Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 20:57   #751
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Pomysł z lusterkiem ciekawy, ale nie dla mnie - muszę się w czymś przeglądać, kiedy się maluję
za to na 100% nie musi to byc lusterko powiekszajace no a zwykle mozna schowac i powstanowic sobie, ze sie je bedzie tylko raz dziennie wyjmowac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:58   #752
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja mam dośc,wysypało mnie jakoś na czole,policzkach.Wszystko chyba przez humektan, potem zmianę na HOL'a Avene- a rzucam to w kąt i czekam na 13.09(dermatolog),może ona da mi jakąś probkę kremu nawilżajacego bo juz nie wytrzymuje.Poki co mam na sobie Duac,mam nadzieję ,że zmniejszy tych czerwonych gości
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:09   #753
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka
za to na 100% nie musi to byc lusterko powiekszajace no a zwykle mozna schowac i powstanowic sobie, ze sie je bedzie tylko raz dziennie wyjmowac
Hehe powiększającego nie używam. Nawet mi to do głowy nie przyszło. Wtedy dopiero masakrowałabym sobie twarz. Chociaż pomysł z wyjmowaniem lusterka raz dziennie jest strzałem w dziesiątkę! Teraz tylko pozostaje mi ćwiczyć silną wolę.
W ramach unikania niepotrzebnego wyciskania i masakrowania twarzy, kiedy wchodzę do łazienki, żeby np. umyć ręce, nie zapalam światła Zawsze coś
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:22   #754
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Chociaż pomysł z wyjmowaniem lusterka raz dziennie jest strzałem w dziesiątkę! Teraz tylko pozostaje mi ćwiczyć silną wolę.
Powiem tak, mi takie cwiczenie silnej woli idzie latwiej niz cwiczenie silnej woli przed lustrem

Ja bedac w lazience zapalam tylko slabe swiatlo zazwyczaj Poza ranem gdy robie makup
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:42   #755
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja mam ten problem, że przez sen "zarzucam" sobie ręce na twarz. I wlasnie tam później wyskakuja mi pryszcze (policzek prawy i czolo). Nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic
__________________
W skrócie Brołdi

Edytowane przez broadwaydream
Czas edycji: 2008-09-03 o 23:49
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:45   #756
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jak myślicie takie acnecol może coś pomoc? http://www.colfarm.pl/acnecol.html
nie znam sie w ogóle na składach ale ten wydaje mi sie wyjątkowo podejrzany
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:55   #757
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

qsqs - patrzac na sklad to zawiera to samo co face okey - http://www.faceokey.pl/ - czytalam sporo opinii osob, ze to faktycznie pomaga w jakis sposob
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 21:56   #758
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jak wpisałam w google 'koncentrat białka serwatkowego, to wyskoczyły mi strony o anabolikach O.O
A to by znaczyło, że to jest dostarczanie organizmowi białka ponad normę, a to nic dobrego.. (no, chyba, że ktoś ma problemy z odpowiednią w wartości odżywcze dietą).
Oczywiście nie jestem lekarzem, ale coś mi tu śmierdzi.. ;>

jak dla mnie ten specyfik absolutnie odpada ze względu na zawarty sorbitol (po cholerę dodawać substancje słodzące do tabletek, które się łyka? ), to dopiero coś, co psuje bebechy w środku... (a ja mam po tym do tego zgagę;P)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 21:58   #759
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość

jak dla mnie ten specyfik absolutnie odpada ze względu na zawarty sorbitol (po cholerę dodawać substancje słodzące do tabletek, które się łyka? ), to dopiero coś, co psuje bebechy w środku... (a ja mam po tym do tego zgagę;P)
Cytat:
Sposób użycia:
1 tabletka 2 razy dziennie przed posiłkiem. Tabletki do ssania. Porcja dzienna 2 tabletki zawiera: 200mg koncentratu białka serwatkowego, 400mg błonnika pszennego rozpuszczalnego. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
i znak.
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:07   #760
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
po cholerę dodawać substancje słodzące do tabletek, które się łyka?
bo to tabletki do ssania i pewnie inaczej byly by gorsze w smaku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 22:12   #761
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no tak, po raz kolejny się przekonuję, że niby czytam wszystko a zawsze jakaś istotna (sic!) informacja mi umyka..
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 23:01   #762
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

tinkussia to Ty na avie?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 06:30   #763
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

To ja Was pogodze z tym Faceokey, nie wiem, czy moze dzialac, ale wiem za to, jak sie stosuje:

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować 2 tabletki dziennie: jednorazowo lub jedną rano i jedną wieczorem. Żuć, ssać, gryźć lub połykać.

Sorbitol jest dla tych, ktorzy zuja, ssa i gryza

Ja jakos sie trzymam, nakladam codziennie glinke i licze na cud. Chociaz mialam chwile zalamania, kiedy odkrylam, ze 1,5 tygodnia po oczyszczaniu u kosmetyczki moja twarz jest identycznie zabrudzona. Chyba nigdy sobie z tym nie poradze Mam dosc, ale nie wyciskam!
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:24   #764
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

magratka, nic tylko być cierpliwym. Jak jest gorzej z moją twarzą, sama przestaje w to wierzyć... Taka jest jednak prawda, że to jest bardzo indywidualna sprawa, co komu pomaga i po jakim czasie widać efekty. I na cud nie ma co liczyć. Chyba lepiej robić cokolwiek bez założenia, że będzie poprawa, niż potem zawieść się, bo efekty są nikłe, a oczekiwało się czegoś więcej.

Wczoraj troszkę poskubałam skórę, jednak śladów jak na razie nie odnotowałam. Muszę się pochwalić, że dzisiaj zero nowych krostek To jest taki mój mały niezauważalny sukces, bo mam tyle przebarwień na brodzie, że wyglądam jak podczas wysypu Żebym jeszcze tylko utrzymała ten stan albo chociaż wytrzymała dopóki strupki mi zejdą. Powstrzymuję się , żeby ich nie zdrapać. Wczoraj nie zrobiłam planowanego peelingu. Strasznie zależy mi na tym, żeby nie zrobić nic, co odbije się na mojej twarzy nowymi krostkami, że chyba poczekam aż strupki zejdą z małą pomocą Tormentiolu.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:26   #765
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Na moją gule na noc nałożyłam acnefan, potem rano zmyłam i nałożyłam punktowy nuno... ale zmian żadnych nie widać. W nocy mnie bolało czoło od tego wulkanu... Nic nie zapowiada zejścia tego paskudztwa...O wyciśnięciu nie ma mowy tak to głęboko siedzi. Dawno czegoś takiego nie miałam Wiem, że dorobiłam sie tego przez moje majstrujące paluchy...
Reszta twarzy w drobnych, pozasychanych już strupkach...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:17   #766
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Hehe powiększającego nie używam. Nawet mi to do głowy nie przyszło. Wtedy dopiero masakrowałabym sobie twarz. Chociaż pomysł z wyjmowaniem lusterka raz dziennie jest strzałem w dziesiątkę! Teraz tylko pozostaje mi ćwiczyć silną wolę.
W ramach unikania niepotrzebnego wyciskania i masakrowania twarzy, kiedy wchodzę do łazienki, żeby np. umyć ręce, nie zapalam światła Zawsze coś
I oszczedzasz swiatlo .
Ja przecietnie siedze w lazience 15min jak wpadne w trans wyciskania to czasami z 45.Az strach pomyslec ile pradu marnuje.W ramach oszczedzania staram sie skrocic ten czas do minmum.

Moje prawe poliko wyglada najgorzej od chyba 2m-cy, z 3gule plus blizny.A bylo prawie wygojone.Owszem wyciskalam ale na mala skale.

Kupilam sobie ten synergen punktowy (w promocji w rossie 5zl) i nalozylam na syfki i przyjemnie zaszypalo. Lubie jak mnie szypie .

A krem z mellisa jest wspanialy. Zakochalam sie w nim . Buzia jest taka mila w dotyku i pieknie melisowo pachnie.A melisa jak wiadomo dziala uspokajaco.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:37   #767
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa
I oszczedzasz swiatlo .
No przy okazji
Daj znać jak się ten Synergen sprawuje, bo widzę, że kosztuje grosze, a może będzie fajny

Dobra, koniec marudzenia o tym, że muszę zrobić peeling. Dzisiaj wieczorem będę się ścierać - to postanowione.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:19   #768
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Moja mamusia kupiła mi zestacw Clean & Clear:

-oczyszczający żel myjący/maseczka
-krem nawilżająco-korygujący
-żel punktowy na pryszcze

I nie wiem co o nim myśleć

EDIT: Oj, niezbyt dobre opinie na KWC

U mnie to paskudztwo przy nosku trochę się zagoiło, reszta względnie, ale przez noc wyskakują mi średnio 2 małe ropne krostki, których na szczęście łatwo się pozbyć. Ogólnie mogłabym mieć tak zawsze, no może bez tego paskudztwa

Edytowane przez ollena
Czas edycji: 2008-09-04 o 16:57
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:48   #769
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
tinkussia to Ty na avie?
ja z moim ''dzieciaczkiem''
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 18:17   #770
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej...

Bijcie



Wycisnęłam 3 zaskórniki, wyszły całe i mam nadzieję, że nie będą się babrać, ale ślady będą tydzień...
Dałam na te miejsca Aknemycin, później zmyję i dam na całą twarz olejek Lemon chyba...

Wrr...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:37   #771
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tam chyba nigdy nie odzwyczaję sie wyciskac tego co się da wycisnac ...buu teraz jeszcze mam zapalenie dziasła dostalam antybiotyk i po 3 tabletkach pojawiły mi się 3 krostki które lekko dotknięte wyleciały jak z procy i jeszcze dwie pod skórą siedzą... czy winić za to ten antybiotyk;> pisze na nim że jest też na gronkowce, paciorkowce...na wszystko w sumie ...ehhh ale nie przestanę ich brać bo tak bardzo boli, ze wytrzymac nie idzie i pomyslec że bedzie gorzej
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:48   #772
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja mam @, więc w ogóle będę marudzić, jakkolwiek by nie było..
U mnie raczej źle nie jest, ale dochodzę do wniosku, że jak już coś mi wyskoczy to swoje musi odsiedzieć :/ Zrobiła mi się ze 4 dni temu krostka na skroni i już myślałam, że z nią wygrywam, wczoraj na noc nałożyłam na nią glinkę, rano zmyłam wszystko i zobaczyłam, że urosła... I z pora, tuż obok tego, który rozdłubałam przy poprzedniej próbie pozbycia się syfka, wyleciało tyle paskudztwa, jakbym ze 2 tygodnie teogo nie ruszała :/
Przebarwienia bez zmian. Ten mały biały kropek pod nosem, z którym miałam sobie poradzić po niedzieli szybko zniknął, ale wczoraj pojawił się 1cm niżej nowy i ten już nie chce znikać, tylko rośnie i rośnie.. a nawet wyciskać tego nie chcę, bo to strasznie boli, jak się uciska tę skórę między górną wargą a nosem ;/

A poza tym zważyłam się dziś, bo zwykle w trakcie @ mam napuchnięty lekko brzuch, a tu nic.. i jakby bardziej biodra mi wystają... (zawsze ubolewałam nad moją straszną chudością, zwłaszcza bioder i łydek). I co? nie wiem kiedy i gdzie zgubiłam 3kg a chciałam przytyć... :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:01   #773
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

eLWhy daj mi swoje biodra! Ja za to narzekam, że nijak nie potrafię pozbyć się boczków. Ehh kobiety to mają ciekawe życie. Jedna narzeka na to, za co druga wiele by oddała. I nawet jak jest dobrze też narzekają...

Dzisiaj udało mi się użyć lusterka (o dziwo) tylko jeden raz, przy makijażu.
Mimo wszystko wyczułam jedną krostkę w ciągu dnia i wycisnęłam. Strupek jest taki ostry i wystający, nic tylko zdrapać. Co chwila łapię się na tym, że próbuję podwadzić go paznokciem. Tak poza tym jest bez zmian. Wysypu nie ma, ewentualnie niewielkie krostki z grudek, które zasychają po wyciśnięciu. Jutro spotkanie rodzinne, więc na przebarwienia nałożę korektor i tyle. Będę chyba fryzurą i strojem nadrabiać wygląd twarzy. Pocieszam się tym, że tak po prostu musi być, skóra się oczyszcza...
I zazdroszczę tym dziewczynom, które nic z twarzą nie robią, a mają taką piękną gładką buźkę
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:24   #774
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

tinkussia ale młodziutko wyglądasz to beagle?

Ja sobie zasłoniłam glinką moją gule. Niby nic to nie pomoże ale przynajmniej nie patrze na nią. Wkurza mnie to, że wyładowuje sie akurat na twarzy. Najbardziej 'wyjściowa' część ciała, której nie da sie ukryć... a czadory w Polsce niestety nie obowiązują
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:32   #775
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
tinkussia ale młodziutko wyglądasz to beagle?
bo jestem młodziutka w sierpniu skończyłam 16 lat
to Jack Russell Terrier, moja miłość
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:06   #776
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

I znowu grudki wyskoczyły na policzku powyciskałam, zdezynfekowałam, a one dalej rosną. Na dodatek chyba nieźle uszkodziłam skórę, na pewno będą nowe przebarwienia. Stare nie zaleczone. Beznadzieja.
Fakt że trochę mniej mi ostatnio krost powyskakiwało - może to efekt przecierania codziennie spirytusem nagietkowym (wiem, hardkor), ale te przebarwienia i blizny mnie dobijają. Nie mogę wyjść normalnie na ulicę. Wkurza mnie to.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:11   #777
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kurdeee... głupia jestem :/ miałam zamiar jednak rozprawić się z tym paskudztwem nad wargą i ruszyłam jeszcze sporo innych, w zasadzie niewidocznych...
zdezynfekowałam oczywiście wszystko, później playuję jeszcze peeling+siemię, ale teraz to już się serio boję reakcji zwrotnej :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:30   #778
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jestem umówiona juz do psychologa strasznie się cieszę i tylko szkoda, ze na wizyte czekam do 18 września. jak się umwiałam ten psycholog pytał jak długo dotyczy mnie ten problem i pytał dlaczego dopiero teraz reaguje i czy mam jakies zaburzenia zywieniowe bo to podobno się ze soba bardzo często łączy hmm ? zobaczymy, ale strasznie bym chciała już tam iść i jak najszybciej spróbować rozwiązać ten problem bo naprawde mam dosyć szpecenia się. Teraz jestem przed @ i swojego wyglądu nie komentuje
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:36   #779
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
jestem umówiona juz do psychologa strasznie się cieszę i tylko szkoda, ze na wizyte czekam do 18 września. jak się umwiałam ten psycholog pytał jak długo dotyczy mnie ten problem i pytał dlaczego dopiero teraz reaguje i czy mam jakies zaburzenia zywieniowe bo to podobno się ze soba bardzo często łączy hmm ? zobaczymy, ale strasznie bym chciała już tam iść i jak najszybciej spróbować rozwiązać ten problem bo naprawde mam dosyć szpecenia się. Teraz jestem przed @ i swojego wyglądu nie komentuje
no to dobrze,że idziesz do psychologa. a nuż pomożea w ogole to spytalabyś się o jakieś rady na temat myślenia o trądziku?jak sie tym mniej przejmować? to moze i my wszystkie wyzdrowiejemy
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:05   #780
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
a w ogole to spytalabyś się o jakieś rady na temat myślenia o trądziku?jak sie tym mniej przejmować? to moze i my wszystkie wyzdrowiejemy
Przyłączam się do prośby.

shimka, a Ty idziesz państwowo czy prywatnie?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.