BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 11:35   #121
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Re: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

carolinascotties dzięki zaraz poszukam na wizażu

Cześć dziewczynki widzę że nikt się nie chciwi żeby coś napisać w ten niedzielny pochmurny dzień .

To ja trochę zagadam. A więc nasmarowałam się kremem liftingującym na te moje suche skórki i nie wiem czy mi się wydaje czy naprawde blizny wyglądają płytrze już od rana mam takie wrażenie a pory na twarzy po tym atredermie normalnie się zamkneły tego jestem pewna. Nawet mój sceptyczny mąż stwierdził że faktycznie jakaś gładsza jestem .

Nie wiem jeszcze czy dzisiaj sobie atredermem poliki posmaruje bo czytałąm że mam na początku smarować się co 3 dni żeby skóra się przyszwyczaiła. Mi dopiero teraz schodzą te czerwone purtyny i nie wiem czy się dziś nasmatować na 10 min i zmyć czy wogóle nie smarować .

Ach już przynudzam .
Może ktoś napisze co tam u niego.

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-01-29 o 18:04 Powód: post pod postem
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:38   #122
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

No to może ja coś napiszeNo,więc wczoraj zrobiłam sobie kolejny peeling migdałowy,a dzisiaj cera rewelacja poprostu,nie mogę się oderwać od lusterka ,cały czas się przyglądam i nie wierze własnym oczom,przebarwienia znikają Jeszcze nie straciłam nadzieji,że w końcu na zawsze się ich pozbędę
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 20:00   #123
GONIA1225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 91
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Milciu
- ja z cała pewnością nie jestem ekspertem w temacie retinoidów oraz kwasów ( również dopiero zaczynam) ale jeśli mogę to:

jeżeli miałaś dość duże podrażnienie po pierwszym razie, to nie przeginaj bo bedziesz miała kłopoty. duuuuuuuuże kłopoty!!!!!!

wszystko zależy od rodzaju cery

moja skóra jest zachartowana - mam tłustą - a retinu używam 2-3 X w tygodniu i uważam, że to wystarczy. Potem jak na noc nałożę nawilżacz jest ok.
czytałam gdzieś, że jeśli przedobrzysz to zrobić się mogą brązowe plamy , a zamiast poprawy będzie

oczywiście wybór należy do ciebie
GONIA1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 08:10   #124
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

>>Girl<< ja wczoraj tak samo gapiłam się przez cały dzień w lusterko i napraw widze poprawe może to chwilowe ale mam nadzieje że nie pod suchymi skórkami na policzkach blizny wyglądają o dobre 30% gładziej. Co prawda wczoraj na noc się nie posmarowałąm ale dzisiaj znowu nasmaruje poliki tylko zastanawiam się czemu skóra mi schodzi na całej twarzy jak ja tylko policzki smaruje.

do GONIA1225 masz apsolutną rację dlatego teraz zaczełąm ostrożnie wszystko stosować mimo to że moja ( tłusta jak diabli )skóra nigdy nie byłą wrażliwa nawet na kwasy nie reagowała wogóle ale faktycznie atrederm jest znacznie mocniejszy od kwasów.

A jeszcze co do kremów nawilżających to jak używałąm Ziaji 25% AHA czy Lysanela to nie używałąm żadnych kremów prócz matujących ale teraz po atredermie widze że bez nich się nie obejdzie bo miejsca jak brode i tam gdzie pojawiają sie suche ciemiejsze plamki to smaruje cały czas ale tam gdzie skóra wygląda dobrze prócz suchych skórek np policzki smaruje 2 razy dziennie. A że nie miałam kremu typowo nawilżającego sięgnełam po nagromadzone w szawce próbki kremów których nie używałam i pierwsze od czego zaczeła to liftingujące , wypełniajace zmarszczki i teraz napaliłam się na krem tego typu bo wydaje mi się że on też ma swój udział w spłysaniu wgłębień na skórze. Teraz budzuje po sklepach internetowych i czytam który jest najleprzy i ile kosztuje a potem grzecznie pójde do sklepu z listą które mnie interesują ( jeden z nich napewno będą mieć)



A jak tam ci carolinascotties służy atrederm.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:56   #125
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam

U mnie powoli zaczyna się złuszczanie - ale bardzo delikatne.
Po drugiej aplikacji (kilka dni temu) zauważyłam czerwone, suche plamki na policzku, które teraz są też na drugim

Mimo tych czerwonych plamek i suchych skórek nie odczuwam większgo dyskomfortu - wczoraj po umyciu buzi - przez 30 minut nie nakładałam niczego nawilżającego - i niepotrzebnie nałożyłam potem emolient bo zaczęło mnie trochę szczypać...

Tu mam pytanie do Justy - jeśli nas czyta czy jest prawdą, że
nie trzeba nakładać nawilżacza - jeśli skóra danego dnia nie jest swędząca, sucha itd. ?

Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:32   #126
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

JA właśnie kupiłam sobie serum intensywnie regenerujące z soray.
Bym sobie więcej cudów kupiła ale mąż stał nademną cierpiąc z karzdą sekundą spędzoną w sklepie coraz mocniej.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 22:24   #127
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
JA właśnie kupiłam sobie serum intensywnie regenerujące z soray.
Bym sobie więcej cudów kupiła ale mąż stał nademną cierpiąc z karzdą sekundą spędzoną w sklepie coraz mocniej.
mam bujną wyobraźnie i wyobraziłam sobie tą scenkę
przepraszam
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 07:51   #128
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cześć Trójka co ty robisz po nocy, a co do chłopa to on ma mine po 5 minutach spędzonych w małym sklepiku z kosmetykami, jaką ja mam jak wychodze z dużej Gdańskiej Catoramy po 3 godzinach lampienia się na śróbki i wkrętki



A jak tam twój kwasik migdałowy ci słóży?
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:43   #129
Agi80
Raczkowanie
 
Avatar Agi80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Hej dziewczyny zainteresował mnie ten wątek ponieważ od dwóch lat mam problem z przebarwieniami skóry. Zrobiły mi się one pewnej wiosny od solarium, gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym do solarium nie poszła a już napewno nie używała bym lamp na twarz.

Przeczytałam kiedyś wątek na wziazu o maseczce aspirynowej połącznej z naturalnym jogurtem - próbowała któraś z was??

Zastosowałam kilka razy i efekt był fantastyczny przebarwienia naprawdę nikną skóra lekko się złuszczyła likwidując nierówności a jeśli miałam jaką krostką szybko się przesuszyła i szybko znikła.

Z maseczki aspirynowej powstaje świetny peeling a skóra robi się naprawdę gładka. Oczywiście nie wolno zapomniać o stosowaniu filtrów bo skóra jest znacznie wrażliwsza i mozna kolejny raz narobić sobie plam.

Teraz raz w tygodniu robie maseczkę i efekt jest znakomity
__________________
Pozdrawiam,
Agi
Forum Motoryzacyjne
Agi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:50   #130
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witaj Agi

Zastosowałam maseczkę kilka razy - to prawda- jest świetna!
Niestety - teraz - podcazs stosowania Atredermu nie mogę mieszać mikstur
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:05   #131
kasia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witajcie dziewczyny!! Właśnie czekam na zamówione ampułki z kwasem migdałowym i jestem ciekawa jak będą działały! Niewiedziałam że można zamówić sam kwas 100% , następnym razem zamówie w mazidłach. Mam pytanie czy któraś z was stosowała krem Skin Doktors podobno rewelacja !!!!
kasia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 11:59   #132
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cześć, tak sobie czytam i czytam i nadziwić się nie mogę. Fajnie MILCIU, że zalożyłaś ten wątek, aczkolwiek odniosłam wrażenie, że masz obsesję na punkcie swojej cery, a nie robisz w tym kierunku najważniejszej rzeczy: nie idziesz do lekarza.
żebyś mnie źle nie zrozumiała, ja też mam trądzik, mam plamy i dołki też, ale leczę się; również mam obsesję i ciągle czegos szukam, wiem, że jeszcze jest mnóstwo rzeczy, których nie wypróbowałam i coś mi napewno kiedyś pomoże, ale nie traktuje swojej cery jak królika doswiadczalnego i walkę z trądzikiem i bliznami postanowiłam prowadzić pod okiem specjalisty. Dziewczyny piszą,że lekarze im wiele nie pomogli, ja też nie jestem zachwycona leczeniem, ale się nie poddaję, lekarza zawsze można zmienić, a na własną rękę bałabym się, że narobie sobie więcej szkody, niż pożytku. w czwartek idę do dermatologa, zapytam o kwasy i głębsze peelingi, napewno podzielę się doświadczeniami i będę zaglądała nz forum
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 12:01   #133
GONIA1225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 91
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

No to ja też coś napiszę

od niedawna stosuję Retin A na zmianę z nawilżaczem i pilingiem.
właśnie zaczęłam się na dobre łuszczyć, wyglądam nie ciekawie, ale wizja rozstania się z bliznami to mój cel.
moja tłusta cera nie przeszkadza mi aż tak bardzo jak te dziury

problemem są podrażnione kąciki ust i kurze łapki. daję tam vit a , ale nie wiem czy robię dobrze
GONIA1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:03   #134
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Cześć Trójka co ty robisz po nocy, a co do chłopa to on ma mine po 5 minutach spędzonych w małym sklepiku z kosmetykami, jaką ja mam jak wychodze z dużej Gdańskiej Catoramy po 3 godzinach lampienia się na śróbki i wkrętki



A jak tam twój kwasik migdałowy ci słóży?
Z kwachu na razie zrobiłam tonik i przyzwyczajam pysk na silne działanie peelingu migdałowego, jeszcze tydzień poużywam tonik a potem szurum burum i skóra z twarzy odpadnie pac na podłogę
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:12   #135
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam. Miło mi patrzeć że piszecie.

Do mirela2001 cieszę się że wątek ci się podoba, co do mojej opsesji to wydaje mi się żę prawie każda kobieta ma obsesje na punkcie swojego wygłądu jednego dnia jestem pewna siebie zrobie dobry makijaż i łądnie się ubiorę i czyje się łądna drugiego dnia siedze rozczochrana i patrze na powiększające lusterko i dziwie się że większość ludzi ma piękną cere a nawet moja mama co ma lat 60 ma gładszą i zdrowszą cere odemnie.

Jeszcze do niedawna słyszałam że plamy da się rozjaśnić, trądzik wyleczyć ale dziury to będą ze mną nazawsze więc dbałam o skóre mimo użwania peelingów i maseczek oraz kremów matujących moją skóra była wręcz łojotokowa z każdej pory ( szczególnie na czole ) łuj jest grubyże aż szary. Gdy zaczełam stosować lysanel active to się zmieniło - ale dość wspominek. Co do lekarzy przyznam szczerze że im nie ufam ponieważ zawsze jak ide do jakiegoś lekarza to wydaje mi się że on mniej wie odemnie ( np kiedyś szłam do lekarza bo miałam chore oskrzeka to on twierdziłą że ja symuluje ) ale nie dlatego nie lubie chodzić do lekarzy tylko dlatego że np dermatolog w moim okręgu przyjmuje na zasadach - miesiąc wcześniej trzeba się zarejestrować a wizyta kosztuje 50 zł. A ja niestety nie tryskam gotówką, wole wydać te 50 zł na krem niż na biadolenie jakiegoś lekarza. Co prawda masz racje że lekarz wie najlepiej czy np artrederm zepsuje mi cere jeszczebardziej ale myśle że jak będe stosować go ostrożnie a w razie czego odstarwie nie zniszczy mi cery. Wiem też że lekarz powinien posiadać wiedze na temat lepsych leków ale wątpie że tak jest w praktyce,bo tak zwykły dermatolog co pracuje odklepie swoje -nie interesuje się zaciekle co może mi pomóc, zapisze to co zna albo to co ma w umowie z wytwórnią leków.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:24   #136
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Problemy z cerą mam od 10 lat i juz nie pamietam dokładnie przebiegu lecznia sprzed kilku lat, ale teraz sobie przypomniałam, że jako nastolatka stosowałam atrederm, cera łuszczyła mi się się bardzo, nie pamiętam jak potoczyło się dalsze leczenie, ale zawsze mi wyskakiwały nowe pryszcze, po których zostawały ślady. i tak koło się zamyka od kilku lat, bo jak sobie coś złuszczyłam lub wybieliłam, to w to miejsce przyszły nowe pryszcze i nowe blizny i plamy.Stosowałam też isotrex, ale bez efektów, leczenie przerwałam na czas ciąży, bo wówczas wielu preparatów stosować nie mozna, w zeszłym roku wróciłam do leczenia, od kwietnia stosuję skinoren i rosex, przeszłam tez miesięczną kurację antybiotykiem- tetralysalem, jak juz pisałam idę w czwartek do dermatologa, będę pytała o inne leki i metody, bo dotychczasowe mi nie przynoszą efektów.
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:40   #137
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Mój problem jest zupełnie inny bo nie mam już prawie wcale pryszczy a zaskórników już wogóle nie mam plam po przez ostatnie 5 lat wszystkie mi zbielały zostały tylko wgłębienia na policzkach. Nie robiłąm z tym za wiele bo każdy twierdził że tak już zostanie ( więc nakłądam na policzki więcej podkładu kremy wygładzające i takie tam inne kosmetyki). Odkąd mam internet powoli ni to z ciekawości ni to z nudów bo co można szukać w internecie zaczełam znajdować coraz to nowe wiadomości najpierw o peelingu azjatyckim potem o miktodermabrazji ( niestety są to zbyt drogie zabiegi) więc przeszłąm na szukanie w kosmetykach najpierw w recenzjach KWC a potem trafiłam na forum. Postanowiłąm założyć takie forum gdyż lubie rozmawiać o kosmetykach a w domu nie mam z kim bo raz siedze całymi dniami w domu z dziećmi więc nie mam z kim pogadać a jak już się z kimś spotkam to ja wiem najwięcej ( a o bliznach potrądzikowych nielubie gadać z nikim - wole wirtualnie). Dzięki temu forum w przeciwieństwie do KWC można dowiedzieć się o preparatach aptecznych zapoznać się z jego działaniem jak działą na innych dziewczywnach z tym samym problemem więc myśle że można dowiedzieć się o lekach znacznie więcej niż chciałby nam przekazać lekarz poświęcając swój cenny czas.

A często zaglądam na forum ponieważ szczerze coś muszę robić w czasie miedzy sprzątaniem a gotowaniem. A mając do wyboru ogladanie serialu a rozmową o kosmetykach wybieram to drugie.No i jeszcze jedno ( choć już i tak piszę bez łądu i skłądu ) internet a przedewszystkim wizaż dał mi nadzieje że wylecze mój kompleks więc ciesze się że mogę tu zaglądać
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:57   #138
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

do MILCIA23
wierzę,że jestes zdesperowana, ja też mam wzloty i upadki, miewałam takie doły przez swoja gebę,że szkoda pisać. co do lekarzy to się zgodzę, ja też czekam na wizyte zawsze ok miesiąca, ale leczę się na książeczkę, zmieniałam juz kilku lekarzy, bo nie odpowiadało mi podejście do pacjenta, a z tym w polskiej służbie zdrowia jest naprawdę kiepsko, czasami nawet po prywatnej wizycie człowiek wychodzi niezadowolony. teraz chodzę do niby najlepszej dermatolog w mieście, chociaż ma opinię niezamiłej, ale niby jest fachowcem, dam jej ostatnia szansę, poza tym dzięki wizażowi spisałam sobie mnóstwo leków i kosmetyków, których jeszcze nie stosowałam i mam zamiar zabłysnąć wiedzą o dostępnych środkach. napewno sie z wami podziele jak bylo na wizycie, ciesze się jest gdzie się podzielić tym wszystkim, i że ktoś mnie rozumie lepiej niz lekarz. czytałam też mnóstwo opini ludzi, którzy po długich poszukiwaniach znaleźli wkońcu wspaniałych lekarzy, którzy pomogli im w walce z trądzikiem i bliznami. mam nadzieję, że i ja tę wojne kiedyś wygram i wam też tego życzę.
TRZYMAJMY SIE RAZEM, RAZEM RAŹNIEJ
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:00   #139
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak jak wspominałam na początku - walka z bliznami trwa kilka lat, dlatego nie ma co liczyć na szybki sukces, ale można wygrać (vide: moja siostra). Obecnie mam drugą serię TCA po roku przerwy na Aknenormin (po pierwszej serii miałam tradycyjny wiosenny wysyp), czyli mniej więcej 9 zabieg? Coś koło tego Prócz tego gnębię niemal codziennie moją skórę kwasami. Efekty? Pory są oczyszczone, blizny spłycone, tych czerwonych jest coraz mniej. Gdy patrzę na swoją siostrę, to wiem że warto - jej zostały obecnie po 2-3 wgłębienia na każdym policzku, ale ona przynajmniej rok dłużej się złuszcza TCA.
W kwestii Atredermu - wyszukiwarka, a o Salidermie czytywałam na LU że można sobie krzywdę zrobić...

Hej!

Ja takze sie przymierzam do TCA i mam do Ciebie pytanko , w jakim stanie byla Twoja skora przed pierwszym zabiegiem TCA? i jak to jest po tym zabiegu? co sie dzieje ze skora, mozna normalnie wyjsc do ludzi?Czy trzeba siedziec w domu bo nic nie mozna po tym nakładac?

pozdrawiam
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 18:42   #140
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

mirela2001
No z tą desperacją to przesadziłaś ponieważ dopiero od pół roku próbuje coś zrobić z tymi dziurami a że na początku kupiłam kwas to dlatego że przeczytałam na KWC że są mocne trochę wystraszyłąm się opisów Glico-A i Lysanela i na początek kupiłąm " bezpieczną " Ziaje niestety byłą tak bezpieczna że dla mojego bezpieczeństwa nie robiłą nic.
PO 2 miesiącach stosowania Ziaji stwierdziłąm że wogóle nie działą -zupełnie nic nie robił ( maseczka do twarz jest lepsza). Więc postanowiłąm kupić Lysanel Active który miał być taki mocny skóra miała schodzić i wogóle no ale nic nie schodziła , nie powiem jestem po nim czystsza i matowa no ale nic poza tym. Właśnie w tym czasie ciesząc się że zakupiłam coś super mocnego ( mówie o lysanelu) czekając na przesyłke z www.dobrykrem.pl założyłam ten wątek nie wiem czemu pierw coś zamówiłam a potem zaczełam się pytać ale tak to już jest jak się na coś napalicz. Dzięki temu forum a dokładnie radom dziewczyn dowiedziałam się o Atredermie i poczułam że to może być to ( w sumie to samo czułam przy Ziaji i Lysanelu) no i tak załatwiłam sobie ten płyn o proceńcie 0,05% i musze powiedzieć że na dzień dziesiejszy jestem bardzo zadowolona bo użyłam go dopiero 3 raz a już widze efekty - wydaje mi się że blizny są znacznie płytrze skóra równiejsza a jak smaryje wacikiem skóre widze jak z porów znika cała zawartość i się zamykają. Co prawda jestem dosyć czerwona po nim ale po wczorajszym posmarowaniu ku mojemu zdziwieniu skóra już prawie nie schodzi.Wydaje mi się że artrederm jest moją przepustką do gładkiej skóry.

Co do trzymania się razem masz absolutną rację -zaglądaj na nasz wątek
i pisz choćby cokolwiek

pozdrawiam
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 08:03   #141
Agi80
Raczkowanie
 
Avatar Agi80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Hej dziewczęta zamówiłam sobie kwas migdałowy w mazidłach jak go dostanę to opisze rezultaty odstawiłam już maseczke aspirynową bo nie chce nic mieszac musi mi skóra odpocząc przed nastepnym kwasem.

Moja obawy polegają jednak na tym czy jak przestane uzywać kwasów i wyjde latem na słonce to czy nie dostane jeszcze większych przebarwień bo tak będę miała delikatną skórę. Nie chciałbym żeby latem moja skóra na twarzy była znacznie bielsza od od reszty ciała a zaznaczam że mam ciemniejszą karnacje i szybko bierze mnie słońce.
__________________
Pozdrawiam,
Agi
Forum Motoryzacyjne
Agi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:16   #142
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Agi80 Pokaż wiadomość
Moja obawy polegają jednak na tym czy jak przestane uzywać kwasów i wyjde latem na słonce to czy nie dostane jeszcze większych przebarwień bo tak będę miała delikatną skórę. Nie chciałbym żeby latem moja skóra na twarzy była znacznie bielsza od od reszty ciała a zaznaczam że mam ciemniejszą karnacje i szybko bierze mnie słońce.
jeśli odstawisz kwasy odpowiednio wcześnie i będziesz się chronić porządnymi filtrami, to nie powinnaś dostać przebarwień.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:22   #143
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam ja zauważyłam że jak na wieczór nasmaruje się atredermem i niczym pozatym prócz nawilżacza tam gdzie skóra jest bardziej wrażliwa czyli oczy usta i okolic brody to na drógi dzień nic specjalnego się nie dzieje skóra prawie nie schodzi a gdy nasmatowałam się na inny wieczór atredermem a za 1,5 godziny nałoże jeszcze odrobine Lysanela ( prócz wrażliwych miejsc - tam krem nawilżający) to co prawda piekło i policzki były czerwieńsze ale na drógi dzień skóra schodziął intensywniej ale niedrażniąco bez suchych plam - myśle że to jest to mimo że podobno nie wolno kwasów mieszać z atredermem ale te dwie żeczy osobno nie dają takich efektów.

Teraz zrobiłam sobie przerwe na 1 lub 2 dni bo w czasie gdy tak się cieszyłąm że skórki schodzą a skóra sama w sobie nie jest podrażniona to przyszedł mój synek i zaczą się zemną wygółpiać tulić a przy okazji swoimi krutkimi i gróbymi włosami wytarł mi te moje policzki na początku nic nie czóram ale po zabawie poczółąm jak policzki zaczynają mnie piec całe się rozpaliły i zaczerwieniły ( czółam się jak po derastycznym peelingu) więc od wczoraj nakładam same kremy regenerujące na skórki z SVR i inne cód kremy które mnie wczoraj potwornie piekły ale co godzine moja skora była znów strasznie sucha więc nakładałam następny drogi krem który też piekł w końcu najleprzy okazał się zwykły krem rumiankowy za 4 zł który piekł tylko trochę, dziś jest lepiej już nic mnie nie piecze a na synka uważam żeby znów tym baniaczkiem mnie nie otarł
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:47   #144
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Milciu - u mnie pierwszego dnia też nic się nie dzieje - ale tak działa tretinoina - drugą dobę po nłozeniu Atredermu widzę, ze na twarzy coś zaczyna się dziać - mam teraz nową technikę nakładania - daję buzi odpocząć przez 2- 3 dni - wiem, że to trudno wytrzymac - ale trzeba sobie tłumaczyć, ze nie ma co przesadzać zauważyłam, że dzięki tym prxerwom skóra zaczeła się ładnie łuszczyć i nie mam już tych czerwonych plam.

Mnie z opresji ratuje krem specjalny Emolium ( w aptece ok. 18zł\ 75ml.)- po nim skóra az tak nie szczypie - jak po np. Avene. Mozna próbować nakładac też krem oliwkowy Ziaja - wersja lekka
Miłego dnia!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:24   #145
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

carolinascotties dzięki za rade ja mam poliki czerwone jakby ktoś mi nich mocno nachlastał a zaraz wyjeżdzam na zakupy i nie wiem co mam zrobić wklepałam w siebie serum intensywnie regenerujące i teraz nie wiem czy spróbować posmarować się podkładem ( pewnie i tak go zmyje bo skóki będzie za mocno widać) czy przypruszyś się na tych czerwonych polipach pudrem. No cóż muszę coś spróbować bo normalnie widać gdzie się smarowałam atredermem a gdzie nie.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:29   #146
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Ja przed chwilą nałożyłam na twarz puder w kamieniu - niestety wygląda tragicznie - zmyłam wszytsko i wypróbowałam próbkę koloryzującego kremu z filtrem Bioderma Photoderm Flush SPF 50 - jest świetny - prawie jak podkład, ładny kolor i nie podkreśla suchych skórek - wręcz przeciwnie - nawilża buzię.
Możesz poszukać tych barwiących kremów w recenzjach kosmetyków
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:49   #147
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam a ja już wróciłam i zaraz zmyje z siebie tapete. Ja sobie wklepałąm w te czerwone policzki podkłąd AA wypełniający zmarszczki( nie rozsmarowywałam bo bym ukulała wszystkie skórki) a tak żeby zmatowić twarz przypruszyłam pudrem wyglądało nienajgorzej tylko na nosie skórki było mocno widać, ale policzki wyglądały zdrowo zarumienione. Ponadto rozpuściłąm włosy rozczochrałam żeby twarzy tak widać nie było ( szczególnie policzków) no i nikt chyba nie zauważył.

A teraz nie wiem nałożyć artrederm czy nie ( rozum mówi nie a głupota tak)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:23   #148
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

wczoraj nie posmarowałam się atredermem ani kwasem (więc posuchałam rozumu) i teraz czuje że dobrze zrobiłam skóra już nie piecze tylko minimalnie przy kremowaniu cały czas ją nawilżam ale policzki są całe w skórkach a skóra na nich jest lekko chropowata, dzisiaj też jaj dobijać nie będe tylko poczekam aż jej się poleprzy.

A co tam u was dziewczyny?
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:22   #149
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Milcia mam do Ciebie pytanie, jak już wczesniej pisalam uzywam serii SVR, chcialabym sobie kupić kwas aha w ampulkach 50% czy zrobie sobie krzywde go stosując?, bo nie jestem pewna co do zakupu, wlasne obecnie zakupilam sobie cicalfate-avene (kolezanka polecila, uwaza ze jest swietny), zeby zakryć dziurki dobry też jest vichy dermablend.Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:00   #150
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

huraaa!!! w końcu przełom!!! już wiem, jak stosowac Atrederm i zauważam pierwsze miłe niespodzianki

Stosuję go w cyklu trzydniowym:
1 wieczór- nakładam na całą twarz - przed snem
2 wieczór - przerwa
3 wieczór - nakładam na całą twarz i po 15 minutach zmywam, daję skórze odpocząć 30 minut i nakładam krem specjalny Emolium.

W ciągu dnia- kiedy niie wychodzę z domu - nakładam nawilżacze,
dziś zrobiłam maseczkę z otrębów i mielonego siemienia lnianego - dodałam do tego ciepłą wodę, kapsułkę witaminy A i masowałam twarz, cienką warstwę maseczki zostawiłam na 20 minut, potem umyłam buzię i nałożyłam nawilżacz.

Widzę, że zaskórniki są coraz bledsze, blizny po tradziku są mniej widoczne..i skóra jest bardziej napięta...mimo tego, ze jestem bardzo blada - buzia wygląda zdrowo odnotowałam też brak uczucia zapchania i brak czerwonych plam
i jeszcze jedno - nakładanie pudru ograniczyłam do minimum.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.