Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 16:46   #2341
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
ja kolorówkę uwielbiam kupować ale doświadczenie mnie nauczyło, że często kupowałam pod wpływem impulsu i potem nie używałam.... poza tym kolorówka wolniej się zużywa( róże przez miesiące a nawet lata) a taki balsam czy żel pod prysznic znika po kilku tygodniach i można bez poczucia winy kupić kolejny
no właśnie szybciej się zużywa i można kupować częściej I różne takie piękne zapachy mają balsamy, żele

P.S Fajny podpis. Starsznie mi sie podoba
__________________


Edytowane przez xxxMadziaxxx95
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:53
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:16   #2342
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Zel pod oczy iwostin ladnie sie wchlania, nie lepi sie, jest przezroczystym zelem. Ja kupilam ze wzgledu na rozjasnienie cieni no i jakos nie zauwazylam aby rozjasnil. Chyba lekko napina, ale ja opuchniec nie mam tylko cienie, wiec nie powiem Ci dokladnie.
Dziękuję właśnie poluje na nowy krem pod oczy, a moja dermatolog bardzo poleca mi Iwostin stąd moje pytanie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
wiesz, ja zużywam dosyć szybko kosmetyki, więc nie jest ze mną tak źle. no i staram się nie robić zapasów.

kiedyś miałam tego tony. ale od sierpnia sukcesywnie zużywałam aż teraz doszłam do takiego stanu, który zupełnie mi wystarcza.
Ja też tak chce! Fuksjaa pokłony chyba będę Twoja uczennicą
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
cóż za minimalizm pamiętam, że kiedyś przeszłaś na pielęgnację apteczną czemu zrezygnowałaś? teraz rozumiem, że wracasz do niej. jaką markę będziesz wypróbowywać?
u mnie jednak królują kosmetyki drogeryjne(a raczej katalogowe-Avon) i chyba długo jeszcze tak zostanie chociaż mam Effaclar K i zastanawiam się jeszcze nad Lysanelem

Ms.Torres bo katalogi są zdradliwe zamawiasz czekasz potem płacisz ;P tak tego się od razu nie odczuwa, a potem nie masz w szafie miejsca na nic ja chyba tez przenoszę się na apteczną pielęgnację twarzy jeśli chodzi o kremy od 3 miesięcy testuje Lysanel a jak mi sie skończy mam duac żel. Mam nie dosyć że sferę T z niedoskonałościami to na polikach ŁZS. No i szampony zmieniłam na apteczne i jestem w końcu zadowolona z mojej skóry głowy więc warto jak ma sie problem ale co zrobic jak te drogeryjne tak pięknie pachną i są takie KOLOROWE !
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:35   #2343
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

To ja też się pochwalę swoim skromnym dobytkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3936.jpg (27,7 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3937.jpg (25,5 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3938.jpg (30,6 KB, 193 załadowań)
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:41   #2344
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę swoim skromnym dobytkiem
Jak oceniasz krem Isany do ciała
Bardzo fajny zbiorek

Czyżby na wizażu zostały same minimalistki?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:50   #2345
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
cóż za minimalizm pamiętam, że kiedyś przeszłaś na pielęgnację apteczną czemu zrezygnowałaś? teraz rozumiem, że wracasz do niej. jaką markę będziesz wypróbowywać?
u mnie jednak królują kosmetyki drogeryjne(a raczej katalogowe-Avon) i chyba długo jeszcze tak zostanie chociaż mam Effaclar K i zastanawiam się jeszcze nad Lysanelem
tak, tak. używałam produktów aptecznych do twarzy, ale to były głównie preparaty na trądzik (z którym się uporałam. ) i jak już unormowała mi się skóra, to chciałam czegoś normalnego, drogeryjnego. ale teraz wracam do preparatów aptecznych, bo moim zdaniem są najlepsze. jednak wiem, że wszystko zależy od skóry - mnie np. Avon uczula i wysusza na wiór. właśnie niedawno miałam mega podrażnienie i tylko Iwostin sobie z tym poradził, więc pewnie zostanę przy tej marce, bo bardzo ją lubię i jeszcze się nie zawiodłam.

ale co do balsamów/kremów/maseł/mleczek i innych kosmetyków do pielęgnacji ciała to zostanę przy drogeryjnych, taniej wychodzi, a skóra mojego ciała nie jest tak wrażliwa jak na twarzy.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
u mnie taki minimalizm panuje ostatnio w kolorówce
a w pielęgnacji jakoś więcej przybywa niż ubywa...

fuksjo, gratuluję porządnego zbiorku
dziękuję bardzo.
kolorówkę też powoli doprowadzam do minimum.
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ja też tak chce! Fuksjaa pokłony chyba będę Twoja uczennicą
heh, zapraszam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:49   #2346
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę swoim skromnym dobytkiem

Też bym chciała mieć tylko to co potrzebne Bardzo mi się podoba zazdroszczę, ale widzę że masz słabość do balsamików cynamon z karmelem z farmony znosi Twoja skóra bez żadnego problemu?


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
tak, tak. używałam produktów aptecznych do twarzy, ale to były głównie preparaty na trądzik (z którym się uporałam. ) i jak już unormowała mi się skóra, to chciałam czegoś normalnego, drogeryjnego. ale teraz wracam do preparatów aptecznych, bo moim zdaniem są najlepsze. jednak wiem, że wszystko zależy od skóry - mnie np. Avon uczula i wysusza na wiór. właśnie niedawno miałam mega podrażnienie i tylko Iwostin sobie z tym poradził, więc pewnie zostanę przy tej marce, bo bardzo ją lubię i jeszcze się nie zawiodłam.

ale co do balsamów/kremów/maseł/mleczek i innych kosmetyków do pielęgnacji ciała to zostanę przy drogeryjnych, taniej wychodzi, a skóra mojego ciała nie jest tak wrażliwa jak na twarzy.

dziękuję bardzo.
kolorówkę też powoli doprowadzam do minimum.

heh, zapraszam.
Tak jest o cerę trzeba dbać jak naprędzej Iwostin ma ceny w miarę, też patrzę na kosmetyki z tej firmy, niech tylko się moje troszkę pokończą Fuksja wyleczyłaś czym trądzik z aptecznych? Długo to trwało? Brałaś do tego jakieś leki? Bo ja już mam ochotę sie go pozbyć na zawsze a on nic...chce być ze mną
Minimalizm prowadzi do czystego sumienia ?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:52   #2347
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Tak jest o cerę trzeba dbać jak naprędzej Iwostin ma ceny w miarę, też patrzę na kosmetyki z tej firmy, niech tylko się moje troszkę pokończą Fuksja wyleczyłaś czym trądzik z aptecznych? Długo to trwało? Brałaś do tego jakieś leki? Bo ja już mam ochotę sie go pozbyć na zawsze a on nic...chce być ze mną
Minimalizm prowadzi do czystego sumienia ?
tak, brałam leki (tetracyklinę i tetralysal), do tego różne preparaty na receptę i złuszczanie kwasami, zarówno na noc jak i tymi większego kalibru w gabinecie dermatologicznym.

a ile to trwało? hm trudne pytanie. bo ja zawsze bardzo dbałam o twarz, ale leki brałam niecały rok.

EDIT. a jaszcze o sumieniu miało być.
czy prowadzi do czystego sumienia to nie wiem, bo teraz kupuję coś jak mi się skończy, nie nakręcam się tak jak kiedyś i przestało mi się wydawać, że jak czegoś nie spróbuję to będę chora.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:59   #2348
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Jak oceniasz krem Isany do ciała
Bardzo fajny zbiorek

Czyżby na wizażu zostały same minimalistki?
Szczerze, to nie przepadam za Isaną. Ma niezłe recenzje, ale jak dla mnie za bardzo klei. Pozostawia tłusty film nawet na drugi dzień.
Teraz uzywam go tylko do smarowania biusty, bo tylko tam go zniosę

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Też bym chciała mieć tylko to co potrzebne Bardzo mi się podoba zazdroszczę, ale widzę że masz słabość do balsamików cynamon z karmelem z farmony znosi Twoja skóra bez żadnego problemu?
Znosi bez problemu Bardzo go lubię! Wychwaliłam go na kwc
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:59   #2349
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
tak, brałam leki (tetracyklinę i tetralysal), do tego różne preparaty na receptę i złuszczanie kwasami, zarówno na noc jak i tymi większego kalibru w gabinecie dermatologicznym.

a ile to trwało? hm trudne pytanie. bo ja zawsze bardzo dbałam o twarz, ale leki brałam niecały rok.

EDIT. a jaszcze o sumieniu miało być.
czy prowadzi do czystego sumienia to nie wiem, bo teraz kupuję coś jak mi się skończy, nie nakręcam się tak jak kiedyś i przestało mi się wydawać, że jak czegoś nie spróbuję to będę chora.

polegam na kwasach mam nadzieję, że sobie poradzą, no ale na takie darmozjady to tylko zbiorowa masakra zapewne działa tak jak mówisz leki+kwasy..a pożyjemy zobaczymy, może uciekną

To samo zawsze czuję ! no jeszcze nie zachorowałam, ale parę razy w tygodniu np. sprawdzam kosmetyki TBS na allegro, nałogowo wszystkie możliwe gazetki itd...na szczęście i nie szczęście na razie jestem bezrobotna a mojego chłopaka, aż żal mi wykorzystywać żeby kupował więc zużywam to co mam i mam nadzieję, ze tak pozostanie..
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:18   #2350
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Dziękuję właśnie poluje na nowy krem pod oczy, a moja dermatolog bardzo poleca mi Iwostin stąd moje pytanie

Ms.Torres bo katalogi są zdradliwe zamawiasz czekasz potem płacisz ;P tak tego się od razu nie odczuwa, a potem nie masz w szafie miejsca na nic
a czy Iwostin nie zapycha? jakoś nie mogę się przekonac do tych kosmetyków, bo pchają różne zapychające substancje do nich

co do katalogów-najbardziej lubię moment czekania a miejsce mam, bo tak się składa, że przez trzy tygodnie czekania na kosmetyki, zużywam ich dość sporo.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

ale co zrobic jak te drogeryjne tak pięknie pachną i są takie KOLOROWE !
no właśnie nie odmówię sobie tej przyjemności

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
tak, brałam leki (tetracyklinę i tetralysal), do tego różne preparaty na receptę i złuszczanie kwasami, zarówno na noc jak i tymi większego kalibru w gabinecie dermatologicznym.
jakie to były kwasy w tej kuracji w gabinecie? TCA/glikolowy chyba napiszę do Ciebie pw z dokładniejszymi pytaniami, żeby nei robić za dużego off-topa

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

polegam na kwasach mam nadzieję, że sobie poradzą, no ale na takie darmozjady to tylko zbiorowa masakra zapewne działa tak jak mówisz leki+kwasy..a pożyjemy zobaczymy, może uciekną
same nie uciekną tu trzeba działać
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:28   #2351
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a czy Iwostin nie zapycha? jakoś nie mogę się przekonac do tych kosmetyków, bo pchają różne zapychające substancje do nich

co do katalogów-najbardziej lubię moment czekania a miejsce mam, bo tak się składa, że przez trzy tygodnie czekania na kosmetyki, zużywam ich dość sporo.


jakie to były kwasy w tej kuracji w gabinecie? TCA/glikolowy chyba napiszę do Ciebie pw z dokładniejszymi pytaniami, żeby nei robić za dużego off-topa

same nie uciekną tu trzeba działać
Hmm muszę więcej o nich przeczytać, bo widocznie za mało poczytałam narazie czaję się na ten żel pod oczy (niestety codziennie rano mam napuchnięte oczy) i na emulsję matującą purritin chociaż z SVR Lysanel Mat jeszcze wchodzi w grę

Tak okres oczekiwania! to co że widzę 2 katalogi na przód niż ten co otrzymam never mind ;P mi coś nie ubywa..podejrzana sprawa..ale są postępy wyrzuciłam w tym tygodniu aż 3 puste butelki !po żelu wyszczuplającym, po peelingu i po kremie pod prysznic yeah!

Fuksja wyslij od razu i do mnie przebieg kuracji jak MS.Torres nie wierzy w cuda to chyba ja też powinnam przestać
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:28   #2352
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Szczerze, to nie przepadam za Isaną. Ma niezłe recenzje, ale jak dla mnie za bardzo klei. Pozostawia tłusty film nawet na drugi dzień.
Teraz uzywam go tylko do smarowania biusty, bo tylko tam go zniosę
Dziękuję za opinie

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Fuksja wyslij od razu i do mnie przebieg kuracji jak MS.Torres nie wierzy w cuda to chyba ja też powinnam przestać
Jeżeli możesz to wyślij też do mnie
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:08   #2353
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Fuksja czym wyleczylas tradzik?? ja nawet aptecznymi nie moge


Paulinka fajny zbior. Jaki to krem ten bialy garniera?? Jesli do rak, to moglabys poronac z tym czerwonym??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:38   #2354
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
polegam na kwasach mam nadzieję, że sobie poradzą, no ale na takie darmozjady to tylko zbiorowa masakra zapewne działa tak jak mówisz leki+kwasy..a pożyjemy zobaczymy, może uciekną

To samo zawsze czuję ! no jeszcze nie zachorowałam, ale parę razy w tygodniu np. sprawdzam kosmetyki TBS na allegro, nałogowo wszystkie możliwe gazetki itd...na szczęście i nie szczęście na razie jestem bezrobotna a mojego chłopaka, aż żal mi wykorzystywać żeby kupował więc zużywam to co mam i mam nadzieję, ze tak pozostanie..
dla mnie to było świetne i skuteczne połączenie.
a teraz delikatna pielęgnacja, dużo nawilżania i odżywiania i jest świetnie.

ja często sprawdzam co jest w gazetkach Natury/Rossmana, napalam się na coś, ale po kilku dniach mi przechodzi.
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a czy Iwostin nie zapycha? jakoś nie mogę się przekonac do tych kosmetyków, bo pchają różne zapychające substancje do nich

jakie to były kwasy w tej kuracji w gabinecie? TCA/glikolowy chyba napiszę do Ciebie pw z dokładniejszymi pytaniami, żeby nei robić za dużego off-topa
Iwostin mnie absolutnie nie zapycha. to mój ulubiony krem nawilżający! kochamgo, w zasadzie nie mogłabym się bez niego obejść.
ale mnie ogólnie bardzo pasują kosmetyki Iwostinu, więc może to dlatego.

a PW już poszło.
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Fuksja wyslij od razu i do mnie przebieg kuracji jak MS.Torres nie wierzy w cuda to chyba ja też powinnam przestać
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Jeżeli możesz to wyślij też do mnie
zaraz Wam prześlę.
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Fuksja czym wyleczylas tradzik?? ja nawet aptecznymi nie moge
napisałam kilka postów wyżej czym.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:24   #2355
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Aktualizacja
Przepraszam za niewyraźną fotkę, robiona telefonem
Od lewej:
1. Dwufazowy płyn do demakijażu Ziaja.
2. Szampon z Rossmana Hair Repair (jest rewelacyjny !)
3. Lady Speed Stick z Aloesem
4. Oliwkowy żel pod prysznic z Liddla
5. Peeling myjący z truskawką Joanna
6. Tonik aloesowy Ziaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00112.jpg (44,1 KB, 192 załadowań)
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:12   #2356
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
i reszta mych maleństw

1.twarz, ząbki 2. twarz (problematyczna ) 3. włosy 4. perfiumiory

Załącznik 1981423Załącznik 1981424

Załącznik 1981425Załącznik 1981428
Co możesz powiedzieć na temat szamponu Polytar ?
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:53   #2357
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mircia, widze ze jestes kolejna fanka peelingu Joanny
Masz porownanie dwufazowego plynu ziaji do tego zwyklego??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:41   #2358
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dwufazowy jest nieporównywalnie lepszy
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:59   #2359
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Co możesz powiedzieć na temat szamponu Polytar ?

Cena ponad 20 zł, ale jest bardzo wydajny (mam go od września). Jest lejący, ma kolor musztardy i śmierdzi siarką. Ładnie się pieni, rzeczywiście działa jeśli stosujesz przez te 3 tyg regularnie. Zmniejszył mi świąd głowy, objawy ŁZS i łupieżu. Skóra jest w końcu normalna. Niestety włosy są po nim jak siano, dlatego jak go używam ZAWSZE nakładam jakąś odżywkę (teraz avon nawilżajacą) i wtedy włosy dają sie rozczesać I co najważniejsze! Nie przetłuszczaja sie po nim włosy nawet do 3-4 dni czy więcej to nie wiem bo ja ciagle drapię głowę chyba z przyzwyczajenia Ogólnie polecam Teraz mam Selsun blue i polytar stosuję tylko raz na parę tygodni lub jak dostanę ekstra ŁZS, ale od kiedy stosuje te szampony to mi się to nie zdaża. Taka różnica że Selsun blue można stosować codziennie a Polytar nie. Po Selsun blue włosy są zjadliwe ładnie się rozczesują i nie śmierdza jak po Polytarze
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 15:08   #2360
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Cena ponad 20 zł, ale jest bardzo wydajny (mam go od września). Jest lejący, ma kolor musztardy i śmierdzi siarką. Ładnie się pieni, rzeczywiście działa jeśli stosujesz przez te 3 tyg regularnie. Zmniejszył mi świąd głowy, objawy ŁZS i łupieżu. Skóra jest w końcu normalna. Niestety włosy są po nim jak siano, dlatego jak go używam ZAWSZE nakładam jakąś odżywkę (teraz avon nawilżajacą) i wtedy włosy dają sie rozczesać I co najważniejsze! Nie przetłuszczaja sie po nim włosy nawet do 3-4 dni czy więcej to nie wiem bo ja ciagle drapię głowę chyba z przyzwyczajenia Ogólnie polecam Teraz mam Selsun blue i polytar stosuję tylko raz na parę tygodni lub jak dostanę ekstra ŁZS, ale od kiedy stosuje te szampony to mi się to nie zdaża. Taka różnica że Selsun blue można stosować codziennie a Polytar nie. Po Selsun blue włosy są zjadliwe ładnie się rozczesują i nie śmierdza jak po Polytarze
Dziękuje mi właśnie najbardziej zależy na zmniejszeniu przetłuszczania i wahałam sie czy go kupić, ale chyba spróbuje. Koszt nie jest duży, a może pomoże
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:11   #2361
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość

Paulinka fajny zbior. Jaki to krem ten bialy garniera?? Jesli do rak, to moglabys poronac z tym czerwonym??

Czerwonego nie mogłam znieść bo strasznie się lepi. Oddałam bratu i kupiłam ostatnio biały. Jeszcze go nie używałam, ale już nie długo bo mam Oriflame-piernik korzenny na wykończeniu
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 23:31   #2362
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (43,9 KB, 222 załadowań)
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 00:11   #2363
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Nowości
Możesz powiedzieć jak się sprawuje maska Joanny?
Przymierzam się do niej i jeszcze do odżywki z tej serii.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:08   #2364
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć jak się sprawuje maska Joanny?
Przymierzam się do niej i jeszcze do odżywki z tej serii.
Użyłam ją narazie kilka razy. Pięknie pachnie i za to ma u mnie duuży plus Włoski są miłe i gładkie w dotyku po jej użyciu, i za to ma drugi duuży plus.
Generalnie, polubiłam moje włosy po tej masce Także,w tej chwili to jeden z moich ulubionych kosmetyków do włosów
O efektach po dłuższym stosowaniu to chyba jeszcze za wcześnie żeby mogła coś powiedzieć.
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:23   #2365
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Użyłam ją narazie kilka razy. Pięknie pachnie i za to ma u mnie duuży plus Włoski są miłe i gładkie w dotyku po jej użyciu, i za to ma drugi duuży plus.
Generalnie, polubiłam moje włosy po tej masce Także,w tej chwili to jeden z moich ulubionych kosmetyków do włosów
O efektach po dłuższym stosowaniu to chyba jeszcze za wcześnie żeby mogła coś powiedzieć.
Dziękuję
Jak wykończę zapasy to ją kupuję
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 12:47   #2366
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Aktualizacja
Przepraszam za niewyraźną fotkę, robiona telefonem
Od lewej:
1. Dwufazowy płyn do demakijażu Ziaja.
2. Szampon z Rossmana Hair Repair (jest rewelacyjny !)
3. Lady Speed Stick z Aloesem
4. Oliwkowy żel pod prysznic z Liddla
5. Peeling myjący z truskawką Joanna
6. Tonik aloesowy Ziaja
Mam pytanie odnośnie szamponu z rossmana, pod jakim względem jest rewelacyjny?? Mam balsam z tej serii i bardzo go lubię, więc z chęcią dowiedziałabym się czegoś o tym szamponie Pozdrawiam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 18:58   #2367
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie szamponu z rossmana, pod jakim względem jest rewelacyjny?? Mam balsam z tej serii i bardzo go lubię, więc z chęcią dowiedziałabym się czegoś o tym szamponie Pozdrawiam
ja tez chciałabym się czegoś o tym szamponie dowiedziec bo mi z kolei balsam w ogole sie nie podobal i ledwo dałam radę skonczyć
__________________
.

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka



Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24625256
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:29   #2368
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Jw. obowiązek konsultantki hehe, to jest niby mus do ciała figi i daktyl, powiem szczerze że sie w nim zakochałam teraz mam ochotę na brzoskwinie z mango. Jest leciutkie, miło nawilża, pozostawia skórę mięciutką, aksamitną. Zapach powala i utrzymuje sie na skórze, kapałam się o 12 a zapach nadal czuje . Jest bardzo wydajne. Miałam jeszcze wersje karmel i cynamon według mnei lepszy na zimę bo i zapachem i konsystencja bardziej masła, ale niestety dostałam po nim wysyp wyglądałam jak poparzona przez godzine skóra paliła i byla bordowa no i oddałam ;/ i bardzo mocno pachniał cynamonem aż za bardzo. Te owocowe musy są lepsze

Dziękuję
Miałam masło karmel & cynamon i miałam wrażenie, że rozgrzewa skórę zostawiając jednocześnie czerwone placki gdzieniegdzie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 07:36   #2369
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moja ostatnia aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00051.jpg (56,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00052.jpg (59,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00053.jpg (80,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00050.jpg (55,2 KB, 63 załadowań)
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:11   #2370
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie szamponu z rossmana, pod jakim względem jest rewelacyjny?? Mam balsam z tej serii i bardzo go lubię, więc z chęcią dowiedziałabym się czegoś o tym szamponie Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez lemontea Pokaż wiadomość
ja tez chciałabym się czegoś o tym szamponie dowiedziec bo mi z kolei balsam w ogole sie nie podobal i ledwo dałam radę skonczyć
kurcze no ja miałam ten szampon i stał prawie rok bo nie mogłam myć nim włosów.... były takie szorstkie i niemiłe w dotyku...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.