oczy, krem do twarzy, krem do rąk, jedwab do włosów, chciałabym też wykończyć 3 lakiery do paznokci, jakiś żel pod prysznic.. i wiele wiele innych, ale tylko te są realne
meszugga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 12:38   #2736
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mam pytanie do pań używających żeli pod prysznic Balea. Czy to możliwe żebym miała na żel uczulenie? Już mówię o co chodzi. Otóż wczoraj wyciągnęłam żel z zeszłorocznej limitowanki - carambola lambada, oczarował mnie ale nie o tym. Zachciało mi się poleżeć troszkę w wannie więc sobie go wlałam i.... po wyjściu z wanny miałam twarz w jakichś dziwnych czerwonych lekko swędzących krostach. Czy to możliwe żeby uczulenie wywaliło na twarzy a w miejscu styczności ciała z wodą nie? Kropki są do dziś, praktycznie wcale nie swędzą, ale wyglądam jakbym miała szkarlatynę
Nie mam pojęcia, ale jakoś mi się nie widzi żeby żel stosowany na ciało uczulił tylko twarz ja stosuję te produkty i u mnie nic takiego nigdy nie wystąpiło.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:12   #2737
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ja jesli chodzi o zel pod prysznic to musze miec wybór, minimum 2 pod prysznicem musza byc

Teraz wyjątkowo mam jeden bo jest duży i chce go wykończyć
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 13:26   #2738
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Oduczyłam się kupowania na zapas - nawet promocje mnie nie kuszą. Bo, tak naprawdę, promocje są za każdym razem, gdy jestem w drogerii
cały czas staram się sobie to przetłumaczyć, ale nie zawsze mi wychodzi, a przy promocjach typu -40% na wszystko to już w ogóle

Cytat:
Ja jesli chodzi o zel pod prysznic to musze miec wybór, minimum 2 pod prysznicem musza być
dokładnie, z jednym jest trochę nudno
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:37   #2739
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
cały czas staram się sobie to przetłumaczyć, ale nie zawsze mi wychodzi, a przy promocjach typu -40% na wszystko to już w ogóle


dokładnie, z jednym jest trochę nudno
Mam to samo z tymi promocjami, ciągle widzę okazje, których nie mogę przegapić
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:56   #2740
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Może trochę po czasie ale są
moje denka maja...skromne bo skromne... ale jednak

1.Płyn do kąpieli piwny całkiem fajny choć.. robi się piana ale strasznie krótko się utrzymuje, podobnie z tym delikatnym piwnym zapachem. Co do samego działania, owszem skóra po nim jest przyjemnie nawilżona

2.Próbka piwnego peelingu do ciała. Powiem tylko tyle, że miałam lepsze

3.Odżywka do włosów, altera z granatem. Bardzo fajna. Przyjemny zapach a włosy po niej nawilżóne i się nie plączą bardzo

4.Deo Nivea invisible, miałam lepsze i tyle.

5.Ziaja, pasta oczyszczająca do twarzy z liscmi manuka. Re-we-la-cja. Choć trochę wysusza mi skórę, to jednak super ją oczyszcza. Przy regularnym używaniu, faktycznie miałam mniej zaskórników i jakiś zanieczyszczeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150602_060801.jpg (94,0 KB, 19 załadowań)
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:20   #2741
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Może trochę po czasie ale są
moje denka maja...skromne bo skromne... ale jednak

1.Płyn do kąpieli piwny całkiem fajny choć.. robi się piana ale strasznie krótko się utrzymuje, podobnie z tym delikatnym piwnym zapachem. Co do samego działania, owszem skóra po nim jest przyjemnie nawilżona

2.Próbka piwnego peelingu do ciała. Powiem tylko tyle, że miałam lepsze

3.Odżywka do włosów, altera z granatem. Bardzo fajna. Przyjemny zapach a włosy po niej nawilżóne i się nie plączą bardzo

4.Deo Nivea invisible, miałam lepsze i tyle.

5.Ziaja, pasta oczyszczająca do twarzy z liscmi manuka. Re-we-la-cja. Choć trochę wysusza mi skórę, to jednak super ją oczyszcza. Przy regularnym używaniu, faktycznie miałam mniej zaskórników i jakiś zanieczyszczeń

__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 16:23   #2742
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Brawo!!!



A nie zmieniłaś może kremu to twarzy? Alergia na buzi lubi wyjść nie od razu, tylko na drugi dzień. Bo dziwne by to było, że twarz uczuliło, a reszty ciała nie. No chyba, że ze starości, albo mokrymi dłońmi dotknęłaś twarzy
Właśnie nic nie zmieniałam! Weszłam do wody i to wyrosło jak grzyby po deszczu! Sama bylam zdziwiona, że się coś stało coś tak dziwnego...






Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, ale jakoś mi się nie widzi żeby żel stosowany na ciało uczulił tylko twarz ja stosuję te produkty i u mnie nic takiego nigdy nie wystąpiło.
To może to jakiś zbieg okoliczności bo tylko to nowego jest i takie kwiatki. Potestujemy zobaczymy
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:45   #2743
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mam pytanie do pań używających żeli pod prysznic Balea. Czy to możliwe żebym miała na żel uczulenie? Już mówię o co chodzi. Otóż wczoraj wyciągnęłam żel z zeszłorocznej limitowanki - carambola lambada, oczarował mnie ale nie o tym. Zachciało mi się poleżeć troszkę w wannie więc sobie go wlałam i.... po wyjściu z wanny miałam twarz w jakichś dziwnych czerwonych lekko swędzących krostach. Czy to możliwe żeby uczulenie wywaliło na twarzy a w miejscu styczności ciała z wodą nie? Kropki są do dziś, praktycznie wcale nie swędzą, ale wyglądam jakbym miała szkarlatynę
Ja mam uczulenie na kolorówkę i po makijażu wyskakuje mi alergia na całym ciele, chociaż kosmetyki nakładam tylko na twarz, więc może i u Ciebie wywaliło wysypkę tam gdzie teoretycznie nie powinno.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:56   #2744
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ja jestem z siebie dumna bo od połowy maja jakichś większych zakupów kosmetycznych nie robiłam. Już miałam ochotę zalicytować na allegro ale w ostatniej chwili się powstrzymałam. Na razie zużywam co mam. Być może dopiero w lipcu coś kupię bo kilka produktów jest na wykończeniu, a mam tylko po jednej sztuce.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mam pytanie do pań używających żeli pod prysznic Balea. Czy to możliwe żebym miała na żel uczulenie? Już mówię o co chodzi. Otóż wczoraj wyciągnęłam żel z zeszłorocznej limitowanki - carambola lambada, oczarował mnie ale nie o tym. Zachciało mi się poleżeć troszkę w wannie więc sobie go wlałam i.... po wyjściu z wanny miałam twarz w jakichś dziwnych czerwonych lekko swędzących krostach. Czy to możliwe żeby uczulenie wywaliło na twarzy a w miejscu styczności ciała z wodą nie? Kropki są do dziś, praktycznie wcale nie swędzą, ale wyglądam jakbym miała szkarlatynę
Ja nigdy nie miałam uczulenia po kosmetykach Balea. A żele używasz pierwszy raz?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 18:05   #2745
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

uwaga cos sie u mnie odklinowało

1. Oriflame, pure nature Oczyszczająca maseczka do twarzy- po terminie i to gruubo nie wiem jak nie dojrzałam ale i tak na mozę ze dwa użycia-miała oczyszczać , a ja nie zobaczyłam efektów żadnych,choć stosowałam regularnie

2. YR,żel pod prysznic migdał z kaliforni-zapach fajny,konsystencja bardzo gęsty,w porównaniu z innymi zelami jdm to tego dosć długo używałam<całe dwa tygodnie,podczas gdy każdy inny na tydzien starczał



ja kremów też mam kilka<1 w pracy,jeden mój w łazience,jeden w pokoju-a żebym je tylko używała...pfiii, specjalnie zabrałam jeden do pracy co by i tam zużywać..aha...jasne. Też czasem stosuje do stóp.

u mnie też sporo zapasów ....szamponów do włosów,ja nie wiem czemu ich tyle kupuje?? czasem człowiek zapomina,ze ma na półce lgdzieś schowam i jak nie widze to znaczy nie ma. Potem kupie,odstawiam ,patrze a zapasów na dobre pare miesięcy -obecnie w zapasach 6<chowam się>, w łazience 2 stoją rodzinne, i w zapasach 3 kupiłam ostatnio

z żeli schodze małymi krokami, kofi wielkie brawa za minimalizm
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 06:45   #2746
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

kolejne denko:
Ziaja Orzeźwiający żel pod prysznic
Mam zamiar do sierpnia ostro ograniczyć zakupy i pozbyć się choć części zapasów, nawet nie będę wspominać ile tego jest
__________________
Mama x2









Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 10:59   #2747
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Kudliczek, skoro nie jesteś pewna, najlepiej odstaw kosmetyk, który przypuszczasz, że wywołał alergię. Przypominam sobie, że mnie również wysypało po jakiejś soli z Balei- i to też tylko na twarzy, no ale ja mam w zwyczaju moczyć się cała(tak, tak, jak już lac wodę, to na całego), więc produkt miał szansę przejść na twarz.
Inna sprawa, że skarżysz się na brak denek. Eeeee, czy Ty czasem Nas nie podpuszczasz? Mój szerlocki zmysł mówi mi, że coś tu śmierdzi.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

U mnie znowu kilka drobnic.

Isana, sól do kąpieli Mandarynka i Maślanka, saszetka- a taki sobie kąpielowy umilacz. Sól jest drobno zmielona, nie rysuje szkliwa, szybko się roztapia, barwi wodę na pomarańczowy kolor a pachnie... no właśnie tak mandarynkowo- maślankowo.

Einstein, balsam do ust- całkiem fajny, rzadki, oleisty, taki trochę roztopiony smalczyk, niewydajny, ale tani, skuteczny i o mentolowym smaku. Regeneruje i delikatnie chłodzi usta.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 12:59   #2748
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Kudlik, może przejdź się do dermatologa?
Może to grzybica skóry gładkiej?
Ja raz przyniosłam na ramieniu z siłowni i miałam nieprzyjemność leczyć to pół roku.
Kontakt z wodą to pogarsza.
Inna opcja to np. bakterie w płynnym podkładzie. Mnie raz tak podrażniła końcówka podkładu- ot zalęgły się w tubce jakieś bakterie. W upały to możliwe.
Albo możesz mieć takie bakterie na pędzlu lub gąbce do makijażu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:25   #2749
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Denko numer 9:

pomadka ochronna Nivea, wersja z miodem i mlekiem (żółte opakowanie).
bardzo dobry kosmetyk. Ładny zapach, miękki sztyft, połysk na ustach. Na pewno skuszę się jeszcze na inne wersje.
Wcześniej miałam typowo nawilżającą (błękitne opakowanie) - również byłam zadowolona.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 07:23   #2750
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

10. Perfumy Perceive
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:10   #2751
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

U mnie się wczoraj skończyło Oliwkowe mydło pod prysznic z Ziaji .

Wszystkim wszystkich denek czerwcowych gratuluje

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ja mam ochotę dziś wyruszyć na większe zakupy do galerii ale ratuje mnie brak czasu .
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:29   #2752
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

u mnie kolejne:

3. Bourjois,płyn micelarny
4. Avon,antyperspirant w kulce little black dress

+ płatki kosmetyczne
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:29   #2753
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość

Ja mam ochotę dziś wyruszyć na większe zakupy do galerii ale ratuje mnie brak czasu .
Bądź sprytna. Dziś i jutro weekend zniżek z Avanti.
Avanti można kupić on line na publio.pl a zakupy zrobić w internecie.
Ja tak zrobiłam bo chciałam sukienkę na upały a jest tak gorąco, że po galeriach nie chce mi się latać.
Wolę sączyć drinki na bazie ginu i kupować on line.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 13:55   #2754
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Bądź sprytna. Dziś i jutro weekend zniżek z Avanti.
Avanti można kupić on line na publio.pl a zakupy zrobić w internecie.
Ja tak zrobiłam bo chciałam sukienkę na upały a jest tak gorąco, że po galeriach nie chce mi się latać.
Wolę sączyć drinki na bazie ginu i kupować on line.
Sprytnie . Jaką sukienkę zamówiłaś na upały ?
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 15:37   #2755
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

krem do rąk johnsson&johnsson
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 15:40   #2756
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Nie zaglądałam tu kilka dni, więc wrzucam dwa nowe denka:
8. Ziaja, liście zielonej oliwki, oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym, 7 ml
9. Fa, NutriSkin, Green tea, ujędrniający balsam do ciała, 250 ml - tak krótko nie miałam żadnego balsamu, bardzo niewydajny, ale pachnie ładnie, lubię zapach zielonej herbaty w kosmetykach w lecie

Zrobiłam wczoraj kolejną motywacyjną fotkę kosmetyków, które mam wykończyć w tym miesiącu. Został mi jeszcze dezodorant, dwa kremy do stóp i woda toaletowa na jedno psiknięcie
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 15:56   #2757
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

U mnie YR flowerparty 50 ml i żel di demakijażu oczu sephora 20 ml

Teraz nie otwieram nic dopóki nie wykończę otwartych. Małe zapasy nie są złe, jeśli kosmetyki są nie otwarte i z długą datą

Wygciągne tylko peeling bo już nie mam i kupiłam samoopalacz i podkład mineralny na upały, bo nie mam nic lekkiego
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 16:06   #2758
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Sprytnie . Jaką sukienkę zamówiłaś na upały ?
Wypatrzyłam sobie jedną na wyprzedaży w Greenpoint. Bo jedną od nich takiego samego typu już mam i to moja jedyna, która naprawdę nadaje się na upał. I w dodatku praktycznie wcale się nie gniecie, świetnie pierze się w pralce i po wypraniu schnie błyskawicznie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Teraz nie otwieram nic dopóki nie wykończę otwartych. Małe zapasy nie są złe, jeśli kosmetyki są nie otwarte i z długą datą

Wyciągne tylko peeling bo już nie mam i kupiłam samoopalacz i podkład mineralny na upały, bo nie mam nic lekkiego
Też mam podobne postanowienie. Ale jeśli chodzi o zapasy- to może wykończę za jakieś 2 lata
Peelingu też już nie mam zapasie. YR miało mi przysłać zamówienie, ale chyba zaginęło w akcji. Nic poczekam do poniedziałku. Jak się do tego czasu nie odezwą to będę interweniować w BOK.
Zużywam teraz intensywnie żel chłodzący do nóg z YR. To chyba jedyna zaleta tych upałów. No i perfumy idą mi teraz jak woda bo szybko wyparowują w tym upale.
Kompletnych denek na razie nie widać.
Przez upał wzięłam się też za cienie w płynie Rimmel Scandal Eyes bo odkryłam, że... chłodzą ppowieki. Naprawdę. Czuję je jakbym powiekę przetarła zimną wodą. Fajny efekt. Tak leżały zapomniane a teraz są idealne.
Jestem tak zawalona kosmetykami, że powinnam chyba otworzyć hurtownię kosmetyczną.
Jedynie samoopalacza żadnego nie mam. Bo żaden się dotąd u mnie nie sprawdził. Może jak coś zdenkuję to w nagrodę zafunduję sobie jakiś samoopalacz na nogi?
Chyba schowam jakiś balsam do lodówki żeby mieć się czym chłodzić.
No i dobrze trafiłam z Soraya Body diet na cellulit bo on też chłodzi. Udał mi się ten zakup na lato
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 16:24   #2759
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

dziewczyny gratuluje denek
motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 16:26   #2760
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Fajny jest ten żel chłodzący z YR dobry na obolałe kostki
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 16:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.