Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-17, 21:42   #3871
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
a ja wczoraj zafarbowa³am w³osy na ognist± czerwieñ z "londy ", czyta³am ¿e s± trwa³e, zobaczymy, kolor pokry³ równomiernie. Zawsze mia³am bardziej pomarañczowe odcienie, oceñcie jak w tym wygl±dam
Bardzo ³adnie wygl±dasz w tym kolorze.

Julianna, od ok 2 tygodni zwi±zuje w³osy przed snem - poprawa ogromnaw³osy zdrowe i nie ma puchudziêkujê za rade pomog³o

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Poka¿ wiadomo¶æ
Hey dziewczyny, jestem tu nowa, ale od daaawna zastanawiam siê nad rudo¶ci± na mojej g³owie w zwi±zku z tym moje pytanie - czy wed³ug was - specjalistek od rudo¶ci - pasowa³by do mnie jaki¶ odcieñ czerwieni? my¶lê na pocz±tek o czym¶ takim rudo-br±zowym, ewentualnie jaka¶ wi¶nia, na pewno nie na pocz±tek jaka¶ ognista rudo¶æ.

i zatem moje drugie pytanie - jak bardzo ciemno wychodzi bursztyn castinga i czy bardzo potem ja¶nieje? ma kto¶ jakie¶ zdjêcia? z góry b³aagam i dziêkujê za odpowied¼, bo ju¿ z kilka latek chodzi na mn± ta rudo¶æ

Zamieszczam zdjêcia - po farbowaniu jako¶ 3 miesi±ce temu szamponem koloryzuj±cym na ciemny orzechowy blond, pierwsze jako¶ miesi±c po farbowaniu. naturalnie jestem ciemn± mysi± blondynk± i szampony do¶æ szybko wyp³ukuj± siê z moich w³osów
Na twoim miejscu szuka³ bym co¶ w z³otych rudo¶ciach
Wi¶nie odradzam, nie widzê ciê w tym kolorze

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Dziewczyny kupi³am Ce-Ce Balsam koloryzuj±cy mied¼, ciekawa jestem jak siê bêdzie sprawowa³?? - dodam ¿e szampon z tej serii zupe³nie siê u mnie nie sprawdzi³, ale ¿e jest niewiele od¿ywek z pigmentem postanowi³am ¿e zaryzykujê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-17, 23:17   #3872
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

a ten bursztyn castinga?
oblakanyobloczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 07:59   #3873
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Poka¿ wiadomo¶æ
a ten bursztyn castinga?
By³y ju¿ w tym w±tku informacje, ¿e wychodzi on bardzo ciemno, poszukaj. A moja rada jest taka, ¿e je¶li chcesz unikn±æ niespodzianek z kolorem, to wybierz jak±¶ farbê profesjonaln±.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:13   #3874
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li koñce s± ja¶niejsze to prepigmentacja - zerknij na blog, 8.44 to jasny kolor bêdzie siê wyp³ukiwa³ na miedziany blond (w sam raz na lato). Ka¿demu pasuje co innego je¶li wolisz ciemniejsze to 7.44 bêdzie ok.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Hmm czyli dobrze zrozumiaam: najpierw nakadam np 8.44 pomieszane z ciepla woda a potem od razu na to 8.44 plus 6%woda?
Waham sie czy uzyc 8.44 czy 7.44...ale chyba zawsze latwiej przyciemnic niz potem rozjasniac...
A ten 8.44 tez wychodzi ladnie miedziano? Czy tak malo "zywo"?
No ja wlasnie nie wiem jaki odcien miedzi by mi bardziej pasowal, dlatego sie Was pytam o rade
mam w domu dwie farby, ktorych nie zuzyly moje kolezanki: matrixa 8CC i majirel 7.44 wiec moze moglabym nalozyc ktoras z nich...

Edytowane przez ma³olata
Czas edycji: 2011-02-18 o 09:16
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:15   #3875
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Dziewczyny kupi³am Ce-Ce Balsam koloryzuj±cy mied¼, ciekawa jestem jak siê bêdzie sprawowa³?? - dodam ¿e szampon z tej serii zupe³nie siê u mnie nie sprawdzi³, ale ¿e jest niewiele od¿ywek z pigmentem postanowi³am ¿e zaryzykujê.
Zdaj relacjê

A ja wczoraj pojecha³am do rodziców i jak mnie mama zobaczy³a to powiedzia³a,¿e na piêkny rudy mi siê ta farba wyp³ukuje(a ja przy swoim ¶wietle w ³azience jaki¶ karmel widzia³am,a w dzienny trudno o obiktywizm,bo mam raczej ciemn± ³azienkê)i rzeczywi¶cie poogl±da³am swoje w³osy w wystawach sklepowych,lustrach-w normalnym dziennym ¶wietle i siê zakocha³am w tym co mam teraz na g³owieZostanê przy tej farbie póki co,bo efekt koloru po sp³ukiwaniu zadowala mnie
Chocia¿ wola³abym sprawdziæ jak siê u mnie trzyma vitalitysNo nie wiem,zobaczê ile razy jeszcze zdanie zmienie do kolejnego farbowania

Melina a¿ idê zobaczyæ co Ty zamówi³a¶,bo na poziomie 6 ja te¿ mia³am farbê
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:01   #3876
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am Vitality's 6,64 Oj dziewczyny, co to bêdzie
No to czekam na na twoj± fotkê.



Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Poka¿ wiadomo¶æ
a ten bursztyn castinga?
Wychodzi miedziany br±z, pod ¶wiat³o rude refleksy.


Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Zdaj relacjê

A ja wczoraj pojecha³am do rodziców i jak mnie mama zobaczy³a to powiedzia³a,¿e na piêkny rudy mi siê ta farba wyp³ukuje(a ja przy swoim ¶wietle w ³azience jaki¶ karmel widzia³am,a w dzienny trudno o obiktywizm,bo mam raczej ciemn± ³azienkê)i rzeczywi¶cie poogl±da³am swoje w³osy w wystawach sklepowych,lustrach-w normalnym dziennym ¶wietle i siê zakocha³am w tym co mam teraz na g³owieZostanê przy tej farbie póki co,bo efekt koloru po sp³ukiwaniu zadowala mnie
Chocia¿ wola³abym sprawdziæ jak siê u mnie trzyma vitalitysNo nie wiem,zobaczê ile razy jeszcze zdanie zmienie do kolejnego farbowania

Melina a¿ idê zobaczyæ co Ty zamówi³a¶,bo na poziomie 6 ja te¿ mia³am farbê
Je¶li dobrze siê czujesz w obecnym kolorku to super. Kolorek który wybra³a Melina mo¿e trochê wpadaæ w mahoñ - chocia¿ z refleksów to nie wynika, bardzo jestem ciekawa rezultatu


Jutro lub w nastêpnym tygodniu wypróbujê Ce-Ce (24 z³) i zdam relacje (sama jestem ciekawa), widzia³am te¿ maskê domykaj±c± ³uski po farbowani tej samej serii ok 22 z³.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:03 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:34   #3877
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja polecam loreal prefernce intensywna miedz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SSA49728.jpg (53,8 KB, 187 za³adowañ)
88Malgorzata jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 12:39   #3878
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Nie wiem jeszcze kiedy bêdê farbowa³a, ale fotkê na pewno dam Sama te¿ jestem ciekawa co to wyjdzie. Póki co przekona³am siê, ¿e na pewno nie czuje sie dobrze w kolorach marchewkowych, czysto pomarañczowych. Dlatego cieszy mnie, ¿e Vitality's 7,44 po dwóch tygodniach wyp³ukuje mi siê do miedzi, a nie jest ¿ó³ty, zloty, pomarañczowy etc...

Btw kupi³am sobie dzisiaj odzywkê z nowej serii Pantene do w³osów farbowanych. Kiedy¶ lubi³am ich od¿ywki, stwierdzi³am ¿e spróbujê

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:42
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:13   #3879
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny wiecie ¿e L'biotica wyda³a now± seriê Wax do farbowanych - czy kto¶ ju¿ u¿ywa³? Ciekawi mnie jak dzia³a na rudy kolor?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Joanna Professional do koloru - fajnie dzia³a na moje w³osy, chyba siê polubimy - nak³adam na w³osy sam± pianê (woda+koncentrat w zastêpczej butelce), nie obci±¿a- to te¿ du¿y plus, i piêkny zapach. Minusem jest brak pompki w tak wielkiej butelce.


Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm czyli dobrze zrozumiaam: najpierw nakadam np 8.44 pomieszane z ciepla woda a potem od razu na to 8.44 plus 6%woda?
Waham sie czy uzyc 8.44 czy 7.44...ale chyba zawsze latwiej przyciemnic niz potem rozjasniac...
A ten 8.44 tez wychodzi ladnie miedziano? Czy tak malo "zywo"?
No ja wlasnie nie wiem jaki odcien miedzi by mi bardziej pasowal, dlatego sie Was pytam o rade
mam w domu dwie farby, ktorych nie zuzyly moje kolezanki: matrixa 8CC i majirel 7.44 wiec moze moglabym nalozyc ktoras z nich...
Tak, w blogu opisa³am dok³adnie
Je¶li masz ochotê na ja¶niejszy to zacznij od 8.44, na pocz±tku wychodzi bardzo ³adny miedziany - jednak wyp³ukuje siê szybko na blond - przej¿yj do 2 stron wstecz tam da³am zdjêcie z tym kolorkiem - ale ju¿ spranym po ok 2 tygodniach od farbowania. Z Matrixa nie polecam
Socolor, natomiast 7.44 Majirel - jak najbardziej bardzo ³adny ostro miedziany kolor, szczególnie piêknie wychodzi u osób którzy maj± bazowy kolor na poziomie 6 lub 7.



Melina,
Te¿ widzia³am te nowe od¿ywki z ciemno ró¿ow± nakrêtk± ,,zdrowy kolor,, daj znac koniecznie czy fajna?, widzia³am te¿ serum z tej serii 3 szt w opakowaniu.
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Zdrowy-kolor-z-Pantene

Je¶li chodzi o ampu³ki trochê mnie wystraszy³o zdanie: surfaktanty kationowe (BTMAC), które, przylegaj±c do ujemnie na³adowanej powierzchni w³osów farbowanych.
Moim zdaniem to silikony z grup± funkcyjn± które tworz± na w³osach depozyt który bêdzie ciê¿ko zmywalny z w³osów przy czêstym stosowaniu co w rezultacie utrudni farbowanie.
Dzia³aj± z ujemnie na³adowanymi centrami keratyny tworz±c na w³osach trwa³y cienki film ochronny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-18 o 13:29 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:22   #3880
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina,
Te¿ widzia³am te nowe od¿ywki z ciemno ró¿ow± nakrêtk± ,,zdrowy kolor,, daj znac koniecznie czy fajna?, widzia³am te¿ serum z tej serii 3 szt w opakowaniu.
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Zdrowy-kolor-z-Pantene
Dam znaæ w niedzielê Swoj± drog± fajnie, ¿e wreszcie ruszyli z wiêkszymi pojemno¶ciami, ja kupi³am odzywkê 400ml, a jest te¿ 750 Ogólnie dobrze wspominam wszystkie moje spotkania z Pantene i jak bêdzie fajna to dokupiê te¿ maskê
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:52   #3881
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

witam , ale mi ten tdzien zlecial normalnie ekspresowo; podczytywalam Was regularnie, ale jakos marnie bylo z czasem na odpowiedzi

kathy bardzo sie ciesze, ze pomoglo zwiazywanie wlosow, moje tez zdecydowanie lepiej czuja sie kiedy sa zwiazane na noc

melina pstryknelam fotki, ciezko bylo ujac ta czerwien tak, jak naprawde wypadala, ale mniej wiecej sie udalo ( z tymze czerwien z RB znika do 3-4 myc maks , potem jest sliczna miedziana rudosc, zatem jesli lepiej czujesz sie w czerwonych kolorach ten raczej nie bedzie Cie satysfakcjonowal).

a mnie zaczyna brac na jakis truskawkowy blond , niby uzyskalam "niemal idealna rudosc", ale teraz znowu tesknie za zlotym polyskiem (tylko jak pomysle jak szybko one sie robia blondami )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 09:13   #3882
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny a powiedzcie mi prosze od czego zalezy intensywno¶æ koloru jesli chodzi o farbe fryzjerska? wiadomo,¿e podk³ad naturalne w³osy ale czy te stê¿enie oksydantu ma znaczenie hmm powinno a mianowicie zakupilam farbe numeracja bodajrze 743 czyli miedziano z³oty z woda 9% a wyszly ciemnie czego to moze byc przyczyn± ?
no chyba ze tak wyglada ten odcien
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 13:14   #3883
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a powiedzcie mi prosze od czego zalezy intensywno¶æ koloru jesli chodzi o farbe fryzjerska? wiadomo,¿e podk³ad naturalne w³osy ale czy te stê¿enie oksydantu ma znaczenie hmm powinno a mianowicie zakupilam farbe numeracja bodajrze 743 czyli miedziano z³oty z woda 9% a wyszly ciemnie czego to moze byc przyczyn± ?
no chyba ze tak wyglada ten odcien
Wiêkszo¶æ drogeryjnych mimo dodanej wody wychodzi ciemno bo nie s± to farby rozja¶niaj±ce. Wszystkie farby mieszane 1:1 - nie s± rozja¶niaj±ce, rozja¶niaj±ce to 1:1.5 (np. 50 ml farby na 75 oxydantu) i 1:2.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Ce-Ce Balsam koloryzuj±cy mied¼ - w³a¶nie wypróbowa³am - bardzo delikatny balsam z przewa¿aj±cym z³otym refleksem, plus ¿e nie powoduje frizz (puchu). Efekt koñcowy jest bardzo naturalny, idealnie i równomiernie siê rozprowadza, dla tych którzy potrzebuj± bardzo delikatnego tonowania. Na pewno nie dla oczekuj±cych efektu ,,¿arówki,, - Julianna mo¿e co¶ dla ciebie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 13:16
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:45   #3884
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy bardzo sie ciesze, ze pomoglo zwiazywanie wlosow, moje tez zdecydowanie lepiej czuja sie kiedy sa zwiazane na noc

melina pstryknelam fotki, ciezko bylo ujac ta czerwien tak, jak naprawde wypadala, ale mniej wiecej sie udalo ( z tymze czerwien z RB znika do 3-4 myc maks , potem jest sliczna miedziana rudosc, zatem jesli lepiej czujesz sie w czerwonych kolorach ten raczej nie bedzie Cie satysfakcjonowal).
To gdzie fotencje? Dawaj, dawaj! Swoj± drog± i ja skorzysta³am z rady dotycz±cej zwi±zywania w³osów na noc (jako, ¿e ju¿ mogê zrobiæ konkretn± kitkê) i rzeczywi¶cie, dobrze im to robi
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:40   #3885
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

?? nie zalaczylo, sekunda bo usunelam z kompa. chyba jednak bylam wczoraj niezle zmeczona
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:49   #3886
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
?? nie zalaczylo, sekunda bo usunelam z kompa. chyba jednak bylam wczoraj niezle zmeczona
No nawet od¶wie¿a³am kilka razy stronê, bo my¶la³am, ¿e u mnie siê co¶ sknoci³o. Ale nie ma
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:55   #3887
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina sorry, moj blad, zalacze zdjecia jak tylko dam rade (czytaj przed wyjsciem jak zdarza lub po powrocie)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:28   #3888
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kolorek po 2 tygodniach, od¶wie¿any odrobin± od¿ywki ce-ce mied¼, nie patrzcie na fryzurkê bo spod czapki, w³a¶ciwie bez ce-ce by³ by prawie identyczny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2week2.jpg (50,2 KB, 212 za³adowañ)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 19:31
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:06   #3889
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

¦liczne loczki masz kathy I bardzo ¿ywy kolorek.

Dziewczyny znacie tê stronê? http://fuckyeahredhair.tumblr.com/ Nie wiem, czy siê ju¿ tu przewija³a, ale je¶li nie to ostrzegam - wci±ga! Wieeeeelki zbiór rudo¶ci wszelakich.

Za³±czam dzisiejsze znalezisko, które mnie oczarowa³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg nova.jpg (37,9 KB, 76 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 20:20   #3890
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina, ³adny ten kolor na zdjêciu
Jak ju¿ bêdziesz mia³a w³oski w czerwieñ to siê rozejrzyj za ce-ce czerwieñ (od¿ywka) - widzia³am w fryzjerskim i mia³ bardzo fajny odcieñ. Co do zwi±zywania w³osów do spania, to naprawdê super, w³osy jak nowe w zaledwie 10 dni nawet jak czasami myje w³osy wieczorem to te¿ zwi±zuje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:29   #3891
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina, ³adny ten kolor na zdjêciu
Jak ju¿ bêdziesz mia³a w³oski w czerwieñ to siê rozejrzyj za ce-ce czerwieñ (od¿ywka) - widzia³am w fryzjerskim i mia³ bardzo fajny odcieñ. Co do zwi±zywania w³osów do spania, to naprawdê super, w³osy jak nowe w zaledwie 10 dni nawet jak czasami myje w³osy wieczorem to te¿ zwi±zuje.
Szczerze powiedziawszy, kiedy ogl±dam trzy ró¿ne wersje palety Vitality's, a co za tym idzie trzy ró¿ne wersje koloru, który zamówi³am, na my¶l przychodzi mi tylko ¿e bóg raczy wiedzieæ w czym bêdê mia³a w³oski po farbowaniu A rzeczy ce - ce akurat maj± w znanym mi fryzjerskim, wiêc sprawdzê. Chocia¿ kiedy¶ mia³am szampon i maskê i nie by³am zadowolona.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:39   #3892
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze powiedziawszy, kiedy ogl±dam trzy ró¿ne wersje palety Vitality's, a co za tym idzie trzy ró¿ne wersje koloru, który zamówi³am, na my¶l przychodzi mi tylko ¿e bóg raczy wiedzieæ w czym bêdê mia³a w³oski po farbowaniu A rzeczy ce - ce akurat maj± w znanym mi fryzjerskim, wiêc sprawdzê. Chocia¿ kiedy¶ mia³am szampon i maskê i nie by³am zadowolona.
Szkoda ¿e nie mo¿na kupic w wersji mini np 10 ml, szampony z serii koloryzuj±cej s± bardzo kiepskie. Od¿ywka bêdzie siê sprawdzaæ po silnym od¿ywianiu jak kolor siê zacznie wyp³ukiwaæ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:12   #3893
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, czy mo¿na u¿yæ oksydantu 3% do mieszanki z Vitality's, by od¶wie¿yæ kolor na d³ugo¶ci w³osów? Nie chcê co miesi±c ich maltretowaæ farbowaniem z reszt± ich kolor ¶wietnie siê trzyma . Czy np. ten 3% je przyciemni? (a tego nie chcê) I je¶li ju¿ to w jakich proporcjach 1:1? Czy lepiej 6% 1:1 ?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:28   #3894
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, czy mo¿na u¿yæ oksydantu 3% do mieszanki z Vitality's, by od¶wie¿yæ kolor na d³ugo¶ci w³osów? Nie chcê co miesi±c ich maltretowaæ farbowaniem z reszt± ich kolor ¶wietnie siê trzyma . Czy np. ten 3% je przyciemni? (a tego nie chcê) I je¶li ju¿ to w jakich proporcjach 1:1? Czy lepiej 6% 1:1 ?
Vitality's Art Absolute zawsze 1:1.5 (50ml farby/75 ml oxydant)
Jak najbardziej mo¿esz 3%, kolor bêdzie trochê ciemniejszy ni¿ po 6%.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 22:03   #3895
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy579 a skad przypuszczenia,¿e to drogeryjna farba w³asnie,¿e nie- farba profesional by fame sie zwie jak dobrze kojarze wiec moze czas trzymania ? mia³ znaczenie czy proporcje hmm ? czy ktos mi pomoze to ogarn±æ
farbowa³am w proporcji pó³ tubki farby plus dwie po³ówki utleniacza wiec 1;2

P.S kolorek masz fajniusi musze poczytac jakim cudem to zrobi³a¶ i czy jest szansa na ciemniejszych w³osach
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 22:10   #3896
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolorek po 2 tygodniach, od¶wie¿any odrobin± od¿ywki ce-ce mied¼, nie patrzcie na fryzurkê bo spod czapki, w³a¶ciwie bez ce-ce by³ by prawie identyczny.
Kathy piêkny ten Twój kolorek
Chyba dam spokoj majirel 7,44 i pojedyncze kolory i tez zrobie t± mieszanka Vitality's 7,44+8,44 pol na pol tak jak Ty robisz..bo mysle ze samo 7,44 moze wyjsc ciemno a to 8,44 bedzie ciut za jasne...
Bo ja mam naturalne odrosty tak na poziomie 4-5(ciezko mi okreslic, ale chyba bardziej 5) my¶lisz ze na 6% wodzie da rade?
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 23:05   #3897
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
kathy579 a skad przypuszczenia,¿e to drogeryjna farba w³asnie,¿e nie- farba profesional by fame sie zwie jak dobrze kojarze wiec moze czas trzymania ? mia³ znaczenie czy proporcje hmm ? czy ktos mi pomoze to ogarn±æ
farbowa³am w proporcji pó³ tubki farby plus dwie po³ówki utleniacza wiec 1;2

P.S kolorek masz fajniusi musze poczytac jakim cudem to zrobi³a¶ i czy jest szansa na ciemniejszych w³osach
Farby drogeryjne (w wiêkszo¶ci) nie maj± refleksów po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci±gu a ty zasugerowa³a¶ 743 wiêc skojarzy³o mi siê z Loreal Excellence st±d to przypuszczenie.

My¶lê ¿e przyczyn mo¿e byc wiele pocz±wszy od tego ¿e np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego ¿e kolor wyj¶ciowy w³osów jest za ciemny. Mo¿e byc te¿ tak ¿e w³osy nie s± podatne i potrzebne by by³o lekkie rozja¶nianie.
Je¶li chodzi o moje w³osy to nie od razu uzyska³am teki kolor jaki mam teraz, mój kolor bazowy to ciemny br±z - na pocz±tku stosowa³am miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi³am delikatny jasny baleja¿ i przesz³am na poziom 7. To by³o do¶æ dawno wiêc w³osy traktowane baleja¿em s± ju¿ ¶ciête, ale tak w³a¶nie schodzi³am z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w³osy po d³ugo¶ci s± ju¿ jasne a ciemny odrost tu¿ przy skórze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn± rudo¶ci± pasuj±c± do ca³o¶ci.

-

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy piêkny ten Twój kolorek
Chyba dam spokoj majirel 7,44 i pojedyncze kolory i tez zrobie t± mieszanka Vitality's 7,44+8,44 pol na pol tak jak Ty robisz..bo mysle ze samo 7,44 moze wyjsc ciemno a to 8,44 bedzie ciut za jasne...
Bo ja mam naturalne odrosty tak na poziomie 4-5(ciezko mi okreslic, ale chyba bardziej 5) my¶lisz ze na 6% wodzie da rade?
Dziêkujê.Ja mam odrost mniej wiêcej tak jak ty i ³adnie ³apie, moje w³osy s± do¶æ podatne je¶li chodzi o koloryzacjê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-19 o 23:27
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 00:23   #3898
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny znacie tê stronê? http://fuckyeahredhair.tumblr.com/ Nie wiem, czy siê ju¿ tu przewija³a, ale je¶li nie to ostrzegam - wci±ga! Wieeeeelki zbiór rudo¶ci wszelakich.

Za³±czam dzisiejsze znalezisko, które mnie oczarowa³o
To ja równie¿, je¶li mogê, dorzucê ¼ród³o rudych inspiracji
http://reddishness.tumblr.com/
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 10:24   #3899
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Vitality's Art Absolute zawsze 1:1.5 (50ml farby/75 ml oxydant)
Jak najbardziej mo¿esz 3%, kolor bêdzie trochê ciemniejszy ni¿ po 6%.
Ok dziêki. Mam jeszcze pytanie co do Art Pure Orange, zamówi³am dla próby, tylko w pude³ku nie by³o instrukcji... ile tego siê u¿ywa?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:17   #3900
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ok dziêki. Mam jeszcze pytanie co do Art Pure Orange, zamówi³am dla próby, tylko w pude³ku nie by³o instrukcji... ile tego siê u¿ywa?
Pure s³u¿± do wzmocnienia odcieni, nie mog± byc stosowane osobno, ale zawsze w mieszance z innymi odcieniami.
Przyk³ad:
50 gr. 6.66 +75 gr. tlenu 30% vol + 20 gr. pure red (czerwony).
Tak jest w instrukcji.

Dziewczyny je¶li która¶ chce ksi±¿eczkê koloryzacji i instrukcji Vitalitys to piszcie na PW.

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka¿ wiadomo¶æ
To ja równie¿, je¶li mogê, dorzucê ¼ród³o rudych inspiracji
http://reddishness.tumblr.com/
Melina, Catarsis
Ile piêknych rudo¶ci - nie jeste¶my same
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:22
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.