Pomóżcie dobrać krem...pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-17, 10:35   #1
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218

Pomóżcie dobrać krem...pomocy


jak zwykle mam problem z dobraniem kremu...zawsze staram sie dobierać go tak żeby współgrał z podkładem...obecnie uzywam EL Double Wear.. a do niego kremik Czysta Skóra A Garniera..jestem średnio zadowolona,bo podkład jest super ale nie jestm pewna czy ten krem sie nadaje,piecze mnie po nim skóra.Zawsze miałam cerę problemową,a teraz bywa różnie raz problemy z nia są a raz nie ma,zauważyłam,że zaczynam mieć lekko suchą cerę...i teraz problem,jaki krem dobrać,żeby skóra była zadowolona i podkład (antybaktryjny czy nawilażający-po którym bede sie błyszczec jak nie wiem co)? kiedy uzywam CS garniera i na to EL double wear to jak zwykle mam sucha skórę na nosie....ehhh
moje drogie poradźcie coś bede bardzo wdzięczna,moży wy macie jakieś wypróbowane kremiki
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-17, 13:57   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pomóżcie dobrać krem...pomocy

Witaj Cattt,
Niestety to, co dla kogos jest superkremem, dla kogos innego może być totalną katastrofą
Ja polecam spacerek do kilku porządnych aptek i firmowych drogerii. Poproś o próbeczki różnych kremów do cery miesznej. Każdy kremik zaaplikuj minimum 2 razy (zazwyczaj próbki wystarczaja na 2 aplikacje) i wybierz najlepszy
Ja tak wybrałam swój ukochany Oligo 25 Vichy do suchej skóry. Jestem mu wierna do dziś, jeśli tylko w danej chwili mnie na niego stać

ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.