Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 19:05   #451
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam pytanie do dziewczyn, które wykonują przedłużanie.

Czy za pierwszym razem wybieracie dla klientki krótsze i cieńsze rzęsy, tak aby mogła się stopniowo przyzwyczaić?
Pytam, bo dwie moje koleżanki były w sobotę, ja nie mogłam akurat i idę w tygodniu ale przyznam sie, że efekt był taki sobie.
Była czarna "firanka", ale 1 koleżanka, która na co dzień dość mocno maluje rzęsy była rozczarowana.
Owszem, są dłuższe i gęściejsze ale dają w miarę naturalny efekt, tak jakby poprostu dobrze wytuszowanych.
Kosmetyczka powiedziała im, że na pierwszy raz założyła optymalną długość, ale moim zdaniem efekt mógłby być lepszy.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:38   #452
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Co o tym sądzicie?
Po raz kolejny znalazłam wypowiedzi klientek stylistek które robią rzęsy w salonie,My robiące w domu różnimy się tylko tym że nie płacimy czynszu ale z wypowiedzi wynika jednak inaczej....

To fragment forum....
"zabieg trwal okolo godziny , wiec zapytalam dlaczego w innych trwa 3 godziny -
pani kosmetyczka wyjasnila mi , ze wiekszosc pan robiacych rzesy nie ma wielkiej
wprawy ( sa tylko po jakichs kursach ) i dlatego im tyle schodzi , zeby
wszystkie rzeski rowno przykleic , natomiast u nich podobno robi sie tego
kilkanascie zabiegow tygodniowo i obie kosmetyczki maja wprawe "

Czy jeśli na 1 oko zakłada się około 100 rzęs to te Panie naprawdę mają nieprawdopodobne zdolności prawda? 1 godz.=ok.200rzęs a może 20

Pozdrawiam wszystkie takie jak ja czyli po jakiś kursach
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:04   #453
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Czy jeśli na 1 oko zakłada się około 100 rzęs to te Panie naprawdę mają nieprawdopodobne zdolności prawda? 1 godz.=ok.200rzęs a może 20 Pozdrawiam wszystkie takie jak ja czyli po jakiś kursach
Ostatnio we Wrocławiu ogłasza się Pani, która zakłada rzęsy, kwota zabiegu to 100 zł. No to napisałam do niej i pytam się co wchodzi w cenę zabiegu, a Pani mi na to, cytuję:

"Standardowa ilosc przyklejana na jedno oko to okolo 30 rzes,ja doklejam 40 ze wzgledu na to,ze sama poszlam na zabieg, na ktorym pani dokleila mi 30 rzes na jedno oko i nie bylam z tego zadowolona,poniewaz uwazalam,ze sa one za rzadkie.
Prosze zapytac w jakimkolwiek salonie jaka ilosc rzxes dokleja sie na jedo oko. Przy moim szkoleniu instruktoirka polecala mi przyklejac 30 rzes na jedno oko, a jest to kobieta wykonujaca zabiegi od 2 lat i majaca stale zadowolone klientki. Prosze przejsc sie do jakieokolwiek salonu, we Wroclawiu zapolacic 450 zl za zabieg i wymagac 120 rzes na jedno oko, zareczam Pani,ze z doklejonymi 120 rzesami oko wygladaloby groteskowo."

I co Wy na to ? I kiedy jej napisałam, że chyba na głowę upadła, to odpisała mi że się nie znam, i że jestem zawzięta, chamska, niemiła itp. W głowie się nie mieści. Niestety rynek stylistek rzęs robi się tak samo zabałaganiony jak stylistek paznokci.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-08-31 o 15:05
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:13   #454
polepole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Miałam robione rzęsy w zeszłe lato i byłam nawet zadowolona. "Nawet" bo rzeczywiście rzęsy w rzucie z góry , albo z boku, albo od dołu wyglądały ekstra, efekt firanek, ale z przodu za pomocą tuszu mogłam uzyskać lepszy efekt podniesienia i dzięki temu "otwarcia" oka. Kosmetyczka robiła mi NL, mieszała dwie długości 12 i 14, albo 12 i 10(już teraz nie pamiętam dokłądnie) i długość była na prawdę max na moje oczy. Nie konsultowała ze mną natomiast grubości. Moje naturalne rzęsy są całkiem poprawne, nie za długie, nie za krótkie, lekko podkręcone.
Oko było "dłuższe" i wyrażniejsze, ale nie większe, a to udawało mi się z maskarą przed extension.
Moje obiekcje dotyczyły właśnie tego braku podkręcenia. Do tego chyba w kącikach zewn. były te rzęsy zbyt ciężkie bo jedna z jednej strony i druga z drugiej lekko opadały.... Mam bardzo delikatne rzęsy w kącikach, więc chyba efekt kociego oka nie do końca się sprawdził. Fakt, ze od razu po zalozeniu były "niżej", a nastepnego dnia się podniosły, ale ciągle zdawałam sobie sprawę, że gdyby zachowywały się jak naturalne i możnaby je wymodelować do góry byłoby fajniej.
Poza tym nie wiem na ile stylistka jest w stanie rozpoznać fazę długości rzęsy, bo w moim przypadku kilka miało "odrost" czyli rzęsa syntetyczna po miesiącu trzymała się na dużo chudszym kikutku naturalnym.
Nie robiłam uzupełnienia, więc po 2 mies. zostały mi 4 giganty na jednym oku i dwa na drugim, ktore..mialam wrazenie ze urosly i sobie je po prostu podciełam do normalnosci.
Niedawno spotkałam kolezankę, ktora sama sobie zaklada kepki. Z tym, ze swoje rzesy tez ma swietne, geste dlugie i podkrecone, ale z kepkami wyglada zjawiskowo, jak jakies arabskie dziecko. Mowila ze miala NL i ze zdjela nastepnego dnia, przez efekt smutnych oczu. Ja za jej przyklademkupilam sobie kepki i zakladalm sobie przez 3 dni codziennie(bo nocą wszystko odpadalo) i wygladalo to esktra, Tylko ze ja je przeczepialam do skory dorabiajac dodatkowy rządek rzęs.Wyfladalo to bardzo naturalnie, bez zadnej kreski ani nic. Co prawda od gory widac bylo lekko kropeczki nasady kepek, ale z przodu oczy wieksze i naturalnei takie "bystre".
W piatek poszlam na "kępki" do kosmetyczki, dopiero dowiedzialam sie ze jest taka opcja. No i pierwszy efekt tez byl "smutne spojrzenie" plus firanka z boku i z gory. Odpadły mi kępki z zewnętrznych rzęs(niestety jedna kępka z trzema moimi naturalnymi...) i te które zostaly jakos, moze od spania na poduszce bardziej się podkręciły i efekt jest jak do tej pory najlepszy (chyba mam opadające kąciki, albo te zewnetrzne rzesy rosną trochę w dół). Niestety nie będę więcej chodzić na te kępki klejem superglue, bo oczywiscie grudki itp i znaczne oslabione naturalne.
Dziewczyny, ktore zamieszczaja zdjecia przed i po moglyby dodac cos np, po 2 tygodniach czy po miesiacu i z przodu, a nie z gory.
Skoro NL nie ma C to ja moze teraz pojde na te PL? Zna ktos cos dobrego i za normalne pieniądze w Wawie?
polepole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 05:19   #455
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które wykonują przedłużanie.

Czy za pierwszym razem wybieracie dla klientki krótsze i cieńsze rzęsy, tak aby mogła się stopniowo przyzwyczaić?
Pytam, bo dwie moje koleżanki były w sobotę, ja nie mogłam akurat i idę w tygodniu ale przyznam sie, że efekt był taki sobie.
Była czarna "firanka", ale 1 koleżanka, która na co dzień dość mocno maluje rzęsy była rozczarowana.
Owszem, są dłuższe i gęściejsze ale dają w miarę naturalny efekt, tak jakby poprostu dobrze wytuszowanych.
Kosmetyczka powiedziała im, że na pierwszy raz założyła optymalną długość, ale moim zdaniem efekt mógłby być lepszy.

Otóż byłam wczoraj na przedłużaniu i jestem mega zadowolona!
Rzęsy mam długaśne - 14mm, nie są jakoś wykątkowo podwinięte ale rozumiem, że to dlatego, że moje własne są dość długie ale proste.

Doczytałam, że przy makijażu eyeliner i kredka odpada - a co z cieniami??
Proszę o odp.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:54   #456
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cienie jak najbardziej tak, z jednym małym wyjątkiem, nie wolno używać cieni w kremie. Generalnie wszystko co na bazie tłuszczu odpada.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:23   #457
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do agnes_bdg odnosnie odpowiedzi na twoje pytanie.To stylistka powinna zapytać klienki jaki chce uzyskać efekt. Ja nie stosuje przy pierwszej aplikacji rzes cieńszych . Stosuje je w przypadku klientek które niechcą by było zabardzo widac że maja doklejone sztuczne. Może owa stylista dokleja te cieńsze dlatego bo kupiła cały kuferek wraz z szkoleniem.I teraz poprostu chce pozbyc się tych cieńszych rzęs ;-)).

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Do olig ;-)
Chciała bym osobiscie zobaczyc kosmetyczkę ktora w tak którtkim czasie przykleja tyle rzęs. Badz klientke ktra byłaby zadowolona z efektu po doklejeniu jej 30 rzęs i chetna do zapłacenia za to paruset złotych ;-). powiem tyle ze potem taka klientka wlasnie szuka pomocy u osób niepracujących w salonie. A to dlatego bo takim osobom nie boją sie powiedziec że nie sa zadowolone i chcą by porawić to i tamto .
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 07:56   #458
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

W tej chwili większość zabiegów wykonuję na kształcie "C" i to u klientek które wcześniej miały "J" nie przychodzą one częściej na uzupełnienie niż poprzednio.Byłam na uzupełnieniu moich rzęs u przedstawicielki Lash Perfect i ona też potwierdziła że sprzedają zdecydowanie więcej w kształcie "C".Dla mnie początkowo było trudniej je zakładać teraz spoko,jest jeszcze różnica w cenie-"c" są droższe,a cena za zabieg ta sama,myślę że to bardziej zniechęca inne stylistki do zakładanie"C".
Co do doboru pod klientkę to inna sprawa,większość chce mieć rzęski dłuższe i grubsze,tak żeby rano nie trzeba było używać maskary,ale zdarzają się klientki że to im nie wystarcza,one chcą żeby było widać że mają przedłużone rzęsy.To tak jak z pernamentnym,on nie jest dla poprawienia kształtu ust czy linii brwi,on ma być widoczny, ma być na "bogato",a czym naprawdę bogatsza klientka to mniej widać metki,mniej opalone,trzeba lupy żeby zobaczyć permanentny i przy przedłużaniu rzęs proszą o "natural look"i o dyskrecję.Od tych "z górnej półki" zawsze słyszę"proszę się nie gniewać ,ale ja pani nie rozreklamuję-bo ja ma przecież swoje naturalne takie".
Do przedłużonych rzęs można używać eyelinera ale odpowiedniego ,ja kupiłam w Lash Perfect ale widzę że to nie ich produkt ,firma I.V.I nazwa Permanent Eyeliner Pen, mają różne kolory,co prawda nie trzyma 24 godziny jak jest napisane,ale cały dzień wytrzymuje.

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2009-09-05 o 08:01
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 12:56   #459
jam asjena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do jam asjena
Talking Dot.: przedłużanie rzęs????????

ja rownież w wiekszosci przedłużam rzęsami typu C są bardziej zalotne, z tym ze prawda jest taka ... Nie każde oko dobrze wyglada z az tak wywiniętymi rzeskami. zakładając, ze klientka ma maleńkie oczko bardzo drobna twarzyczke bardzo delikatne swoje rzęski i raczej sie nie maluje... to rzecza jasna jest ze w tym przypadku raczej ("raczej" gdyz licze sie ze zdaniem klientki.choć staram sie wytłumaczyc, ze ladniejszy efekt osiagniemy "nie przesadzając" ) zakladam rzeski typu J.

jeśli macie jakies pytania odnosnie rzęsek piszcie gg : 4162130

a moze ktoras z Was jest z Gdyni to zapraszam przekonajcie sie "na własne oczy " ;P
jam asjena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:52   #460
ozija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam chciałabym się dowiedzieć gdzie jest dobry salon przedłużania rzęs w okolicach katowic sosnowca dąbrowy... bo moj stan rzęs jest opłakany... byłam już na takim przedłużaniu jedna do jednej tyle że hmm pani wykonująca mi ten zabieg dokleiła rzęsy nie jedna do jednej tzn nie rozdziela kazdej rzesy tylko sklejała jak popadło efekt poczatkowo był ładny ale dopiero w domu zobaczyłam że rzesy są nie rozdzielone:/ proszę o odpowiedź

Edytowane przez ozija
Czas edycji: 2009-09-05 o 20:30
ozija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 09:13   #461
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez jam asjena Pokaż wiadomość
ja rownież w wiekszosci przedłużam rzęsami typu C są bardziej zalotne, z tym ze prawda jest taka ... Nie każde oko dobrze wyglada z az tak wywiniętymi rzeskami. zakładając, ze klientka ma maleńkie oczko bardzo drobna twarzyczke bardzo delikatne swoje rzęski i raczej sie nie maluje... to rzecza jasna jest ze w tym przypadku raczej ("raczej" gdyz licze sie ze zdaniem klientki.choć staram sie wytłumaczyc, ze ladniejszy efekt osiagniemy "nie przesadzając" ) zakladam rzeski typu J.

jeśli macie jakies pytania odnosnie rzęsek piszcie gg : 4162130

a moze ktoras z Was jest z Gdyni to zapraszam przekonajcie sie "na własne oczy " ;P

Sprytnie ominięty regulamin serwisu .Niby nic a reklama jest.Chyba sobie GG założę
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 12:09   #462
MONIQ30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Moje Drogie, wreszcie doszłam do perfekcji w ocenianiu wykonanego zabiegu, pierwsze przedłuzanie miałam pod koniec czerwca, do dziś przeszłam przez ręcę 5 osób, które tym własnie się zajmują i nareszcie trafiłam na kogoś kto: 1. ma talent, 2. wie jak sie do tego zabrać, 3. wie w jakiej długości rzęs bedzie Ci do twarzy, 4. robi to dokladnie i profesjonalnie i żeby Was zadziwić okazuje się, że jest to facet )) tak tak, pierwszy raz jestem w 100% zadowolona z moich rzęs, uważam że jest to rewelacyjna alternatywa dla codziennego malowania i cudowna sprawa dla osób, ktorym natura poskapiła pięknych rzęsa ale tylko pod warunkiem perfekcyjnego wykonania. Jestem bardzo wymagającą klientką, chodzę również do Pani, która robi mi paznokcie żelowe - trafiłam na nią po roku poszukiwań dobrej stylistki paznokci i jestem również bardzo zadowlona(nie pomyślcie sobie, że jestem jakąś lalunią, która nie robi nic innego tylko biega po salonach - wręcz gdybym mogła robiłabym to jak narzadziej, szkoda mi tak naprawdę na to czasu) ale uważam, że jeśli już wydaję nie małą kasę, to chciałabym aby zabieg był wykonany na najwyższym poziomie, lubię aby zarówno rzęsy jak i paznokcie wyglądały bardzo naturalnie, ale jednocześnie estetycznie, wszystko wygląda dobrze tylko wtedy, kiedy nie jest przesadzone.
Oto kilka rad dla oceny dobrych rzęs:
1. nigdy nie powinny być posklejane, szczoteczka do przeczesywania rzęs powinna swobodnie przez nie przechodzic,
2. nie powinny byc za długie, rzęsy które zbyt obciązają naturalna rzęsę szybko wypadają i nieładnie się układają,
3. dobry stylista rzęs używa bardzo mało kleju (to tez dodatkowo obicąża rzęsy)
4. powinny być doklejana 1:1 nigdy inaczej (jedna rzęsa sztuczna, jedna naturalna)
5. przed kazdym zabiegiem rzęsy powinny być przeczesane i odtłuszczone


życzę powodzenia i polecam rzęski!!!!!!!!!!
MONIQ30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 22:14   #463
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ostatnio we Wrocławiu ogłasza się Pani, która zakłada rzęsy, kwota zabiegu to 100 zł. No to napisałam do niej i pytam się co wchodzi w cenę zabiegu, a Pani mi na to, cytuję:

"Standardowa ilosc przyklejana na jedno oko to okolo 30 rzes,ja doklejam 40 ze wzgledu na to,ze sama poszlam na zabieg, na ktorym pani dokleila mi 30 rzes na jedno oko i nie bylam z tego zadowolona,poniewaz uwazalam,ze sa one za rzadkie.
Prosze zapytac w jakimkolwiek salonie jaka ilosc rzxes dokleja sie na jedo oko. Przy moim szkoleniu instruktoirka polecala mi przyklejac 30 rzes na jedno oko, a jest to kobieta wykonujaca zabiegi od 2 lat i majaca stale zadowolone klientki. Prosze przejsc sie do jakieokolwiek salonu, we Wroclawiu zapolacic 450 zl za zabieg i wymagac 120 rzes na jedno oko, zareczam Pani,ze z doklejonymi 120 rzesami oko wygladaloby groteskowo."

I co Wy na to ? I kiedy jej napisałam, że chyba na głowę upadła, to odpisała mi że się nie znam, i że jestem zawzięta, chamska, niemiła itp. W głowie się nie mieści. Niestety rynek stylistek rzęs robi się tak samo zabałaganiony jak stylistek paznokci.
Moze ta Pani potrafila tylko liczyc do 40... po prostu smiechu warte.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MONIQ30 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, wreszcie doszłam do perfekcji w ocenianiu wykonanego zabiegu, pierwsze przedłuzanie miałam pod koniec czerwca, do dziś przeszłam przez ręcę 5 osób, które tym własnie się zajmują i nareszcie trafiłam na kogoś kto: 1. ma talent, 2. wie jak sie do tego zabrać, 3. wie w jakiej długości rzęs bedzie Ci do twarzy, 4. robi to dokladnie i profesjonalnie i żeby Was zadziwić okazuje się, że jest to facet )) tak tak, pierwszy raz jestem w 100% zadowolona z moich rzęs, uważam że jest to rewelacyjna alternatywa dla codziennego malowania i cudowna sprawa dla osób, ktorym natura poskapiła pięknych rzęsa ale tylko pod warunkiem perfekcyjnego wykonania. Jestem bardzo wymagającą klientką, chodzę również do Pani, która robi mi paznokcie żelowe - trafiłam na nią po roku poszukiwań dobrej stylistki paznokci i jestem również bardzo zadowlona(nie pomyślcie sobie, że jestem jakąś lalunią, która nie robi nic innego tylko biega po salonach - wręcz gdybym mogła robiłabym to jak narzadziej, szkoda mi tak naprawdę na to czasu) ale uważam, że jeśli już wydaję nie małą kasę, to chciałabym aby zabieg był wykonany na najwyższym poziomie, lubię aby zarówno rzęsy jak i paznokcie wyglądały bardzo naturalnie, ale jednocześnie estetycznie, wszystko wygląda dobrze tylko wtedy, kiedy nie jest przesadzone.
Oto kilka rad dla oceny dobrych rzęs:
1. nigdy nie powinny być posklejane, szczoteczka do przeczesywania rzęs powinna swobodnie przez nie przechodzic,
2. nie powinny byc za długie, rzęsy które zbyt obciązają naturalna rzęsę szybko wypadają i nieładnie się układają,
3. dobry stylista rzęs używa bardzo mało kleju (to tez dodatkowo obicąża rzęsy)
4. powinny być doklejana 1:1 nigdy inaczej (jedna rzęsa sztuczna, jedna naturalna)
5. przed kazdym zabiegiem rzęsy powinny być przeczesane i odtłuszczone


życzę powodzenia i polecam rzęski!!!!!!!!!!
dodalabym jeszcze trzy pozycje:
- pracuje na sprawdzonych i markowych produktach
- nie konczy pracy po 1h
- konsultuje z klienta jakiego oczekuje efektu

a z tym klejem to sie raczej nie zgodze - nie powinno byc go malo ale tyle aby na calej dlugosci rzesa byla dobrze oblepiona i przylgnela do naturalnej.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

a co do rzes C to chyba sie skonczy na tym, ze je po prostu przetestuje i nie bede sluchala roznych sprzecznych opinii

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Co o tym sądzicie?
Po raz kolejny znalazłam wypowiedzi klientek stylistek które robią rzęsy w salonie,My robiące w domu różnimy się tylko tym że nie płacimy czynszu ale z wypowiedzi wynika jednak inaczej....

To fragment forum....
"zabieg trwal okolo godziny , wiec zapytalam dlaczego w innych trwa 3 godziny -
pani kosmetyczka wyjasnila mi , ze wiekszosc pan robiacych rzesy nie ma wielkiej
wprawy ( sa tylko po jakichs kursach ) i dlatego im tyle schodzi , zeby
wszystkie rzeski rowno przykleic , natomiast u nich podobno robi sie tego
kilkanascie zabiegow tygodniowo i obie kosmetyczki maja wprawe "

Czy jeśli na 1 oko zakłada się około 100 rzęs to te Panie naprawdę mają nieprawdopodobne zdolności prawda? 1 godz.=ok.200rzęs a może 20

Pozdrawiam wszystkie takie jak ja czyli po jakiś kursach
Tak, tak ja tez spotkalam sie z taka Pania, pracuje na XL i robi zalozenie w 1,30min... a uzupelnienie w 30min... oczywiscie jak sie ma dobry klej, szybkoschnacy to mozna znacznie przyspieszyc swoja prace, ale zeby az tak??? nie wierze w to, chyba, ze wlasnie... rzes jest kilka na krzyz.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 08:45   #464
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

To możemy zrobić miting ,też już robie 120 rzęs w półtorej godziny ,ale uzupełnienie zajmuje mi też prawie tyle samo.Nie przyklejam tylko do tych które już urosły i są gotowe do przedłużenia,od tych które urosły ponad miare odklejam i przyklejam na nowo,a jak zmywaczem kleju się pociągnie to i kilka obok tez sie odklei i zabawa na nowo.Dzieki temu jednak kasuję 150 euro za założenie i 100 euro za uzupełnienie a kolejka oczekujących jest coraz większa i się zastanawiam nad przeprowadzka do Niemiec na stałe.
Często właśnie uzupełnienie decyduje o tym czy zyskujemy stała i zadowoloną klientelę.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 09:13   #465
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Popieram agi wi ;-) 40 rzęs na oko to totalna bzdura by efekt był zniewalajacy. Chyba ze klientka ma maciupkie oczko.
50-60 rzęs na oko to naprawde minimum z kinimum by efekt był ciekawy. A tymbardziej utrzymał sie dłuzej niz 2tyg.
Fakt 40 rzęs na tydz do 2tyg może byc zadowalajace. Poznałam klientki które właśnie z niewiedzy chodziły co tydzien na dopełnienia mysląc ze tak ma byc.
Lepiej poleżeć dłużej i potem przychodzic na uzupełnienie raz na 4-6 tyg.
Z reguły nelicze ilosci doklejonych rzęs, ale skusiłam sie ostatnio i z ciekawości przeliczyłam. Klientka na oku miała 90 rzęs i fakt efekt mocny ale na długoooo.;-)
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 22:35   #466
beata506
Przyczajenie
 
Avatar beata506
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam, może wie któraś z pań tu zaglądających gdzie we Włocławku lub okolicach można zrobic sobie ładne i nie drogie rzęski??
Pozdrawiam i gg zostawiam 10760024
beata506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:24   #467
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny prosze Was o pomoc. Jestem zalamana i wsciekla, bo moja stylistka rzes wlasne mnie poinformowala ze nie bedzie juz mogla mnie przyjmowac bo rezygnuje z przyjazdow na śląsk i bedzie tylko robila w miescie w ktorym mieszka(inne wojewodztwo), szkoda tylko ze 2 tygodnie temu mi nic o tym nie wspomniala. I tak o to zostalam na lodzie a za tydzien ide na wesele. Prosze o namiary na osobe ktora robi rzesy naprawde dobrze, wklejajac sie do kazdej a nie do co 10-tej.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:27   #468
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A do kogo chodzilas ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:23   #469
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A do kogo chodzilas ?
nie bede podawala nazwisk, bo nie chce robic czarnego PR tej osobie, bo rzesy robi bardzo dobrze, tylko niestety nie ma szans zeby dalej u niej robic.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 18:52   #470
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

ja poszukuje kogoś z Poznania lub okolic. Ewentualnie z Bydgoszczy. Proszę bardzo o info na PW
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:36   #471
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze Was o pomoc. Jestem zalamana i wsciekla, bo moja stylistka rzes wlasne mnie poinformowala ze nie bedzie juz mogla mnie przyjmowac bo rezygnuje z przyjazdow na śląsk i bedzie tylko robila w miescie w ktorym mieszka(inne wojewodztwo), szkoda tylko ze 2 tygodnie temu mi nic o tym nie wspomniala. I tak o to zostalam na lodzie a za tydzien ide na wesele. Prosze o namiary na osobe ktora robi rzesy naprawde dobrze, wklejajac sie do kazdej a nie do co 10-tej.
Po prostu ty dojedz do niej.
Na początku też w Toruniu i okolicach dojeżdżałam,nigdy tak daleko.Jak się policzy czas przejazdu przez centrum w szczycie w dwie strony,to wychodzi że w tym czasie co najmniej dwie klientki zrobię,a nikt za sam dojazd nie zapłaci 700 zł..Wyjątkowa desperatka że dojeżdżała do ciebie z innego województwa;paliwo+amorty zacja samochodu+niezapłacona roboczogodzina na dojazd+własny własny czas.
Teraz dojeżdżam/dolatuję 3000km ale mam przez trzy dni non stop zabiegi z przerwą na siku.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:30   #472
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Po prostu ty dojedz do niej.
Na początku też w Toruniu i okolicach dojeżdżałam,nigdy tak daleko.Jak się policzy czas przejazdu przez centrum w szczycie w dwie strony,to wychodzi że w tym czasie co najmniej dwie klientki zrobię,a nikt za sam dojazd nie zapłaci 700 zł..Wyjątkowa desperatka że dojeżdżała do ciebie z innego województwa;paliwo+amorty zacja samochodu+niezapłacona roboczogodzina na dojazd+własny własny czas.
Teraz dojeżdżam/dolatuję 3000km ale mam przez trzy dni non stop zabiegi z przerwą na siku.
ale czy ja gdzies napisalam ze ona dojezdza tylko do mnie?
chyba nikt nie jest chory na glowe zeby 400 km jechac do jednej klientki. Pani robila rzesy i na slasku i w innym wojewodztwie, w ktorym mieszka.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:51   #473
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie rzęs????????

nie ma co kombinowac! poszukaj innej stylistki. Ta usluga sie coraz bardziej rozwija, nie powinnas miec z tym problemow. moze trafisz na jeszcze lepsza???
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 23:39   #474
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Witajcie dziewczyny Mam pytanie, czy da się założyć takie rzęsy na conajmniej 2 miesiące ???
Może istnieją jakieś lepsze jakościowo rzęski, kleje za wyższą cenę. Bardzo mi na tym zależy.

pozdrawiam !
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:28   #475
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Nie, nie można. To nie zależy od jakości rzęs czy od kleju, ale od tego, że wypadają Ci rzęsy. Bo rzęsy Ci się nie odklejaja tylko WYPADAJA.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 16:47   #476
glosoli19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Czesc dziewczyny! Mam pytanie. Czy na rzesy przedluzane mozna zrobic jeszcze trwala na rzesy dla zwiekszenia efektu?? Pozdrawiam
glosoli19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 10:58   #477
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez glosoli19 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Mam pytanie. Czy na rzesy przedluzane mozna zrobic jeszcze trwala na rzesy dla zwiekszenia efektu?? Pozdrawiam
w jakim celu trwala? przeciez jak masz rzesy przedluzane to chyba dostatecznie podkrecone? trwala moze byc wykonana, ale chyba wczesniej. Odradzalabym zeby nie dublowac efektu i nie oslabiac rzes dodatkowo.
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 14:25   #478
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
ale czy ja gdzies napisalam ze ona dojezdza tylko do mnie?
chyba nikt nie jest chory na glowe zeby 400 km jechac do jednej klientki. Pani robila rzesy i na slasku i w innym wojewodztwie, w ktorym mieszka.
Poproś ją, żeby dala Ci namiary na dziewczynę z Rybnika, którą szkolila.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 07:44   #479
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Możesz zrobić twałą ale przed zakładaniem rzęs,po przedłużeniu już nie powinnnaś niczym tego traktować ani mechanicznie ani chemicznie.
Pisał kiedyś ktoś jaki sprzęt do wizyt w domu-kupiłam w Anglii krzesełko dla wędkarzy ,taki krzyż ,z regulowaną wysokością bardzo lekki i mieści się w torbie od łózka.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:39   #480
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej,
Mam kilka pytań. Postanowiłam przedłużyć sobie rzęsy i zapisałam się na zabieg do salonu, ale ponieważ przede mną jeszcze cały tydzień zaczynam myśleć, że może faktycznie w salonie nie warto i można poszukać kogoś prywatnego, ale...tutaj mój problem, bo absolutnie nie mam pojęcia kto jest godny polecenia z Poznania i stąd moje pierwsze pytanie:
1- czy możecie kogoś polecić?

Napisałam mimo wszystko sms'y do dwóch Pań których ogłoszenia znalazłam, jedna oddzwoniła i powiedziała, że pracuje na rzęsach Magic Look, a kleju używa look lock ( nie wiem jak to się pisze czy razem czy osobno, bo tylko usłyszałam tą nazwę). Czy ktoś z Was może wie coś na temat tych produktów i może mi powiedzieć na ile są one dobre? Ponieważ nie chciałabym umówić się na zrobienie rzęsek i później płakać, bo produkty były złe.
Pozdrawiam serdecznie
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.